Unia Tarnów 2021

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
j-rules

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: j-rules »

misiekxxx pisze: 07 paź 2020, 23:22
j-rules pisze: 07 paź 2020, 14:19 Na u24? Niedzwiedz. Najlepsza, najrozsądniejsza opcja
Serio czy tak dla zgrywy tak napisałeś?
Pod jakim względem najlepsza i najrozsądniejsza opcja jest gość który chyba 23 biegi odjechał ligowe za dwa ostatnie lata ?

Zaraz jeszcze niech ktoś zaproponuje najlepszy najpewniejszy najrozsądniejszy Oskar Bober
1. Bedzie ultra tani
2. Wbrew pozorom ma zadatki na zuzlowca a nie na kelnera, ktory tylko staje pod tasma bo sponsorzy
3. Teoretycznie ma wiele do udowodnienia
4. Ma charakter do walki
5. Nasz tor powinien mu sprzyjac.

Kaczmarek objechal wiele wiecej? No i mowimy o pozycji u 24. Tutaj bedzie wyscig o tych najlepszych wiec tanio nie bedzie, dlatego rozsadek powinien wygrac - zacznijmy w koncu stawiac na tanich underdogow ktorzy moga cos pokazac. Awans przeciez nas nie interesuje, wydatki za to juz tak.

Problem u nas jest taki, ze malo kto ze sternikow sie zuzlem interesuje tak na serio. Malo kto sledzi kariery i wyniki innych zuzlowcow, malo kto ma jakis poglad na to kto moze wypalic a kto nie.
Gruche wzieli bo sie pokazal na memoriale, Grucha wypalil w 2 meczach.
Kaczmarka wzieli bo raz w barwach Torunia pojechal ligowy mecz zycia.
Za to Kulakow byl kiszony dlugie lata na lawie, Michelsena puszczono kosztem Mroczki - no przeciez te decyzje to byl debilizm i ja akurat o tym tutaj pisalem..
Nie mowie, ze Niedzwiedz bedzie zbawicielem, bo nie sadze, ze zbawienia wsrod zuzlowcow potrzebujemy. Ale bedzie to racjonalne podejscie do sprawy.
Spoko, zawsze mozna sporbowac Tondera, przeciez on ilestam biegow przejechal... A potem bedzie szok, jak mozna takie kontrakty bezensowne podpisywac.

misiekxxx

Post autor: misiekxxx »

j-rules pisze: 09 paź 2020, 9:48
misiekxxx pisze: 07 paź 2020, 23:22
j-rules pisze: 07 paź 2020, 14:19 Na u24? Niedzwiedz. Najlepsza, najrozsądniejsza opcja
Serio czy tak dla zgrywy tak napisałeś?
Pod jakim względem najlepsza i najrozsądniejsza opcja jest gość który chyba 23 biegi odjechał ligowe za dwa ostatnie lata ?

Zaraz jeszcze niech ktoś zaproponuje najlepszy najpewniejszy najrozsądniejszy Oskar Bober
1. Bedzie ultra tani
2. Wbrew pozorom ma zadatki na zuzlowca a nie na kelnera, ktory tylko staje pod tasma bo sponsorzy
3. Teoretycznie ma wiele do udowodnienia
4. Ma charakter do walki
5. Nasz tor powinien mu sprzyjac.

Kaczmarek objechal wiele wiecej? No i mowimy o pozycji u 24. Tutaj bedzie wyscig o tych najlepszych wiec tanio nie bedzie, dlatego rozsadek powinien wygrac - zacznijmy w koncu stawiac na tanich underdogow ktorzy moga cos pokazac. Awans przeciez nas nie interesuje, wydatki za to juz tak.

Problem u nas jest taki, ze malo kto ze sternikow sie zuzlem interesuje tak na serio. Malo kto sledzi kariery i wyniki innych zuzlowcow, malo kto ma jakis poglad na to kto moze wypalic a kto nie.
Gruche wzieli bo sie pokazal na memoriale, Grucha wypalil w 2 meczach.
Kaczmarka wzieli bo raz w barwach Torunia pojechal ligowy mecz zycia.
Za to Kulakow byl kiszony dlugie lata na lawie, Michelsena puszczono kosztem Mroczki - no przeciez te decyzje to byl debilizm i ja akurat o tym tutaj pisalem..
Nie mowie, ze Niedzwiedz bedzie zbawicielem, bo nie sadze, ze zbawienia wsrod zuzlowcow potrzebujemy. Ale bedzie to racjonalne podejscie do sprawy.
Spoko, zawsze mozna sporbowac Tondera, przeciez on ilestam biegow przejechal... A potem bedzie szok, jak mozna takie kontrakty bezensowne podpisywac.
No widzisz awans nas nie interesuje więc po co szukać na u24 kogoś drogiego czy licytować się o jakiegoś bo się pokazał w ostatnim roku.
Co do tego pełna zgoda tylko po co mamy szukać i inwestować w u24 na rok skoro w naszym klubie mogą np dać szansę Rolnickiemu, Kowalskiemu lub Cierniakowi nawet Gruchalskiemu na pozycji u24 teoretycznie powinno być taniej niż z Kaczmarkami lub tym podobnymi.

Co do Niedźwiedzia i piszesz, że będzie ultratani mam tylko jedno pytanie do tego skoro on będzie ultratani to na czym on będzie startował ??? Na rowerze ??? Za ostatnie dwa lata 23 biegi to z czego on zainwestuje w motory ?? Chyba że chcesz go na kontrakt amatorski i motory z klubu ale ta opcja też odpada bo jakoś u nas nie ma klubowych motorów jak np w Toruniu że Iversen chciał silnik od juniorów odkupić u nas na ostatnim meczu jak jeden silnik zatarł się Przemkowi na którym walczył o punkty z Żupińskim to na rezerwowym jaka już miał stratę do 3 zawodnika w biegu?.
Niedźwiedź chociażby miał prze charakter to po dwóch takich latach nie ma na czym jechać w 1 lidze.

j-rules

Nie wiem, wezmie kredyt jak Jamróg?
Jakis sponsor pomoze?

I czemu ma to byc inwestycja na jeden sezon? To jak sie wykaze i bedzie jezdzil przyzwoicie to nie bedzie mogl zostac na dluzej?
Rolnicki, Kowalski, Gruchalski to sie tak dorobili juz, ze maja na czym jezdzic? Wyniki pokazuja co innego.
Cierniak - wszystko fajnie, chcialoby sie ale dla mnie zatrzymanie go to sci-fi

Konieczny tez jest ultratani, tez malo jezdzil w tamtym sezonie (w sensie malo punktow zrobil) a silnik mega szybki w tym sezonie mial - jakim cudem?

misiekxxx

j-rules pisze: 09 paź 2020, 11:41 Nie wiem, wezmie kredyt jak Jamróg?
Jakis sponsor pomoze?

I czemu ma to byc inwestycja na jeden sezon? To jak sie wykaze i bedzie jezdzil przyzwoicie to nie bedzie mogl zostac na dluzej?
Rolnicki, Kowalski, Gruchalski to sie tak dorobili juz, ze maja na czym jezdzic? Wyniki pokazuja co innego.
Cierniak - wszystko fajnie, chcialoby sie ale dla mnie zatrzymanie go to sci-fi

Konieczny tez jest ultratani, tez malo jezdzil w tamtym sezonie (w sensie malo punktow zrobil) a silnik mega szybki w tym sezonie mial - jakim cudem?
No to pisałem odnośnie Koniecznego i startu w naszym klubie na kontrakcie amatorskim, że właśnie w naszym klubie dla juniora z podstawowego składu potrafili "jeden" w miarę szybki silnik ogarnąć w momencie gdy się zatarł to już nie miał na czym jechać.

Wymień mi chociaż jednego sponsora z Tarnowa lub okolic który w tym roku wolał pomóc Kaczmarkowi, Gruchalskiemu a nie zawodnikowi z okolic Koza Jamróg.
Czemu inwestycja na jeden sezon bo Niedźwiedź może jeździć na u24 przez najbliższy rok a później to co chcesz go wstawiać za kogo ?
Rolnicki więcej sezonów i pkt zrobił niż Niedźwiedz dodatkowo rok młodszy dodatkowo łatwiej jemu znaleźć sponsora z naszej okolicy. Gruchalski też młodszy i nawet w tym czy tamtym roku więcej pkt w wyższych ligach zrobił niż Niedźwiedź więc teoretycznie jakieś zaplecze posiada. Kowalski najmłodszy junior jakieś już zaplecze posiada dodatkowo też więcej zrobionych pkt więcej biegów więc może już mieć coś na inwestycje.
Serio chcesz porównywać zaplecze jeżdżących zawodników do gościa który od dwóch sezonów ma 23 biegi z tego pewnie te około 20 było gratis bo to Wanda i teraz piszesz, że ma po takich dwóch latach kredyt brać i inwestować w sprzęt na 1 ligę i do tego ma być ultratani.

j-rules

Odpowiedzi na pytania nie uzyskałem, temat ze swojej strony wyczerpałem.
Napiszę tylko tyle, że o pieniądze i sponsorów to niech się martwią zainteresowani.

misiekxxx

j-rules pisze: 09 paź 2020, 14:47 Odpowiedzi na pytania nie uzyskałem, temat ze swojej strony wyczerpałem.
Napiszę tylko tyle, że o pieniądze i sponsorów to niech się martwią zainteresowani.
Na jakie pytania kolego nie uzyskałeś odpowiedzi ?

Tak o kasę i sponsorów zainteresowani się martwią ale jeżeli będzie megatani niedźwiedź to nie będzie miał na czy jechać, a na serio chcesz cały sezon mieć w składzie niedźwiedzia na hulajnodze.

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 »

Cyna pisze: 09 paź 2020, 8:22 A.Lyager- dużo o nim w warzywniakach i piekarniach. Ktoś widział też busa ;)
Lyager będzie w hanysowie
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

njk1987 pisze: 09 paź 2020, 18:29
Cyna pisze: 09 paź 2020, 8:22 A.Lyager- dużo o nim w warzywniakach i piekarniach. Ktoś widział też busa ;)
Zobaczymy, bo na razie hanysy kupują wszystkich ;) :D
One ticket to valhalla

Kibic UT

Post autor: Kibic UT »

Wolly wolly pisze: 09 paź 2020, 18:39
Zawodników jest multum ale potrzeba jakiś dwóch topowych by ludzi przyciągnąć, na meczu z Gdańskiem było 900 ludzi to jest żenada ludzie wrócą tylko trzeba skład to dalej najważniejszy sport w mieście,rów jedzie o awans to skład zrobią tyle że tam jest już trzy miejsca zajęta zostało im U24 i Polak do składu taki Lindback tam nie przyjdzie do walki o skład.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly

Kibic UT pisze: 09 paź 2020, 18:58
Zawodników jest multum ale potrzeba jakiś dwóch topowych by ludzi przyciągnąć, na meczu z Gdańskiem było 900 ludzi to jest żenada ludzie wrócą tylko trzeba skład to dalej najważniejszy sport w mieście,rów jedzie o awans to skład zrobią tyle że tam jest już trzy miejsca zajęta zostało im U24 i Polak do składu taki Lindback tam nie przyjdzie do walki o skład.
Problem,jest taki ze nawet jakbym chciał komuś ze swoich znajomych zafundować karnet, to i tak nie bardzo by bylo komu chodzić, sam kiedyś kupowałem karnety dla rodziny i znajmych(reglarnie chodzących przez lata), teraz nikt nie chcę chodzic bo strata czasu a jak rozmowa wchodzi na żużel to leca tylko epitety...Na żużel chodza tylko zapaleńcy, ale i im zaczyna brakować cierpliwości, w Tarnowie da się zniszczyć wszystko ,nawet tak popularny sport jak zuzel,który był sercem miasta...
One ticket to valhalla

Kibic UT

Wolly wolly pisze: 09 paź 2020, 19:09

Problem,jest taki ze nawet jakbym chciał komuś ze swoich znajomych zafundować karnet, to i tak nie bardzo by bylo komu chodzić, sam kiedyś kupowałem karnety dla rodziny i znajmych(reglarnie chodzących przez lata), teraz nikt nie chcę chodzic bo strata czasu a jak rozmowa wchodzi na żużel to leca tylko epitety...Na żużel chodza tylko zapaleńcy, ale i im zaczyna brakować cierpliwości, w Tarnowie da się zniszczyć wszystko ,nawet tak popularny sport jak zuzel,który był sercem miasta...
Zgadzam się z tobą ale jeśli klub sprowadzi dwóch topowych zawodników kibice wrócą ci prawdziwi bo ich zarząd wypędził, bo pikniki to chodzą jak są tylko sukcesy problem Tarnowa jest jeszcze taki że miasto się wyludnia dużo kibiców żużla nie ma na miejscu a wiesniaki się tu sprowadziły ich żaden sport nie obchodzi im zespół ludowy i kościoły po otwierać hahahahaha

Wolly wolly

Kibic UT pisze: 09 paź 2020, 19:16
Wolly wolly pisze: 09 paź 2020, 19:09

Zgadzam się z tobą ale jeśli klub sprowadzi dwóch topowych zawodników kibice wrócą ci prawdziwi bo ich zarząd wypędził, bo pikniki to chodzą jak są tylko sukcesy problem Tarnowa jest jeszcze taki że miasto się wyludnia dużo kibiców żużla nie ma na miejscu a wiesniaki się tu sprowadziły ich żaden sport nie obchodzi im zespół ludowy i kościoły po otwierać hahahahaha
Marazm panie ,marazm :D
One ticket to valhalla

warrior311

Post autor: warrior311 »

A może warto ściągnąć z powrotem Bjerre, bo dla niego chyba zabraknie miejsca w Grudziądzu.
1. Lyung
2. Koza
3. Jamróg
4. Kaczmarek
5. Bjerre
6. Konieczny
7. Gzyl
8. Gruchalski

peter_griffin

Post autor: peter_griffin »

Kibic UT pisze: 09 paź 2020, 19:16 Zgadzam się z tobą ale jeśli klub sprowadzi dwóch topowych zawodników kibice wrócą ci prawdziwi bo ich zarząd wypędził, bo pikniki to chodzą jak są tylko sukcesy
Kibice wrócą jak w klubie będzie ambicja by o coś jechać, a nie przejechać sezon, aby jak najwięcej kasy z GA zostało. Poza tym, jak popyt na towar maleje, to się obniża cenę, albo zwiększa jakość.
problem Tarnowa jest jeszcze taki że miasto się wyludnia dużo kibiców żużla nie ma na miejscu a wiesniaki się tu sprowadziły ich żaden sport nie obchodzi im zespół ludowy i kościoły po otwierać hahahahaha
Mocne słowa jak na "miastowego", który ma problemy z językiem polskim i poprawną interpunkcją.

Wolly wolly

Kibice wrócą jak w klubie będzie ambicja by o coś jechać, a nie przejechać sezon, aby jak najwięcej kasy z GA zostało. Poza tym, jak popyt na towar maleje, to się obniża cenę, albo zwiększa jakość.
Tu masz 100% racji.. ludzie nie chcą oglądać widowisk z którego maja przyjemność podobną do borowania zęba...
Od jakości widowiska po stadionie kończąc..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Wolly wolly marazm trwa nie od dziś i tu jest problem.Nie trzeba Ekstraligi żeby jechać o finał 1ligi.Tutaj nawet klub nie
stara się ściągnąć ciekawych zawodników to mnie wkurza najbardziej.Co roku kupuję karnet i dostaje w zamian wybrakowany towar
bez jakiejkolwiek jakości.Podejście klubu czy będzie 900 osób na stadionie czy 2 tyś dla nich to bez różnicy.Liczę że klub czyta to forum
niech sobie wezmą w końcu do serca nasze słowa.Zawodników jest multum nawet taki Woelbert czy Czałow.Bjerre jak napisał warrior311
to według mnie opcja nie realna.Jest Kurtz,Fricke, Lebedevs,Szczepaniak.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

Bjerre z gwarantowaną pozycją lidera w Grudziądzu? Równie prawdopodobne jest, że wróci do nas Vaculik...
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wolly wolly

Greg-Tarnów pisze: 09 paź 2020, 21:59 Wolly wolly marazm trwa nie od dziś i tu jest problem.Nie trzeba Ekstraligi żeby jechać o finał 1ligi.Tutaj nawet klub nie
stara się ściągnąć ciekawych zawodników to mnie wkurza najbardziej.Co roku kupuję karnet i dostaje w zamian wybrakowany towar
bez jakiejkolwiek jakości.Podejście klubu czy będzie 900 osób na stadionie czy 2 dla nich to bez różnicy.Liczę że klub czyta to forum
niech sobie wezmą w końcu do serca nasze słowa.
Pozdrawiam
Greg,wiem co czujesz, wielokrotnie pisałem tu że klub jest prowadzony po amatorsku i bez wizji, zdania nie zmieniłem ,choć powstrzymuję się od ostrej krytyki, bo w tym momencie wszystko wisi na włosku,..choć po ostatnim meczu czerwone lampki powinny sie zapalić wszystkim ,bo tu juz nie chodzi nawet o covid,postawię śmiało tezę ze nawet pomijając pandemię, frekfencja nie byłaby dużo wyższa..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Wolly wolly ja też jestem daleki od ostrej krytyki nie o to tu chodzi.Jestem cholernie cierpliwy ale i moja cierpliwość
jest na wykończeniu.Chciałbym tu Fienhage na u24 niemiec kapitalnie się rozwija i poważnie podchodzi do żużla.
Oczywiście skończy się na Kaczmarku z całym szacunkiem do niego nic do chłopaka nie mam,miejsce Daniela to 2liga
tak uważam.Przecież jakby dzisiaj w Gorzowie nie było Zmarzlika to spada im frekwencja o 60% nie czarujmy się
łaska kibica na pstrym koniu jeżdzi.Nikt nie chce oglądać beznadziei a my taką mamy już dłuższy czas.
Wolly wolly jedyne co w klubie jest dobrze prowadzone to młodzież tutaj plusik.
Pozdrawiam

Wolly wolly

Greg-Tarnów pisze: 09 paź 2020, 22:23 Wolly wolly ja też jestem daleki od ostrej krytyki nie o to tu chodzi.Jestem cholernie cierpliwy ale i moja cierpliwość
jest na wykończeniu.Chciałbym tu Fienhage na u24 niemiec kapitalnie się rozwija i poważnie podchodzi do żużla.
Oczywiście skończy się na Kaczmarku z całym szacunkiem do niego nic do chłopaka nie mam,miejsce Daniela to 2liga
tak uważam.Przecież jakby dzisiaj w Gorzowie nie było Zmarzlika to spada im frekwencja o 60% nie czarujmy się
łaska kibica na pstrym koniu jeżdzi.Nikt nie chce oglądać beznadziei a my taką mamy już dłuższy czas.
Pozdrawiam
Powiem tak, zmiany powinny być większe niż zapowiadane kosmetyczne..a jak będzie zobaczymy.
One ticket to valhalla

Kibic UT

Wolly wolly pisze: 09 paź 2020, 22:32
Greg-Tarnów pisze: 09 paź 2020, 22:23 Wolly wolly ja też jestem daleki od ostrej krytyki nie o to tu chodzi.Jestem cholernie cierpliwy ale i moja cierpliwość
Pozdrawiam
Powiem tak, zmiany powinny być większe niż zapowiadane kosmetyczne..a jak będzie zobaczymy.
Cały skład do wymiany no jedynie Ljung może zostać kosmetyczne zmiany to spadek z ligi, bo Krosno będzie mieć dobry skład dużo dobrych zawodników chce u nich jeździć bo płacą na czas.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

Spokojnie Panowie! Nadciąga nowa fala, nadzieja, człowiek osiągnięć, Prezes na trudne czasy, symbol rewolucji, która pozwoli nam wrócić do czasów świetności..

TADAM
Obrazek
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

savage taki prezes jestem na TAK już spuszczam spłuczkę w kiblu nowa fala nadchodzi :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam

Wolly wolly

savage pisze: 09 paź 2020, 22:48 Spokojnie Panowie! Nadciąga nowa fala, nadzieja, człowiek osiągnięć, Prezes na trudne czasy, symbol rewolucji, która pozwoli nam wrócić do czasów świetności..

TADAM
Obrazek
Mogą razem z Kononowiczem zmieniać świat ;) :D
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 »

Wolly wolly pisze: 09 paź 2020, 22:32
Pozdrawiam
Jest na to duża szansa i u24 na 99pro nie będzie uwielbiany i jakże agresywny Kaczmarek
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

ODPOWIEDZ