Obrazek

Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

fan ut
Posty: 820
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: fan ut »

Wczorajszy mecz pokazał nasze braki a szczególnie brak przynajmniej dwóch liderów którzy by ciągli wynik i mogli zdobyć po 12pkt u nas nie ma zawodnika pewnego który jedzie w biegach nominowanych i wygrywa . To że wygraliśmy w Gnieżnie to nic nie znaczy po prostu mieliśmy więcej szczęścia trochę tor ich zaskoczył i to wykorzystaliśmy podejrzewam że gdyby jeszcze raz Unia tam jeździła to mogli by nasi wody nie zrobić.Nie oszukujmy się zawodnicy Startu Gniezno są bardziej wartościowi jak nasi i potrafią jechać tylko nie zawsze wszyscy mają formę. Dopóki nie będzie w Tarnowie dwóch liderów tkz .pewniaków na 12pkt to nie będzie trójek w nominowanych. Szkoda tylko że po raz kolejny nie walczą dla kibiców tylko dla wytycznych zarządu prezesa taktyka Barana i Proszowskiego którzy twierdzą że nie ma już ciśnienia bo nie ma play off ,bo nie ma stadionu i inne pierdoły zawsze jedzie się dla kibiców.Jakoś w innych klubach typu Leszno Gorzów,Wrocław ,Zielona Góra tam zawsze jadą dla kibiców i o wygraną nie ważne jaki mają skład mocny
czy słaby tam jest inna mentalność a u nas jakoś to będzie nic się nie stało spokojnie bez ciśnienia to są tkz ciepłe kluchy cały ten zarząd,menadżer i trener to śmiech na sali. Mam nadzieję że to ostatni sezon z tym zarządem na czele z prezesem niech ktoś przejmie władzę komu leży na sercu dobro klubu i zna się na żużlu na marketingu trochę świeżej krwi potrzeba :oops: Tytuły mistrza Polski do czegoś chyba zobowiązują.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: lynx »

o prezesa myślę, że możemy być spokojni (w sensie - po 14 kolejce raczej zmieni fukcję lub odejdzie)

pit22
Posty: 137
Rejestracja: 25 lip 2009, 10:23
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: pit22 »

josef pisze: 11 wrz 2020, 11:31 Tym meczem nasze jaskółki pokazały AZOTOM ze pieniądze wyłozone na zuzel to są pieniądze wyrzucone w błoto , wcale bym się nie zdziwił gdyby Azoty ograniczyły lub całkowicie zaniechali sponsorowania tych marnych żuzlowców bo to co pokazali wczoraj to jest PARODIA ŻUZLA . :oops:
Myślisz, że kogoś w zarządzie Grupy Azoty obchodzi wczorajszy wynik? Dają kasę, bo tak "ktoś z układami " kiedys zadecydował i przestaną gdy ktoś inny z podobnymi plecami stwierdzi, że już wystarczy. Wynik sportowy czy zasięg reklamy nie ma tu nic do rzeczy.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: ziggy »

savage pisze: 10 wrz 2020, 1:56 Aż mam ciarki na samą myśl o tym meczu, który zadecyduje o.... NICZYM. Jaki sens (dzięki decyzji PZM) jest aby w tym meczu jechał jakikolwiek obcokrajowiec?
Łotysze też dziś nie jadą o nic w Toruniu według tej definicji a jakby inny normalny świat?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 13 wrz 2020, 15:37
savage pisze: 10 wrz 2020, 1:56 Aż mam ciarki na samą myśl o tym meczu, który zadecyduje o.... NICZYM. Jaki sens (dzięki decyzji PZM) jest aby w tym meczu jechał jakikolwiek obcokrajowiec?
Łotysze też dziś nie jadą o nic w Toruniu według tej definicji a jakby inny normalny świat?
Tarnów przegrał z kretesem to nie ulega watpliwości co do Łotyszy olali dzisiaj mecz to bardziej Toruń się podniecał bo Łotysze mogli wykorzystać Tarasienkę który jechał tylko trzy razy a mógł jechać sześć ale pojechali szkoleniowo i dali szansę młodzieżowcom i słusznie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 13 wrz 2020, 16:10
ziggy pisze: 13 wrz 2020, 15:37
savage pisze: 10 wrz 2020, 1:56 Aż mam ciarki na samą myśl o tym meczu, który zadecyduje o.... NICZYM. Jaki sens (dzięki decyzji PZM) jest aby w tym meczu jechał jakikolwiek obcokrajowiec?
Łotysze też dziś nie jadą o nic w Toruniu według tej definicji a jakby inny normalny świat?
Tarnów przegrał z kretesem to nie ulega watpliwości co do Łotyszy olali dzisiaj mecz to bardziej Toruń się podniecał bo Łotysze mogli wykorzystać Tarasienkę który jechał tylko trzy razy a mógł jechać sześć ale pojechali szkoleniowo i dali szansę młodzieżowcom i słusznie.
Jeżeli uważasz że zdobywając pięć trójek w Toruniu i osiągając wynik lepszy niż teoretycznie"lepsze zespoły"olali mecz to mamy dwa różne zdania.To według Ciebie lepiej puścić w czternastym biegu przegranego meczu zawodnika po groźnej kontuzji który dwa razy zaglebił w meczu w tym w trzynastym biegu i rozleciał mu się najlepszy silnik?Przecież Kim miał wiecej punktów jak również uważam że zbyt pochopnie zrezygnowano z Gruchy.Myślą perpektywicznie w odróżnieniu od nas.Wybacz ale ja mając dwa razy większy budżet takiej myśli taktycznej nie jetem w stanie pojąć.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 13 wrz 2020, 17:28
Kibic UT pisze: 13 wrz 2020, 16:10
ziggy pisze: 13 wrz 2020, 15:37 Łotysze też dziś nie jadą o nic w Toruniu według tej definicji a jakby inny normalny świat?
Tarnów przegrał z kretesem to nie ulega watpliwości co do Łotyszy olali dzisiaj mecz to bardziej Toruń się podniecał bo Łotysze mogli wykorzystać Tarasienkę który jechał tylko trzy razy a mógł jechać sześć ale pojechali szkoleniowo i dali szansę młodzieżowcom i słusznie.
Jeżeli uważasz że zdobywając pięć trójek w Toruniu i osiągając wynik lepszy niż teoretycznie"lepsze zespoły"olali mecz to mamy dwa różne zdania.To według Ciebie lepiej puścić w czternastym biegu przegranego meczu zawodnika po groźnej kontuzji który dwa razy zaglebił w meczu w tym w trzynastym biegu i rozleciał mu się najlepszy silnik?Przecież Kim miał wiecej punktów jak również uważam że zbyt pochopnie zrezygnowano z Gruchy.Myślą perpektywicznie w odróżnieniu od nas.Wybacz ale ja mając dwa razy większy budżet takiej myśli taktycznej nie jetem w stanie pojąć.
Nie wiem jakie są budżety klubów to nasze domysły ja tylko nie rozumiem jak można było puścić Kozę z taktycznej.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: ziggy »

Jakie domysły?Kwestionujesz umowę z GA na cztery miliony?Chyba że po tamtym roku mieliśmy 2 miliony długów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów-Start Gniezno XI kolejka

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 13 wrz 2020, 19:00 Jakie domysły?Kwestionujesz umowę z GA na cztery miliony?Chyba że po tamtym roku mieliśmy 2 miliony długów.
Z tego co szło wyczytać to nie było to 4 mln na sezon bo jeśli taka to nasz skład to żenada przy takiej kasie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Zablokowany