Stadion Unii Tarnów

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
fan ut

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut »

Niech się uczy od innych samorządów jak to robią ,że potrafią miasto swoje wypromować poprzez żużel. A plus dla niego że coś zaczyna działać :)

fertilizer

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fertilizer »

"Przeciwnicy dalej są, a odkąd pojawił się temat budowy stadionu, to nagle okazało się, że brakuje szkół i przedszkoli. Wiem, że to są realne potrzeby, ale jakoś w chwili budowy piłkarskiej areny nikt nie mówił o potrzebach. A piłkarski Motor był wtedy w trzeciej lidze. Żużel jest w Ekstra, ale widać nadal przeszkadza."

Skad my to znamy?
"It ain't over 'til it's over."
Yogi Berra

Kibic UT

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

fertilizer pisze: 22 lut 2020, 15:56 "Przeciwnicy dalej są, a odkąd pojawił się temat budowy stadionu, to nagle okazało się, że brakuje szkół i przedszkoli. Wiem, że to są realne potrzeby, ale jakoś w chwili budowy piłkarskiej areny nikt nie mówił o potrzebach. A piłkarski Motor był wtedy w trzeciej lidze. Żużel jest w Ekstra, ale widać nadal przeszkadza."

Skad my to znamy?
Miasto Lublin nie potrzebnie budowało stadion dla kopaczy tam nikt na piłkę nie chodzi więc po co tyle pieniedzy wydali i to stoi praktycznie puste,a co do żużla od trzech sezonów jest boom na żużel w Lublinie wcześniej garstka ludzi chodziła także z tymi super fanami to też jedna wielka beka u nas w Polsce się nie myśli tylko się wydaje i zadłużała co raz to bardziej miasta, budować stadion dla żużla i tylko dla tej dyscypliny to głupota w mini lidze siedem meczy.W Tarnowie ten problem że u nas przez lata nie robili nic na stadionie więc siła rzeczy jest w takim a nie innym stanie same sobie winne miasto ale też żadnego obiektu nie będzie bo i z czego Tarnów piszczy a dług miasta rośnie ale przecież Ciepiela mówił że jesteśmy w rozkwicie :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Estudiantes

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Estudiantes »

Kibic UT pisze: 22 lut 2020, 16:08 Miasto Lublin nie potrzebnie budowało stadion dla kopaczy tam nikt na piłkę nie chodzi więc po co tyle pieniedzy wydali i to stoi praktycznie puste
Żebyś się nie napatoczył na to nic z Motoru. :lol: :lol: Byłeś tam kiedyś na meczu? Byliśmy z Resovią gdy bili rekord wyjazdowy w 750 osób, mecz zajebisty. Z Unią też tam byliśmy. Jak po 4 tys. na III lidze - czyli 4 to dla ciebie nikt, to się w głowę puknij. Motor kiedyś awansuje w końcu, ekipa z czołówki kraju.
Oni mogą powiedzieć na odwrót - po co stadion dla dyscypliny która nie żyje w ogóle na świecie.

Kabaret - Ciepiela... :lol: :mrgreen:
Jedzie na spotkania samorządów, żeby opowiedzieć jak nie może sprostać wydatkom 80 tys. zł rocznie na żużel. Jak to ku*** odpowiednio zagospodarować. :lol:
Koślawe piłkarki tarnovii dostają więcej, 4 ligowa Wolania od gminy dostaję wiecej niż UNIA, plus ma nowy stadion. Chłop by się nawet nie odzywał, bo nie ma o czym. Stadionu nie chce wyremontować i prosi o to, żeby taki dopuścić do rozgrywek.
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

Kibic UT

Stadion Unii Tarnów

Estudiantes pisze: 22 lut 2020, 18:55 Żebyś się nie napatoczył na to nic z Motoru. :lol: :lol: Byłeś tam kiedyś na meczu? Byliśmy z Resovią gdy bili rekord wyjazdowy w 750 osób, mecz zajebisty. Z Unią też tam byliśmy. Jak po 4 tys. na III lidze - czyli 4 to dla ciebie nikt, to się w głowę puknij. Motor kiedyś awansuje w końcu, ekipa z czołówki kraju.
Oni mogą powiedzieć na odwrót - po co stadion dla dyscypliny która nie żyje w ogóle na świecie.
Kiedy tam było 4 tyś na meczu raz do roku a tak to garstka żeby nie było proszę bardzo mecz z Kraśnikiem 18 kolejka widzów 1219 to rzeczywiście tłumy :lol: oczywiście żużel to sport niszowy tylko że na to ludzie chodza stadiony się bronia na 2 ligę w Krośnie masz 3-4 tyś na meczach kopana może pomarzyć o takiej frekwencji.
Estudiantes pisze: 22 lut 2020, 18:55 Kabaret - Ciepiela... :lol: :mrgreen:
Jedzie na spotkania samorządów, żeby opowiedzieć jak nie może sprostać wydatkom 80 tys. zł rocznie na żużel. Jak to ku*** odpowiednio zagospodarować. :lol:
Koślawe piłkarki tarnovii dostają więcej, 4 ligowa Wolania od gminy dostaję wiecej niż UNIA, plus ma nowy stadion. Chłop by się nawet nie odzywał, bo nie ma o czym. Stadionu nie chce wyremontować i prosi o to, żeby taki dopuścić do rozgrywek.
Może sobie Ciepiela beczeć stadion jeśli nie powstanie to po prostu się zawali wcześniej czy później a sekcja piłkarska i żużlowa będzie bezdomna.

Kibic UT

Stadion Unii Tarnów

To jest ku*** niepojęte stadion miejski a klub go remontuje.

https://www.eska.pl/tarnow/zuzlowcy-pra ... -H8rB.html

ziggy

Re: Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

https://ikc.pl/tarnow-tak-moze-wygladac ... cGQmovu-i7_ Wiem że to nie na temat ale dokładnie obrazuje sytuację.Miasto nie ma nawet 13 milionów.

Kibic UT

ziggy pisze: 09 lip 2020, 17:06 https://ikc.pl/tarnow-tak-moze-wygladac ... cGQmovu-i7_ Wiem że to nie na temat ale dokładnie obrazuje sytuację.Miasto nie ma nawet 13 milionów.
Stadion tak czy siak musi powstać obecny obiekt ile jeszcze wytrzyma samo sobie miasto winne Tarnów od lat jest zarzadzany w sposób katastrofalny,myślę że Janusz z pod butki z piwem gorzej by nie zarzadzał tym miastem.

szczypior

Post autor: szczypior »

Podobno jutro jakaś dobra wiadomość na temat stadionu :)

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 »

Pan prezydent zapewne ogłosi, że zasiał właśnie drzewo, z którego za kilkanaście lat ktoś kiedyś wbije łopatę pod stadion.
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

https://www.facebook.com/TarnowMojeM/vi ... 1MDQ4NzI0/
Panowie światełko w tunelu jest :) super jakby się udało.
Pozdrawiam

Pinio

Post autor: Pinio »

Greg-Tarnów pisze: 04 wrz 2020, 16:49 https://www.facebook.com/TarnowMojeM/vi ... 1MDQ4NzI0/
Pozdrawiam
Nie mam Facebooka i może ktoś jeszcze tez, nie wiem o co kaman możesz wyjaśnić.Dzieki.

Kibic UT

Pinio pisze: 04 wrz 2020, 21:09
Greg-Tarnów pisze: 04 wrz 2020, 16:49 https://www.facebook.com/TarnowMojeM/vi ... 1MDQ4NzI0/
Pozdrawiam
Nie mam Facebooka i może ktoś jeszcze tez, nie wiem o co kaman możesz wyjaśnić.Dzieki.
Ja też nie mam Facebooka nie trzeba mieć by w to wejść.

Awatar użytkownika
BoSco

Post autor: BoSco »

Stadion na 9,5 tysiąca, Ciepiela chyba z choinki się urwał. Mam nadzieję że nikt na taką tandetę pieniędzy nie da.
Ze sportowym pozdrowieniem!

Wolly wolly

Post autor: Wolly wolly »

Widzę ze gotowość 10 tylko kasy 0..Fajnie jak się uda , tylko co jak nie?
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Nelson

Post autor: Nelson »

Słabo to wygląda..
9,5 tyś widzów? Mało... Powinno być na około 12 tyś.
Brak zadaszenia na łukach? czyli jak bedzie padało/kropiło to kibice maja moknąć? Kurde mamy 2020 nie 1980...
Oczywiście kolejny projekt to kolejne koszty.... i tak w kółko

Pinio

Post autor: Pinio »

Kibic UT pisze: 04 wrz 2020, 21:19
Pozdrawiam
Wchodzac w to wyświetla mi się strona nie została znaleziona

misiek80

Post autor: misiek80 »

Pinio pisze: 04 wrz 2020, 22:30
Kibic UT pisze: 04 wrz 2020, 21:19

Wchodzac w to wyświetla mi się strona nie została znaleziona
Bo to projekt widmo.I tak od dobrych kilku lat w kolo to samo.Nowe projekty i cisza.....

peta

Post autor: peta »

Ile kosztował stadion w Łodzi 44 miliony? Dlaczego nasz, tandetny ma kosztować 120 milionów. To jakiś absurd.

DrH

Post autor: DrH »

peta pisze: 04 wrz 2020, 22:47 Ile kosztował stadion w Łodzi 44 miliony? Dlaczego nasz, tandetny ma kosztować 120 milionów. To jakiś absurd.
Ponieważ w Łodzi stawiano nowy stadion bez rozbiórki starego? Po drugie weź pod uwagę, że inflacja też swoje robi i ceny wszystkiego z roku na rok rosną.

Kibic UT

Nelson pisze: 04 wrz 2020, 22:08 Słabo to wygląda..
9,5 tyś widzów? Mało... Powinno być na około 12 tyś.
Brak zadaszenia na łukach? czyli jak bedzie padało/kropiło to kibice maja moknąć? Kurde mamy 2020 nie 1980...
Oczywiście kolejny projekt to kolejne koszty.... i tak w kółko
Uwierzę jak zobaczę wbitą łopate co do pojemności stadionu wystarczy pikniki nie przyjdą bo ile ludzi od paru sezonów chodzi, niektórzy sobie przypominają o klubie jak są sukcesy by zrobić zdjęcie i się pochwalić że się było na meczu.

Awatar użytkownika
ams92

Post autor: ams92 »

Mateusz ze świtą dadzą kasiurę, to stadion będzie :roll: Nie wierzę już w żadne słowa tego Pana. Ktory to projekt i która obietnica w przeciągu ostatnich lat? Jak kolega wyżej. Nie zobaczę, nie uwierzę. Aczkolwiek,trzymam kciuki. Radni, działajcie :roll: :roll: :roll: :lol:
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

Instagram: @biegaamek

Awatar użytkownika
the_naturat

Post autor: the_naturat »

Panowie, coś się ruszyło, a tu widzę narzekania post w post.
Owszem, stadion w Łodzi kosztował 44 mln, ale był budowany pod podstaw. Niech się jeden z drugim rozglądnie i sprawdzi, ile może kosztować rozbiórka tego co tu mamy i utylizacja całego gruzu i innych śmieci. Bardziej bym porównał projekt naszego gniazda do Olimpijskiego we Wrocławiu, bo widzę więcej punktów wspólnych, czyli rozbiórka starego + budowa nowego + boisko na środku. I wychodzi, że wrocławski kosztował 130mln. I ma chyba 11tys pojemność.

Awatar użytkownika
KrOOpekkk

Post autor: KrOOpekkk »

Dokładnie samo narzekanie że źle jak nic nie robią a jak robią to jeszcze gorzej. Myślę że 9500 plus miejsca stojące są adekwatne do standardów miejskich jakim jest Tarnów. Tarnów obecnie jest na sporym marginesie, wyludnienie itd. Wole stadion taki jak planują niż wielki kolos który będzie świecił pustkami. Myślę że lepiej prezentuje się niewielki kameralny wypełniony w kilkudziesięciu procentach niż większy świecący pustkami. Kibiców którzy chodzą regularnie i tak jest 4/5 tysięcy (nie wiem czy nie przesadziłem). Oby się udało (w co nie wierzę chyba jak większość bo ile już było tych przymiarek wiedzą najstarsi kibice) Nie zobaczę nie uwierzę. Pozdrawiam normalnych kibiców tych bijących pianę również ale zejdźmy na ziemię i cieszmy się chwilą.

ODPOWIEDZ