Roman nadal będzie dbał o zadłużenie Tarnowa. Pół miliarda to jednak mało
Pozdrawiam
Kibic UT pisze: 22 sty 2024, 17:21 https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... j-dotacji/
Klub siatkarski jest bezczelny niech to w końcu zleci i upadnie bo tylko generuje koszty nie potrzebne sport bab radosne przebijanie przez siatkę.
Radosne przebijanie balona przez kobiety litości co to za sportKibic1986 pisze: 22 sty 2024, 20:49Kibic UT pisze: 22 sty 2024, 17:21 https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... j-dotacji/
Klub siatkarski jest bezczelny niech to w końcu zleci i upadnie bo tylko generuje koszty nie potrzebne sport bab radosne przebijanie przez siatkę.
Osobiście też nie rozumie kryteriów podziału tych środków....pomijając fakt że zarówno siatkarki jaki ręczni frekwencja i popularnością do pięt w Tarnowie speedwayowi nie dorastają...
tak to jest jak jest konflikt interesów , w radzie sportu chyba nawet przewodniczącym byli Górnikiewicz (wlasciciel prezes) oraz Kieroński (spiker i ciul wie kto tam jeszcze w tym klubie) + do tego przewodniczący RM Kwaśny (ktory to klepie pod podpis burmistrza) ma mocne powiązania z Górnikiewiczem i koło się zamyka.
cieszmy się ten klub-rak który drenował to miasto właśnie spadł z e-klapy, i teraz sami wg konkursu z miasta nie dostaną pieniędzyEstudiantes pisze: 10 lut 2024, 20:20 Tyle dobrze, że siatkarki spadną. Jak widzę co to za "ekstraklasa" to śmiech.
Bezrobocie w Tarnowie wynosi tylko 4,1% bo ludzie zostali wypisani z rejestru. Urząd pracy nie ma nicEstudiantes pisze: 11 lut 2024, 13:49 No i na kogo będziecie głosować w takim doborze kandydatów? Widzę ciągłe narzekanie, a zero działania.
Te same frazesy ciągle. Nie ma miejsc pracy... bezrobocie w Tarnowie wynosi 4,1%, a w fantastycznym Nowym Sączu 3,5% ... jest różnica, ale to aż taka przepaść? Przy tym jak dawniej było 15%? Jesteśmy miastem emerytów jak każde 100 tys. miasto, tylko z trochę większym odsetkiem, ale to nie jest przepaść. Niedługo cały nasz kraj będzie emerycki, bo się nie rozmnażamy i przechodzimy już w fazę wymierania... To każdy wie, ale nikt nie powie co zrobić, żeby było inaczej.![]()