Tarnowska piłka

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem
Salowy Choroszcz
Posty: 322
Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Salowy Choroszcz »

Dołącz do akademii na europejskim poziomie w 6 lidze mistrzów :lol: :lol:

GPT
Posty: 97
Rejestracja: 25 lut 2025, 23:13

Re: Tarnowska piłka

Post autor: GPT »

czyli mamy info zwrotne , że ludzie z klubu czytają to forum :)

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

Pamiętajcie że ZSMS Unia Tarnów to miejsce o międzynarodowych ambicjach i MOŻLIWOŚCIACH.
brak jakiegokolwiek obiektu piłkarskiego i trenowanie od dwóch lat w woli rzedzinskiej, lisiej górze i na pilsudskiego.
Matyjewicz chłopie idź w politykę. Tak jak ty z gówna potrafisz opisać coś na kolorowo to jest doprawdy nieprawdopodobne. Choćby było najgorzej na świecie to i tak będziesz wmawiał ludziom że jest wspaniale.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

Garbarnia remis, Hutnik remis, dobrze, że Okocimski przegrał, bo już by naprawdę było po ptokach. Niemniej, jak dziś przegrają na Metalu, to chyba ostateczna mogiła.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Salowy Choroszcz
Posty: 322
Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Salowy Choroszcz »

Tak na moje oko wczorajsza wygrana w wielkich derbach Tarnowa nic nie daje. Akademia europejska fc matyjewicz tak czy tak poleci do 6 ligi mistrzów. 2 wyjazdy, pauza i jeden mecz u siebie.. z rezerwami wieczystej. Z ligi wyżej spadły żydki więc z naszej ligi leci najmniej 4 drużyny. W tym dwie Tarnowskie :lol: :lol: .

Ponoć jakieś dymy wczoraj pod szatnią na warsztatowej ????

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

Ależ wysyp postów na fb. Skurwysyn czekał całą rundę żeby wszystko wyrzucić z siebie. Wygrali z metalem Tarnów 1:0 po ostatniej akcji meczu… sukces niesamowity. Jak to śpiewali za probierza: cieszmy się z małych rzeczy…
4 kolejki do końca. W jednej pauzują. 3 mecze bardzo ciężkie. Możliwe brak punktu już do końca. Wtedy spadek. Przypominam że celem był AWANS.

Greg-Tarnów
Posty: 5077
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Greg-Tarnów »

ZKS15 pisze: 25 maja 2026, 10:50 Ależ wysyp postów na fb. Skurwysyn czekał całą rundę żeby wszystko wyrzucić z siebie. Wygrali z metalem Tarnów 1:0 po ostatniej akcji meczu… sukces niesamowity. Jak to śpiewali za probierza: cieszmy się z małych rzeczy…
4 kolejki do końca. W jednej pauzują. 3 mecze bardzo ciężkie. Możliwe brak punktu już do końca. Wtedy spadek. Przypominam że celem był AWANS.
Życzę spadku i wycofania Unii piłkarskiej Amen.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

KoNiK
Posty: 2338
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnowska piłka

Post autor: KoNiK »

Ciekawe czy w AI przerobią ze to jednak Matyjewicz w reprezentacji :lol:

GPT
Posty: 97
Rejestracja: 25 lut 2025, 23:13

Re: Tarnowska piłka

Post autor: GPT »

Panie i Panowie - 20 czerwca Jaskółki wracają do Mościc - tylko nie chce słyszeć narzekania !! Wszyscy na Nowy Stadion !

Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

GPT pisze: 03 cze 2026, 23:10 Panie i Panowie - 20 czerwca Jaskółki wracają do Mościc - tylko nie chce słyszeć narzekania !! Wszyscy na Nowy Stadion !

Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !
Pisz w liczbie pojedynczej FC matyjewicz wraca do mościć bo to z Unią Tarnów nie ma nic wspólnego, 4 liga 🤣🤣🤣🤣 potężny poziom ale możliwe że i tej lidze ich nie będzie i oby tak było tego życzę temu tworowi z zaciągiem afrykańczyków.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

Przecież oni spadną... :) Z Pcimianką wygrają mecz, która ostatnio przerżnęła 15 kwietnia? A może z Limanovią?
Lecą razem zresztą z przyjaciółmi z Metalu i pewnie Okocimskim... Dramat. Będą sobie kopać na szóstym amatorskim poziomie z Tarnovią. COŚCIE UCZYNILI ZE SPORTEM W TYM MIEŚCIE...
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

Sportu w tym mieście nie ma żadnego ale gorsi są ludzie którzy jeszcze tego bronią i chodzą na FC matyjewicz :lol: :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Greg-Tarnów
Posty: 5077
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Greg-Tarnów »

GPT pisze: 03 cze 2026, 23:10 Panie i Panowie - 20 czerwca Jaskółki wracają do Mościc - tylko nie chce słyszeć narzekania !! Wszyscy na Nowy Stadion !

Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !
Otwarcie orlika i podnieta hahaha
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
montague
Posty: 41
Rejestracja: 07 mar 2025, 16:29

Re: Tarnowska piłka

Post autor: montague »

może i orlik, może i na 1k osób, ale nie oszukujmy się na taki Tarnówek wystarczy. Ja Jestem ciekaw jak drużyna która była bezdomna przez 2 lata, będzie grała na "swoim". Iluż to osób piłkarsko-podobnych mocno opalonych będzie grało w Tarnowie i jakie to następne talenty wypluje nasza akademia. i która to będzie liga. jutro ważny (który to już w tej rundzie) mecz w Limanowej.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

Garbarnia wygrała dziś na Hutniku. :) Także tego.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

ams92 pisze: 06 cze 2026, 14:34 Garbarnia wygrała dziś na Hutniku. :) Także tego.
No dobra, odszczekuję, Unia też wygrywa w Limanowej :D Ile w końcu drużyn spada? 5?
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

KoNiK
Posty: 2338
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnowska piłka

Post autor: KoNiK »

Z tego co czytam to tak. Muszą wygrać w Pcimiu i liczyć na stratę punktów Okocimskiego lub Garbarni 🫣

Aż sie zastanawiam czy nie jechać :lol:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

FC matyjewicz jak spadnie beka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣czekam już utęsknieniem.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

DrH
Posty: 49
Rejestracja: 02 lis 2019, 15:59
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnowska piłka

Post autor: DrH »

Witam, ma ktoś jakieś informacje co do biletów na mecz z Niecieczą?

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

Podobno Matyjewicz zabronił grać pod nazwą Unia Tarnów naszym oldboyom. Kilkunastu zasluzonych Unistow.
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

ZKS15 pisze: 11 cze 2026, 8:20 Podobno Matyjewicz zabronił grać pod nazwą Unia Tarnów naszym oldboyom. Kilkunastu zasluzonych Unistow.
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: przecież to z Unią Tarnów ma tyle wspólnego co łysy z grzebieniem to jest fc matyjewicz oby spadli z ligi beka na całego.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1474
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: AC »

Unia Tarnów & Wisła Kraków & AC Milan & Los Angeles Lakers

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

Dziś ostateczne rozstrzygnięcia. Właściwie karty rozdaje Garbarnia. Jak wygra, nie ma co dyskutować o reszcie. :)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
montague
Posty: 41
Rejestracja: 07 mar 2025, 16:29

Re: Tarnowska piłka

Post autor: montague »

czemu na otwarcie stadionu , grają oldboy jaskółki a nie oldboy Unia Tarnów? czym związane to jest?

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

ZKS15 pisze: 11 cze 2026, 8:20 Podobno Matyjewicz zabronił grać pod nazwą Unia Tarnów naszym oldboyom. Kilkunastu zasluzonych Unistow.
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda
Dlatego

ODPOWIEDZ