Tarnów - nasze miasto

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem
Greg-Tarnów
Posty: 5077
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Greg-Tarnów »

- Dziękuję wyborcom za każdy z 8436 głosów. Uzyskawszy trzeci wynik na liście KO, zgodnie z wolą wyborców nadal dbać będę jako prezydent o sprawy tarnowian i Tarnowa. Teraz czekamy na dobre wiadomości o utworzeniu nowego rządu. Uczestniczymy w wielkim święcie demokracji - podsumował wyniki na swoim profilu FB Roman Ciepiela.

Roman nadal będzie dbał o zadłużenie Tarnowa. Pół miliarda to jednak mało :)
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic UT »

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... j-dotacji/

Klub siatkarski jest bezczelny niech to w końcu zleci i upadnie bo tylko generuje koszty nie potrzebne sport bab radosne przebijanie przez siatkę.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic1986
Posty: 905
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:58

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic1986 »

Kibic UT pisze: 22 sty 2024, 17:21 https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... j-dotacji/

Klub siatkarski jest bezczelny niech to w końcu zleci i upadnie bo tylko generuje koszty nie potrzebne sport bab radosne przebijanie przez siatkę.



Osobiście też nie rozumie kryteriów podziału tych środków....pomijając fakt że zarówno siatkarki jaki ręczni frekwencja i popularnością do pięt w Tarnowie speedwayowi nie dorastają...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic UT »

Kibic1986 pisze: 22 sty 2024, 20:49
Kibic UT pisze: 22 sty 2024, 17:21 https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... j-dotacji/

Klub siatkarski jest bezczelny niech to w końcu zleci i upadnie bo tylko generuje koszty nie potrzebne sport bab radosne przebijanie przez siatkę.



Osobiście też nie rozumie kryteriów podziału tych środków....pomijając fakt że zarówno siatkarki jaki ręczni frekwencja i popularnością do pięt w Tarnowie speedwayowi nie dorastają...
Radosne przebijanie balona przez kobiety litości co to za sport 🤣🤣 żużel i piłka to podstawa tego miasta marzy mi się przynajmniej 2 liga w piłkę Unia Tarnów super pracuje z młodzieżą gramy techniczną piłkę ładną dla oka zapraszam na mecz chodźmy również na piłkę nie samym żużlem człowiek żyje 😉
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Zielone
Posty: 217
Rejestracja: 02 sie 2009, 12:25

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Zielone »

Kibic1986 pisze: 22 sty 2024, 20:49


Osobiście też nie rozumie kryteriów podziału tych środków...
tak to jest jak jest konflikt interesów , w radzie sportu chyba nawet przewodniczącym byli Górnikiewicz (wlasciciel prezes) oraz Kieroński (spiker i ciul wie kto tam jeszcze w tym klubie) + do tego przewodniczący RM Kwaśny (ktory to klepie pod podpis burmistrza) ma mocne powiązania z Górnikiewiczem i koło się zamyka.
wiec sobie tak ustawili konkurs pod siebie żeby pieniędzmi się nie dzielić z innymi klubami tarnowskimi (po za jednym ;) )
szyderczy komentator

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1373
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Estudiantes »

Tyle dobrze, że siatkarki spadną. Jak widzę co to za "ekstraklasa" to śmiech. Zresztą ręczna nie wygląda wiele lepiej, troche to śmiesznie wygląda, że w Niecieczy w 1 lidze jest lepiej niż tu na niby ekstraklasach, szkoda więc właściwie porównywać.

Gorzej, że kandydaci na prezydenta lekko mówiąc bez szału. Zarówno PO, jak i PIS kompromitują się. PO wyciągnęło z kapelusza Małgorzatę Mękal, chyba jedyny plus że była prezesem Unii Tarnów ... choć nie wiem czy z jakimkolwiek sukcesem ;)), zaś w PiS jedyna, która mogła wygrać wycofała się i chcą postawić na Henryka Łabędzia... :DDD Mi pozostanie więc głosowanie jedynie na Krzysztofa Rodaka, jego komitet to przynajmniej zbiór ludzi chcących działać, w tym będzie startować związana z Unią Pani Beata Janowska - Ptasznik ;) A kto ciekawy jeszcze pojawi się na tarnowskich listach czas pokaże. ;)

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic UT »

Same buble kandydaci nieroby co nigdy nie pracowały, taki Rodak ten pan był vice prezydentem jak Ciepiela był prezydentem potem był prezesem i nie widział co się w mieście dzieje, o tuż miał dobre stanowisko pierdział w stołek więc siedział cicho teraz się obudził że miasto trup finansowy, Mękel iloraz inteligencji mniejszy niż kura co grzebie w ziemi Robuś Wardzała szkodnik ją promuje na facebooku.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Greg-Tarnów
Posty: 5077
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Greg-Tarnów »

Krzysztof Rodak był wiceprezydentem Tarnowa czyli od lat działa w strukturach politycznych.Obraca się w kręgu politycznym i jak widać nie zrobił nic. Do tego był prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Kolejny starzec który szuka
cieplej posady. Tu trzeba kogoś nie związanego z żadnym obozem politycznym. Parkingi nowe to ja też mogę wybudować.
Gdzie są nowe miejsca pracy??? odpływ młodych ludzi z Tarnowa.
Za chwilę będzie burmistrz bo liczba mieszkańców też zmalała.
Miasto emerytów , starych komuchów i lewaków. Nic w Tarnowie nie wygląda normalnie od sportu skończywszy na chodnikach i drogach które są dziurawe.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Zielone
Posty: 217
Rejestracja: 02 sie 2009, 12:25

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Zielone »

Estudiantes pisze: 10 lut 2024, 20:20 Tyle dobrze, że siatkarki spadną. Jak widzę co to za "ekstraklasa" to śmiech.
cieszmy się ten klub-rak który drenował to miasto właśnie spadł z e-klapy, i teraz sami wg konkursu z miasta nie dostaną pieniędzy :D piękne .
oby juz nigdy siatkarki nie zagrały w najwyzszej lidze :)
szyderczy komentator

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1373
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Estudiantes »

No i na kogo będziecie głosować w takim doborze kandydatów? Widzę ciągłe narzekanie, a zero działania.

Te same frazesy ciągle. Nie ma miejsc pracy... bezrobocie w Tarnowie wynosi 4,1%, a w fantastycznym Nowym Sączu 3,5% ... jest różnica, ale to aż taka przepaść? Przy tym jak dawniej było 15%? Jesteśmy miastem emerytów jak każde 100 tys. miasto, tylko z trochę większym odsetkiem, ale to nie jest przepaść. Niedługo cały nasz kraj będzie emerycki, bo się nie rozmnażamy i przechodzimy już w fazę wymierania... To każdy wie, ale nikt nie powie co zrobić, żeby było inaczej. :)

Greg-Tarnów
Posty: 5077
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Greg-Tarnów »

Estudiantes pisze: 11 lut 2024, 13:49 No i na kogo będziecie głosować w takim doborze kandydatów? Widzę ciągłe narzekanie, a zero działania.

Te same frazesy ciągle. Nie ma miejsc pracy... bezrobocie w Tarnowie wynosi 4,1%, a w fantastycznym Nowym Sączu 3,5% ... jest różnica, ale to aż taka przepaść? Przy tym jak dawniej było 15%? Jesteśmy miastem emerytów jak każde 100 tys. miasto, tylko z trochę większym odsetkiem, ale to nie jest przepaść. Niedługo cały nasz kraj będzie emerycki, bo się nie rozmnażamy i przechodzimy już w fazę wymierania... To każdy wie, ale nikt nie powie co zrobić, żeby było inaczej. :)
Bezrobocie w Tarnowie wynosi tylko 4,1% bo ludzie zostali wypisani z rejestru. Urząd pracy nie ma nic
do zaoferowania ludziom młodym. Pobliska Dębica ma więcej do zaoferowania jeśli chodzi o pracę.
Jakie to działania proponujesz??? podaj mi jednego kandydata który ma pomysł na Tarnów???
wesoły romek i radni sami się przecież nie wybrali. Ja podziwiam mieszkańców Tarnowa że nie narzekają :)
patrząc jakim dnem jest to miasto. Z ważnego ośrodka przemysłowego i turystycznego staliśmy się po prostu wsią.
Słynny remont stadionu dojdzie do skutku czy będzie 1000 przetarg i tak w kółko bo nie ma pieniędzy.
Już na łatanie dziur nie ma Roman takie bogactwo. Co rusz kibice Unii żużlowi pracują wszędzie tylko nie
w Tarnowie. Gdzie jest ta praca :D przy całym szacunku do piłki bo sam chodzę 60 osób na trybunach policzę ;)
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic UT »

Siatkarki polecą i dobrze najlepiej to niech upadnie szkoda kasy, ręczna też jeszcze mogą spaść bo w ósemce ich nie będzie a potem są play-off o utrzymanie a że klub ma problemy finansowe widać to gołym okiem nie ma kim grać, także jeszcze może być różnie generalnie sport w Tarnowie leży i kwiczy miasto nienawidzi sportu rzuca jakieś ochłapy, w takim Tarnowie to te 5 mln minimum powinno być na wszystkie dyscypliny.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic UT »

https://www.facebook.com/photo?fbid=421 ... 1632008033

Ciepiela to jest dno moralne ale co się dziwić z 250 mln miasto ma dług koło 500 mln plus znajomi na funkcjach dyrektorów więc pasuje mu by kwaśny wygrał bo dalej będzie to samo a więc zadłużanie i chore ideologie wdrażane w mieście.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1373
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Estudiantes »

To trochę sytuacja się wykrystalizowała. Kwaśny z poparciem całej koalicji, Mękal została pogoniona ;p Właściwie jedyną alternatywą pozostał Krzysztof Rodak, bo wejście do II tury Łabędzia to pewna jego porażka.
Jeżeli chodzi o komitety, to będą liczyć się 4 - Kwaśnego, PO, PiS i Tak dla Tarnowa. I tu jestem pozytywnie zaskoczony. Choć jeszcze nie widziałem pełnych list PiS to wygląda na to, że ich skład jest młodszy od list Kwaśnego, tam właściwie to on sam jest jedyną lokomotywą. Z wycieków PO wypada słabo, Tak dla Tarnowa w miarę pozytywnie. Tu rozkład głosów może być ciekawy.

Tak dla Tarnowa:
https://tarnow.naszemiasto.pl/wybory-sa ... c1-9631605

Tutaj będąc w okręgu nr 2 zdecydowanie liderka listy Beata Janowska-Ptasznik jest godna polecenia by oddać głos. Nie tylko z perspektywy Unii Tarnów. ;)
W innych okręgach bardziej podeszliby mi kandydaci PiS. Nr 1 w Mościce, Chyszów, Strusina - Michał Ligęski, w okręgu Nr 4 będzie Filip Pinas, a w okręgu nr 3 - Ryszard Nejman. To są osoby, które znając i kojarząc byłbym skłonny poprzeć. ;)

U Pana Kwaśnego jest chociażby Franciszek Bernat, związany z Unią Tarnów, ale jednak za dużo już tych emerytów w radzie... Ogólnie jego listy mnie nie przekonują.

Najgorsze, że my jako kibice nie mamy aż takiego zasięgu jakby się wydawało. Specyfiką naszego regionu jest to, że ogromna ilość ludzi jest spoza miasta. Nawet sobie przejrzałem miasta pokroju naszego typu Legnica, Wałbrzych, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Włocławek, Kalisz czy nawet Gorzów i ich powiaty liczą sobie między 50-100 tys... gdy nasz tarnowski ma 200 tys. To też pokazuje, że jako region mamy większy potencjał niż by się wydawało, jednak dystans między miastem a jego okolicą niestety się pogłębia.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Kibic UT »

https://tarnow.net.pl/articles/s/i/4792 ... do-Tarnowa

Wildarze z ukrainy będą grać na hali Jaskółka a dyscypliny w Tarnowie niszczone co to za miasto kutwa mać tak nienawidzić sportu.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Adam Tokarski
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2024, 12:39

Re: Tarnów - nasze miasto

Post autor: Adam Tokarski »

Słabo wyglądają i to wszystkie dyscypliny sportowe w naszym mieście a przecież żużel jest od zawsze!!!!!!

ODPOWIEDZ