Znaleziono 365 wyników
- 02 maja 2026, 7:22
- Forum: Żużel
- Temat: Turnieje indywidualne
- Odpowiedzi: 978
- Odsłony: 252158
Re: Turnieje indywidualne
Trzech zawodników (R. Kowalski, J. Jamróg i M. Cierniak) zaczynających karierę na żużlu w Tarnowie awansowało do IMP .
- 24 kwie 2026, 8:27
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Obejrzałem ten materiał. Cieszy mni,e że w tym projekcie uczestniczy pan Radaszkiewicz. Mam nadzieję, że zacznie się coś dziać na zdrowych warunkach.Sidney66 pisze: 23 kwie 2026, 21:03 Jest materiał z wizytacji toru orzeł ludzi związanych z akademią Jaśka. Widać światełko w tunelu
https://youtu.be/htqurV05aig?is=qFH2LVLP57WpJ1tS
- 21 kwie 2026, 16:26
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Nie wiecie co było na tym briefingu?
- 21 kwie 2026, 9:41
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Czekam z niecierpliwością na konferencję J. Kwaśnego i J. Kołodzieja. Mam nadzieję, że będzie na wyższym poziomie niż konferencja p. Jasińskiego
.
- 19 kwie 2026, 11:24
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Różnica między Kołodziejem i Jasińskim. Kołodziej działa już przy torze i bandach bez rozgłosu. Jak będą zawody juniorów 20.05 na pewno się wybiorę.
- 28 mar 2026, 16:58
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
co tam w Jasincy Unii Tarnow slychać ? jakies kontrakty ? :)
Jasiński jeśli myśli poważnie prowadzić klub Unia Tarnów to musi już teraz rozmawiać z zawodnikami ,osobami którzy będą prowadzić drużynę bo na jesień to nie będzie z kim. Chyba, że robi wokół siebie tylko dużo szumu i wyjdzie jak z ...
- 27 mar 2026, 12:19
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Szybkie pytanie odnośnie Unii Tarnów w 2027 - gdzie lepszy tor do ścigania, Krosno czy Kraków ;)
Najlepsze będzie tańcowanie, na około rynku z kwaśnym nowy sport Tarnowa.
Już mi się niedobrze robi jak czytam po raz setny o tych potańcówkach, o galeriach w miejscu stadionu itp. Jest grupa ...
- 25 mar 2026, 10:16
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Bowes napisał w komentarzu;" Miło to słyszeć, ale mam nadzieję, że wszystkie długi, które klub ma, zostaną zwrócone" na co Jasiński odpowiedział że on założył swój klub.
- 24 mar 2026, 19:28
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Czyli możemy utworzyć na forum wątek "Unia Tarnów 2027" 
- 23 mar 2026, 13:54
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Oficjalne info: Zespół do spraw Licencji Ligowych w Sporcie Żużlowym w dniu 23.03.2026 r. postanowił stwierdzić wygaśnięcie licencji przyznanej klubowi Unia Tarnów ŻSSA – czytamy w najnowszym komunikacie zespołu, co zamyka sprawę startów Unii w Krajowej Lidze Żużlowej w sezonie 2026.
- 22 mar 2026, 11:04
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Wiele mediów opisało wczorajszą pikietę. Tylko sportowefakty które tak często "pisały" o Unii jakoś dziwnie milczą!
- 21 mar 2026, 17:15
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Wśród uczestników pikiety były osoby od lat związane z Unią: Marian Wardzała oraz Adam Gomółka.
- 20 mar 2026, 10:45
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
A ja już z utęsknieniem czekam na ten wymarzony oficjalny komunikat, wszyscy o tym wiemy ale każdemu to gdzieś z tyłu głowy siedzi. Wreszcie bedzie można porozmawiać o czymś co przed nami bo zapewne zacznie się szum wokół nowej spółki, może pojawi się jakaś alternatywa. Nikt narazie nie zabiera ...
- 18 mar 2026, 9:47
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Mnie ciekawi skąd takie zadłużenie na koniec sezonu gdy na początku sezonu Góral mówił że mają bodajże 80 % budżetu zapewnionego. A kibice też dopisali i wpływy z biletów też nie były małe. No chyba że faktycznie Lewandowski "odzyskiwał" pożyczki 
- 11 mar 2026, 16:15
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Spotkanie pod stadionem ma sens. Jakby ktoś chciał zacząć od początku niech widzi, że jest spora grupa kibiców którym zależy na żużlu.
- 09 mar 2026, 10:35
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
jedno jest pewne żużla w Tarnowie w tym roku nie zobaczymy poza treningami i może Memoriałem Krystiana,a całą reszta w tym artykule to niezłe bagno tak jak kilka lat temu pisałem że zarząd w naszym klubie to nieporozumienie i dopóki ci ludzie będą to nic nie będzie stało się faktem . Azoty dawały ...
- 03 mar 2026, 20:36
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Kurde zróbmy coś jako kibice. Pokażmy, że nam zależy i nie godzimy się na taką sytuację. Wiem, że jestem za późno i to nic nie pomoże ale siedzimy z założonymi rękami.
Hej będzie żużel - spoko, Hej Unia upadnie - a niech upada.
Mamy za złe działaczom a sami nic nie robimy. Nie wiem jakaś pikieta ...
Hej będzie żużel - spoko, Hej Unia upadnie - a niech upada.
Mamy za złe działaczom a sami nic nie robimy. Nie wiem jakaś pikieta ...
- 24 lut 2026, 12:42
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Po wycofaniu Azotów padła też piłka ręczna, lecz znalazło się kilku ochotników i utworzyło klub i jest piłka ręczna na razie na niższym poziomie ale dość fajnie to wygląda.
- 24 lut 2026, 9:45
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Obecnie według zapisów w KRS zarząd TTŻ tworzą Marek Stankowski prezes oraz Kamil Góral sekretarz. Ale nad ich działaniami powinna czuwać komisja rewizyjna w składzie; Adam Gomółka, Robert Kużdżał i Stankowski Marek (i tu już mamy problem bo prezes nie może być w komisji rewizyjnej). Niezłe tam są ...
- 20 lut 2026, 11:47
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Nawet odradzajacy sie Śląsk Świętochłowice zaczął od szkółki. U nas zaorywanie klubu zaczęto od młodzieży :(
Trwa to już od wielu lat. Pamiętam jak prezes(tfu) Sady nie znalazł czasu dla Jacka Rempały by sie dogadać i Krystian zdawał licencję jako wychowanek Stali Rzeszów. Wczoraj też Bartek ...
- 20 lut 2026, 7:18
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Byłem na wczorajszym spotkaniu z Tomaszem Lorkiem oraz z żużlowcami Speedway Kraków i braćmi Kowalskimi w pubie na tarnowskim rynku. Fajne spotkanie podczas którego można było bliżej poznać zawodników. Szkoda tylko że to nie spotkanie z zawodnikami Unii, przygotowującymi się do sezonu :( .
Jeżeli ...
Jeżeli ...
- 18 lut 2026, 10:45
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Info z Speedway Kraków:
"Żużel wychodzi poza stadion i pojawia się w samym centrum miasta!
Już wkrótce Święty Marcin zamieni się w miejsce spotkań kibiców, zawodników i wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę czarnego sportu z bliska.
Podczas Speedway Show będziecie mieli okazję:
🏁 spotkać się z ...
"Żużel wychodzi poza stadion i pojawia się w samym centrum miasta!
Już wkrótce Święty Marcin zamieni się w miejsce spotkań kibiców, zawodników i wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę czarnego sportu z bliska.
Podczas Speedway Show będziecie mieli okazję:
🏁 spotkać się z ...
- 13 lut 2026, 10:43
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Po forum widać że kibice maja dość sytuacji w klubie i mało piszą (bo nie ma o czym pisać). Obecnie jesteśmy na 83 stronie ilości postów. Sprawdziłem i wątek Unia Tarnów 2025 miał 83 strony już 31 października a 13 lutego tych postów było 179 stron. 
- 10 lut 2026, 23:31
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
Co tu taka cisza.
https://bestspeedwaytv.pl/unia-tarnow-wrocila-i-juz-planuje-sparingi/?fbclid=IwdGRleAP38HNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEe2jpvnkAxvQCl3XxL6370FMubDcbo69cBFw26rTBBVDoE_nZlqGQxplSySDU_aem_f59CIb0DnIl_wV0CWeoISA
Kto to kur.. pisał. 12 kwietnia Unia ma jechać w ...
- 28 sty 2026, 7:10
- Forum: Żużel
- Temat: Unia Tarnów 2026
- Odpowiedzi: 3043
- Odsłony: 357686
Re: Unia Tarnów 2026
I te prawie 2 miliony długu ciągnie się do tej pory.
