Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 9 kolejka

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
Kibic UT

Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 9 kolejka

Post autor: Kibic UT »

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
1. Grzegorz Walasek
2. Tomasz Gapiński
3. Rafał Okoniewski
4. Adrian Cyfer
5. Nicolai Klindt
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Krawczyk

Unia Tarnów:
9. Kim Nilsson
10. Michał Gruchalski
11. Ernest Koza
12. Artur Mroczka
13. Peter Ljung
14.
15. Mateusz Cierniak
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Rafi

Re: Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 9 kolejka

Post autor: Rafi »

Patrząc na składy to szykuje się kolejna porażka...

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

Rafi pisze: 27 sie 2020, 22:19 Patrząc na składy to szykuje się kolejna porażka...
Te nazwiska, to znaczyły coś na początku XXI wieku ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

TKM

Post autor: TKM »

Na nas wystarczą, a raczej na nasz beznadziejny tor, gdzie liczy się tylko start.

Kibic UT

Mecz o 14 będzie znowu Sahara my atutu toru żadnego nie mamy, będzie ciężki mecz.

ziggy

Post autor: ziggy »

Trochę chyba jednak niektórzy przesadzają.To z kim mamy wygrać?Jeżeli Peter pojedzie na swoim nie najwyższym poziomie to pomijając Apatora i może Lokomotiv bo mają chyba lepszych juniorów szczególnie u siebie to strach się bać.

piotrekj66

Post autor: piotrekj66 »

O której dziś trening?

misiek80

Post autor: misiek80 »

Szkoda metanolu!!!Tniemy koszty .

Kibic UT

misiek80 pisze: 29 sie 2020, 20:20 Szkoda metanolu!!!Tniemy koszty .
Ja nie wiem czy był trening czy nie ale trenowali nasi przed Łodzia i co mecz w palnik jechaliśmy jakbyśmy byli kompletnie nie spasowani.

pls

Post autor: pls »

Nie ma transmisji w tv?

polewacz-kowy

Post autor: polewacz-kowy »

nSport+ transmituje mecz na żywo o 14 :).

Awatar użytkownika
ams92

Post autor: ams92 »

Patrząc na pogodę i porę meczu, dziś będzie niezła ściana i Sahara. Znów zero mijanek i tumany kurzu. Ciekawe chociaż, czy nasi będą spasowani na starty. Stara gwardia Ostrovii startować potrafi... :evil:
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

Instagram: @biegaamek

Kibic UT

ams92 pisze: 30 sie 2020, 12:08 Patrząc na pogodę i porę meczu, dziś będzie niezła ściana i Sahara. Znów zero mijanek i tumany kurzu. Ciekawe chociaż, czy nasi będą spasowani na starty. Stara gwardia Ostrovii startować potrafi... :evil:
O tej godzinie nie ma co się nastawiać na walkę tylko start się będzie liczył.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage »

Jak na drużynę bez ambicji i rewelacyjne nazwiska w Ostrowie oraz nasz beznadziejny tor... To niezłego mieliśmy dzisiaj fuksa :>
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

Super 3 punkty i bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Brawo! Cieszy powrót kapitana, ten 8 bieg z Przemkiem to tylko wstać i klaskać, esencja żużlowej jazdy parą! Przemek poraz kolejny fantastycznie, Brawo chłopaku!!! Ernest,szacunek za to co ten chłopak jedzie, oby tak dalej!
Dwa pierwsze biegi w wykonaniu Mroczkinsa to najlepsza imitacja Nickiego jaką widziałem w jego wykonaniu ;). Dwa słowa o Matim , ewidentne ze sprzętem jest coś nie halo może odczuwa jakis drobny uraz, ale jako młody zawodnik ma prawo do słabszych występów.Fajny mecz, cenne zwycięstwo. BRAWO!
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 »

savage pisze: 30 sie 2020, 15:57 Jak na drużynę bez ambicji i rewelacyjne nazwiska w Ostrowie oraz nasz beznadziejny tor... To niezłego mieliśmy dzisiaj fuksa :>
Ja z tego meczu zapamiętałem że ewidentnie Cierniak i Gruchalski odpuścili mecz oraz to że musiałem mieć maseczkę na wejściu na stadion. Skandal!
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

4evern

Post autor: 4evern »

Na ostatnim meczu u nas bylem swiadkiem absurdalnej sytuacji kiedy kibic chciał wejsc a ochrona nie chciała wpuscic bez maseczki po czym stwierdzili żeby sobie jednak zalozyl koszulke na usta i wtedy wejdzie, a potem to już ich nie obchodzi. ABSURD.

Kibic UT

Brawo Jaskółki super wszyscy pojechali swoje każdy dołożył cenne punkty o to chodzi wygrywa drużyna.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Jak polewali tor to nasi jechali jak przestali i była sahara to Ostrowia remisowała biegi.
Gruchalski i Ljung nie pojadą na betonie.Fajnie pojechali nasi drużynowo zwłaszcza Mroczka uzupełniał się z Kozą.
Bieg 8 podręcznikowy pokaz jazy parą Ljung poczekał na Przemka i ładnie przytrzymywał Walaska,super sprawa.
Miło się patrzy na ten zespól bo jest kolektyw.Nasz strzał w 10 to Nilsson ;)
Na drugim łuku dziewczyna robiła zdjęcia kto nie ma maseczki.Tak w ogóle to jest RODO i jakim prawem bez nakazu klepała fotki.
Gdzie ja żyję Kambodża normalnie.Koronaświrus sztuczne napędzanie paniki,chaosu i męczenia psychicznego u obywateli.
trzy literki cztery razy !!! ZKS ZKS ZKS ZKS !!!!!!!
Pozdrawiam

ziggy

Po pierwsze tor.Wydaje mi się że musiał wczoraj dostać multum wody bo jak dziś zobaczyłem to byłem przekonany że będzie kurzawka jak zwykle a pierwszy raz w tym roku dało się spokojnie oglądać i nawet mijanek było więcej niż zwykle.Dwa Kim to jednak dobra inwestycja szczególnie w relacji cena,efekty punktowe.Niniejszym więc odszczekuję moje początkowe obiekcje.Wygraną zawdzięczamy młodzieżowcom.10:1 ale już drugi mecz ciągnie nam Przemek i to mnie niepokoi.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy gdyby sędzia pozwolił polewać tor co 2 biegi byłoby jeszcze więcej walki.U nas szybko przesycha a nasi na takim torze się
męczą.Gruchalski dzisiaj stracił pewne 2 punkty bo się zakopał w pustyni i go Klindt wyprzedził.W biegu 13 Okoniewski zrobił 3 bo
już się nie odsypywało i szeroka nie nosiła.Na 14 polali to wrócił stary dobry Ljung latał przy bandzie przy mecie kiwnął głową z zadowolenia :)
fajne zachowanie Artura klepnął Petera mamy super atmosferę w drużynie.W Łodzi 6 dzisiaj 7 jest opieka nad Przemkiem.
Cieszy mnie że Przemek robi takie postępy oby tak dalej :) Ciekawe co sobie myśleli dzisiaj kibice Wybrzeża jak oglądali mecz.Kurde Kim jedzie w Tarnowie a my go wyrzuciliśmy :lol: potwierdza się to że w Tarnowie zawodnicy łapią formę.Z dyspozycji Kima jestem bardzo zadowolony.Od początku popierałem ten transfer i dzisiaj na meczu kolega mi przyznał rację.ziggy tak jak ty skreślił szweda przed sezonem.A tu proszę miłe
zaskoczenie.
Pozdrawiam

misiek80

Post autor: misiek80 »

Brawo Jaskółki!!!!Brawo Przemek ,stary tak trzymaj .Mamy z Ciebie pocieche jak cholera.Ogladac swojego chłopaka ktory tak pieknie sie rozwija to radosc na moje serducho.Ciezko pracuje i nie gwiazdorzy i efekty przychodza. Do tego swietny refleks ma ten chlopak.Brawo!!!!

ziggy

Przesych

Greg-Tarnów pisze: 30 sie 2020, 19:45 ziggy gdyby sędzia pozwolił polewać tor co 2 biegi byłoby jeszcze więcej walki.U nas szybko przesycha a nasi na takim torze się
męczą.Gruchalski dzisiaj stracił pewne 2 punkty bo się zakopał w pustyni i go Klindt wyprzedził.W biegu 13 Okoniewski zrobił 3 bo
już się nie odsypywało i szeroka nie nosiła.Na 14 polali to wrócił stary dobry Ljung latał przy bandzie przy mecie kiwnął głową z zadowolenia :)
fajne zachowanie Artura klepnął Petera mamy super atmosferę w drużynie.W Łodzi 6 dzisiaj 7 jest opieka nad Przemkiem.
Cieszy mnie że Przemek robi takie postępy oby tak dalej :) Ciekawe co sobie myśleli dzisiaj kibice Wybrzeża jak oglądali mecz.Kurde Kim jedzie w Tarnowie a my go wyrzuciliśmy :lol: potwierdza się to że w Tarnowie zawodnicy łapią formę.Z dyspozycji Kima jestem bardzo zadowolony.Od początku popierałem ten transfer i dzisiaj na meczu kolega mi przyznał rację.ziggy tak jak ty skreślił szweda przed sezonem.A tu proszę miłe
zaskoczenie.
Pozdrawiam
Przesycha bo jest zrobiony na beton i woda nie ma gdzie wsiąkać.Gdyby nalać zbyt obficie w trakcie meczu to zrobi się ślizgawka.Mam nadzieję że po sezonie zaorają i zrobią bardziej przepuszczalne podłoże potrafiące przyjąć wodę i utrzymać wilgoć.Prezes już powinien dzwonić do M.Wardzały i skorzystać z jego doświadczenia.Chyba nie myśli że sam przyjdzie i cmoknie go w rękę. Kim prawdopodobnie jedzie bo to pierwszy w polsce klub gdzie dostał szansę regularnej jazdy i już tak nie cykorzy.Trzeba też przyznać że sędzia wreszcie nie był aptekarz mimo że musi stosować głupie nieraz przepisy.Nie wiadomo jak będzie z finansami ale Gruchalski powinien dostać szansę jak Kaczmarek z którym czas się rozstać.

lynx

Post autor: lynx »

4evern pisze: 30 sie 2020, 16:41 Na ostatnim meczu u nas bylem swiadkiem absurdalnej sytuacji kiedy kibic chciał wejsc a ochrona nie chciała wpuscic bez maseczki po czym stwierdzili żeby sobie jednak zalozyl koszulke na usta i wtedy wejdzie, a potem to już ich nie obchodzi. ABSURD.

nie ma tu absurdu
"przepis" mówi o obowiązku zasłaniania ust i nosa, nie mówi czym

bartek_1990 pisze: 30 sie 2020, 16:38 Ja z tego meczu zapamiętałem że ewidentnie Cierniak i Gruchalski odpuścili mecz
nie mam takiego odczucia
w pierwszym swoim biegu Gruchalski prezentował się bardzo dobrze,
potem mimo kiepskiej punktówki, też nie wyglądał źle
w swoim chyba 2 biegu wpadł w jakąś dziurę na 1 łuku, ledwie się zratował i z 2+1, ma 1

Cierniak od kilku meczy nie ma na czym jechać
bartek_1990 pisze: 30 sie 2020, 16:38 oraz to że musiałem mieć maseczkę na wejściu na stadion. Skandal!
pierwszy raz jesteś na meczu w tym roku?
jest jasno napisane, że na wejściu trzeba mieć maseczkę (zasłaniać usta i nos)
potem to już chuj wie

bo raz piszą, że masz zasłaniać ryj jak się przemieszczasz, a potem z głośników nadają, że cały czas

A co do reszty to takie mam uwagi:

- Cierniak ewidentnie jakaś zadyszka
- Konieczny - miło się ogląda jak robi trójki, wiadomo, jak mu się uda start, ale starty ostatnio ma niezłe
- Mroczka - w którymś to biegu pięknie rozprowadził 1 łuk i z 3:3, może 2:4, zrobiło nam się 5:1
Mroczka w ogóle jaki waleczny dzisiaj, szacun, szkoda, że skuteczność tych ataków była żadna
ziggy pisze: 30 sie 2020, 20:38Prezes już powinien dzwonić do M.Wardzały i skorzystać z jego doświadczenia.Chyba nie myśli że sam przyjdzie i cmoknie go w rękę.
taaa, już widzę jak Sady dzwoni gdziekolwiek
widziałeś ostatnio Mariana Wardzałę na Unii?
bo ja nie, choć nie przyglądałem się dokładnie

ale w tamtym sezonie wielokrotnie widywałem go na 1 łuku, co idealnie oddaje sytuację na linii Wardzała - Sady

może po Cieślaka jeszcze ma dzwonić? bo ten akurat wolny aktualnie

lynx

Post autor: lynx »

Lol, czytam właśnie "Informacje organizacyjne przed meczem z Ostrowem!" i można się nieźle pośmiać.
Do większości swoich zasad sami się nie stosują. Gdzie to zgłosić?

ODPOWIEDZ