Obrazek

I liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Re: I liga

Post autor: misiek80 »

Wolly wolly pisze: 28 sie 2020, 19:23
misiek80 pisze: 28 sie 2020, 19:19
Wolly wolly pisze: 28 sie 2020, 18:51 No i Gdańsk dostal w kichę prawie dokładnie tak samo jak my u siebie...
A czego sie spodziewales???Ciekawe jak wygraja wszystko to czy ich budzet to wytrzyma.W koncu gwiazdy za czapke gruszek nie jezdza.
Nie spodziewałem nic innego, zal mi tylko księgowej...A bardziej bym się zastanawiał czy Zdunek wytrzyma, skład miał być na playoffy a tu baty za batami i nie pierwszy sezon już..
Co racja to racja.Wybrzeze zawodzi na calej lini.Gomolski i Kildemand niestety potwierdzaja ze z roku na rok jada coraz słabiej.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Re: I liga

Post autor: misiek80 »

Zdunka mi nie zal po tym jak nie umieli przegrac w sportowej walce z nami .Bardzo stracil w moich oczach.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: I liga

Post autor: Wolly wolly »

Wiesz Misiek jest paru prezesów( w tym i Zdunek) co z nami nie umieli sportow przegrać. Nie muszę go lubię, czy się z nim zgadzać , ale faktem jest że chłop uczciwie spłacił długi, wali swoją kasę ,a wyników nie ma..powinni być w EL razem z nami tylko dziwnie jakoś zawodnicy mu odpuścili w barażu..Takich właścicieli powinno być więcej, z własnym wkładem ,a nie tylko kasa od miast i się bujamy..
One ticket to valhalla

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: I liga

Post autor: ziggy »

Wolly wolly pisze: 28 sie 2020, 19:23
misiek80 pisze: 28 sie 2020, 19:19
Wolly wolly pisze: 28 sie 2020, 18:51 No i Gdańsk dostal w kichę prawie dokładnie tak samo jak my u siebie...
A czego sie spodziewales???Ciekawe jak wygraja wszystko to czy ich budzet to wytrzyma.W koncu gwiazdy za czapke gruszek nie jezdza.
Nie spodziewałem nic innego, zal mi tylko księgowej...A bardziej bym się zastanawiał czy Zdunek wytrzyma, skład miał być na playoffy a tu baty za batami i nie pierwszy sezon już..
Nie wzięliście pod uwagę że dostali kasę za pięciu gości czyli na bidę pół miliona a myślę że więcej więc księgowa raczej śpi spokojnie.Natomiast prócz Zdunka żal Skrzydlewskiego bo wsadził masę kasy ,doprowadził do zbudowania stadionu i też nie ma szczęścia.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

Księgowa w Toruniu przeżywa w tym roku trudne chwile ;) Apator jest poza zasięgiem wszystkich.
Wybrzeże cały sezon jedzie słabo jak co roku.Nazwiska mają topowe jak na 1ligę a wyników nie ma.
U mnie za akcję z Mroczką są skończeni.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Re: I liga

Post autor: misiek80 »

Oglada ktos mecz Startu z Lodzia co tam wyprawia Ronan Tungate.Jestem w robocie i niemam jak obejrzec.Narazie kladzie mecz Lodzi w Gnieznie.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

misiek80 pisze: 29 sie 2020, 17:39 Oglada ktos mecz Startu z Lodzia co tam wyprawia Ronan Tungate.Jestem w robocie i niemam jak obejrzec.Narazie kladzie mecz Lodzi w Gnieznie.
To nie jego dzień ale żenada pokazał w 13 biegu środkowy palec Szwedowi z Gniezna nie wiem za co normalna walka na żużlu,ale spoko mecz na torze się dzieje.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: I liga

Post autor: Wolly wolly »

Fajne sięganie w dawnej stolicy dzisaj..Tungate i Kurtz położyli mecz Łodzi ...inna temat czy Tungatea nie dopadł syndrom gościa, czy myślami nie był czasem gdzieś indziej...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:05 Fajne sięganie w dawnej stolicy dzisaj..Tungate i Kurtz położyli mecz Łodzi ...inna temat czy Tungatea nie dopadł syndrom gościa, czy myślami nie był czasem gdzieś indziej...
Skórnicki mógł puścić Loktajewa dwa razy w nominowanych i by mecz prawdopodobnie wygrali ale chyba tam jakieś układy panuja forowanie cienkiego kangura bo Kurtz jest słaby.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: I liga

Post autor: Wolly wolly »

Kibic UT pisze: 29 sie 2020, 23:08
Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:05 Fajne sięganie w dawnej stolicy dzisaj..Tungate i Kurtz położyli mecz Łodzi ...inna temat czy Tungatea nie dopadł syndrom gościa, czy myślami nie był czasem gdzieś indziej...
Skórnicki mógł puścić Loktajewa dwa razy w nominowanych i by mecz prawdopodobnie wygrali ale chyba tam jakieś układy panuja forowanie cienkiego kangura bo Kurtz jest słaby.
Skóra wielkim strategiem nie jest ale tu chyba masz rację ze chodziło o coś innego..może chcą go "odbudować " bo ja sam się zastanawiałem dlatego nie Saszka w 14?
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:13
Kibic UT pisze: 29 sie 2020, 23:08
Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:05 Fajne sięganie w dawnej stolicy dzisaj..Tungate i Kurtz położyli mecz Łodzi ...inna temat czy Tungatea nie dopadł syndrom gościa, czy myślami nie był czasem gdzieś indziej...
Skórnicki mógł puścić Loktajewa dwa razy w nominowanych i by mecz prawdopodobnie wygrali ale chyba tam jakieś układy panuja forowanie cienkiego kangura bo Kurtz jest słaby.
Skóra wielkim strategiem nie jest ale tu chyba masz rację ze chodziło o coś innego..może chcą go "odbudować " bo ja sam się zastanawiałem dlatego nie Saszka w 14?
Loktajew wygladał super był szybki agresywny na trasie powinien na zdrowy rozum jechać w 14 biegu.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: I liga

Post autor: Wolly wolly »

wyglądał bardzo dobrze, i w normalnych okolicznościach przyrody, 100% powinien jechac w 14. W ogóle Saszka to jak Kulakow, jak poukłada sobie w głowie , trafi ze sprzętem to papiery na jazdę ciągle są..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:21 wyglądał bardzo dobrze, i w normalnych okolicznościach przyrody, 100% powinien jechac w 14. W ogóle Saszka to jak Kulakow, jak poukłada sobie w głowie , trafi ze sprzętem to papiery na jazdę ciągle są..
Loktajew powoli wraca na właściwe tory myślę że jeszcze góra przyszły sezon i wróci do Falubazu tam jeździł z dobrym skutkiem a Kułakow to inny typ zawodnika maszyna do zdobywania punktów start i rura do przodu.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: I liga

Post autor: Wolly wolly »

Kibic UT pisze: 29 sie 2020, 23:28
Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:21 wyglądał bardzo dobrze, i w normalnych okolicznościach przyrody, 100% powinien jechac w 14. W ogóle Saszka to jak Kulakow, jak poukłada sobie w głowie , trafi ze sprzętem to papiery na jazdę ciągle są..
Loktajew powoli wraca na właściwe tory myślę że jeszcze góra przyszły sezon i wróci do Falubazu tam jeździł z dobrym skutkiem a Kułakow to inny typ zawodnika maszyna do zdobywania punktów start i rura do przodu.

Wiktor ma lepsze starty , ale jak trzeba to waleczności też mu nie można odmówić, Saszka dla mnie walczak, i według mnie ma trochę większy talent , tylko gdzieś się pogubił w swoim życiu. Życzę in obu bardzo dobrze..
One ticket to valhalla

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Re: I liga

Post autor: misiek80 »

Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:39
Kibic UT pisze: 29 sie 2020, 23:28
Wolly wolly pisze: 29 sie 2020, 23:21 wyglądał bardzo dobrze, i w normalnych okolicznościach przyrody, 100% powinien jechac w 14. W ogóle Saszka to jak Kulakow, jak poukłada sobie w głowie , trafi ze sprzętem to papiery na jazdę ciągle są..
Loktajew powoli wraca na właściwe tory myślę że jeszcze góra przyszły sezon i wróci do Falubazu tam jeździł z dobrym skutkiem a Kułakow to inny typ zawodnika maszyna do zdobywania punktów start i rura do przodu.

Wiktor ma lepsze starty , ale jak trzeba to waleczności też mu nie można odmówić, Saszka dla mnie walczak, i według mnie ma trochę większy talent , tylko gdzieś się pogubił w swoim życiu. Życzę in obu bardzo dobrze..
O Szaszy kiedys wspominalem przed meczem z Orlem ze chłopak wrocil na wlasciwe tory zyciowe.A ze papiery do scigania ma to wszyscy wiemy.Potwierdzil to juz wiele razy w tym roku i tylko nadal zaluje bardzo ze braknie go w GP w przyszlym roku.Zabraklo naprawde niewiele eh gdyby nie ten 18 wyscig Gp challenge w Gorican.Szkoda

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

W Bydgoszczy ładna pogoda a ci odwołali mecz.Dla Loko to dobrze bo w czwartek będzie Tarasienko i Borodulin.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: I liga

Post autor: Wolly wolly »

Greg-Tarnów pisze: 30 sie 2020, 23:22 W Bydgoszczy ładna pogoda a ci odwołali mecz.Dla Loko to dobrze bo w czwartek będzie Tarasienko i Borodulin.
Pozdrawiam
Odwołać i przenieść to ich motto..Fajnie bo Loko im spuści baty..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: I liga

Post autor: the_naturat »

Piszecie tu ciągle o PO, a przecież dalej nie ma decyzji czy w I lidze PO w ogóle będą. Runda zasadnicza się skończy, Toruń będzie pierwszy i tyle. Nie ma co ryzykować PO żeby ktoś w Toruniu się połamał i wyłożył, albo żeby Toruń miał więcej kasy wydać.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

Poniedziałek mecz na Łotwie a we wtorek liga szwedka i nasi stranierzy muszą jechać.
W TŻ Tomasz Proszowski mówi że Ljung i Nilsson pogodzą tę podróż logistycznie tylko
samolotem bo busem nie ma szans zdążyć.Jak nasi zamierzają to ogarnąć za tydzień z Gnieznem
w czwartek to dzień kiedy startuje szwedzka liga.Nie mogą się zwolnić z jazdy w macierzystej lidze.
Nie wiem kto za debil w GKSŻ nam ustala taki terminarz pod górkę.Kogoś chyba boli dupsko że
Unia tak dobrze jedzie.Proszowski mówi w TŻ że Mati ma po upadkach niewielkie problemy zdrowotne,a do
tego pojawiają się również kłopoty sprzętowe.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Nelson
Posty: 138
Rejestracja: 29 paź 2015, 20:27

Re: I liga

Post autor: Nelson »

W Ostrowie pada deszcz i mogą jechać.
W Czestochowie lekki deszczyk pare godzin przed meczem i odwołany... Polski zuzel ;)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: I liga

Post autor: ams92 »

Polało i jaki fajny tor? :) No dobra, może trochę za bardzo. Ale meczyk był super. No i ten Jeppesen... Na czym on kur** jeździł :O Mamy niespodziankę. Dla naszej pozycji w tabeli, niezbyt korzystną hm :)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

ams92 pisze: 05 wrz 2020, 18:22 Polało i jaki fajny tor? :) No dobra, może trochę za bardzo. Ale meczyk był super. No i ten Jeppesen... Na czym on kur** jeździł :O Mamy niespodziankę. Dla naszej pozycji w tabeli, niezbyt korzystną hm :)
Jeppesen lubi takie tory niespodzianka nam to nic nie komplikuje bo play-off i tak nie ma a z ligi nie spadniemy.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: I liga

Post autor: ziggy »

Ale Falubaz sobie pluje w brodę.Szacunek dla obu drużyn za ambicję.
https://www.youtube.com/watch?v=Mz0i3iufoU0

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: I liga

Post autor: the_naturat »

the_naturat pisze: 31 sie 2020, 9:52 Piszecie tu ciągle o PO, a przecież dalej nie ma decyzji czy w I lidze PO w ogóle będą. Runda zasadnicza się skończy, Toruń będzie pierwszy i tyle. Nie ma co ryzykować PO żeby ktoś w Toruniu się połamał i wyłożył, albo żeby Toruń miał więcej kasy wydać.
No i po tygodniu miałem rację, PO nie będzie. Przecież nie można zaryzykować, że ktoś w sportowej walce pokona Toruń.

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Re: I liga

Post autor: Wojtula »

No dobra, zwycięzca rozgrywek w I lidze awansuje do e-ligi. A drużyna z drugiego miejsca skoro ma nie być baraży z przedostatnią drużyną z e-ligi.

ODPOWIEDZ