Obrazek

2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
shrek
Posty: 530
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: shrek »

Kibice Piły oburzeni ,że mecz się nie odbył najlepiej na kajakach i wodery od wędkarzy. CO za chore łby.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4886
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: Kibic UT »

kzm pisze: 11 maja 2024, 20:57 Takiego sezonu chyba w Tarnowie nie było od ponad 2 dekad. Połowa maja i żadnego meczu u siebie,-nawet niewiadomo czy do Playoffów Unia dotrwa, 2/2 mecze w pałe i problemy finansowe porównywalne z tymi sięgającymi lat 99/00 kiedy na nic nie było z tą różnicą że zawodnicy nie krzyczeli sobie wtedy wypłat na poziomie prezydenta. Słabo to wygląda,klub robi dobrą mine do złej gry zatrudniając mniejszych sponsorów ale coraz mniejsza szansa że ktoś wyłoży hajs rzędu ponad 3 bańki na 2 miesiące sezonu. Kolejny dzisiejszy odwołany mecz w tym nie pomógł chyba pora przestać sie oszukiwać
Nie trawię w życiu beczenia bo życie na ogół to walka każdego dnia również w sporcie bardzo dobrze że prezes walczy o klub szuka nawet małych sponsorów najłatwiej to się poddać i powiedzieć że się nie da.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1735
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: Młynar »

kzm pisze: 11 maja 2024, 20:57 Takiego sezonu chyba w Tarnowie nie było od ponad 2 dekad. Połowa maja i żadnego meczu u siebie,-nawet niewiadomo czy do Playoffów Unia dotrwa, 2/2 mecze w pałe i problemy finansowe porównywalne z tymi sięgającymi lat 99/00 kiedy na nic nie było z tą różnicą że zawodnicy nie krzyczeli sobie wtedy wypłat na poziomie prezydenta. Słabo to wygląda,klub robi dobrą mine do złej gry zatrudniając mniejszych sponsorów ale coraz mniejsza szansa że ktoś wyłoży hajs rzędu ponad 3 bańki na 2 miesiące sezonu. Kolejny dzisiejszy odwołany mecz w tym nie pomógł chyba pora przestać sie oszukiwać
Słabe to co piszesz. Przed sezonem była mowa o tym żeby jak najwięcej ściągnąć małych sponsorów. Oni zawsze mogą być a ten duży wybawiciel może bawić się w klubie rok dwa a Ci mniejsi zawsze zostaną. Uważam że Prezes robi bardzo dużo i odnawia wiele kontaktów które kiedyś poszły w las...

Dzisiaj wielu ludzi odpuściło mecz przez pogodę. Sam byłem dość późno na stadionie.

Co fajne zauważenia. Sklepik gadżetów cieszył się świetną frekwencją! Akurat tam spędziłem sporo czasu podczas lania wody z góry. Taka rada dla klubu. Więcej tego musi być i dużo rzeczy dla dzieciaków podstawa. Będzie interes aż miło.

yO!

kzm
Posty: 99
Rejestracja: 02 lis 2020, 11:01

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: kzm »

Młynar pisze: 11 maja 2024, 22:35
kzm pisze: 11 maja 2024, 20:57 Takiego sezonu chyba w Tarnowie nie było od ponad 2 dekad. Połowa maja i żadnego meczu u siebie,-nawet niewiadomo czy do Playoffów Unia dotrwa, 2/2 mecze w pałe i problemy finansowe porównywalne z tymi sięgającymi lat 99/00 kiedy na nic nie było z tą różnicą że zawodnicy nie krzyczeli sobie wtedy wypłat na poziomie prezydenta. Słabo to wygląda,klub robi dobrą mine do złej gry zatrudniając mniejszych sponsorów ale coraz mniejsza szansa że ktoś wyłoży hajs rzędu ponad 3 bańki na 2 miesiące sezonu. Kolejny dzisiejszy odwołany mecz w tym nie pomógł chyba pora przestać sie oszukiwać
Słabe to co piszesz. Przed sezonem była mowa o tym żeby jak najwięcej ściągnąć małych sponsorów. Oni zawsze mogą być a ten duży wybawiciel może bawić się w klubie rok dwa a Ci mniejsi zawsze zostaną. Uważam że Prezes robi bardzo dużo i odnawia wiele kontaktów które kiedyś poszły w las...

Dzisiaj wielu ludzi odpuściło mecz przez pogodę. Sam byłem dość późno na stadionie.

Co fajne zauważenia. Sklepik gadżetów cieszył się świetną frekwencją! Akurat tam spędziłem sporo czasu podczas lania wody z góry. Taka rada dla klubu. Więcej tego musi być i dużo rzeczy dla dzieciaków podstawa. Będzie interes aż miło.

yO!
życze temu klubowi jak najlepiej bo sam zacząłem chodzić na żużel w bardzo chujowych i biednych czasach, szacunek oddaje klubowi za to że zbierają malych sponsorów(nic bardziej mylnego jeśli ktoś odebrał to inaczej) - pisałem w tym kontekście że to będzie za mało na potrzeby sezonu na który trzeba kupę, niewyobrażalnej(!!) kasy. W kontekście wielkiego sponsora tytularnego jestem pesymistą bo moim zdaniem nikt w rejonie nie wyłoży takiego siana nie mając nawet pewności awansu.

Roro
Posty: 155
Rejestracja: 14 mar 2024, 10:20

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: Roro »

Bardzo dobrze że zbierają małych lokalnych sponsorów. Lepiej mieć 20 czy 30 małych sponsorów którzy ci dadzą w sumie tyle kasy co jeden wielki. Bo nawet jeśli ci z tych 30 odejdzie 5 to coś zostaje a jak jeden wielki zwieje to dzieje się to co przed tym sezonem. Więc niech tak prezes działa. Widziałem wywiad na interii z prezesem że mają list intencyjny z wielką firmą już na następny sezon w 1 lidze więc trzeba awansować. O województwie też było napisane że prowadzą rozmowy na następny rok więc trzeba wejść do 1 ligi i będzie dobrze. Może azoty się ogarną w tym roku i też coś dorzucą

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1487
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: Loramski_84 »

Tak,tylko że jak tak dalej pójdzie to w sumie w dwa miesiące będzie po lidze.Nie mówię,że tak się stanie ale jest to całkiem możliwe..wystarczy Opole jeszcze odwołać i terminy się zacieśnia,a jeszcze nie wiem czy teraz też jest ta przerwa lipcowa ?.. Panowie wypierdalajmy i to dosłownie,z tego bagna w tym sezonie.Awans musi być a co się wydarzy później ? Musimy myśleć jak nasze prezesy do niedawna 🤪 jakoś to będzie a narazie zróbmy ten awans bo nogi się uginają pod ciężarem mułu i bagna drugoligowego.

Lewiszyn ostatni sezon u 24 tak ? ...to cały skład do wymiany w razie awansu.

sensowny
Posty: 242
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:56

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: sensowny »

shrek pisze: 11 maja 2024, 21:19 Kibice Piły oburzeni ,że mecz się nie odbył najlepiej na kajakach i wodery od wędkarzy. CO za chore łby.
A dziwisz im sie dwie wycieczki w sumie 2500km to są koszta. Nie ma co sie napinać kibice Unii też byliby wkur$$$ gdyby dwukrotnie mecz sie nie odbył. Nic nie poradzisz na pogode. Zresztą zawodnicy Unii też dojazdowi.Wczoraj przebakiwali ze odwołany drugi raz to w sumie jakieś 70 tysiecy straty dla Unii oby nastepny mecz się odbył przy pełnym stadionie

piotrekj66
Posty: 322
Rejestracja: 27 lip 2009, 16:39
Lokalizacja: Tarnow/Krakow

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: piotrekj66 »

Cześć, jest już jakąś informacja kiedy kolejne podejście do meczu ?

Roro
Posty: 155
Rejestracja: 14 mar 2024, 10:20

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (11.05.2024, godzina 16:30)

Post autor: Roro »

Pewnie znowu będzie ustalanie z telewizją więc poczekamy chwilę na jakieś info

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2651
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła

Post autor: ams92 »

nowy termin meczu 23 czerwca godz. 17:00.

Bez TV, wszyscy na Stadion!
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2651
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: ams92 »

Awizowane składy na niedzielny mecz:

Polonia Piła
1. Adam Ellis
2. Norbert Kościuch
3. Jonas Jeppesen
4. Jonas Knudsen
5. Wiktor Trofimow
6. Dawid Grzeszczyk
7.

Unia Tarnów
9. Daniel Jeleniewski
10. Marko Lewiszyn
11. Adrian Cyfer
12. David Bellego
13. Timo Lahti
14. Miłosz Grygolec
15. Jan Rachubik
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3839
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Greg-Tarnów »

Piła w najmocniejszym składzie z Ellisem i dobrze nie będzie potem komentowania że jechali bez niego. Nie spodziewam się ciężkiej przeprawy. Mając gorszy zespół jak w zeszłym sezonie zlaliśmy Polonię.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

sensowny
Posty: 242
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:56

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: sensowny »

pod 8 prawdopodobnie... Adam bednar

dziubb
Posty: 336
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:10

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: dziubb »

sensowny pisze: 20 cze 2024, 16:31 pod 8 prawdopodobnie... Adam bednar
Świetnie by było.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4886
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Kibic UT »

dziubb pisze: 20 cze 2024, 18:42
sensowny pisze: 20 cze 2024, 16:31 pod 8 prawdopodobnie... Adam bednar
Świetnie by było.
Ale to w zespole Piły ma być gdyż tak prężyli muskuły puszyli się a póki co jadą słabo więc szukają wzmocnień w Niedzielę golimy frajerów.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 857
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: fan ut »

dziubb pisze: 20 cze 2024, 18:42
sensowny pisze: 20 cze 2024, 16:31 pod 8 prawdopodobnie... Adam bednar
Świetnie by było.
A skąd takie info, że Adam Bednar u nas ? fajnie by było zobaczymy.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4886
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Kibic UT »

fan ut pisze: 20 cze 2024, 20:09
dziubb pisze: 20 cze 2024, 18:42
sensowny pisze: 20 cze 2024, 16:31 pod 8 prawdopodobnie... Adam bednar
Świetnie by było.
A skąd takie info, że Adam Bednar u nas ? fajnie by było zobaczymy.
W Pile ma być nie u nas.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

sensowny
Posty: 242
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:56

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: sensowny »

raczej po ptokach... złamał reke

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1314
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Zniesmaczony_UT »

On jest szykowany w Gorzowie na U24 bo to Czech nie Polak chyba że nie wiem o dodatkowym paszporcie także w Pile tyle ogłosili zdolnych młodych Duńczyków na tą pozycję że teraz muszą się ratować jakimiś Czechami. Tyle im przyszło z tego lansowania się Nielsenem który miał być zbawicielem i magnesem na sponsorów.

W Danii to dopiero jest mafia i każdy ma swoich pupili. Jednych przygarnia Pedersen a innych Nielsen a jeśli ktoś zdolniejszy to nie ważne.

Do tego od 1 lipca tracą swój stadion i będą musieli resztę meczy jeździć u kogoś nie wiadomo na dziś dzień gdzie bo negocjacje trwają. Może w Rawiczu a może gdzieś 1 ligowy tor gdzie blisko. Kibice szczęśliwi :P

Na tych cieniasach to nawet Jeleniewski w niedzielę nastuka punktów i przez to będzie dylemat komu podziękować w nominowanych, żeby nie było dymu to pojadą juniorzy.

Ja się Jeleniewskiemu dużo przyglądałem na treningach u nas i on ewidentnie ma problem jeśli jest sucho i się kurzy bo kiedy tor jest polany i ciemny to wygrywa z wszystkimi. Coś mi się wydaje że lato przemęczy i kiedy pogoda się zmieni na playoff więcej wilgotności i mniej kurzu to będzie śmigał. Chyba że ogarną ten problem wcześniej.

4evern
Posty: 549
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: 4evern »

Bilet 0 uprawnia do wejscia na główną?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4886
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Kibic UT »

4evern pisze: 21 cze 2024, 16:16 Bilet 0 uprawnia do wejscia na główną?
Prawdopodobnie uprawnia skoro z tego co patrzę bilet 0 jest droższy od biletu na trybunę główną.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4886
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Kibic UT »

Zniesmaczony_UT pisze: 21 cze 2024, 15:54 On jest szykowany w Gorzowie na U24 bo to Czech nie Polak chyba że nie wiem o dodatkowym paszporcie także w Pile tyle ogłosili zdolnych młodych Duńczyków na tą pozycję że teraz muszą się ratować jakimiś Czechami. Tyle im przyszło z tego lansowania się Nielsenem który miał być zbawicielem i magnesem na sponsorów.

W Danii to dopiero jest mafia i każdy ma swoich pupili. Jednych przygarnia Pedersen a innych Nielsen a jeśli ktoś zdolniejszy to nie ważne.

Do tego od 1 lipca tracą swój stadion i będą musieli resztę meczy jeździć u kogoś nie wiadomo na dziś dzień gdzie bo negocjacje trwają. Może w Rawiczu a może gdzieś 1 ligowy tor gdzie blisko. Kibice szczęśliwi :P

Na tych cieniasach to nawet Jeleniewski w niedzielę nastuka punktów i przez to będzie dylemat komu podziękować w nominowanych, żeby nie było dymu to pojadą juniorzy.

Ja się Jeleniewskiemu dużo przyglądałem na treningach u nas i on ewidentnie ma problem jeśli jest sucho i się kurzy bo kiedy tor jest polany i ciemny to wygrywa z wszystkimi. Coś mi się wydaje że lato przemęczy i kiedy pogoda się zmieni na playoff więcej wilgotności i mniej kurzu to będzie śmigał. Chyba że ogarną ten problem wcześniej.
Piła pewnie będzie jeździć w Bydgoszczy bądź w Poznaniu bo po prostu to miasta są najbliżej ale to już ich problem mnie to wali natomiast większość kibiców Piły czy Gniezna interesuje czy Unia Tarnów dojedzie finansowo widać jak boli ich dupa z tego powodu że jednak dajemy radę, zbierać cztery litery i pełny stadion w Niedzielę jesteśmy w tym sezonie jednym z głównym sponsorów klubu.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1487
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Loramski_84 »

Oby nie chciało lać... z nieba.Wiadomo,że będzie Unia lać chyba,że młodzież dostanie więcej szans.Nie wiem dlaczego mielibyśmy przegrac w Opolu ? Wygrać w Opolu i pozamiatane.Wroci Heleniak na PO,trzeba się modlić tylko żeby po kontuzji sie nie wystraszył...Trochę mi on wygląda na takiego Kuzdzala,zero strachu a później przykra kontuzja.Oby pierwsza i ostatnia...

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2651
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: ams92 »

Niby nie zapowiadają burz na niedzielę ;)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1735
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: 2 kolejka: Unia Tarnów - Polonia Piła (23.06.2024, godz. 17:00)

Post autor: Młynar »

Jutro ma być piękna pogoda. Nie ma co siać paniki ;) Już dość tego deszczu w Tarnowie jak jest planowany żużel :)

yO!

ODPOWIEDZ