Tarnowska piłka
-
Salowy Choroszcz
- Posty: 322
- Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11
Re: Tarnowska piłka
Dołącz do akademii na europejskim poziomie w 6 lidze mistrzów

Re: Tarnowska piłka
czyli mamy info zwrotne , że ludzie z klubu czytają to forum 
Re: Tarnowska piłka
Pamiętajcie że ZSMS Unia Tarnów to miejsce o międzynarodowych ambicjach i MOŻLIWOŚCIACH.
brak jakiegokolwiek obiektu piłkarskiego i trenowanie od dwóch lat w woli rzedzinskiej, lisiej górze i na pilsudskiego.
Matyjewicz chłopie idź w politykę. Tak jak ty z gówna potrafisz opisać coś na kolorowo to jest doprawdy nieprawdopodobne. Choćby było najgorzej na świecie to i tak będziesz wmawiał ludziom że jest wspaniale.
brak jakiegokolwiek obiektu piłkarskiego i trenowanie od dwóch lat w woli rzedzinskiej, lisiej górze i na pilsudskiego.
Matyjewicz chłopie idź w politykę. Tak jak ty z gówna potrafisz opisać coś na kolorowo to jest doprawdy nieprawdopodobne. Choćby było najgorzej na świecie to i tak będziesz wmawiał ludziom że jest wspaniale.
Re: Tarnowska piłka
Garbarnia remis, Hutnik remis, dobrze, że Okocimski przegrał, bo już by naprawdę było po ptokach. Niemniej, jak dziś przegrają na Metalu, to chyba ostateczna mogiła.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
-
Salowy Choroszcz
- Posty: 322
- Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11
Re: Tarnowska piłka
Tak na moje oko wczorajsza wygrana w wielkich derbach Tarnowa nic nie daje. Akademia europejska fc matyjewicz tak czy tak poleci do 6 ligi mistrzów. 2 wyjazdy, pauza i jeden mecz u siebie.. z rezerwami wieczystej. Z ligi wyżej spadły żydki więc z naszej ligi leci najmniej 4 drużyny. W tym dwie Tarnowskie
.
Ponoć jakieś dymy wczoraj pod szatnią na warsztatowej ????
Ponoć jakieś dymy wczoraj pod szatnią na warsztatowej ????
Re: Tarnowska piłka
Ależ wysyp postów na fb. Skurwysyn czekał całą rundę żeby wszystko wyrzucić z siebie. Wygrali z metalem Tarnów 1:0 po ostatniej akcji meczu… sukces niesamowity. Jak to śpiewali za probierza: cieszmy się z małych rzeczy…
4 kolejki do końca. W jednej pauzują. 3 mecze bardzo ciężkie. Możliwe brak punktu już do końca. Wtedy spadek. Przypominam że celem był AWANS.
4 kolejki do końca. W jednej pauzują. 3 mecze bardzo ciężkie. Możliwe brak punktu już do końca. Wtedy spadek. Przypominam że celem był AWANS.
-
Greg-Tarnów
- Posty: 5077
- Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55
Re: Tarnowska piłka
Życzę spadku i wycofania Unii piłkarskiej Amen.ZKS15 pisze: 25 maja 2026, 10:50 Ależ wysyp postów na fb. Skurwysyn czekał całą rundę żeby wszystko wyrzucić z siebie. Wygrali z metalem Tarnów 1:0 po ostatniej akcji meczu… sukces niesamowity. Jak to śpiewali za probierza: cieszmy się z małych rzeczy…
4 kolejki do końca. W jednej pauzują. 3 mecze bardzo ciężkie. Możliwe brak punktu już do końca. Wtedy spadek. Przypominam że celem był AWANS.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.
Re: Tarnowska piłka
Ciekawe czy w AI przerobią ze to jednak Matyjewicz w reprezentacji 
Re: Tarnowska piłka
Panie i Panowie - 20 czerwca Jaskółki wracają do Mościc - tylko nie chce słyszeć narzekania !! Wszyscy na Nowy Stadion !
Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !
Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !
Re: Tarnowska piłka
Pisz w liczbie pojedynczej FC matyjewicz wraca do mościć bo to z Unią Tarnów nie ma nic wspólnego, 4 ligaGPT pisze: 03 cze 2026, 23:10 Panie i Panowie - 20 czerwca Jaskółki wracają do Mościc - tylko nie chce słyszeć narzekania !! Wszyscy na Nowy Stadion !
Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
Re: Tarnowska piłka
Przecież oni spadną...
Z Pcimianką wygrają mecz, która ostatnio przerżnęła 15 kwietnia? A może z Limanovią?
Lecą razem zresztą z przyjaciółmi z Metalu i pewnie Okocimskim... Dramat. Będą sobie kopać na szóstym amatorskim poziomie z Tarnovią. COŚCIE UCZYNILI ZE SPORTEM W TYM MIEŚCIE...
Lecą razem zresztą z przyjaciółmi z Metalu i pewnie Okocimskim... Dramat. Będą sobie kopać na szóstym amatorskim poziomie z Tarnovią. COŚCIE UCZYNILI ZE SPORTEM W TYM MIEŚCIE...
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
Re: Tarnowska piłka
Sportu w tym mieście nie ma żadnego ale gorsi są ludzie którzy jeszcze tego bronią i chodzą na FC matyjewicz

Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
-
Greg-Tarnów
- Posty: 5077
- Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55
Re: Tarnowska piłka
Otwarcie orlika i podnieta hahahaGPT pisze: 03 cze 2026, 23:10 Panie i Panowie - 20 czerwca Jaskółki wracają do Mościc - tylko nie chce słyszeć narzekania !! Wszyscy na Nowy Stadion !
Mam nadzieje , że przyszły sezon w 4 lidze !
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.
Re: Tarnowska piłka
może i orlik, może i na 1k osób, ale nie oszukujmy się na taki Tarnówek wystarczy. Ja Jestem ciekaw jak drużyna która była bezdomna przez 2 lata, będzie grała na "swoim". Iluż to osób piłkarsko-podobnych mocno opalonych będzie grało w Tarnowie i jakie to następne talenty wypluje nasza akademia. i która to będzie liga. jutro ważny (który to już w tej rundzie) mecz w Limanowej.
Re: Tarnowska piłka
Garbarnia wygrała dziś na Hutniku.
Także tego.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
Re: Tarnowska piłka
No dobra, odszczekuję, Unia też wygrywa w Limanowej
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
Re: Tarnowska piłka
Z tego co czytam to tak. Muszą wygrać w Pcimiu i liczyć na stratę punktów Okocimskiego lub Garbarni
Aż sie zastanawiam czy nie jechać
Aż sie zastanawiam czy nie jechać
Re: Tarnowska piłka
FC matyjewicz jak spadnie beka 




czekam już utęsknieniem.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
Re: Tarnowska piłka
Witam, ma ktoś jakieś informacje co do biletów na mecz z Niecieczą?
Re: Tarnowska piłka
Podobno Matyjewicz zabronił grać pod nazwą Unia Tarnów naszym oldboyom. Kilkunastu zasluzonych Unistow.
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda
Re: Tarnowska piłka
ZKS15 pisze: 11 cze 2026, 8:20 Podobno Matyjewicz zabronił grać pod nazwą Unia Tarnów naszym oldboyom. Kilkunastu zasluzonych Unistow.
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
Re: Tarnowska piłka
Unia Tarnów & Wisła Kraków & AC Milan & Los Angeles Lakers
Re: Tarnowska piłka
Dziś ostateczne rozstrzygnięcia. Właściwie karty rozdaje Garbarnia. Jak wygra, nie ma co dyskutować o reszcie. 
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
Re: Tarnowska piłka
czemu na otwarcie stadionu , grają oldboy jaskółki a nie oldboy Unia Tarnów? czym związane to jest?
Re: Tarnowska piłka
DlategoZKS15 pisze: 11 cze 2026, 8:20 Podobno Matyjewicz zabronił grać pod nazwą Unia Tarnów naszym oldboyom. Kilkunastu zasluzonych Unistow.
Przywłaszczył sobie klub i robi z niego swój twór.
Co za menda

