Nowe wiadomości żużlowe

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
misiek80

Re: Nowe wiadomości żużlowe

Post autor: misiek80 »

Wolly wolly pisze: 11 wrz 2020, 18:34
Ale Wrocławiowi jeszcze pozwolili mecz pojechać...
Chyba nie jestes zdziwiony.Rusko to gruba ryba i to on rozdaje tam karty.Patologia odechciewa sie zuzla.

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

misiek80 pisze: 11 wrz 2020, 20:04
Chyba nie jestes zdziwiony.Rusko to gruba ryba i to on rozdaje tam karty.Patologia odechciewa sie zuzla.
100% racji. Patologia
One ticket to valhalla

ziggy

Post autor: ziggy »

Wolly wolly pisze: 11 wrz 2020, 20:28
misiek80 pisze: 11 wrz 2020, 20:04

100% racji. Patologia
O ile w lidze to nie jest to aż taki problem to jednak(Sparta- Falubaz 45:45,Sparta :Unia 46:44,Sparta-Włókniarz 45:45)mimo że używali ich także Łaguta,Iwersen,Doyle,Michelsen,Lambert czy Thomsen daje podstawy do zastanowienia się.Natomiast co począć z IMP gdzie jest jeden turniej i po ptokach albo gdy okaże się że komuś z poza tych zawodników zabraknie pkt lub dwu do mistrzostwa lub utrzymania się w cyklu GP?Przynajmniej w takich turniejach(może odpłatnie) wszyscy powinni startować na oponach dostarczonych przez organizatora.Choć tak naprawdę żużel na najwyższym poziomie doszedł już do takiego poziomu absurdu że równie dobrze można kombinować z mechaniką jak i elektroniką.Skoro w samochodzie można np.usunąć filtr DPF i oszukać komputer to można też np.zmodyfikować limitery obrotów.

Kibic UT

Post autor: Kibic UT »

Skład Zespołu Ekspertów w roku 2020 tworzyli: Wojciech Stępniewski (Prezes Ekstraligi Żużlowej), Piotr Szymański (Przewodniczący GKSŻ), Ryszard Kowalski (Wiceprezes Ekstraligi Żużlowej), Krzysztof Cegielski (reprezentant zawodników, Stowarzyszenie Metanol), Leszek Demski (szef sędziów), Rafał Dobrucki (trener kadry juniorów), Ireneusz Igielski (FOGO Unia Leszno), Arkadiusz Ładziński (SpecHouse PSŻ Poznań), Piotr Mikołajczak (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno), Andrzej Rusko (BETARD Sparta Wrocław), Michał Świącik – (ELTROX Włókniarz Częstochowa), Dariusz Ostafiński (WP Sportowe Fakty), Mateusz Puka (Onet/Przegląd Sportowy), Joanna Kloskowska (Canal+) i Marcin Majewski (Canal+).

Jednym z wielu finalnych efektów prac zespołu jest wprowadzenie bardzo ważnej zmiany regulaminowej – zawodnika do 24 roku życia, który od sezonu 2021 będzie musiał znaleźć się w składzie meczowym każdej drużyny w rozgrywkach PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żużlowej i 2. Ligi Żużlowej.

Jednocześnie od sezonu 2021 w PGE Ekstralidze będzie możliwość stosowania tzw. gościa jedynie w przypadku pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa u zawodnika z kadry drużyny. W innym przypadku gość będzie jedynie możliwy do zastosowania przez kluby pierwszo- i drugoligowe i będzie to mógł być junior do 21 roku życia z obu wyższych lig.

ludzie których u góry wymieniłem odpowiadaja za upadek żużla kretyni jedni jak można było wymyślić tak bzdurny przepis, Cierniak jeśli nawet odejdzie do Lublina to może jeździć jako gość w Tarnowie czy to jest normalne, o jakim rozwoju tutaj mowa blokuje się innych juniorów takie kluby jak Łódź,Krosno się ciesza bo tam szkolenia nie ma tylko kupić.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Kibic UT

tak to może hipotetycznie wygladać kabaret hahahhaha
Tarnów,Lublin Cierniak
Bydgoszcz,Grudziadz Łobodzinski
Krosno,Częstochowa Kowalski
Ostrów,Gorzów Szostak
Gdańsk,Toruń Żupinski
Łódź,Częstochowa Miśkowiak
Gniezno,Gorzów Jasiński

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Jednocześnie co roku trzeba mieć wychowanka na licencję ż, na 250 i na 125? Oni nie są w stanie przewidzieć skutków swoich działań. Wg mnie regulamin pod Wrocek i Leszno. Cierniak sobie pojeździ w dwóch klubach,Szostak,ŻupińskiJ.Miśkowiak,Kowalski.Kapituła która podpisała
się pod przepisem gość i u24 to pajace.
Pozdrawiam

misiek80

Absurd goni absurd.Ci panowie wymienieni wyzej dbaja tylko i wylacznie o swoje interesy.Im dobro tej dyscypliny wisi i powiewa.pozdrawiam

Kibic UT

https://www.youtube.com/watch?v=LQCm7lgUeUY

Mecz ligi Rosyjskiej na żywo za raz pierwszy bieg składy mecz o trzecie miejsce w lidze,Darkin jedzie a oprócz tego dużo młodych zawodników.

Mega-Łada Togliatti:
1. Sergey Darkin
2. Arseny Zubkov
3. Renat Gafurov
4. Daniil Vizgird -
5. Igor Kononov
6. Evgeny Saidullin
7. Semyon Zuev

Baszkiria Oktiabrskij:
9. Marat Gatiatow
10. Rusłan Achtiamow
11. Siemion Własow
12. Paweł Nagibin
13. Roman Kaszirin
14. Arsłan Fajzulin
15. Denis Gizatullin

Kibic UT

Baszkiria Oktiabrskij - 49:
9. Marat Gatiatow - 14+1 (3,1*,3,1,3,3)
10. Rustam Muchtiarow - ns (-,-,-,-,-,-)
11. Nikita Zubariew - 4+1 (-,1,-,-,2*,1)
12. Paweł Nagibin - 2+1 (0,0,d,1*,0,1)
13. Siemion Własow - 6 (2,1,0,-,-,3)
14. Arsłan Fajzulin - 15+1 (3,3,3,2,1*,3)
15. Denis Gizatullin - 8 (1,1,2,3,1)

Mega Łada Togliatti - 41:
1. Siergiej Darkin - 10+1 (2,3,0,2*,1,2)
2. Daniił Wizgird - ns (-,-,-,-,-,-)
3. Igor Kononow - 2 (0,2,0,0,0,0)
4. Arsenij Zubkow - ns (-,-,-,-,-)
5. Renat Gafurow - 11 (2,2,3,2,w,2)
6. Jewgienij Sajdullin - 12+1 (1*,3,2,3,3,0)
7. Siemion Zujew - 6+3 (0,2*,1*,0,1*,2)

Gatiatow,Sjdulin,Zujew warto kogoś z nich brać na U24

Wolly wolly

O Gatiatowie i Zujewie mało wiem, ale Sajdullin bardzo ciekawy zawodnik, robi stale postępy.
One ticket to valhalla

Kibic UT

Wolly wolly pisze: 27 wrz 2020, 17:28 O Gatiatowie i Zujewie mało wiem, ale Sajdullin bardzo ciekawy zawodnik, robi stale postępy.
My nie mamy kasy więc trzeba szukać zawodników i taki młody może jechać tylko trzeba dać szansę, Kurdiaszowa też bym sprowadził jechać potrafi a ruski gazu nie zamykają.

ziggy

Kibic UT pisze: 27 wrz 2020, 19:16
Wolly wolly pisze: 27 wrz 2020, 17:28 O Gatiatowie i Zujewie mało wiem, ale Sajdullin bardzo ciekawy zawodnik, robi stale postępy.
My nie mamy kasy więc trzeba szukać zawodników i taki młody może jechać tylko trzeba dać szansę, Kurdiaszowa też bym sprowadził jechać potrafi a ruski gazy nie zamykają.
Ja już to przeżywałem(Wilim,Jasek,Jąder a nawet jeżdżący trener Nowak którego bardzo cenię)tylko to byli weterani.Chcesz teraz kupić młodych rusków nic nie gwarantujących a co zrobisz z naszymi skoro walczymy o nic?Skażesz ich na niebyt?To po chuj ich szkolić?

Kibic UT

ziggy pisze: 27 wrz 2020, 19:34
My nie mamy kasy więc trzeba szukać zawodników i taki młody może jechać tylko trzeba dać szansę, Kurdiaszowa też bym sprowadził jechać potrafi a ruski gazy nie zamykają.
Ja już to przeżywałem(Wilim,Jasek,Jąder a nawet jeżdżący trener Nowak którego bardzo cenię)tylko to byli weterani.Chcesz teraz kupić młodych rusków nic nie gwarantujących a co zrobisz z naszymi skoro walczymy o nic?Skażesz ich na niebyt?To po chuj ich szkolić?
Nasi młodzie nie maja umiejętności by być jako zawodnik U24 więc warto zakontraktować Ruska bo maja większe umiejętności a nasi jada na juniorce więc jaki niebyt ida czego pleciesz bzdury.

ziggy

Kibic UT pisze: 27 wrz 2020, 19:37

Nasi młodzie nie maja umiejętności by być jako zawodnik U24 więc warto zakontraktować Ruska bo maja większe umiejętności a nasi jada na juniorce więc jaki niebyt ida czego pleciesz bzdury.
A skąd to wiesz skoro nie jeżdżą?Mati ma drugą średnią w drużynie.Wiem,to talent ale mamy aktualnie czterech innych i może któryś wypali.To mnie wkurwia teraz najbardziej.Nie dasz szansy się wykazać ale już wiesz.Rozumiałbym gdybyśmy jechali o mistrzostwo.Wystarczy dwu mocnych jak w ubieglym sezonie i się utrzymamy.A zawsze można skorzystać z zawikłości regulaminu.

Kibic UT

ziggy pisze: 27 wrz 2020, 20:01
ziggy pisze: 27 wrz 2020, 19:34 Ja już to przeżywałem(Wilim,Jasek,Jąder a nawet jeżdżący trener Nowak którego bardzo cenię)tylko to byli weterani.Chcesz teraz kupić młodych rusków nic nie gwarantujących a co zrobisz z naszymi skoro walczymy o nic?Skażesz ich na niebyt?To po chuj ich szkolić?
A skąd to wiesz skoro nie jeżdżą?Mati ma drugą średnią w drużynie.Wiem,to talent ale mamy aktualnie czterech innych i może któryś wypali.To mnie wkurwia teraz najbardziej.Nie dasz szansy się wykazać ale już wiesz.Rozumiałbym gdybyśmy jechali o mistrzostwo.Wystarczy dwu mocnych jak w ubieglym sezonie i się utrzymamy.A zawsze można skorzystać z zawikłości regulaminu.
Cierniaka nie utrzymamy odejdzie do ekstraligi i mamy wtedy na juniorkę Konieczny,Gzyl i Rempała będa walczyć o dwa miejsca bo Świercz nie ma wieku by jechać w lidze więc potrzebujemy zawodnika U24 ale na pewno nie Gruchalski czy Kaczmarek, nie wiem czego klub nie chce dać szansę jakiemuś Ruskowi tylko zostawiać jednego z tych dwóch co nic nie pokazali w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Te zawody na długim torze bardzo ciekawe.Stasiu w finale piękna sprawa.
Pozdrawiam

ziggy

W przyszlym roku Świercz może jechać.32. Ernest Koza 13 60 11 21 15 10 1 0 1 1 1,600 6,92,34. Kim Nilsson 13 56 12 16 13 14 0 0 1 0 1,554 6,23,35. Artur Mroczka 13 57 6 17 20 12 0 1 0 1 1,544 5,54,37. Michał Gruchalski 12 38 10 4 13 7 0 1 2 1 1,447 5,10,9. Daniel Kaczmarek 13 22 2 4 6 9 0 0 1 0 1,000 2,50 to są średnie naszych.Toż ku*** ktoś musi przyjechać trzeci i zgarnąć jeden punkt.Dlaczego ma to być ktoś z zewnątrz a nie nasz?

Wojtula

Post autor: Wojtula »

Już pisałem o tym wcześniej ale chyba do niektórych nietrafia prosty przekaż: chcecie zrobić w Tarnowie kolonię wikingów i ruskich bo oni " trzymają gaz"? A wiecie o niektórych tyle, ile przeczytacie w suchej relacji z meczu. No ale skoro do drużyn piłkarskich w Polsce kontraktuje się zawodnika po obejrzeniu filmika w YouTube to przecież można sobie i żużlu zrobić w ten sposób drużynę.

Kibic UT

Kolega z Gdańska mi pisał takie coś Mikkel Bech przyjechał dziś do Gdańska pożegnać się z kibicami. Przyjechał prywatnie, sam sobie kupił bilet na mecz - bo nikt z klubu nie pomyślał, by go zaprosić, by zrobić pożegnanie. Nie mógł się pożegnać na torze, ale zrobił to osobiście,w tym sezonie był kapitanem drużyny zachowanie działaczy Gdańska żenada tak się nie robi trzeba umieć się rozstać z klasa zważywszy że Bech im wcześniejsze sezony dobrze jakie buractwo wyszło w Gdańsku.

Wolly wolly

Oczywiście ze warto.jest paru fajnych młodych Rosjan jest z czego wybrać
One ticket to valhalla

ziggy

Nie mam pojęcia jak będą wygladały finanse ale na pewno będzie biedniej.Budowa drużyny opartej na średniakach nigdy się nie udawała bo prawie nigdy wszyscy nie pojechali dobrze w meczu.Nam potrzeba minimum dwu liderów i na tym trzeba się skupić i jechać tym co mamy.Konieczny dostał szanse i zaczyna się za to odpłacać.Gzyl i Rempała mają po osiemnaście lat to kiedy dostaną szansę?Świercz jest młody ,może poczekać ale ile lat miał Mati i czy byłby tam gdzie jest gdyby nie regularne starty?Może skończą jak starszy Konieczny tylko po co czekać aby się o tym przekonać?Gdyby były pieniądze na dobrego 24 latka to niech on będzie skądkolwiek ale jeżeli nie to po co zmieniać Gruchalskiego na takiego samego lub gorszego?O dobrym młodzieżowcu możemy zapomnieć bo najzwyczajniej brak takich na rynku a bogatszych i dających lepsze perspektywy nie przebijemy.

KoNiK

Post autor: KoNiK »

Problem polega na tym że kilku z ekstraligi z dobrym nazwiskiem może się nie załapać do składów przez nowe regulacje. Jak nie będzie kasy na lidera to będziemy się martwić żeby nie spaść. Niestety ale Rybnik, Łódź, Gniezno, Ostrów ostatnie zapowiedzi Zdunka mówią że te ekipy nie odpuszczą więc kasa na Antonio czy tym podobnych się znajdą. Może w tym roku oni cieniują ale sprzętowo na 1 ligę będą na pewno gotowi. Niestety dla nas taki Oleg dobrze się zaprezentował i to opcja raczej już nie dla nas. Trzeba myśleć kogo wziąć żeby za rok objechać taką Bydzie i Krosno ...

misiek80

Rosyjscy pierwszoligowcy leja naszych ekstraligowcow jak chca!!!!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

misiek80 pisze: 29 wrz 2020, 19:21 Rosyjscy pierwszoligowcy leja naszych ekstraligowcow jak chca!!!!
Tak to wygląda a będzie jeszcze gorzej.Ruski mogą wystawić dwa garnitury i nas zleją.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90251 ... yl-kariere
Bech jeden z lepszych technicznie zawodników.Wielka szkoda bo mógł przy pełnym zaangażowaniu osiągnąć naprawdę wiele.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ