Tarnowska piłka

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem
Salowy Choroszcz
Posty: 322
Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Salowy Choroszcz »

Stawia na wychowanków a szkolenie mamy na poziomie 6 szczebla rozgrywkowego.

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

Tak stawia że na ławce w protokole meczowym jako zawodnik jest wpisany Wacław, ciekawe kiedy zadebiutuje - bo to że wystąpi w tym sezonie w 4 lidze chyba juz przesadzone

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

Gdyby ktoś chciał popatrzeć, czemu jest, jak jest...
tutaj transmisja:
https://www.youtube.com/watch?v=mkgBYzVE__E
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Salowy Choroszcz
Posty: 322
Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Salowy Choroszcz »

ams92 pisze: 02 maja 2026, 17:39 Gdyby ktoś chciał popatrzeć, czemu jest, jak jest...
tutaj transmisja:
https://www.youtube.com/watch?v=mkgBYzVE__E
Na co chcesz patrzeć?? Oni prawie cały mecz w przewadze grali a i tak przejebali....

Lysy88PL
Posty: 146
Rejestracja: 11 maja 2024, 16:24
Lokalizacja: Mościce

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Lysy88PL »

Ile drużyn spada ?

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

Jeśli spadną rezerwy cracovii i w barażach nie awansuje druga drużyna z 4 ligi to cztery lecą

Awatar użytkownika
Unabomber1488
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2025, 9:51

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Unabomber1488 »

Wczoraj prezydent Kwaśny podczas Live Q&A poinformował, że stadion w Mościcach będzie gotowy w czerwcu, a meczem otwarcia będzie Unia Tarnów- BBT Nieciecza.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

Unabomber1488 pisze: 06 maja 2026, 8:35 Wczoraj prezydent Kwaśny podczas Live Q&A poinformował, że stadion w Mościcach będzie gotowy w czerwcu, a meczem otwarcia będzie Unia Tarnów- BBT Nieciecza.

Mecz fc matyjewicz kontra Nieciecza tak powinno pisać a nie Unia Tarnów bo to obecnie ma tyle wspólnego co łysy z grzebieniem, nawet herbu klubu nie ma na koszulkach.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

Dziś dość istotny mecz w IV lidze w kontekście potencjalnych spadkowiczów. Metal - Garbarnia.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Greg-Tarnów
Posty: 5077
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Greg-Tarnów »

ams92 pisze: 09 maja 2026, 10:29 Dziś dość istotny mecz w IV lidze w kontekście potencjalnych spadkowiczów. Metal - Garbarnia.
Matyjewicz zasicka zęby z nerwów byle nie wygrał Metal :lol: :lol: :lol:
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

Re: Tarnowska piłka

Post autor: shrek »

Co ja widzę Unia w 5 lidze ? jpr

GPT
Posty: 97
Rejestracja: 25 lut 2025, 23:13

Re: Tarnowska piłka

Post autor: GPT »

Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.

6 pkt to minimum , aby się utrzymać.

Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.

GPT
Posty: 97
Rejestracja: 25 lut 2025, 23:13

Re: Tarnowska piłka

Post autor: GPT »

GPT pisze: 13 maja 2026, 11:44 Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.

6 pkt to minimum , aby się utrzymać.

Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
No i przegrywamy z Lubaniem ……………

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

GPT pisze: 13 maja 2026, 21:25
GPT pisze: 13 maja 2026, 11:44 Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.

6 pkt to minimum , aby się utrzymać.

Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
No i przegrywamy z Lubaniem ……………
Nie rozumiem ździwienia :lol:
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Salowy Choroszcz
Posty: 322
Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Salowy Choroszcz »

ams92 pisze: 13 maja 2026, 21:26
GPT pisze: 13 maja 2026, 21:25
GPT pisze: 13 maja 2026, 11:44 Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.

6 pkt to minimum , aby się utrzymać.

Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
No i przegrywamy z Lubaniem ……………
Nie rozumiem ździwienia :lol:
Rezerwy żydków w lidze wyżej są na miejscu spadkowym jak tak się skończy to z naszej ligi spadnie 4 drużyny.

Awatar użytkownika
montague
Posty: 41
Rejestracja: 07 mar 2025, 16:29

Re: Tarnowska piłka

Post autor: montague »

Panowie ciszej nad trumną i nieboszczykiem.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

montague pisze: 13 maja 2026, 22:22 Panowie ciszej nad trumną i nieboszczykiem.
Bardzo dobrze 🤣🤣🤣🤣 fc matyjewicz życzę nawet B klasy
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ZKS15
Posty: 132
Rejestracja: 06 maja 2024, 12:32

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ZKS15 »

Jedyną szansą na utrzymanie jest brak spadku żydów z trzeciej ligi i awans po barażach drugiej drużyny z czwartej ligi. Wtedy spadną dwa zespoły. Może uda się zająć trzecie miejsce od końca chociaż narazie jest to problemem. Zapowiadana hucznie walka o awans zaprowadziła ten twór na PRZEDOSTATNIE miejsce w tabeli na 6 kolejek przed końcem… przypominam że oni mają jeszcze pauzę. Jeśli spadną 4 drużyny to wydaje mi się że nie ma już ucieczki z tej ostatniej czwórki.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 3556
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Tarnowska piłka

Post autor: ams92 »

ZKS15 pisze: 15 maja 2026, 7:50 Jedyną szansą na utrzymanie jest brak spadku żydów z trzeciej ligi i awans po barażach drugiej drużyny z czwartej ligi. Wtedy spadną dwa zespoły. Może uda się zająć trzecie miejsce od końca chociaż narazie jest to problemem. Zapowiadana hucznie walka o awans zaprowadziła ten twór na PRZEDOSTATNIE miejsce w tabeli na 6 kolejek przed końcem… przypominam że oni mają jeszcze pauzę. Jeśli spadną 4 drużyny to wydaje mi się że nie ma już ucieczki z tej ostatniej czwórki.
Jak słusznie zauważyłeś, oni mają problem, by nie być przedostatnią drużyną...
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

Re: Tarnowska piłka

Post autor: shrek »

Żużel się zawinął pora na piłkę ,ale poziom potężny hahahah jpr patologia.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 6586
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Kibic UT »

fc matyjewicz wygrał mecz także będzie obwieszczenie na facebooku trzeba się pochwalić jakże ważnym sukcesem 🤣🤣🤣🤣
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

KoNiK
Posty: 2338
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnowska piłka

Post autor: KoNiK »

Mam pytanie w sprawie boisk treningowych. Co sie z nimi stalo ? Byly wykończone teraz od kilku miesięcy tam haldy ziemi i nic sie nie dzieje. Wtf ?

Salowy Choroszcz
Posty: 322
Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Salowy Choroszcz »

A znasz takie powiedzenie .. jak się nie .ma miedzi...?? :(

KoNiK
Posty: 2338
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnowska piłka

Post autor: KoNiK »

Czyli zamiast 3 boisk treningowych bez kasy stwierdzili ze je naprawimy i je rozkopali i teraz nie ma nic :roll: sensownie :lol:

Szakuł
Posty: 331
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:48
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnowska piłka

Post autor: Szakuł »

Koledzy spokojnie profil klubowy na FB dzisiaj ( czy to przypadek)opublikował rolkę stworzoną przez AI gdzie te boiska już są zrobione. Zawodnicy trenują i jupitery świecą. Nowa era Unii Tarnów...

ODPOWIEDZ