Zgodnie z Regulaminem rozgrywek:
6.2 [...]Nielegalnym jest transfer seniora za juniora (i odwrotnie)oraz taki, w którym za zawodnika, którego punkty dzielone były przez 2, dobiera się zawodnika, którego punkty miałyby być liczone 1 do 1 np. w przypadku Ekstra ŻLF - dobór zawodnika ekstraligowego, za zawodnika z I ligi.
Transfer jest nielegalny. W ligach ŻLF nie stosujemy wyróżnień na drużyny polskie i zagraniczne, a co za tym idzie - każdy w I i II ŻLF ma obowiązek wstawienia do składu i posiadania 4
polskich juniorów. Jan Konzack nie jest polskim juniorem (jest niemcem), a więc w II ŻLF jest traktowany jako senior.
Biorąc pod uwagę powyższe oraz zapis w Regulaminie, transfer AC'a to transfer seniora za juniora, a więc niezgodny z zasadami ŻLF.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.