Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów XII runda

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Kibic UT

Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów XII runda

Post autor: Kibic UT »

9.Kai Huckenbeck
10.Kamil Brzozowski
11.Dawid Bellego
12.Troy Batchelor
13.
14.Nikodem Bartoch
15.Tomasz Orwat

1. Kim Nilsson
2. Daniel Kaczmarek
3. Artur Mroczka
4. Ernest Koza
5. Peter Ljung
6. Przemysław Konieczny
7. Mateusz Cierniak

W Bydgoszczy pewnie za Brzozowskiego pojedzie Zengota a pod 13 będzie Layger zapowiada się ciężki mecz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

misiek80

Re: Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów XII runda

Post autor: misiek80 »

Polonia jedzie o zycie ,wiec bedzie mega zmotywowana.Ciekaw jestem wystepu Grzeska Zengoty ,chociaz zdaje sobie sprawe ze chlopak wraca po prawie 2 latach przerwy.My jedziemy bez presji wiec wszystko jest mozliwe.Widze wlasnie wynik z Daugapils i szkoda mi mega zespolu Kokina,moim zdanie sa murowanym kandydatem do spadku po dwoch porazkach u siebie.

pls

Post autor: pls »

Proszę o podawanie godziny meczu w pierwszym poście i tytule oraz czy jest transmisja

misiek80

Jaki typujecie wynik jutro panowie????

Kibic UT

Ciężko będzie wygrać myślę że 50-40 się skończy ale bonusa obronimy.

Kibic UT

pls pisze: 19 wrz 2020, 20:16 Proszę o podawanie godziny meczu w pierwszym poście i tytule oraz czy jest transmisja
Nie podałem bo wszystkie mecze sa w tv wyjatkiem mecze domowe w Daugavpils a jutro mecz o godzinie 14.00 na N-sport

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Ja obstawiam wygraną Bydgoszczy ale bonusa obronimy.
50:40
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Do 8 biegu było dobrze potem polewaczka się zepsuła i lanie toru.
Brawa Unia za walkę.Bonus jest nasz.
W mieście Bema każdy wie, jeden klub tu liczy się
w herbie swym Jaskółę ma, to Elita Tarnowa!
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2020, 16:01 przez Greg-Tarnów, łącznie zmieniany 1 raz.

Kibic UT

Mamy bonusa ciężko było wygrać za dużo dziur ale kolejny dobry występ Jaskółek na wyjeździe.

ziggy

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 20 wrz 2020, 15:42 Do 8 biegu było dobrze potem polewaczka się zepsuła i lanie toru.
Pozdrawiam
Rozumiem że polewaczka jest większa (a u nas się nigdy nie zepsula) i spoza niej nie zauważyłeś że Kaczmarek i Gruchalski przegrali sromotnie z Orwatem i przywieźli w czterech biegach okrągłe zero.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

ziggy pisze: 20 wrz 2020, 16:10
Greg-Tarnów pisze: 20 wrz 2020, 15:42 Do 8 biegu było dobrze potem polewaczka się zepsuła i lanie toru.
Pozdrawiam
Rozumiem że polewaczka jest większa (a u nas się nigdy nie zepsula) i spoza niej nie zauważyłeś że Kaczmarek i Gruchalski przegrali sromotnie z Orwatem i przywieźli w czterech biegach okrągłe zero.
Akurat dzisiaj się polewaczka zepsuła nie chce tu siać teorii spiskowych.Mecz udany w naszym wykonaniu.
Na ten skład i na tych zawodników wynik super.Tu trzeba dwóch zmian za rok Jamróg i na u24 Fienhage.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

1.Jamróg
2.Fienhage u24
3.Koza
4.Kim
5.Ljung
6.Konieczny
7.Świercz/Cierniak
Taki skład bym widział na sezon 2021
Pozdrawiam

exyou

Post autor: exyou »

Unia bardzo dobrze w tym sezonie jeździ, przede wszystkim mają dobre starty. Ta drużyna to paradoks bo w każdym innym klubie pierwszoligowym taki Mroczka, Koza czy Gruchalski byliby rezerwami. Nie mówiąc o Kaczmarku.

Kibic UT

exyou pisze: 20 wrz 2020, 17:17 Unia bardzo dobrze w tym sezonie jeździ, przede wszystkim mają dobre starty. Ta drużyna to paradoks bo w każdym innym klubie pierwszoligowym taki Mroczka, Koza czy Gruchalski byliby rezerwami. Nie mówiąc o Kaczmarku.
Drużyna jedzie z sercem wstydu nie ma Koza wiesz czemu jedzie bo to wychowanek i nigdzie indziej nie pojedzie.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

Greg-Tarnów pisze: 20 wrz 2020, 16:24 1.Jamróg
2.Fienhage u24
3.Koza
4.Kim
5.Ljung
6.Konieczny
7.Świercz/Cierniak
Taki skład bym widział na sezon 2021
Pozdrawiam
Sklad całkiem u mnie na u24 Michailow I jedziemy z kelnerami :D
One ticket to valhalla

misiek80

Z tego meczu najbardziej cieszy mnie postawa Przemka,ktory pokazuje ze ciezka praca a nie tylko nazwiskiem mozna zwojowac duzo.

Kibic UT

misiek80 pisze: 20 wrz 2020, 18:46 Z tego meczu najbardziej cieszy mnie postawa Przemka,ktory pokazuje ze ciezka praca a nie tylko nazwiskiem mozna zwojowac duzo.
Polanie toru to był wałek straż pożarna nigdy nie poleje równomiernie oni go zlali, póki polewaczka się nie zje*** Bydgoszcz przegrywała mecz potem nam odjechali co nie zmienia faktu że Kaczmarek i Gruchalski po sezonie trzeba im podziękować i ściagnać jakiegoś młodego zawodnika plus Jamróga i można jechać a Mroczka niech zostanie potrzebny jest zawodnik do walki o skład i w razie kontuzji bo sezonie jest długi.

misiek80

Kibic UT pisze: 20 wrz 2020, 18:54
misiek80 pisze: 20 wrz 2020, 18:46 Z tego meczu najbardziej cieszy mnie postawa Przemka,ktory pokazuje ze ciezka praca a nie tylko nazwiskiem mozna zwojowac duzo.
Polanie toru to był wałek straż pożarna nigdy nie poleje równomiernie oni go zlali, póki polewaczka się nie zje*** Bydgoszcz przegrywała mecz potem nam odjechali co nie zmienia faktu że Kaczmarek i Gruchalski po sezonie trzeba im podziękować i ściagnać jakiegoś młodego zawodnika plus Jamróga i można jechać a Mroczka niech zostanie potrzebny jest zawodnik do walki o skład i w razie kontuzji bo sezonie jest długi.
Mialem ogromne nadzieje zwiazane z Michałem Gruchalskim.Przeciez to ogromny walczak co udowodnil w kilku meczach.Podoba mi sie jego sylwetka na motocyklu.Michał mocno sie pogubil sprzetowo,i rozsypal mentalnie.Ja bym go nie skreslal,ma papiery na jazde.

Kibic UT

misiek80 pisze: 20 wrz 2020, 19:02
Kibic UT pisze: 20 wrz 2020, 18:54
Mialem ogromne nadzieje zwiazane z Michałem Gruchalskim.Przeciez to ogromny walczak co udowodnil w kilku meczach.Podoba mi sie jego sylwetka na motocyklu.Michał mocno sie pogubil sprzetowo,i rozsypal mentalnie.Ja bym go nie skreslal,ma papiery na jazde.
Przy tym porabanym przepisie mówiacym o tym że musi być w składzie zawodnik do lat 24 jak zostawisz Gruchalskiego i Kozę to musisz mieć trzy petardy w składzie czyli Ljung,Jamróg i jeszcze ktoś na tym poziomie by spokojnie jechać ja bym Gruchalskiego nie zostawił słabo jechał tylko dwa mecze mu wyszły, a Kaczmarek drewniany zawodnik nie trzeba nawet ściagać Michailowa on będzie miał oferty z ekstraligi ale Paweł łaguta,Mark Karion,Witalij Kotlar na Tarnowskim lotnisku by jechali tylko wiadomo musza mieć odpowiedni sprzęt.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

misiek80
Nie ma kto na mecz przyjść w Tarnowie a na profilu Unii pieprzą bzdety że Unia odpuściła mecz.
Gadanie na zawodników że cieniasy itp przed kompem każdy cwawniak.Szlak mnie trafia na takich pikników
dożyłem czasów gdzie w Tarnowie na żużlu zależy nie licznym kibicom.
Ja też miałem ogromne nadzieje chyba za duże bo Misiek jedzie słabo.
Strzał w 10 transfer Kima ratuje nam dupsko.
Pozdrawiam

misiek80

Greg-Tarnów pisze: 20 wrz 2020, 19:38 misiek80
Nie ma kto na mecz przyjść w Tarnowie a na profilu Unii pieprzą bzdety że Unia odpuściła mecz.
Gadanie na zawodników że cieniasy itp przed kompem każdy cwawniak.Szlak mnie trafia na takich pikników
dożyłem czasów gdzie w Tarnowie na żużlu zależy nie licznym kibicom.
Ja też miałem ogromne nadzieje chyba za duże bo Misiek jedzie słabo.
Strzał w 10 transfer Kima ratuje nam dupsko.
Pozdrawiam
Czasów kolego nie zmienimy jedynie nie musimy znizac sie do poziomu tych ludzi.Wszechobecna nienawisc jest nam wpajana przez polityków,telewizje i wszelkie srodki masowego przekazu.Wystarczy wejsc na sportowe fakty{specjalnie pisze z malej litery}zeby zobaczyc jak przyslowiowi redaktorzy napuszczaja ludzi na siebie .Specjalistą w tej dziedzinie jest pan Ostafinski.Zachowuje sie jak hiena ktora jak dopada swojej ofiary to juz jej nie odpusci. Piszący w ten sposob nie zasluguja na moj szacunek.Coz ludzie mlodzi ktorzy wyrastaja w takim nurcie i nie maja odpowiednich wzorców w domu pozniej staja sie podobni do nich.Ale mialo byc o sporcie.....pozdrawiam

ODPOWIEDZ