Unia Tarnów 2021

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Tylko Unia

Unia Tarnów 2021

Post autor: Tylko Unia »

Zapraszam do dyskusji

Kibic UT

Re: Unia Tarnów 2021

Post autor: Kibic UT »

Cały skład trzeba zmienić ewentualnie zostawic Ernesta moja luźna propozycja zespołu,Sady patrz co zrobiłeś z Tarnowskim żużlem jesteśmy pośmiewiskiem tak ku.. dalej nie może być,szkoda mi prawdziwych kibiców pikników nie.

Jamrog
Koza
Michailow
Lebiedievs
Kurdiaszow
Konieczny
Gzyl
Ostatnio zmieniony 04 paź 2020, 20:26 przez Kibic UT, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

TKM

Post autor: TKM »

Nie ma o czym dyskutować. Trzeba powołać nową spółkę z nowymi ludźmi i zacząć od 2 Ligii. Mówię to już od kilku lat. Z tymi ludźmi i tak tam wylądujemy prędzej czy później. Szkoda czasu na czekanie. Czas działa tylko na korzyść tych nieudaczników. Sady więcej domów sobie wybuduje i więcej działek i samochodów kupi.

Kibic UT

TKM pisze: 04 paź 2020, 20:25 Nie ma o czym dyskutować. Trzeba powołać nową spółkę z nowymi ludźmi i zacząć od 2 Ligii. Mówię to już od kilku lat. Z tymi ludźmi i tak tam wylądujemy prędzej czy później. Szkoda czasu na czekanie. Czas działa tylko na korzyść tych nieudaczników. Sady więcej domów sobie wybuduje i więcej działek i samochodów kupi.
Jeśli skład nie ulegnie zmianie to tam wylądujemy.

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 »

Pierwsza i podstawowa zmiana na przyszły rok to człowiek odpowiedzialny za przygotowanie toru. Na dzisiejszy dzień przyjeżdżaja tu skorpiony z Poznania i my nie robimy sztycha. Następnie dwie mamyje bezjajowe, czyli Pan Baran i Pan Proszowski. Prezesa nie liczę, bo jest nie do ruszenia. Co do składu, to zależy jaki będzie budżet (o ile będzie). Żeby przyciągnąć kibiców bilety muszą pójść w dół, bo za to gowno 35 zł to jest zdecydowanie za dużo.
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Rafi

Post autor: Rafi »

Zaczynając tu dyskusję trzeba mieć pewność że sponsor Grupa Azoty podpisze nową umowę, dopóki tego nie zrobią szkoda nad czymkolwiek debatować... Pozdrawiam

TKM

Post autor: TKM »

Ja dokąd będzie Sady i spółka to moja noga już nie postanie. Dla mnie dziś był pogrzeb tych ludzi i tej spółki. Powtarzam po raz enty, Ciepiela głupi nie jest, pozoruje jakieś tam ruchy że coś robi, ale robi wszystko aby tym matołom nie dać kasy bo widzi że to marnotrastwo. Dziwię się też azotom że dają takie pieniądze tym nieudolnym patałachom. Chyba że o czymś nie wiemy? Bo długi co roku większe.

Kibic UT

TKM pisze: 04 paź 2020, 20:58 Ja dokąd będzie Sady i spółka to moja noga już nie postanie. Dla mnie dziś był pogrzeb tych ludzi i tej spółki. Powtarzam po raz enty, Ciepiela głupi nie jest, pozoruje jakieś tam ruchy że coś robi, ale robi wszystko aby tym matołom nie dać kasy bo widzi że to marnotrastwo. Dziwię się też azotom że dają takie pieniądze tym nieudolnym patałachom. Chyba że o czymś nie wiemy? Bo długi co roku większe.
Ja nie wiem jak jest w spółce ale nie ogarniam jednego mogły by Azoty powiedzieć jasno albo poprawa wizerunku klubu i zmiana prezesa albo nie dajemy kasy.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

1.Jamróg
2.Koza
3.Ljung
4.Mihailovs U24 albo Guts
5.Kurdiaszow
6.Cierniak jeśli zostanie
7.Konieczny
Taki skład chciałbym zobaczyć a skończy się na tym że Kaczmarek zostanie jako u24.Tutaj nikomu nie zależy na klubie.
Smutne bardzo smutne jak mi dzisiaj kolega na stadionie powiedział że nie pamięta kiedy opuścił mecz Unii.
Nawet on już ma dosyć wierny kibic bez względu na ligę i skład.Dzisiaj klub dokonał niemożliwego wygonił ze
stadionu nawet tych fanatyków którzy jeszcze chodzili.Tarnowski tor podsumuje tak chce się rzygać.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04 paź 2020, 22:29 przez Greg-Tarnów, łącznie zmieniany 1 raz.

ziggy

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 04 paź 2020, 21:09
TKM pisze: 04 paź 2020, 20:58 Ja dokąd będzie Sady i spółka to moja noga już nie postanie. Dla mnie dziś był pogrzeb tych ludzi i tej spółki. Powtarzam po raz enty, Ciepiela głupi nie jest, pozoruje jakieś tam ruchy że coś robi, ale robi wszystko aby tym matołom nie dać kasy bo widzi że to marnotrastwo. Dziwię się też azotom że dają takie pieniądze tym nieudolnym patałachom. Chyba że o czymś nie wiemy? Bo długi co roku większe.
Ja nie wiem jak jest w spółce ale nie ogarniam jednego mogły by Azoty powiedzieć jasno albo poprawa wizerunku klubu i zmiana prezesa albo nie dajemy kasy.
Nie ogarniam ale zawsze będę chodził na mecz.Stadion jako taki to duma? i honor miasta.Natomiast jeżeli jako mieszkańcy i Rada Miasta uznaliśmy że mamy w dupie ten rząd to cieszmy się że jeszcze GA jako spólka zależna od Skarbu Państwa nadal nas sponsoruje.

misiekxxx

Post autor: misiekxxx »

Greg-Tarnów pisze: 04 paź 2020, 22:23 1.Jamróg
2.Koza
3.Ljung
5.Kurdiaszow
7.Konieczny
Taki skład chciałbym zobaczyć a skończy się na tym że Kaczmarek zostanie jako u24.Tutaj nikomu nie zależy na klubie.
Smutne bardzo smutne jak mi dzisiaj kolega na stadionie powiedział że nie pamięta kiedy opuścił mecz Unii.
Nawet on już ma dosyć wierny kibic bez względu na ligę i skład.Dzisiaj klub dokonał niemożliwego wygonił ze
stadionu nawet tych fanatyków którzy jeszcze chodzili.Tarnowski tor podsumuje tak chce się rzygać.
Pozdrawiam
Z całym szacunkiem ale skąd pomysł z Kudriaszow ?

W tamtym roku Gniezno miało go dość teraz miał być liderem Lokomotiv i spuścił ich z ligi. Do tego biorąc pod uwagę, że w przyszłym roku nie będzie kelnerów typu Nilsson, Pavlic w tej lidze. Na dwa miejsca obco to potrzeba liderów a nie uzupełnianie składu i może wystrzeli. Może wystrzeli to teraz musi być na u24 lub u23.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

misiekxxx pisze: 04 paź 2020, 23:45
2.Koza
3.Ljung
5.Kurdiaszow
7.Konieczny
Pozdrawiam

W tamtym roku Gniezno miało go dość teraz miał być liderem Lokomotiv i spuścił ich z ligi. Do tego biorąc pod uwagę, że w przyszłym roku nie będzie kelnerów typu Nilsson, Pavlic w tej lidze. Na dwa miejsca obco to potrzeba liderów a nie uzupełnianie składu i może wystrzeli. Może wystrzeli to teraz musi być na u24 lub u23.
Stąd pomysł z Kurdiaszowem że Lebedevs czy Lindbaeck kosztują wątpliwe że nasz klub rozbije bank.
Kurdiaszow to super tańsza opcja ruskie jadą zwłaszcza w Mościcach.
Pozdrawiam

misiekxxx

Greg-Tarnów pisze: 04 paź 2020, 23:48
misiekxxx pisze: 04 paź 2020, 23:45
2.Koza
3.Ljung
5.Kurdiaszow
7.Konieczny
Pozdrawiam

Stąd pomysł z Kurdiaszowem że Lebedevs czy Lindbaeck kosztują wątpliwe że nasz klub rozbije bank.
Kurdiaszow to super tańsza opcja ruskie jadą zwłaszcza w Mościcach.
Pozdrawiam
Jeżeli 11 pkt w 6 biegach w tym roku jest super jazda to może jeszcze Darkin bo kiedyś też dobrze u nas jechał. Dla przypomnienia w tym samym meczu nasz kevlar Nilsson który nie nadaje się na przyszły rok 10+2 w 5 biegach. Piszesz, że Lebedevs czy Lindbeack kosztują tylko znajdź im gdzieś miejsce. Antonio no sorry będzie miał wybór kosztować i nie startować lub wybrać jazdę w Polskiej lidze. Chcesz tańsza opcja to Karpov musi szukać klubu lub Krmcar. Poza tym no sorry na przyszły rok obco powyżej 25 lat to musi być jeden z dwóch liderów a nie super tańsza opcja doparowy no chyba, że walczymy w derbach o utrzymanie.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

Żeby im tylko do głowy nie przyszło ściągać Kildemanda tu...Zobaczymy jak z finansami , bo covid dał dupe wszystkim, jeśli będzie nowa umowa z GA i nie będzie długów, to zmiany musza być większe niz zapowiadane kosmetyczne..
One ticket to valhalla

misiekxxx

Wolly wolly pisze: 05 paź 2020, 0:27 Żeby im tylko do głowy nie przyszło ściągać Kildemanda tu...Zobaczymy jak z finansami , bo covid dał dupe wszystkim, jeśli będzie nowa umowa z GA i nie będzie długów, to zmiany musza być większe niz zapowiadane kosmetyczne..
To samo dziś pomyślałem w czasie meczu. Jeżeli koniecznie musi być Szwecja to Nilsson na Thorssell i oby to nie był pomysł z Kildemandem

j-rules

Post autor: j-rules »

wszelkie analizy proponuje zaczac od tego jak stoczyl sie klub za panowania Sadego - co sezon to gorsze miejsce.

W normalnej firmie taki prezes zostalby wypierredolony bez mozliwosci powrotu i to wie kazdy.
Zuzlowcy maja placone od wyniku, bardzo mnie ciekawi jakie wynagrodzenie ma ta łajza na stanowisku prezesa i od czego ono zalezy.

misiekxxx

j-rules pisze: 05 paź 2020, 8:20 wszelkie analizy proponuje zaczac od tego jak stoczyl sie klub za panowania Sadego - co sezon to gorsze miejsce.

W normalnej firmie taki prezes zostalby wypierredolony bez mozliwosci powrotu i to wie kazdy.
Zuzlowcy maja placone od wyniku, bardzo mnie ciekawi jakie wynagrodzenie ma ta łajza na stanowisku prezesa i od czego ono zalezy.
Bez przesady jaki prezes jest taki jest każdy wie.
Nie może odpowiadać prezes za wynik sportowy w żadnym klubie. Za wynik finansowy jak najbardziej i jeżeli po takim sezonie gdzie "oszczędnościowy skład" nie spłacił długów starych to jak najbardziej do wywalenia ale nie za wynik zawodników na torze.

Awatar użytkownika
O.Leon

Post autor: O.Leon »

Unia Tarnów 2021 + Łukasz Sady = R.I.P

Awatar użytkownika
the_naturat

Post autor: the_naturat »

bardzo mnie cieszy, że na ostatnim meczu w sezonie pojawił się Pan Prezes Wardacki. Mam nadzieję, że nie stracił przytomności jak zobaczył na co wydaje pieniądze. Czekam teraz na informację o dymisji Łukasza Sadego ze stanowiska prezesa Unii Tarnów i mam nadzieję, że nie zajmie żadnej innej funkcji w działalności tego klubu.
Obstawiam, że to wszystko nie jest przypadek, iż Pan Wardacki tu był. I to nie jest przypadek, że w okolicach wakacji pojawiły się nowe twarze na kluczowych stanowiskach w klubie. Liczę, że to jest ten moment kiedy GA zainteresuje się i tupnie nogą. Dlatego tak, śmiem uważać i z całego serca sobie i Wam wszystkim kibicom zyczę, aby te przewidywania się spełniły.
A jeżeli mam rację i wszystko ku temu zmierza, to powinniśmy radosnej nowiny spodziewać się szybciej niż wcześniej. Zmiany muszą dokonać się na dniach, żeby za skład i kontrakty na sezon 21 odpowiadał nowy prezes.

fan ut

Post autor: fan ut »

Skład na 2021 widzę taki i nad nim można się zastanowić
1.Jamróg
2.Koza
3.Michailov ,Kvech Gruchalski,F.Guts( opcje do 24lat )
4.Bertson
5.Tarasienko, Kułakov jeśli będą pieniądze na niego
7.Konieczny,Świercz, Rempała
8.Tu widzę młodych zdolnych Duńczyków lub jakiś młodych ruskich
Opcja rezerwowa to Nilson w razie kontuzji kogoś.
Musimy mieć dwóch liderów którzy pociagną wynik drużyny bo na obecną chwilę to nie pewniaka na wygranie biegu. Jeśli ten zarząd dalej będzie tak funkcjonował to niedługo będziemy witać II- ligę robią co raz wiekszą kompromitację i wszyscy na to patrzą.Jeśli im choć trochę zależy na naszym klubie to prezes powinien dać sobie spokój z tym upokarzaniem klubu i w końcu odejść.
Widzę że można by było się zastanowić nad powierzeniem stanowiska prezesa wśród nowych osób które teraz weszły do zarządu widać że chyba mają jakiś pomysł co zrobić żeby było lepiej.Ponoć chyba jest coś na rzeczy bo w kuluarach wymienia się ich jako potencjalni następcy Sadego oby ;)

lynx

Post autor: lynx »

Z obecnego składu do zostawienia juniorzy, Koza (bo swój) i ew. Nilsson i/lub Gruchalski, bo oni jeszcze mogą wystrzelić.

Ljung chyba potrzebuje zmiany.
Kaczmarek już tyle czasu się buduje, że nic z tego nie będzie.
Mroczka mam nadzieje, że odejdzie (Wardzała w TV mówił, że mówi się, że Mroczka odejdzie, więc trzymajmy kciuki).

Problemem jest ten cholerny tor. Wygraliśmy w tym roku 6 meczy, z czego 3 w domu, 3 na wyjeździe. 4 razy musiałem oglądać tę porażkę na żywo. I to były przegrane w bardzo kiepskim stylu. A wczoraj to już w ogóle.
Ten tor nie pasuje naszym riderom totalnie. Więc trzeba ściągać takich zawodników, którym ten tor pasuje (np. Jamróg), bo zasada "robimy tor pod zawodników" u nas nie działa i nie od dziś wiadomo, że z tym co mamy nie da się przygotować toru diamentralnie inaczej. A mamy co mamy i nie ma się co łudzić że prędko będzie inaczej.

MajorKupricz

Post autor: MajorKupricz »

Piszecie Brentzon, a dlaczego miałby odejść z Gniezna i przyjść do Tarnowa? W przyszłym roku pewnie awansują do Eligi. Mam nadzieję że na pewno odejdzie Mroczka, Nilsson i Kaczmarek. W ogóle to po tym sezonie zostawił bym juniorów, może Kozę i chyba jednak Petera. Widział bym Pawła Łagutę i Kvecha.

Kibic UT

MajorKupricz pisze: 05 paź 2020, 14:43 Piszecie Brentzon, a dlaczego miałby odejść z Gniezna i przyjść do Tarnowa? W przyszłym roku pewnie awansują do Eligi. Mam nadzieję że na pewno odejdzie Mroczka, Nilsson i Kaczmarek. W ogóle to po tym sezonie zostawił bym juniorów, może Kozę i chyba jednak Petera. Widział bym Pawła Łagutę i Kvecha.
Koza też aut jedzie co drugi mecz u siebie to zawodnik 2 ligowy,Mroczka odchodzi a jest lepszy niż Koza bo zawsze ci robi te 7 punktów z Polaków był tu widział Jamroga i Szczepaniaka.

misiek80

Post autor: misiek80 »

Koza do poki mial sprzet robil kolego w granicach 10 punkówn na mecz.Nie porownoj go do Mroczki on juz spasowuje sie z tarnowskim torem chyba z 5 lat.Widac kasy im nie placa na biezaco i fury nieserwisowane nie jada.To widac golym okiem poczatek sezonu calkiem udany czym dalej w las coraz slabiej.pozdrawiam

Awatar użytkownika
the_naturat

Post autor: the_naturat »

O kubie nie ma co pisać w tym momencie. Ponoc bardzo blisko Łodzi jest, bo ma szansę awansować do Ekstraligi. Nie mamy tu siły przebicia w tym momencie.
Berntzon będzie jeździł w SGP więc raczej tarnowska forma wypłat nie jest mu na rękę.
Kułakov zostanie raczej w Toruniu jako Polak.

A może tak:
9. Tobiasz Musielak
10. Ernest Koza
11. Oleg Michaiłovs
12. Wadim Tarasienko
13. Peter Ljung
14. Przemo Konieczny
15. Piotr Świercz
16. Michał Gruchalski

ODPOWIEDZ