Obrazek

Unia Tarnów 2021

2010-2023
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: savage »

Może się okazać, że personalnie wcale nie będzie tak źle. Jeśli potwierdzą się doniesienia medialne to w drużynie możemy mieć zarówno Ljunga, jak i Kulakova i... Cierniaka :)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 579
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: the_naturat »

Primo: dzięki savage za posprzątanie wątku

Fajnie, że Peter zostanie. Na ile to prawda o tunerze to nie wiem. Mi się wydaje, że po prostu większość zawodników w minionym sezonie po prostu oszczędzała na serwisie i ile motor jechał to jechał, a potem była przysłowiowa pupa.
Jeżeli nasz el capitano będzie pierwszym, który podpisze umowę to też dobry sygnał. Raz, że nie zostawiamy na lodzie zawodników i nie dostają kopa w zadek. A dwa, że jest plan znów coś zbudować.

Jeżeli Twoje doniesienia savage odnośnie Wilkołaka są dobre, to też świetne wieści. Była tutaj wyliczanka ilu zawodników nie wejdzie do SE, a nawet ilu wyżej nie znajdzie zatrudnienia i będą zmuszeni szukać szczęścia w NICE. Zliczając ich wszystkich do kupy wyjdzie, że każdy zespół powinien mieć dwóch mocnych liderów. Na papierze. Dzieląc zawodników na 2 grupy, mocnych liderów I ligi i odpadki Ekstraligowe, zdecydowanie bardziej wolałbym zatrudnić tych pierwszych. W moim mniemaniu, Ci pierwsi dalej będą mieć przed sobą cel trafić do ekstraligi, a Ci drudzy się już najedli. Nie będą mieć tego głodu, a mania wyższości, że w NICE to tylko przystanek raczej nie sprawi, że będą się bardziej starać. Reasumując: dla Wiktora duże TAK. Dla wynalazków typu Antonio duże NIE.
Zakładając teraz Petera, Wiktora, Gruchalskiego u24 i Ernesta, potrzebujemy jeszcze polaka i mam nadzieję, że nie będzie to Artur 0,1 Mroczka

Nie wiem czy zostanie z nami Mateusz. Serce by go bardzo chciało oglądać dalej w naszych barwach. Ale rozum mówi, że to jest idealny moment na pokazanie się w Ekstralidze. Mam nadzieję, że razem z tatą dobrze wszystko przemyślą i zrobią to co dla młodego najlepsze. Bardzo mu kibicuję i nawet jak zmieni klub będę dalej ściskał za niego kciuki.

Generalnie budowa silnego na papierze klubu teraz będzie łatwiejsza niż w latach ubiegłych. Co roku to piszę i teraz znów podkreślę, że skoro chcemy coś zrobić ze stadionem, to trzeba pokazać na torze i na trybunach, że jest dla kogo wydawać tą górę pieniędzy.

A może się tak okazać, że w sezonie 2022 w Ekstralidze będzie 10 zespołów ?

I z niecierpliwością czekam na informację o zmianach personalnych na kluczowych stanowiskach w klubie :)

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: fan ut »

the_naturat pisze: 17 paź 2020, 9:59 Primo: dzięki savage za posprzątanie wątku

Fajnie, że Peter zostanie. Na ile to prawda o tunerze to nie wiem. Mi się wydaje, że po prostu większość zawodników w minionym sezonie po prostu oszczędzała na serwisie i ile motor jechał to jechał, a potem była przysłowiowa pupa.
Jeżeli nasz el capitano będzie pierwszym, który podpisze umowę to też dobry sygnał. Raz, że nie zostawiamy na lodzie zawodników i nie dostają kopa w zadek. A dwa, że jest plan znów coś zbudować.

Jeżeli Twoje doniesienia savage odnośnie Wilkołaka są dobre, to też świetne wieści. Była tutaj wyliczanka ilu zawodników nie wejdzie do SE, a nawet ilu wyżej nie znajdzie zatrudnienia i będą zmuszeni szukać szczęścia w NICE. Zliczając ich wszystkich do kupy wyjdzie, że każdy zespół powinien mieć dwóch mocnych liderów. Na papierze. Dzieląc zawodników na 2 grupy, mocnych liderów I ligi i odpadki Ekstraligowe, zdecydowanie bardziej wolałbym zatrudnić tych pierwszych. W moim mniemaniu, Ci pierwsi dalej będą mieć przed sobą cel trafić do ekstraligi, a Ci drudzy się już najedli. Nie będą mieć tego głodu, a mania wyższości, że w NICE to tylko przystanek raczej nie sprawi, że będą się bardziej starać. Reasumując: dla Wiktora duże TAK. Dla wynalazków typu Antonio duże NIE.
Zakładając teraz Petera, Wiktora, Gruchalskiego u24 i Ernesta, potrzebujemy jeszcze polaka i mam nadzieję, że nie będzie to Artur 0,1 Mroczka

Nie wiem czy zostanie z nami Mateusz. Serce by go bardzo chciało oglądać dalej w naszych barwach. Ale rozum mówi, że to jest idealny moment na pokazanie się w Ekstralidze. Mam nadzieję, że razem z tatą dobrze wszystko przemyślą i zrobią to co dla młodego najlepsze. Bardzo mu kibicuję i nawet jak zmieni klub będę dalej ściskał za niego kciuki.

Generalnie budowa silnego na papierze klubu teraz będzie łatwiejsza niż w latach ubiegłych. Co roku to piszę i teraz znów podkreślę, że skoro chcemy coś zrobić ze stadionem, to trzeba pokazać na torze i na trybunach, że jest dla kogo wydawać tą górę pieniędzy.

A może się tak okazać, że w sezonie 2022 w Ekstralidze będzie 10 zespołów ?

I z niecierpliwością czekam na informację o zmianach personalnych na kluczowych stanowiskach w klubie :)
Jeśli się potwierdzą informacje że zostanie Ljung i dojdzie Kułakov a do tego przyjdzie Jamróg to zaczyna to fajnie już wyglądać .Do tego dodamy Gruchalskiego u-24 ,Koza ,Konieczny,Świercz,Rempała ,Gzyl nie jest źle aczkolwiek gdyby został Cierniak no to napsujemy trochę krwi innym drużynom.Jeszcze tylko zmiany personalne w zarządzie łącznie z prezesem i mamy posrzątane w tym bałaganie a do tego w miarę solidny zespół

Awatar użytkownika
josef
Posty: 642
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: josef »

Prezes to zostanie tutaj do emerytury bo gdzie znajdzie taką pracę jak w Unii o nic się nie muśi martwić awansować nie moze , spaśc raczej tez nie ,sponsor jak na razie daje kilka melonów rocznie , kasa dla niego i jego przydupasów co mieśiąc na koncie czyli ŻYCIE JAK W MADRYCIE . :D

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 579
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: the_naturat »

josef pisze: 17 paź 2020, 12:05 Prezes to zostanie tutaj do emerytury bo gdzie znajdzie taką pracę jak w Unii o nic się nie muśi martwić awansować nie moze , spaśc raczej tez nie ,sponsor jak na razie daje kilka melonów rocznie , kasa dla niego i jego przydupasów co mieśiąc na koncie czyli ŻYCIE JAK W MADRYCIE . :D
Akurat to gdzie znajdzie prace później to nie jest żadnego kibica problem. A decyzja czy zostanie czy nie, nie należy w żadnym stopniu do niego

Awatar użytkownika
kibic86
Posty: 75
Rejestracja: 17 paź 2020, 16:48

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: kibic86 »

z obecnego składu to patrzac realnie tylko Peter nadaje sie do jazdy w 1 lidze ,która bedzie o wiele mocniejsza niz w obecnym sezonie. Reszta powinna poszukac swojego miejsca klase nizej. Wiadomo ze ciezko bedzie wymienic cala 4 seniorów dlatego ze wzgłedów lokalnych i kontraktowych ewentualnie zostawiłbym Enesta. Ciezko bedzie zatrzymac Mateusza , mam tylko nadzieje ze jesliby zdecydowal sie odejsc to nie pójdzie do Wrocławia ,niech oni w koncu wychowaja kogos swojego ,bo od czasu Janowskiego to ciezko znalesc aktywnego ich wychowanka.
Na pozycje U24 dla mnie idalnym kandydatem jest Lukas Fienhage ,któy w tym sezonie pokazywal sie ze wspaniałej strony. Druga opcją jest powrót Rolnickiego ,wiem zaraz ktos napisze ze Patryk ma kiepski sezon za soba , ale zarówno Kaczmarek jaki Gruchalski tez nic wielkiego nie pokazali ,wiec jesli juz komus dawac szanse to swojim.Marzeniem jaki wiekszosci jest powrót Wiktora i Jakuba.Jesli sie nie uda ciekawymi opcjami wydaja sie Huckenbeck badz Szczepaniak.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Wolly wolly »

Jamróg
Gruchalski
Kułakow
Koza
Ljung
Cierniak / ?
Konieczny
I jedziemy
One ticket to valhalla

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: fan ut »

Wolly wolly pisze: 17 paź 2020, 23:25 Jamróg
Gruchalski
Kułakow
Koza
Ljung
Cierniak / ?
Konieczny
I jedziemy
Do tego składu dodać na rezerwę młodych zdolnych Duńczyków lub Rosjan którym wystarczy dać odpowiedni sprzęt i jedziemy kibice będą zadowoleni💪

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Greg-Tarnów »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/r ... tw/bz9n5d8
Mam nadzieję że Kuba będzie w Tarnowie w przyszłym sezonie.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: njk1987 »

fan ut pisze: 18 paź 2020, 11:51
Wolly wolly pisze: 17 paź 2020, 23:25 Jamróg
Gruchalski
Kułakow
Koza
Ljung
Cierniak / ?
Konieczny
I jedziemy
Do tego składu dodać na rezerwę młodych zdolnych Duńczyków lub Rosjan którym wystarczy dać odpowiedni sprzęt i jedziemy kibice będą zadowoleni💪
Może Marko Lewiszyn? ;) :D
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Wolly wolly »

W Przegladzie Sportowym pojawił się artykuł sugerujący że Mati zostaje w Unii, gdyby tak się stało to byłaby to super wiadomość dla kibiców, I bardzo dobry ruch Teamu Cierniak!! Trzymam kciuki!
One ticket to valhalla

j-rules
Posty: 1270
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: j-rules »

skłąd podany wyzej oraz usuniecie Sadego + chociaz minimalne zadbanie o porzadek na stadionie przyczyni sie do powrotu ludzi na nasze estadio da gruz.
Sam obiecuje byc na kazdym meczu gdy tylko fizycznie bede mogl.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Kibic UT »

Taki zespół przyciagnie widzów bo masz czterech wychowanków w składzie plus najlepszy zawodnik 1 ligi Kułakow i ciagle dajacy nadzieję na trzymanie dalej formy stary lis Ljung, jest na kogo przychodzić i dla kogo kupić karnet czy bilet.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: savage »

Wygląda na to, że będziemy wszyscy ze składu zadowoleni ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Kibic UT »

savage pisze: 18 paź 2020, 21:14 Wygląda na to, że będziemy wszyscy ze składu zadowoleni ;)
Oby tak było jak mówisz trzymam cię za słowo :)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Pinio
Posty: 123
Rejestracja: 08 kwie 2010, 19:49

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Pinio »

savage pisze: 18 paź 2020, 21:14 Wygląda na to, że będziemy wszyscy ze składu zadowoleni ;)
Uchyl choć rąbek tajemnicy 😉😉😉

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: savage »

Wielkiej tajemnicy nie ma - większość można wyczytać w mediach. Pozostanie Mateusza jest bardzo realne - widać to nawet po tym, że w przewidywanych składach Ekstraligi nigdzie nie wymienia się Mateusza Cierniaka. Jamróg jeśli wybiera I ligę, to chyba nikt nie podejrzewa, że mógłby wylądować gdzieś indzie, Ljung zostaje... To już mocna podstawa. Wspomina się w mediach o Kulakovie, na pewno to nie jedyne nazwisko "na tapecie" - jeśli tutaj by się udało to Ljung/Jamróg/Kulakov lub inny lider + Konieczny&Cierniak - to ekipa na pewno na walkę o wysokie cele.

Pozdro
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2878
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: konri »

savage pisze: 18 paź 2020, 22:12 Wielkiej tajemnicy nie ma - większość można wyczytać w mediach. Pozostanie Mateusza jest bardzo realne - widać to nawet po tym, że w przewidywanych składach Ekstraligi nigdzie nie wymienia się Mateusza Cierniaka. Jamróg jeśli wybiera I ligę, to chyba nikt nie podejrzewa, że mógłby wylądować gdzieś indzie, Ljung zostaje... To już mocna podstawa. Wspomina się w mediach o Kulakovie, na pewno to nie jedyne nazwisko "na tapecie" - jeśli tutaj by się udało to Ljung/Jamróg/Kulakov lub inny lider + Konieczny&Cierniak - to ekipa na pewno na walkę o wysokie cele.

Pozdro
Załatwić dofinansowanie a to jedyna szansa na remont (ktoś pisał, że do końca października kwestia się wyjaśni) i wracamy tym składem z buta do E-ligi. Trzech liderów, Koza solidna druga linia, Cierniak najlepszy junior I ligi i robiący progres Przemo i to już byłby skład z fundamentem na budowę składu pod e-ligę. Może trochę popłynąłem ale kurcze serio wygląda to sensownie nie zapominajmy o zmianach w strukturach zarządzających klubem, które już nastąpiły i mają nastąpić.
Cieszy obecność p. Wardeckiego, który ma ponoć dobre relację z posłanką Pieczarką (tak polityka wiem, że miało nie być ale bez polityki gówno z tego wszystkiego będzie) więc może sprawa jakoś będzie pchnięta, bo chyba nigdzie w Polsce nie ma już tak beznadziejnego stadiony w ok. 100 tys. mieście.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Kibic UT »

Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: savage »

Kibic UT pisze: 19 paź 2020, 10:51 No i mamy busy kto gdzie hahahha

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/e ... ow/hkzty14
Pan Adamczyk? To ten co jest co dwa lata temu był pewny, że Cierniak będzie we Włókniarzu, a rok temu był pewny, że odchodzi do Wrocławia? Źródło informacji na temat tego, co dzieje się w klubie płynie chyba w publicznej toalecie przy dworcu w Mościach (jak ktoś miał kiedykolwiek okazję tam zajrzeć to wie o czym mówię ;))

Pozdrawiam,
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Kibic UT »

savage pisze: 19 paź 2020, 11:04
Kibic UT pisze: 19 paź 2020, 10:51 No i mamy busy kto gdzie hahahha

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/e ... ow/hkzty14
Pan Adamczyk? To ten co jest co dwa lata temu był pewny, że Cierniak będzie we Włókniarzu, a rok temu był pewny, że odchodzi do Wrocławia? Źródło informacji na temat tego, co dzieje się w klubie płynie chyba w publicznej toalecie przy dworcu w Mościach (jak ktoś miał kiedykolwiek okazję tam zajrzeć to wie o czym mówię ;))

Pozdrawiam,
To co on napisał to napisze każdy żadna filozofia nie podparta niczym,ale Bertzomem klub się interesował sezon temu szkoda że nie wypaliło bo on w Gnieźnie się męczy na ich torze i pewnie z tego klubu odejdzie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: savage »

Ja oczekuję składu z trzema liderami:

Ljung
Jamróg
kto będzie trzecim? No Berntzon nadawałby się świetnie, ale równie dobrze wpisałbym tutaj Kulakova, Tungate'a (o którym piszę od 3 sezonów). Do tego Koza i Grucha + świetni juniorzy i wygląda to optymalnie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Kibic UT »

savage pisze: 19 paź 2020, 11:08 Ja oczekuję składu z trzema liderami:

Ljung
Jamróg
kto będzie trzecim? No Berntzon nadawałby się świetnie, ale równie dobrze wpisałbym tutaj Kulakova, Tungate'a (o którym piszę od 3 sezonów). Do tego Koza i Grucha + świetni juniorzy i wygląda to optymalnie.

Pozdrawiam
Taki skład jak piszesz i jest ok osobiście mi to obojętne który z tej trójki był by u nas wszyscy trzej na 1 ligę to znakomici zawodnicy żadnym nie pogardzę.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: fan ut »

savage pisze: 19 paź 2020, 11:08 Ja oczekuję składu z trzema liderami:

Ljung
Jamróg
kto będzie trzecim? No Berntzon nadawałby się świetnie, ale równie dobrze wpisałbym tutaj Kulakova, Tungate'a (o którym piszę od 3 sezonów). Do tego Koza i Grucha + świetni juniorzy i wygląda to optymalnie.

Pozdrawiam

Obok Ljunga i Jamroga to trzecim liderem nr 1 najlepiej gdyby był Kułakov zna nasz tor od dwóch sezonów ma średnią powyżej 2,3 ale jeśli nie on to chętnie bym Bernitzona widział ma potencjał i z rok na rok jest lepszy.

Awatar użytkownika
kibic86
Posty: 75
Rejestracja: 17 paź 2020, 16:48

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: kibic86 »

To chyba jakiś żart z tym Gomolskim? Sympatyczny chłopak, ale od 3 sezonów nic nie jedzie ,a my potrzebujemy lidera.Kuba to priorytet. Alternatywa powinien być Szczepaniak ,albo co mało prawdopodobne Buczkowski.
Jeśli to prawda z tym zawodnikiem u24 to dla mnie wybór jest prosty ,chodź ja i tak będę się upierał że lepszym wyborem dla kibica ,a nie koniecznie gorszym dla drużyny byłby Rolnicki. Lewiszyn świetna opcja i nie zdziwiłbym się jeśli wygrałby z nimi wszystkimi rywalizację o miejsce.
Co do 2 obco mam nadzieję że nikomu nie wpadnie pomysł by zostawić tu Nilsona. Tungate wydaje się mało realny .

Zablokowany