Tarnowska piłka
-
Salowy Choroszcz
- Posty: 322
- Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11
Re: Tarnowska piłka
Stawia na wychowanków a szkolenie mamy na poziomie 6 szczebla rozgrywkowego.
Re: Tarnowska piłka
Tak stawia że na ławce w protokole meczowym jako zawodnik jest wpisany Wacław, ciekawe kiedy zadebiutuje - bo to że wystąpi w tym sezonie w 4 lidze chyba juz przesadzone
Re: Tarnowska piłka
Gdyby ktoś chciał popatrzeć, czemu jest, jak jest...
tutaj transmisja:
https://www.youtube.com/watch?v=mkgBYzVE__E
tutaj transmisja:
https://www.youtube.com/watch?v=mkgBYzVE__E
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
-
Salowy Choroszcz
- Posty: 322
- Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11
Re: Tarnowska piłka
Na co chcesz patrzeć?? Oni prawie cały mecz w przewadze grali a i tak przejebali....ams92 pisze: 02 maja 2026, 17:39 Gdyby ktoś chciał popatrzeć, czemu jest, jak jest...
tutaj transmisja:
https://www.youtube.com/watch?v=mkgBYzVE__E
Re: Tarnowska piłka
Ile drużyn spada ?
Re: Tarnowska piłka
Jeśli spadną rezerwy cracovii i w barażach nie awansuje druga drużyna z 4 ligi to cztery lecą
- Unabomber1488
- Posty: 18
- Rejestracja: 23 wrz 2025, 9:51
Re: Tarnowska piłka
Wczoraj prezydent Kwaśny podczas Live Q&A poinformował, że stadion w Mościcach będzie gotowy w czerwcu, a meczem otwarcia będzie Unia Tarnów- BBT Nieciecza.
Re: Tarnowska piłka
Unabomber1488 pisze: 06 maja 2026, 8:35 Wczoraj prezydent Kwaśny podczas Live Q&A poinformował, że stadion w Mościcach będzie gotowy w czerwcu, a meczem otwarcia będzie Unia Tarnów- BBT Nieciecza.
Mecz fc matyjewicz kontra Nieciecza tak powinno pisać a nie Unia Tarnów bo to obecnie ma tyle wspólnego co łysy z grzebieniem, nawet herbu klubu nie ma na koszulkach.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
Re: Tarnowska piłka
Dziś dość istotny mecz w IV lidze w kontekście potencjalnych spadkowiczów. Metal - Garbarnia.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
-
Greg-Tarnów
- Posty: 5077
- Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55
Re: Tarnowska piłka
Matyjewicz zasicka zęby z nerwów byle nie wygrał Metalams92 pisze: 09 maja 2026, 10:29 Dziś dość istotny mecz w IV lidze w kontekście potencjalnych spadkowiczów. Metal - Garbarnia.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.
Re: Tarnowska piłka
Co ja widzę Unia w 5 lidze ? jpr
Re: Tarnowska piłka
Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.
6 pkt to minimum , aby się utrzymać.
Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
6 pkt to minimum , aby się utrzymać.
Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
Re: Tarnowska piłka
No i przegrywamy z Lubaniem ……………GPT pisze: 13 maja 2026, 11:44 Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.
6 pkt to minimum , aby się utrzymać.
Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
Re: Tarnowska piłka
Nie rozumiem ździwieniaGPT pisze: 13 maja 2026, 21:25No i przegrywamy z Lubaniem ……………GPT pisze: 13 maja 2026, 11:44 Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.
6 pkt to minimum , aby się utrzymać.
Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
-
Salowy Choroszcz
- Posty: 322
- Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11
Re: Tarnowska piłka
Rezerwy żydków w lidze wyżej są na miejscu spadkowym jak tak się skończy to z naszej ligi spadnie 4 drużyny.ams92 pisze: 13 maja 2026, 21:26Nie rozumiem ździwieniaGPT pisze: 13 maja 2026, 21:25No i przegrywamy z Lubaniem ……………GPT pisze: 13 maja 2026, 11:44 Arcyważne mecze przed zespołem - na rozkładzie przed pauzą mecze z Lubaniem , Garbarnią i Metalem.
6 pkt to minimum , aby się utrzymać.
Coś co wydawało się nieprawdopodobne staję się realistyczne - mimo wszystko wierze , że zespół się odbije.![]()
Re: Tarnowska piłka
Panowie ciszej nad trumną i nieboszczykiem.
Re: Tarnowska piłka
Bardzo dobrze
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
Re: Tarnowska piłka
Jedyną szansą na utrzymanie jest brak spadku żydów z trzeciej ligi i awans po barażach drugiej drużyny z czwartej ligi. Wtedy spadną dwa zespoły. Może uda się zająć trzecie miejsce od końca chociaż narazie jest to problemem. Zapowiadana hucznie walka o awans zaprowadziła ten twór na PRZEDOSTATNIE miejsce w tabeli na 6 kolejek przed końcem… przypominam że oni mają jeszcze pauzę. Jeśli spadną 4 drużyny to wydaje mi się że nie ma już ucieczki z tej ostatniej czwórki.
Re: Tarnowska piłka
Jak słusznie zauważyłeś, oni mają problem, by nie być przedostatnią drużyną...ZKS15 pisze: 15 maja 2026, 7:50 Jedyną szansą na utrzymanie jest brak spadku żydów z trzeciej ligi i awans po barażach drugiej drużyny z czwartej ligi. Wtedy spadną dwa zespoły. Może uda się zająć trzecie miejsce od końca chociaż narazie jest to problemem. Zapowiadana hucznie walka o awans zaprowadziła ten twór na PRZEDOSTATNIE miejsce w tabeli na 6 kolejek przed końcem… przypominam że oni mają jeszcze pauzę. Jeśli spadną 4 drużyny to wydaje mi się że nie ma już ucieczki z tej ostatniej czwórki.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
Re: Tarnowska piłka
Żużel się zawinął pora na piłkę ,ale poziom potężny hahahah jpr patologia.
Re: Tarnowska piłka
fc matyjewicz wygrał mecz także będzie obwieszczenie na facebooku trzeba się pochwalić jakże ważnym sukcesem 



Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.
Re: Tarnowska piłka
Mam pytanie w sprawie boisk treningowych. Co sie z nimi stalo ? Byly wykończone teraz od kilku miesięcy tam haldy ziemi i nic sie nie dzieje. Wtf ?
-
Salowy Choroszcz
- Posty: 322
- Rejestracja: 28 wrz 2023, 20:11
Re: Tarnowska piłka
A znasz takie powiedzenie .. jak się nie .ma miedzi...?? 
Re: Tarnowska piłka
Czyli zamiast 3 boisk treningowych bez kasy stwierdzili ze je naprawimy i je rozkopali i teraz nie ma nic
sensownie 
Re: Tarnowska piłka
Koledzy spokojnie profil klubowy na FB dzisiaj ( czy to przypadek)opublikował rolkę stworzoną przez AI gdzie te boiska już są zrobione. Zawodnicy trenują i jupitery świecą. Nowa era Unii Tarnów...
