Unia Tarnów 2021

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
wejss

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: wejss »

Ostatnio doszły mnie słuchy jakoby miała na Unii zostać dokonana czystka. Łącznie z prezesem, trenerem, menadżerem itd. Na pytanie odnośnie kandydata na prezesa padła odpowiedź...na razie nie ma ale się znajdzie.

Awatar użytkownika
ams92

Post autor: ams92 »

Podobno ja mam zostać prezesem. Mają taki burdel, że mi powierzą tę funkcję. Kogo mam Wam zostawić w składzie misie kolorowe? :lol:
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

Instagram: @biegaamek

j-rules

Post autor: j-rules »

Ljunga Nilssona i Koze. No i jak jestes kozak to Cierniaka.

j-rules

misiekxxx pisze: 09 paź 2020, 17:15
j-rules pisze: 09 paź 2020, 14:47 Odpowiedzi na pytania nie uzyskałem, temat ze swojej strony wyczerpałem.
Napiszę tylko tyle, że o pieniądze i sponsorów to niech się martwią zainteresowani.
Na jakie pytania kolego nie uzyskałeś odpowiedzi ?

Tak o kasę i sponsorów zainteresowani się martwią ale jeżeli będzie megatani niedźwiedź to nie będzie miał na czy jechać, a na serio chcesz cały sezon mieć w składzie niedźwiedzia na hulajnodze.
dla mnie to zwyczajnie pierre-dolenie, sorry.
Mroczka jezdzil kilka lat systematycznie i tez nie mial na czym jechac. Ljung to samo. Kamczarek zeszly sezon caly w skladzie, nawet czasemw ygral cos z pola A i co? I sprzetowo to byl dramat przez 4/5 sezonu.
Grucha punktowal w elidze na juniorce i pary starczylo na doslownie dwa mecze, ja sie znowu powtarzam. Zuzel to w duzej mierze sprzet, ale NIE TYLKO.
Sensownych zawodnikow trzeba szukac wlasnie wsrod Niedzwiedzi, bo skoro nie jedziemy o awans to wezmy chociaz zgraje fajnych zawodnikow, walczakow, ktorzy chocby na tych hulajnogach ale beda jechac by sie pokazac.

Nie widze korelacji brak sprzetu=brak wyniku. Nie w 1 lidze, to nie ekstraliga, ze byle junior ma fury Kowalskiego.
Juz nie mowiac o tym, ze takiego Niedzwiedzia (albo kogokolwiek innego) mozna wziac by walczyl o sklad. Rozwiazan jest wiele, natomiast bycie stanowczo na NIE do mnie nie przemawia.
Chyba, ze dotyczy Mroczki, to wtedy rozumiem, tez jestem stanowczno na NIE.

warrior311

Post autor: warrior311 »

savage pisze: 09 paź 2020, 22:08 Bjerre z gwarantowaną pozycją lidera w Grudziądzu? Równie prawdopodobne jest, że wróci do nas Vaculik...
To gdzie wyląduje Doyle? Bo zostaje mu tylko Grudziądz. A na miejscu działaczy GKMu to chyba pewniejszy jest Australijczyk niż Kenio

sensowny

Post autor: sensowny »

warrior311 pisze: 10 paź 2020, 11:39
To gdzie wyląduje Doyle? Bo zostaje mu tylko Grudziądz. A na miejscu działaczy GKMu to chyba pewniejszy jest Australijczyk niż Kenio
Wyladuje w Lesznie bo odchodza Smektala do Czewy i Kubera do Motoru

fan ut

Post autor: fan ut »

wejss pisze: 10 paź 2020, 8:42 Ostatnio doszły mnie słuchy jakoby miała na Unii zostać dokonana czystka. Łącznie z prezesem, trenerem, menadżerem itd. Na pytanie odnośnie kandydata na prezesa padła odpowiedź...na razie nie ma ale się znajdzie.
Ponoć coś jest na rzeczy i są dwie kandydatury na prezesa spoza Tarnowa i są związani ze środowiskiem żużlowym.Jednak godziny Sadego raczej policzone.

Awatar użytkownika
the_naturat

Post autor: the_naturat »

fan ut pisze: 10 paź 2020, 15:43
wejss pisze: 10 paź 2020, 8:42 Ostatnio doszły mnie słuchy jakoby miała na Unii zostać dokonana czystka. Łącznie z prezesem, trenerem, menadżerem itd. Na pytanie odnośnie kandydata na prezesa padła odpowiedź...na razie nie ma ale się znajdzie.
Ponoć coś jest na rzeczy i są dwie kandydatury na prezesa spoza Tarnowa i są związani ze środowiskiem żużlowym.Jednak godziny Sadego raczej policzone.
fan ut jak Ty pięknie umiesz mówić :)
Jak już wspominałem wcześniej, nie wyobrażam sobie żeby w tym roku nie doszło do zmiany prezesa. Jak już GA wsadza do zarządu ludzi to musi się dobrze dla nas skończyć. Liczę też, że mają głowę na karku i do zmiany dojdzie przed otwarciem okienka transferowego :) Tak więc odliczamy i czekamy co przyniesie przyszłość.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

Co to za plotki się pojawiają ze Kuba w Row?!!
One ticket to valhalla

Kibic UT

Post autor: Kibic UT »

Wolly wolly pisze: 10 paź 2020, 22:44 Co to za plotki się pojawiają ze Kuba w Row?!!
Kulakow tu chce jechać i Jamrog też kwestia ile dadza Azoty od tego zależy jaki będzie budżet czyli jaki skład obydwu bym tu chciał gwarantuja wynik i kibiców przyciągną.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów

Post autor: Kibic Tarnów »

1. Ljung
2. u24
3. Jamróg
4. Koza
5. Kułakow
6. Konieczny
7. Rempała (ew. Cierniak)

Taki skład byłby chyba za piękny i... niepotrzebny, bo mógłby za dużo wygrać. Chyba, że bijemy się o awans i w przypadku wygrania 1 LŻ dajemy bardzo poważny argument Ciepieli. Ewentualnie ponowne błagania o licencję warunkową.

Kibic UT

Kibic Tarnów pisze: 11 paź 2020, 12:01 1. Ljung
2. u24
3. Jamróg
4. Koza
5. Kułakow
6. Konieczny

Taki skład byłby chyba za piękny i... niepotrzebny, bo mógłby za dużo wygrać. Chyba, że bijemy się o awans i w przypadku wygrania 1 LŻ dajemy bardzo poważny argument Ciepieli. Ewentualnie ponowne błagania o licencję warunkową.
Wcale ten skład co podałeś nie jest mocny normalny zespół, trzeba wziąć pod uwagę że 1 liga będzie mocna już nie można zrobić składu na przejechanie bo spadniesz.

fan ut

Post autor: fan ut »

Kibic UT pisze: 11 paź 2020, 12:17
2. u24
3. Jamróg
4. Koza
5. Kułakow
6. Konieczny

Wcale ten skład co podałeś nie jest mocny normalny zespół, trzeba wziąć pod uwagę że 1 liga będzie mocna już nie można zrobić składu na przejechanie bo spadniesz.
Faktycznie taki skład może i wygląda fajnie bo kibice potrzebują dobrych nazwisk,ale na tle innych zespołów to aż tak mocny nie jest. W przyszłym sezonie I- liga będzie jeszcze mocniejsza nawet taki skład nie gwarantuje na 100procent utrzymania.

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 »

2. u24
3. Jamróg
4. Koza
5. Kułakow
6. Konieczny

U24 Gruchalski...;)
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar »

Ljung, Kułakow, Jamróg z takimi zawodnikami uważacie że będziemy słabi? Moim zdaniem mieć takich trzech swoich zawodników to bardzo dużo. Nawet sądzę że aż tak mocnego składu w Tarnowie nie będzie. I liga owszem może być mocna ale nie przesadzajmy z tymi wyliczeniami. Kto niby jest na tyle mocny i na tyle słaby (na ekstra) żeby przejść do I ligi? Ja nie oczekuje cudów od naszych działaczy i nie liczę że do Unii przyjdą nie wiadomo jakie tuzy. Skład Ljung, Michaiłow, Jamróg, Koza, Kułakow, Cierniak, Konieczny, Gruchalski (lub ktoś inny) to takie marzenie...

yO!

Kibic UT

Młynar pisze: 11 paź 2020, 13:15 Ljung, Kułakow, Jamróg z takimi zawodnikami uważacie że będziemy słabi? Moim zdaniem mieć takich trzech swoich zawodników to bardzo dużo. Nawet sądzę że aż tak mocnego składu w Tarnowie nie będzie. I liga owszem może być mocna ale nie przesadzajmy z tymi wyliczeniami. Kto niby jest na tyle mocny i na tyle słaby (na ekstra) żeby przejść do I ligi? Ja nie oczekuje cudów od naszych działaczy i nie liczę że do Unii przyjdą nie wiadomo jakie tuzy. Skład Ljung, Michaiłow, Jamróg, Koza, Kułakow, Cierniak, Konieczny, Gruchalski (lub ktoś inny) to takie marzenie...

yO!
Lindback,Fricke,Jepsen bądź Zagar jeden z nich musi ligę niżej zejść także to są ciekawe nazwiska na 1 ligę zobaczymy jaki będzie skład, ale taki komiczny jak w tym sezonie już działaczom nie przejdzie.

ziggy

Post autor: ziggy »

the_naturat pisze: 10 paź 2020, 16:45
Jak już wspominałem wcześniej, nie wyobrażam sobie żeby w tym roku nie doszło do zmiany prezesa. Jak już GA wsadza do zarządu ludzi to musi się dobrze dla nas skończyć. Liczę też, że mają głowę na karku i do zmiany dojdzie przed otwarciem okienka transferowego :) Tak więc odliczamy i czekamy co przyniesie przyszłość.
O czym wy piszecie?Czy w domu też nie trzymacie się żadnych realiów?Już nie wystarcza że każdy chciałby jakiegoś Bentleya lub innego Rolls Royce a tylko drobnostka.Nie stać ich na ubezpieczenie go.Nikt chyba więcej niż ja nie krytykował tu Sadego i jego nierządów jednak.
wejss pisze: 10 paź 2020, 8:42 Ostatnio doszły mnie słuchy jakoby miała na Unii zostać dokonana czystka. Łącznie z prezesem, trenerem, menadżerem itd.
Czyli podciagając pod to itd. jeszcze księgową,chcecie rozpierdolić całkiem klub?Jak chcecie zarządzać klubem nie mając nawet skąd dowiedzieć się co było złe a co się sprawdzało, gdzie ciągłość działania?Trochę już żyję ale podobnych debilizmów nie słyszałem.Czyli jak prezes jest do dupy to trzeba wypieprzyć wszystkich do sprzątaczki?O kogo ten nowy "idealny" prezes się oprze?O własną teściową? Owszem to jego prawo i z czasem może wymienić kluczowych pracowników na realizujacych jego wizję ale nie na dzień dobry.A póki co jest zarząd i Azoty nie wykupią nawet przez podstawionych ludzi większości udziałów bo musiały by przejąć samodzielnie kontrolę ale też finansowanie a tego im prawnie nie wolno.Natomiast mogą wywierać istotne naciski.Czyli po ludzku Jak nie zrobicie tego co sobie życzymy to kasy ni hu,hu i zobaczymy czy będzie was stać na wypłacanie sobie pensji nie wspominając dywidendy czy na bankructwo?
Ostatnio zmieniony 11 paź 2020, 14:35 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Kibic UT

ziggy pisze: 11 paź 2020, 14:17
the_naturat pisze: 10 paź 2020, 16:45

O czym wy piszecie?Czy w domu też nie trzymacie się żadnych realiów?Już nie wystarcza że każdy chciałby jakiegoś Bentleya lub innego Rolls Royce a tylko drobnostka.Nie stać ich na ubezpieczenie go.Nikt chyba więcej niż ja nie krytykował tu Sadego i jego nierządów jednak.
wejss pisze: 10 paź 2020, 8:42 Ostatnio doszły mnie słuchy jakoby miała na Unii zostać dokonana czystka. Łącznie z prezesem, trenerem, menadżerem itd.
Czyli podciagając pod to itd. jeszcze księgową,chcecie rozpierdolić całkiem klub?Jak chcecie zarządzać klubem nie mając nawet skąd dowiedzieć się co było złe a co się sprawdzało, gdzie ciągłość działania?Trochę już żyję ale podobnych debilizmów nie słyszałem.Czyli jak prezes jest do dupy to trzeba wypieprzyć wszystkich do sprzątaczki?O kogo ten nowy "idealny" prezes się oprze?O własną teściową? Owszem to jego prawo i z czasem może wymienić kluczowych pracowników na realizujacych jego wizję ale nie na dzień dobry.
Sady do wyje** jak dla mnie prezesem niech będzie właśnie człowiek nie stad będzie miał inne spojrzenie na klub a nie kółko wzajemnej adoracji mecz Tarnów-Gdańsk a w parku maszyn śmiechy od ucha do ucha, tylko z czego ku*** byli zadowoleni 900 ludzi na trybunach i manto od Gdańska te mecze z Łodziom,Gnieznem i Gdańskiem zapisały się w historii klubu jako kompromitacje.

ziggy

Post autor: ziggy »

Czy ja gdzieś napisałem że prezesem ma być ktoś z Tarnowa?W poważnych przedsiębiorstwach prezesami bywają czasem nawet ludzie z zagranicy.Przecież jakby prezes był alfą i omegą to mielibyśmy spółki jednoosobowe bo po co dzielić się kasą?Chyba normalne że inne obowiązki i gratyfikacje ma prezes a inne sprzątaczka.Ale widzę sytuacje że Azoty stawiają warunek.Prezesem ma być ten i ten a jak nie to się walcie i bankrutujcie.Bo to chyba nienormalne kiedy sponsor daje wielokrotnie więcej od właściciela i nie ma nic do gadania? No chyba że to św.Franciszek który też będąc bogatym rozdał majątek biednym i nieroztropnym.Tyle że obecnie czasy jakby inne i ile można dawać robić się w chuja?

Kibic UT

Patrzac na obsadę jeszcze nie oficjalna memoriału Krystiana to śmierdzi mi takim składem na przyszły sezon.

Ljung
Koza
Kurtz
Gruchalski
Jeleniewski
Konieczny
Cierniak

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar »

Gdzie ta obsada na memoriał?

yO!

dziubb

Post autor: dziubb »

Młynar pisze: 11 paź 2020, 19:38 Gdzie ta obsada na memoriał?

yO!
Na fb klubowym kilka nazwisk dali, m.in. Kurtz i Jeleniewski. We wtorek bodaj ma być znana obsada oficjalnie.

j-rules

Kurtz - jestem na tak
Jeleń bez sensu

A może by się udało dogadać z Szyberdachem z Leszna?

Szakuł

Post autor: Szakuł »

Może ryzykuje ale uważam że skład warty uwagi:
1.Jakub Jamróg
2. Marcin Rempała
3. Ernest Koza
4. Michał Gruchalski
5. Peter Ljung
6. Przemysław Konieczny
7. Dawid Rempała
8. Daniel Kaczmarek

Awatar użytkownika
ams92

Post autor: ams92 »

Szakuł pisze: 12 paź 2020, 12:30 Może ryzykuje ale uważam że skład warty uwagi:
1.Jakub Jamróg
2. Marcin Rempała
3. Ernest Koza
4. Michał Gruchalski
5. Peter Ljung
6. Przemysław Konieczny
7. Dawid Rempała
8. Daniel Kaczmarek
A myślałem, że żarty związane z Marcinem Rempałą się już znudziły. Bo to żart, co nie? :lol: A nie, czekaj... jakby mu dać tak furę pod dupę... :cry: :shock:
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

Instagram: @biegaamek

ODPOWIEDZ