Obrazek

Orzeł Łódź-Unia Tarnów

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ziggy »

Przyjmij do wiadomości że żadnego remontu nie będzie co najmniej trzy lata a po tym szaleństwie z "pandemią" najprawdopodniej dłużej i co? Mam teraz zabierać ze sobą krzesełko lub kawałek ławki i przynosić umyte na mecz?Już tu raz pisałem z rok temu.Jestem emerytem mam czas.Niech mi Sady zapewni wodę ,karchera to nieodpłatnie mu to umyje bo krew mnie zalewa.

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: misiek80 »

ziggy pisze: 25 sie 2020, 16:51
Greg-Tarnów pisze: 25 sie 2020, 15:13
Gierappa pisze: 25 sie 2020, 12:53 Panowie dawno się nie wypowiadałem, ale po przeczytaniu kilku postów chciałbym zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz.

Kupując bilet w cenie dostaję krzesełko, które jest uwalone od czasów Rickardssona. Dodatkowo chwasty przerastające beton. Generalnie jakichkolwiek środków czystości ten stadion nie widział od 15 lat.

Dlatego jak czytam komentarze, że Sady nie może się sprawdzić bo nie ma nowego stadionu to mi ręce opadają.
Powiem więcej, ja mam nadzieję że go on nie zobaczy, bo z takim zarządcą to strach pomyśleć co by było.

To już nie jest śmieszne nawet, tylko przykre.
Artykuł z przed rozpoczęcia sezonu.Dlaczego spółka ma za swoje pieniądze remontować trupa.
http://speedway.info.pl/index.php/polsk ... ac-stadion
Stadion jest własnością miasta do jasnej cholery.
Pozdrawiam
O jakich remontach bredzisz?Czy wykoszenie chaszczy,umycie i wymiana połamanych siedzeń to remont?Jeżeli wynajmiesz dom czy mieszkanie to znaczy że masz z niego zrobić chlew bo nie twoje?Przecież u nas chaszcze większe niż na starym,nieużywanym stadionie Orła.W promocji do biletu dostajesz ekstra brudną dupę,chyba że przyniesiesz sobie coś na czym usiądziesz lub husteczki nawilżane do wyczyszczenia siedzenia.
Podkaszarke w pakiecie z tymi chusteczkami niedlugo trzeba bedzie brac ze soba.Wstyd juz o tym pisalem po pierwszym meczu o tych chaszczach.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4721
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 25 sie 2020, 18:24 Przyjmij do wiadomości że żadnego remontu nie będzie co najmniej trzy lata a po tym szaleństwie z "pandemią" najprawdopodniej dłużej i co? Mam teraz zabierać ze sobą krzesełko lub kawałek ławki i przynosić umyte na mecz?Już tu raz pisałem z rok temu.Jestem emerytem mam czas.Niech mi Sady zapewni wodę ,karchera to nieodpłatnie mu to umyje bo krew mnie zalewa.
pandemia to jest kabaret co oni zrobili koronoświrus :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: TKM »

Gierappa, ams92 i ziggy zgadzam się z waszą opinią. Sam to pisałem od paru lat. Sady i spółka wynajmuje stadion od miasta i mają go oddać w takim samym stanie jak go zastali. Koniec i kropka. Nie mówimy tutaj o sprawach konstrukcyjnych. O syfie pisaliście, tablica świetlna nie działa pewnie z winy miasta, nagłośnienie podobnie itd.
Pisałem również, że Sady nie zasługuje na nowy stadion bo on go doprowadzi do ruiny w parę lat. Nic się nie zmieni, nadal będzie uważał że miasto ma o wszystko dbać, sprzątać, malować, konserwować, kosić itd. Ten typ jest tak wychowany. Gdybym był we władzach Tarnowa to bym nie dał złotówki na remont stadionu dopóki ktoś taki miałby nim zarządzać.
Czy ktoś może przypomnieć historię własności stadionu, bo z tego co pamietam to nie był on cały czas miejski.? Podejrzewam, że ktoś umył rączki, żeby miasto na minę wsadzić.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4721
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Kibic UT »

TKM pisze: 25 sie 2020, 19:37 Gierappa, ams92 i ziggy zgadzam się z waszą opinią. Sam to pisałem od paru lat. Sady i spółka wynajmuje stadion od miasta i mają go oddać w takim samym stanie jak go zastali. Koniec i kropka. Nie mówimy tutaj o sprawach konstrukcyjnych. O syfie pisaliście, tablica świetlna nie działa pewnie z winy miasta, nagłośnienie podobnie itd.
Pisałem również, że Sady nie zasługuje na nowy stadion bo on go doprowadzi do ruiny w parę lat. Nic się nie zmieni, nadal będzie uważał że miasto ma o wszystko dbać, sprzątać, malować, konserwować, kosić itd. Ten typ jest tak wychowany. Gdybym był we władzach Tarnowa to bym nie dał złotówki na remont stadionu dopóki ktoś taki miałby nim zarządzać.
Czy ktoś może przypomnieć historię własności stadionu, bo z tego co pamietam to nie był on cały czas miejski.? Podejrzewam, że ktoś umył rączki, żeby miasto na minę wsadzić.
Miasto nie da złotówki bo najpierw trzeba mieć by ja dać a oni nie maja na nic no nie na potańcówki Roman ma jak najbardziej :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ziggy »

TKM pisze: 25 sie 2020, 19:37 Gierappa, ams92 i ziggy zgadzam się z waszą opinią. Sam to pisałem od paru lat. Sady i spółka wynajmuje stadion od miasta i mają go oddać w takim samym stanie jak go zastali. Koniec i kropka. Nie mówimy tutaj o sprawach konstrukcyjnych. O syfie pisaliście, tablica świetlna nie działa pewnie z winy miasta, nagłośnienie podobnie itd.
Pisałem również, że Sady nie zasługuje na nowy stadion bo on go doprowadzi do ruiny w parę lat. Nic się nie zmieni, nadal będzie uważał że miasto ma o wszystko dbać, sprzątać, malować, konserwować, kosić itd. Ten typ jest tak wychowany. Gdybym był we władzach Tarnowa to bym nie dał złotówki na remont stadionu dopóki ktoś taki miałby nim zarządzać.
Czy ktoś może przypomnieć historię własności stadionu, bo z tego co pamietam to nie był on cały czas miejski.? Podejrzewam, że ktoś umył rączki, żeby miasto na minę wsadzić.
Historia stadionu jest akurat prosta.Do 2004 był własnością Azotów podobnie jak basen i stara hala.Gdy w Unii działał Rolnicki chciał go wydzierżawić od Azotów i z braku zainteresowania zbudował swój i chyba lepiej.Natomiast Witkowski chciał wydzierżawić już od miasta bodajże w 2005 lub 2006(nie było mnie już w kraju).I to był błąd miasta tylko nie pamiętam czy to był Bień czy Ścigała.Proponował remont stadionu ,oświetlenia,drenaż,podgrzewaną płytę boiska itp.Zgadzał się na żużel i trudno mi dziś na gorąco być pewnym ale chyba chciał dzierżawy na 15 lub 20 lat.Skoro nikt z nim nie chciał poważnie rozmawiać to sobie wybudował stadion.Miasto ma gówno a on też stracił bo miałby na meczch co najmniej 2-3 tys a w ekstraklasie pewnie więcej.Z tym wsadzaniem na minę to przesada.Owszem Azotów w tamtym czasie i potężnym kryzysie gdy wycofała się Trzebinia poprostu nie było stać utrzymać tych obiektów i klubu więc miasto przejęło je za darmo bo i tak popadły by w ruinę a mogłyby nawet wykończyć Azoty.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: josef »

Stadion powinien być chlubą Tarnowa a jak jest to wszyscy widzą , lecz tutaj jest tez wina prezesa klubu bo to on wynajmuje stadion od miasta i powinien zadbać o niego , a jak wygląda to dbanie to widać na meczach , jak to się mówi JAKI PAN TAKI KRAM , prezes ma wszystko gdzieś załapał stanowisko kasa leći co mieśiąc , nie muśi się martwić o sponsora będzie na stanowisku dopóki Azoty dadzą się doić , a gdy się skończy dojenie to ucieknie z klubu jak szczur z tonącego okrętu .

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4721
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Kibic UT »

josef pisze: 25 sie 2020, 20:55 Stadion powinien być chlubą Tarnowa a jak jest to wszyscy widzą , lecz tutaj jest tez wina prezesa klubu bo to on wynajmuje stadion od miasta i powinien zadbać o niego , a jak wygląda to dbanie to widać na meczach , jak to się mówi JAKI PAN TAKI KRAM , prezes ma wszystko gdzieś załapał stanowisko kasa leći co mieśiąc , nie muśi się martwić o sponsora będzie na stanowisku dopóki Azoty dadzą się doić , a gdy się skończy dojenie to ucieknie z klubu jak szczur z tonącego okrętu .
Sady wiecznie nie będzie w klubie ale powiedz mi tak bardzo chcesz by Azoty odeszły najlepiej niech daja na Lublin tylko w końcu tam sa zakłady niech oni czerpia profity z tego.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: TKM »

Tu nie chodzi o to, aby Azoty odeszły tylko o to, aby postawiły warunki na jakich nadal będą sponsorować klub.
Kończy się teraz umowa, więc jest odpowiedni moment.
Ci ludzie (zwłaszcza prezes), którzy są obecnie nie wnieśli nic do klubu. Staczamy się w dół co roku. Nie mają pomysłu. Przepłacają zawodników, nie mają autorytetu w środowisku. Trzeba wymienić wszystko do spodu, łącznie ze sposobem przygotowania toru.
Azoty powinny postawić warunek. Nowi ludzie nowa umowa. Jak nie to przerwa w sponsorowaniu i wtedy szczury same uciekną ze statku.
Mnie nie przeraża jazda w II lidze, doświadczyłem to w latach 90-tych. Przynajmniej będzie cel : awans do I ligi.
Ten skład co mamy obecnie to powinien kosztować max 2 mln, a po sezonie pewnie znów długi będą. Zresztą już widać że klub szuka oszczędności skoro jest im na ręke przegrywać mecze. Ciekawe czy sady też czeka półroku na pieniądze?
Marzy mi się zmiana władz i konkretna kontrola wpływów i wydatków do 5 lat wstecz. Obawiam się, że wtedy nie jeden byłby w szoku jakby zobaczył na co poszły pieniądze. Dla mnie nie jest normalne narobienie takich zaległości przy tych nazwiskach co mieliśmy i takim sponsorze.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4721
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Kibic UT »

TKM pisze: 25 sie 2020, 21:57 Tu nie chodzi o to, aby Azoty odeszły tylko o to, aby postawiły warunki na jakich nadal będą sponsorować klub.
Kończy się teraz umowa, więc jest odpowiedni moment.
Ci ludzie (zwłaszcza prezes), którzy są obecnie nie wnieśli nic do klubu. Staczamy się w dół co roku. Nie mają pomysłu. Przepłacają zawodników, nie mają autorytetu w środowisku. Trzeba wymienić wszystko do spodu, łącznie ze sposobem przygotowania toru.
Azoty powinny postawić warunek. Nowi ludzie nowa umowa. Jak nie to przerwa w sponsorowaniu i wtedy szczury same uciekną ze statku.
Mnie nie przeraża jazda w II lidze, doświadczyłem to w latach 90-tych. Przynajmniej będzie cel : awans do I ligi.
Ten skład co mamy obecnie to powinien kosztować max 2 mln, a po sezonie pewnie znów długi będą. Zresztą już widać że klub szuka oszczędności skoro jest im na ręke przegrywać mecze. Ciekawe czy sady też czeka półroku na pieniądze?
Marzy mi się zmiana władz i konkretna kontrola wpływów i wydatków do 5 lat wstecz. Obawiam się, że wtedy nie jeden byłby w szoku jakby zobaczył na co poszły pieniądze. Dla mnie nie jest normalne narobienie takich zaległości przy tych nazwiskach co mieliśmy i takim sponsorze.

Zmiana w klubie jest potrzebna i tu nie ma dyskusji nowa miotła człowiek z pomysłem,operatywny taki ktoś jest potrzebny klubowi no i ze znajomościami bo bez tego lipa.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Wolly wolly »

Sprawa jest prosta,GA nie może i nie będzie dyktować prywatnej spółce kogo ma zatrudnić i uzależnić od tego sponsoringu, co może to zakończyć współpracę, co w sytuacji Unii równa się z upadłością bo mniejsi sponsorzy tego nie pociągną. Chciałbym się mylić ale wydaję mi się że mitycznych nowych ludzi nie ma, bo nikt nie chce pchać się w projekt który jest traktowany po macoszemu przez Miasto. W Tarnowie wszystko leży, deficyt był ogromny, aż strach pomyśleć co będzie za rok ...Coś mi się wydaje że El presidente z wąsami ,przyjął covid jak zbawienie ,bo ma wspaniałą wymówkę względem stadionu , a tajemnicą poliszynela było że nawet wcześniej nie było na niego kasy...
One ticket to valhalla

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ziggy »

Wolly wolly pisze: 25 sie 2020, 22:42 Sprawa jest prosta,GA nie może i nie będzie dyktować prywatnej spółce kogo ma zatrudnić i uzależnić od tego sponsoringu, co może to zakończyć współpracę, co w sytuacji Unii równa się z upadłością bo mniejsi sponsorzy tego nie pociągną. Chciałbym się mylić ale wydaję mi się że mitycznych nowych ludzi nie ma, bo nikt nie chce pchać się w projekt który jest traktowany po macoszemu przez Miasto. W Tarnowie wszystko leży, deficyt był ogromny, aż strach pomyśleć co będzie za rok ...Coś mi się wydaje że El presidente z wąsami ,przyjął covid jak zbawienie ,bo ma wspaniałą wymówkę względem stadionu , a tajemnicą poliszynela było że nawet wcześniej nie było na niego kasy...
Nie masz racji.GA mogła by wykupić udziały w każdej chwili bo co dla nich 1 mil. tylko wprowadzając swoich ludzi musiała by przejąć kontrolę i odpowiedzialność a tego nie ma w statucie.Ja się dziwię że napychają prywatne kieszenie od lat nie zapewniwszy sobie żadnego wpływu,nawet pozaprawnego.W Polsce wogóle jest wolna amerykanka.Państwowa spółka lub miasto z podatków może sponsorować prywatny podmiot omijając przepisy.Ale załóżmy że skrzykniemy się wszyscy i zechcemy przekazać 1% podatku na klub to nie ma opcji ponieważ nie jest to podmiot pożytku publicznego bo:"spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz kluby sportowe będące spółkami, które nie działają w celu osiągnięcia zysku
przeznaczają całość dochodu na realizację celów statutowych nie przeznaczają zysku do podziału między swoich udziałowców, akcjonariuszy i pracowników".

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Wolly wolly »

ziggy pisze: 25 sie 2020, 23:42
Wolly wolly pisze: 25 sie 2020, 22:42 Sprawa jest prosta,GA nie może i nie będzie dyktować prywatnej spółce kogo ma zatrudnić i uzależnić od tego sponsoringu, co może to zakończyć współpracę, co w sytuacji Unii równa się z upadłością bo mniejsi sponsorzy tego nie pociągną. Chciałbym się mylić ale wydaję mi się że mitycznych nowych ludzi nie ma, bo nikt nie chce pchać się w projekt który jest traktowany po macoszemu przez Miasto. W Tarnowie wszystko leży, deficyt był ogromny, aż strach pomyśleć co będzie za rok ...Coś mi się wydaje że El presidente z wąsami ,przyjął covid jak zbawienie ,bo ma wspaniałą wymówkę względem stadionu , a tajemnicą poliszynela było że nawet wcześniej nie było na niego kasy...
Nie masz racji.GA mogła by wykupić udziały w każdej chwili bo co dla nich 1 mil tylko wprowadzając swoich ludzi musiała by przejać kontrolę i odpowiedzialność a tego nie ma w statucie.Ja się dziwię że napychają prywatne kieszenie od lat nie zapewniwszy sobie żadnego wpływu,nawet pozaprawnego.W Polsce wogóle jest wolna amerykanka.Państwowa spółka lub miasto z podatków może sponsorować prywatny podmiot omijąjac przepisy.Ale załóżmy że skrzykniemy się wszyscy i zechcemy przekazać 1% podatku na klub to nie ma opcji ponieważ nie jest to podmiot pożytku publicznego.
Ziggy,jest różnica między przejęciem a sponsoringiem..Przecież jeszcze parę lat temu mieli swoich ludzi w zarządzie i ich wycofali (nie wiem czemu nie skorzystali z takiej opcji już wiecej ,może zmieniły się przepisy,albo nie chcieli się w to bawić w taki sposób)..Co do wykładania pieniędzy z samorządów w prywatne spółki, tu jest pełna zgoda , legalnie czy nie , nie powinno to mieć miejsca...
Ale 1% na lewą fundację można dać tak? ;)
One ticket to valhalla

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ziggy »

Wolly wolly pisze: 26 sie 2020, 0:20
ziggy pisze: 25 sie 2020, 23:42
Wolly wolly pisze: 25 sie 2020, 22:42 Sprawa jest prosta,GA nie może i nie będzie dyktować prywatnej spółce kogo ma zatrudnić i uzależnić od tego sponsoringu, co może to zakończyć współpracę, co w sytuacji Unii równa się z upadłością bo mniejsi sponsorzy tego nie pociągną. Chciałbym się mylić ale wydaję mi się że mitycznych nowych ludzi nie ma, bo nikt nie chce pchać się w projekt który jest traktowany po macoszemu przez Miasto. W Tarnowie wszystko leży, deficyt był ogromny, aż strach pomyśleć co będzie za rok ...Coś mi się wydaje że El presidente z wąsami ,przyjął covid jak zbawienie ,bo ma wspaniałą wymówkę względem stadionu , a tajemnicą poliszynela było że nawet wcześniej nie było na niego kasy...
Nie masz racji.GA mogła by wykupić udziały w każdej chwili bo co dla nich 1 mil tylko wprowadzając swoich ludzi musiała by przejać kontrolę i odpowiedzialność a tego nie ma w statucie.Ja się dziwię że napychają prywatne kieszenie od lat nie zapewniwszy sobie żadnego wpływu,nawet pozaprawnego.W Polsce wogóle jest wolna amerykanka.Państwowa spółka lub miasto z podatków może sponsorować prywatny podmiot omijąjac przepisy.Ale załóżmy że skrzykniemy się wszyscy i zechcemy przekazać 1% podatku na klub to nie ma opcji ponieważ nie jest to podmiot pożytku publicznego.
Ziggy,jest różnica między przejęciem a sponsoringiem..Przecież jeszcze parę lat temu mieli swoich ludzi w zarządzie i ich wycofali (nie wiem czemu nie skorzystali z takiej opcji już wiecej ,może zmieniły się przepisy,albo nie chcieli się w to bawić w taki sposób)..Co do wykładania pieniędzy z samorządów w prywatne spółki, tu jest pełna zgoda , legalnie czy nie , nie powinno to mieć miejsca...
Ale 1% na lewą fundację można dać tak? ;)
Piszę to bez sensu ale szlak mnie jasny trafia.Nie możesz dać procenta podatku bo działalność klubu nie jest charytatywna a nastawiona na zysk.Przez ten pieprzony Covid robią z nas idiotów.Byłem wczoraj w przychodni tylko po recepty co uskuteczniałem wcześniej.Leczę się od lat u lek.Barbary L.H byłej piłkarki ręcznej Pałacu Młodzieży.Okazało się że muszę zadzwonić dzisiaj o 7 rano bo skoro nie chcę porady to kwalifikuję się na teleporadę i e receptę.Dodzwoniłem się po godzinie i dowiedziałem się że pani lekarz ale inna zadzwoni do mnie bo Basia dziś nie przyjmuje.Jak się po ponad następnej godzinie wkurwiłem to dowiedziałem się że pani ma czas do 13.Koniec końców gdy już zacząłem bluzgać to pani w recepcji zapisała co chcę i mam zadzwonić w poniedziałek po kod do e recepty.Wcześniej bywało że składałem zamówienie i na następny dzień odbierałem gotowe recepty.Obecnie ludzie czekają na zewnątrz wychodzi pielęgniarka i prosi po nazwisku co wcześniej było niemożliwe ze względu na ochronę danych.Co będzie na jesieni lub w zimie kiedy chorzy z gorączką będą czekać na mrozie godzinami przed przychodnią? Przez ponad pół roku z 38 300 000.umarło 1900 ludzi co stanowi 0,005% ludności a upadlają naród.Ja mam w dupie bo emerytury mi przyjdą ale młodzi są zwalniani, godzą się na niższe zarobki,firmy padają itp.i jeszcze są zadowoleni bo niby ktoś coś im łaskawie dał.Co do kurwy nędzy państwo może dać? Coś wytwarza czy tylko daje jednym to co zabierze innym ?

dddsss
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2009, 19:33
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: dddsss »

ziggy pisze: 26 sie 2020, 9:51
Wolly wolly pisze: 26 sie 2020, 0:20
ziggy pisze: 25 sie 2020, 23:42
Nie masz racji.GA mogła by wykupić udziały w każdej chwili bo co dla nich 1 mil tylko wprowadzając swoich ludzi musiała by przejać kontrolę i odpowiedzialność a tego nie ma w statucie.Ja się dziwię że napychają prywatne kieszenie od lat nie zapewniwszy sobie żadnego wpływu,nawet pozaprawnego.W Polsce wogóle jest wolna amerykanka.Państwowa spółka lub miasto z podatków może sponsorować prywatny podmiot omijąjac przepisy.Ale załóżmy że skrzykniemy się wszyscy i zechcemy przekazać 1% podatku na klub to nie ma opcji ponieważ nie jest to podmiot pożytku publicznego.
Ziggy,jest różnica między przejęciem a sponsoringiem..Przecież jeszcze parę lat temu mieli swoich ludzi w zarządzie i ich wycofali (nie wiem czemu nie skorzystali z takiej opcji już wiecej ,może zmieniły się przepisy,albo nie chcieli się w to bawić w taki sposób)..Co do wykładania pieniędzy z samorządów w prywatne spółki, tu jest pełna zgoda , legalnie czy nie , nie powinno to mieć miejsca...
Ale 1% na lewą fundację można dać tak? ;)
Piszę to bez sensu ale szlak mnie jasny trafia.Nie możesz dać procenta podatku bo działalność klubu nie jest charytatywna a nastawiona na zysk.Przez ten pieprzony Covid robią z nas idiotów.Byłem wczoraj w przychodni tylko po recepty co uskuteczniałem wcześniej.Leczę się od lat u lek.Barbary L.H byłej piłkarki ręcznej Pałacu Młodzieży.Okazało się że muszę zadzwonić dzisiaj o 7 rano bo skoro nie chcę porady to kwalifikuję się na teleporadę i e receptę.Dodzwoniłem się po godzinie i dowiedziałem się że pani lekarz ale inna zadzwoni do mnie bo Basia dziś nie przyjmuje.Jak się po ponad następnej godzinie wkurwiłem to dowiedziałem się że pani ma czas do 13.Koniec końców gdy już zacząłem bluzgać to pani w recepcji zapisała co chcę i mam zadzwonić w poniedziałek po kod do e recepty.Wcześniej bywało że składałem zamówienie i na następny dzień odbierałem gotowe recepty.Obecnie ludzie czekają na zewnątrz wychodzi pielęgniarka i prosi po nazwisku co wcześniej było niemożliwe ze względu na ochronę danych.Co będzie na jesieni lub w zimie kiedy chorzy z gorączką będą czekać na mrozie godzinami przed przychodnią? Przez ponad pół roku z 38 300 000.umarło 1900 ludzi co stanowi 0,005% ludności a upadlają naród.Ja mam w dupie bo emerytury mi przyjdą ale młodzi są zwalniani, godzą się na niższe zarobki,firmy padają itp.i jeszcze są zadowoleni bo niby ktoś coś im łaskawie dał.Co do kurwy nędzy państwo może dać? Coś wytwarza czy tylko daje jednym to co zabierze innym ?
A co te wypociny mają wspólnego z wątkiem meczowym??🤔😲
Mmmm

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: savage »

Ziggy,

Bardzo proszę Cię o zachowanie jakiegokolwiek porządku. "Opowieści z przychodzi" to ciekawy temat, ale nie na temat meczowym.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: ziggy »

dddsss pisze: 26 sie 2020, 11:20
ziggy pisze: 26 sie 2020, 9:51
Wolly wolly pisze: 26 sie 2020, 0:20

Ziggy,jest różnica między przejęciem a sponsoringiem..Przecież jeszcze parę lat temu mieli swoich ludzi w zarządzie i ich wycofali (nie wiem czemu nie skorzystali z takiej opcji już wiecej ,może zmieniły się przepisy,albo nie chcieli się w to bawić w taki sposób)..Co do wykładania pieniędzy z samorządów w prywatne spółki, tu jest pełna zgoda , legalnie czy nie , nie powinno to mieć miejsca...
Ale 1% na lewą fundację można dać tak? ;)
Piszę to bez sensu ale szlak mnie jasny trafia.Nie możesz dać procenta podatku bo działalność klubu nie jest charytatywna a nastawiona na zysk.Przez ten pieprzony Covid robią z nas idiotów.Byłem wczoraj w przychodni tylko po recepty co uskuteczniałem wcześniej.Leczę się od lat u lek.Barbary L.H byłej piłkarki ręcznej Pałacu Młodzieży.Okazało się że muszę zadzwonić dzisiaj o 7 rano bo skoro nie chcę porady to kwalifikuję się na teleporadę i e receptę.Dodzwoniłem się po godzinie i dowiedziałem się że pani lekarz ale inna zadzwoni do mnie bo Basia dziś nie przyjmuje.Jak się po ponad następnej godzinie wkurwiłem to dowiedziałem się że pani ma czas do 13.Koniec końców gdy już zacząłem bluzgać to pani w recepcji zapisała co chcę i mam zadzwonić w poniedziałek po kod do e recepty.Wcześniej bywało że składałem zamówienie i na następny dzień odbierałem gotowe recepty.Obecnie ludzie czekają na zewnątrz wychodzi pielęgniarka i prosi po nazwisku co wcześniej było niemożliwe ze względu na ochronę danych.Co będzie na jesieni lub w zimie kiedy chorzy z gorączką będą czekać na mrozie godzinami przed przychodnią? Przez ponad pół roku z 38 300 000.umarło 1900 ludzi co stanowi 0,005% ludności a upadlają naród.Ja mam w dupie bo emerytury mi przyjdą ale młodzi są zwalniani, godzą się na niższe zarobki,firmy padają itp.i jeszcze są zadowoleni bo niby ktoś coś im łaskawie dał.Co do kurwy nędzy państwo może dać? Coś wytwarza czy tylko daje jednym to co zabierze innym ?
A co te wypociny mają wspólnego z wątkiem meczowym??🤔😲
Dobre pytanie.Wyobraź sobie że klub działa cały rok a nie tylko tak jak obecnie przez trzy miesiące.Wiesz ile wynoszą koszty stałe czyli wynagrodzenia,składki ZUS,emerytalne ,rachunki za media,wynajem karetek i obsługi medycznej oraz ochrony itp?To wyobraź sobie że musisz skoszarować drużynę,zapłacić za jej zakwaterowanie a wszystko to przy ograniczonej widowni lub jak w Rybniku żadnej.Policz to jak chcesz nawet po najniższej krajowej i co Ci wyjdzie,ile milionów rocznie?Od marca do lipca to pięć miesięcy i klub jest w plecy najmniej 1,5 do 2 mil .kosztów stałych.I tak cierpi cała gospodarka przez głupotę.Przecież żużel to nie osobny byt.Możemy dyskutować czy wszyscy muszą być zatrudnieni na etacie caly rok. Ale jak nie bedziesz miał co do garnka włożyć to zrezygnujesz z przyjemności.Ile meczy już przeżylismy i kto się zaraził?Przepraszam savage ale im jestem starszy to myślę że nie można się skoncentrować tylko na jednym wycinku życia bo to nie próżnia.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2020, 12:14 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: savage »

ziggy pisze: 26 sie 2020, 11:53 Przepraszam savage ale im jestem starszy to myślę że nie można się skoncentrować tylko na jednym wycinku życia bo to nie próżnia.
Nawet na uniwersytecie trzeciego wieku podczas zajęć z "Historii Sztuki" nie robi się zadań z logiki. Porządek musi być, aby czytelnicy Waszych dyskusji nie gubili się na forum.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Wojtula »

Proszę bardzo, Unia przegrała 3 mecze z rzędu osłabiona brakiem Petera Ljunga i już zaczęła się dyskusja o odpuszczaniu meczów, że brak kasy no i oczywiście o stadionie. Standardowe pitolenie na tym forum po porażkach.

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: Salvatore Savastano »

Wojtula pisze: 26 sie 2020, 14:28 Proszę bardzo, Unia przegrała 3 mecze z rzędu osłabiona brakiem Petera Ljunga i już zaczęła się dyskusja o odpuszczaniu meczów, że brak kasy no i oczywiście o stadionie. Standardowe pitolenie na tym forum po porażkach.
Sezon już i tak zakończyli. Utrzymanie pewne do PO i tak nie ma kim i po co.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orzeł Łódź-Unia Tarnów

Post autor: josef »

Z tym utrzymaniem jak pisze kibic wyzej to bym się wstrzymał , mamy dwa wyjazdy do klubów które są zagrozone spadkiem Polonia i Locomotiv a u siebie wcale wysoko ich nie pokonaliśmy tak więc kwestia bonusa jest otwarta , poza tym wyjazd do Torunia gdzie mega bęcki nas czekają , chcąc być pewnym utrzymania trzeba wygrać mecze u siebie .

Zablokowany