Unia Tarnów 2021

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
peter_griffin

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: peter_griffin »

Młynar pisze: 11 paź 2020, 13:15 Kto niby jest na tyle mocny i na tyle słaby (na ekstra) żeby przejść do I ligi?
Zapomniałeś o jednym ważnym czynniku: przepis o zawodniku do 25 roku życia. Sprawi on, że wielu zagranicznych seniorów nie znajdzie zatrudnienia w ekstralidze.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT »

Szakuł pisze: 12 paź 2020, 12:30 Może ryzykuje ale uważam że skład warty uwagi:
1.Jakub Jamróg
2. Marcin Rempała
3. Ernest Koza
4. Michał Gruchalski
5. Peter Ljung
6. Przemysław Konieczny
7. Dawid Rempała
8. Daniel Kaczmarek
Biorę to jako żart ten zespół by nie wygrał meczu w lidze obecny zespół jeśli zostanie po kosmetycznych zmianach to spadek z ligi.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
ams92

Post autor: ams92 »

A mnie trochę irytuje robienie na siłę z Kozy lidera w drużynie 1-ligowej. Ernest na ten moment to grajek na drugą linię, oczywiście jeśli myślimy o drużynie aspirującej na pudło. Liderem Koza to może być w 2 lidze. I mam wrażenie, że na razie tego etapu nie przeskoczy, choć bardzo mu tego życzę.
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

Instagram: @biegaamek

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 »

Koza jak najbardziej jako doparowy Kuby Jamroga. Myślę, że jest szansa na taki uklad dwóch wychowanków. Jeśli w obsadzie memorialu Krystiana jest Brady Kurtz to znaczy, że musi być coś na rzeczy a to oznaczał by zapewne, że Kulakov wybrał inny klub. No chyba, że przyszedł by za Ljunga. Ja jednak kapitana bym zostawił. Końcówka seoznu to efekt dzwona w Szwecji. Ljung to w dalszym ciągu zawodnik na 10pkt w meczu. Ciekawe co zrobi Cierniak. Osobiście myślę, że stworzy duet juniorów z Wiktorem w Lublinie...
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

Czekałem, aż pojawi się tutaj Marcin Rempała :D
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar »

peter_griffin pisze: 12 paź 2020, 14:16
Młynar pisze: 11 paź 2020, 13:15 Kto niby jest na tyle mocny i na tyle słaby (na ekstra) żeby przejść do I ligi?
Zapomniałeś o jednym ważnym czynniku: przepis o zawodniku do 25 roku życia. Sprawi on, że wielu zagranicznych seniorów nie znajdzie zatrudnienia w ekstralidze.
Nie, nie zapomniałem. Uważam jednak że zawodnicy którzy nie załapią się na e-ligę wcale nie będą w I lidze wymiatać że aż strach. Dlatego trzeba zbudować młodą drużynę wspartą Ljungiem która będzie chciała walczyć i się pokazać. Przecież Tarnów to takie miejsce gdzie fajnie się wypromować a później kosić pieniądze i walczyć w klubach ekstraligi ;)

yO!

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

savage pisze: 12 paź 2020, 15:18 Czekałem, aż pojawi się tutaj Marcin Rempała :D
Nawet nie wiedziałem że on się jeszcze bawi w żużel...moze jeszcze za Edkiem Mazurem list gonczy wysłać :D
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
konri

Post autor: konri »

Wolly wolly pisze: 12 paź 2020, 21:28
savage pisze: 12 paź 2020, 15:18 Czekałem, aż pojawi się tutaj Marcin Rempała :D
Nawet nie wiedziałem że on się jeszcze bawi w żużel...moze jeszcze za Edkiem Mazurem list gonczy wysłać :D
jego samochód stał pod stadionem podczas meczu z Wybrzeżem więc może coś na rzeczy jest :lol:

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90458 ... ka-relacja
Sporo ciekawych nazwisk na u24.Ten Norick Bloedorn będzie kozak a ma dopiero 16 lat.
Pozdrawiam

Wolly wolly

Greg-Tarnów pisze: 12 paź 2020, 21:41 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90458 ... ka-relacja
Sporo ciekawych nazwisk na u24.Ten Norick Bloedorn będzie kozak a ma dopiero 16 lat.
Pozdrawiam

Fajne zawody, , Birkermose Finhage, ,Chlupiec, Hansen, Bloedron, fajnie zapowiadający się zawodnicy.
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Wolly wolly
https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... oza-podium
zdolnej młodzieży nie brakuje :)
Pozdrawiam

Wojtula

Post autor: Wojtula »

Jak nie mlodzi Rosjanie, to mlodzi Niemcy; jak nie Niemcy to Duńczycy albo Czesi. Oczywiście wszyscy to megakozacy :roll: A swoi wychowankowie niech ich oglądają siedząc na trybunach. Dajcie spokój z takimi dywagacjami bo to dyskusje czysto akademickie, bez możliwości realizacji.
Ps. zobaczymy jak się składa budżet klubu bez pieniążków samorządowych, vide Rybnik, o ile spełnią się zapowiedzi wladz miasta Rybnik o braku dotacji dla klubu w przyszłym roku. Gdyby inne samorządy tak zrobiły to gwiazdorzy musieliby zejść z kwot w kontraktach.

Kibic UT

Wojtula pisze: 13 paź 2020, 20:07 Jak nie mlodzi Rosjanie, to mlodzi Niemcy; jak nie Niemcy to Duńczycy albo Czesi. Oczywiście wszyscy to megakozacy :roll: A swoi wychowankowie niech ich oglądają siedząc na trybunach. Dajcie spokój z takimi dywagacjami bo to dyskusje czysto akademickie, bez możliwości realizacji.
Ps. zobaczymy jak się składa budżet klubu bez pieniążków samorządowych, vide Rybnik, o ile spełnią się zapowiedzi wladz miasta Rybnik o braku dotacji dla klubu w przyszłym roku. Gdyby inne samorządy tak zrobiły to gwiazdorzy musieliby zejść z kwot w kontraktach.
Zarobki są chore szczególnie w ekstralipie Lublin 4 mln z miasta plus 1 mln mieli z unii europejskiej, Azoty i Bogdanka i szpan a co do tych juniorów lepiej dać szansę takim niż sprowadzać gwiazdy.

misiek80

Post autor: misiek80 »

Cos mi sie wydaje ze czasy wydawania z kas miejskich grubych milionów wlasnie sie konczą.Moze zuzel wroci do normalnosci.Swoi chlopcy i gora dwoch obcokrajowcow jak w latach 90.I bylo zajebiscie.pozdrawiam

peter_griffin

Post autor: peter_griffin »

Zróbmy prezesem Ryśka Czarneckiego.

PZU KGHM PKO PGNiG Orlen Grupa Azoty Tarnów. Czyż nie brzmi pięknie? ;)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Wojtula nasi młodzi się super rozwijają tylko brakuje im jazdy.Gzyl przez to że jest ciasno w lidze i kluby
korzystają z gościa przesiedział cały sezon na ławce.Objechał kilka zawodów juniorskich i to wszystko.
Umiejętności mu nie brakuje tylko szczególnie sprawdzenia się w boju ligowym.Świercz z tego co wiem na sezon 2021
będzie miał busa i kompletny sprzęt bo pozyskał mocnego sponsora pod siebie.Młodych z zagranicy bym widział
na u24 przecież naszym miejscowym nie zabiorą miejsca w składzie.
Pozdrawiam

fan ut

Post autor: fan ut »

Jeśli by się udało ściągnąć Kułakova który raczej nie zostanie w Toruniu ze względu na przepis u-24 to przynajmniej mamy jednego lidera ,raczej dobre relacje na linii klub zawodnik.Do tego gdyby przyszedłJamróg wychowanek to skład zaczyna wyglądać choć trochę przyzwoicie . Resztę składu może uzupełnić Koza,Gruchalski ewentualnie Ljung choć tutaj bym postawił na kogoś młodszego typu Bertson wcale nie jest droższy od Ljunga a bardziej przyszłościowy. Do tego młodzież Konieczny,Świercz,Gzyl,Rempała no bo Cierniak to znak zapytania. Skład walczaków zrobić coś przez zimę z tym torem i od razu więcej kibiców jak będą odpowiednie wyniki ;)

bako

Post autor: bako »

Z tego co słyszałem o potencjalnych wzmocnieniach to nie wróży raczej dobrze. Ponoć sztabowi do gustu przypadł młodzieżowiec z Ukrainy, tylko dać mu sprzęt (gdzieś to słyszałem 😉) i pojedzie.
Tomasz Gollob i długo długo nic...

Wolly wolly

To zaproszenie Jelenia na Memorial Krystiana ,to mam mam nadzieje tylko w formie grzecznosciwiej a nie jakiś poroniony pomysł żeby go kontraktować...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Wolly wolly pisze: 14 paź 2020, 23:07 To zaproszenie Jelenia na Memorial Krystiana ,to mam mam nadzieje tylko w formie grzecznosciwiej a nie jakiś poroniony pomysł żeby go kontraktować...
Słyszy się że Jeleniewski może trafić do Krosna gadał z nimi. W niedzielę za tydzień 4 edycja turnieju śp Krystiana.
Pewnie będzie już czerwona strefa i bez kibiców ku*** co za rząd poj**** niestety wszystko idzie zgodnie z dobrze
ustalonym planem i ludzie to wszystko akceptują.
Pozdrawiam

Kibic UT

https://po-bandzie.com.pl/do-dwoch-razy ... rd-sparty/

Te darmozjady i hieny wrocławskie niech się wezmą za szkolenie a nie żerują na innych ośrodkach! Dwa lata temu Unia już ratowała tyłek Sparcie od kary godząc się na wystawienie do egzaminu na żużlowca jednego z tarnowskich adeptów! To pokazuje “profesjonalizm” Sparty.

Awatar użytkownika
the_naturat

Post autor: the_naturat »

Proszę uprzejmie co niektórych, żeby założyli sobie temat Polityka. Mam podobne zdanie do Was, ale wątku nie zaśmiecam.

Czy brak Memoriału w jakiś sposób zaburzy casting do kontraktu 2021 ?

Awatar użytkownika
andre

Post autor: andre »

Ja co dzień sprawdzam info i czekam na informację, że Sady przestał być prezesem a Baran trenerem.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

ziggy, Kibic UT

Wielka prośba:

Forum ma odpowiednie działy, które podzielone są na tematy. Obecnie dyskutujemy w dziale: ŻUŻEL w temacie: UNIA TARNÓW 2021. Jeśli ktoś chce podyskutować na tematy niespójne z tytułem wątku, to mamy od tego dział: HYDE PARK - tam można dyskutować o wszystkim - od światowego spisku związanego z pandemią aż na płaskiej ziemii kończąc.

Z szacunku do osób współtworzących forum oraz czytelników, którzy nie udzielają się tutaj - zachowajmy porządek, bo zaraz nikt nie będzie w stanie znaleźć tutaj tego, czego poszukuje.

Posty o polityce usunąłem

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
KrOOpekkk

Post autor: KrOOpekkk »

ODPOWIEDZ