Znaleziono 859 wyników

autor: Crumper
10 paź 2020, 21:30
Forum: II ŻLF
Temat: 10 kolejka 01.10.2020
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 187

Re: 10 kolejka 01.10.2020

Crumper pisze: 02 paź 2020, 15:51 wataha tarnów
9 adrian miedzinski - torun
10 jaimon lidsey - rawicz -------------------mads Hansen Opole
11 patryk rolnicki - rzeszow
12 eduard krcmar - krosno
13 rene bach - opole
14 krzysztof sadurski -rawicz
15 Igor kopec sobczynski - torun
autor: Crumper
03 paź 2020, 18:32
Forum: II ŻLF
Temat: 9 kolejka - 26.09
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 192

Re: 9 kolejka - 26.09

wataha tarnów
1 adrian miedzinski - torun
2 jaimon lidsey - rawicz --------> Mads Hansen - Opole
3 patryk rolnicki - rzeszow
4 eduard krcmar - krosno
5 rene bach - opole
6 krzysztof sadurski -rawicz
7 igor kopec sobczynski - torun
autor: Crumper
02 paź 2020, 15:51
Forum: II ŻLF
Temat: 10 kolejka 01.10.2020
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 187

Re: 10 kolejka 01.10.2020

wataha tarnów
9 adrian miedzinski - torun
10 jaimon lidsey - rawicz
11 patryk rolnicki - rzeszow
12 eduard krcmar - krosno
13 rene bach - opole
14 krzysztof sadurski -rawicz
15 Igor kopec sobczynski - torun
autor: Crumper
24 wrz 2020, 13:33
Forum: II ŻLF
Temat: 9 kolejka - 26.09
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 192

Re: 9 kolejka - 26.09

wataha tarnów
1 adrian miedzinski - torun
2 jaimon lidsey - rawicz
3 patryk rolnicki - rzeszow
4 eduard krcmar - krosno
5 rene bach - opole
6 krzysztof sadurski -rawicz
7 igor kopec sobczynski - torun
autor: Crumper
15 wrz 2020, 16:23
Forum: II ŻLF
Temat: 8 kolejka
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 610

Re: 8 kolejka

Crumper pisze: 19 sie 2020, 10:19 TKM WATAHA

9 Jaimon Lidsey - Rawicz
10 Jakub Osyczka - Opole
11 Mads Hansen - Opole
12 Adrian Miedzinski - Toruń
13 Rene Bach - Opole
14 Krzysztof Sadurski - rawicz
15 igor Kopec Sobczynski Toruń
autor: Crumper
09 wrz 2020, 17:08
Forum: II ŻLF
Temat: 7 kolejka - 15.08
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 388

Re: 7 kolejka - 15.08

Wataha Tarnów

1 Jaimon Lidsey - Rawicz ----------------> Mads Hansen -Opole
2 Patryk Rolnicki - Rzeszów
3 Eduard Krcmar - Krosno
4 Adrian Miedzinski - Toruń
5 Rene Bach - Opole
6 Krzysztof Sadurski - rawicz
7 igor Kopec Sobczynski Toruń
autor: Crumper
03 wrz 2020, 20:54
Forum: II ŻLF
Temat: 6 kolejka - 08.08.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 705

Re: 6 kolejka - 08.08.2020

Crumper pisze: 08 sie 2020, 15:49 Wataha Tarnów

1 Jaimon Lidsey - Rawicz --------------> Mads Hansen (Opole)
2 Patryk Rolnicki - Rzeszów -----------------> Jakub Osyczka (Opole)
3 Eduard Krcmar - Krosno
4 Adrian Miedzinski - Toruń
5 Rene Bach - Opole
6 Krzysztof Sadurski - rawicz
7 igor Kopec Sobczynski Toruń
autor: Crumper
26 sie 2020, 10:07
Forum: II ŻLF
Temat: Sprawy organizacyjne
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3261

Re: Sprawy organizacyjne

czyli co jedziemy bez PO ? konczymy sezon w pazdzerniku 10 kolejką ?
autor: Crumper
23 sie 2020, 16:18
Forum: II ŻLF
Temat: 3 kolejka - 25.07.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 861

Re: 3 kolejka - 25.07.2020

Savage.... A punkty lidseya ???
autor: Crumper
21 sie 2020, 8:29
Forum: II ŻLF
Temat: 4 kolejka - 01.08.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 774

Re: 4 kolejka - 01.08.2020

u mnie to chyba nie 8 a 13.... jade u siebie...
autor: Crumper
19 sie 2020, 10:19
Forum: II ŻLF
Temat: 8 kolejka
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 610

Re: 8 kolejka

TKM WATAHA

9 Jaimon Lidsey - Rawicz
10 Patryk Rolnicki - Rzeszów
11 Eduard Krcmar - Krosno
12 Adrian Miedzinski - Toruń
13 Rene Bach - Opole
14 Krzysztof Sadurski - rawicz
15 igor Kopec Sobczynski Toruń
autor: Crumper
10 sie 2020, 7:50
Forum: II ŻLF
Temat: 3 kolejka - 25.07.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 861

Re: 3 kolejka - 25.07.2020

Zmiana w TKM Wataha


rene Bach - Opole za Maxa Dilgera
autor: Crumper
09 sie 2020, 0:58
Forum: II ŻLF
Temat: 7 kolejka - 15.08
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 388

Re: 7 kolejka - 15.08

Wataha Tarnów

1 Jaimon Lidsey - Rawicz
2 Patryk Rolnicki - Rzeszów
3 Eduard Krcmar - Krosno
4 Adrian Miedzinski - Toruń
5 Rene Bach - Opole
6 Krzysztof Sadurski - rawicz
7 igor Kopec Sobczynski Toruń
autor: Crumper
08 sie 2020, 15:49
Forum: II ŻLF
Temat: 6 kolejka - 08.08.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 705

Re: 6 kolejka - 08.08.2020

Wataha Tarnów

1 Jaimon Lidsey - Rawicz
2 Patryk Rolnicki - Rzeszów
3 Eduard Krcmar - Krosno
4 Adrian Miedzinski - Toruń
5 Rene Bach - Opole
6 Krzysztof Sadurski - rawicz
7 igor Kopec Sobczynski Toruń
autor: Crumper
05 sie 2020, 21:24
Forum: II ŻLF
Temat: 5 kolejka - 04.08.2020
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 412

Re: 5 kolejka - 04.08.2020

TKM Wataha

9 Jaimon Lidsey - Rawicz
10 Patryk Rolnicki - Rzeszów
11 Eduard Krcmar - Krosno
12 Adrian Miedzinski - Torun 1 LŻ
13 Rene Bach - Opole
14 Krzysztof Sadurski - rawicz
15 Igor Kopec Sobczynski - torun 1 LZ
autor: Crumper
01 sie 2020, 11:06
Forum: II ŻLF
Temat: 2 kolejka - 18.07.2020
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1041

Re: 2 kolejka - 18.07.2020

Crumper pisze: 16 lip 2020, 15:39 TKM Wataha

9 Patryk Rolnicki - Rzeszów
10 Jaimon Lidsey - Rawicz
11 Mads Hansen - opole _------------->Eduard Krcmar - Krosno
12 Rene Bach - Opole
13 Adrian Miedzinski - Torun PLZ
14 Krzysztof Sadurski - rawicz
15 Jakub Osyczka - Opole
autor: Crumper
31 lip 2020, 9:39
Forum: II ŻLF
Temat: 4 kolejka - 01.08.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 774

Re: 4 kolejka - 01.08.2020

TKM Wataha

9 Jaimon Lidsey - Rawicz
10 Patryk Rolnicki - Rzeszów
11 Eduard Krcmar - Krosno
12 Adrian Miedzinski - Torun 1 LŻ
13 Mads Hansen - Opole
14 Krzysztof Sadurski - rawicz
15 Igor Kopec Sobczynski - torun 1 LZ
autor: Crumper
29 lip 2020, 18:36
Forum: II ŻLF
Temat: I kolejka - 11.07.2020
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1474

Re: I kolejka - 11.07.2020

Zmiana w Tym wataha 1 kolejka - 11.07.2020 FC Słabi - TKM Wataha Tarnów 11 - 10 9.Nick Morris - Poznań 10.Marcel Kajzer - Poznań 11.Lars Skupień - Poznań 12.Damian Baliński - Rawicz 13.Nicolai Klindt - 6 14.Tymoteusz Picz - Rawicz 15.Szymon Szlauderbach - Rawicz 1 Patryk Rolnicki - Rzeszów 2 Jaimon ...
autor: Crumper
24 lip 2020, 6:42
Forum: II ŻLF
Temat: 3 kolejka - 25.07.2020
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 861

Re: 3 kolejka - 25.07.2020

TKM Wataha
1 Patryk Rolnicki - Rzeszów
2 Adrian Miedzinski - Torun PLZ
3 Jaimon Lidsey - Rawicz
4 Eduard Krcmar - Krosno
5 Max Dilger - Rawicz
6 Igor kopec Sobczynski - Torun
7 Krzysztof Sadurski - Rawicz
autor: Crumper
16 lip 2020, 15:39
Forum: II ŻLF
Temat: 2 kolejka - 18.07.2020
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1041

Re: 2 kolejka - 18.07.2020

TKM Wataha

9 Patryk Rolnicki - Rzeszów
10 Jaimon Lidsey - Rawicz
11 Mads Hansen - opole
12 Rene Bach - Opole
13 Adrian Miedzinski - Torun PLZ
14 Krzysztof Sadurski - rawicz
15 Jakub Osyczka - Opole
autor: Crumper
08 lip 2020, 18:22
Forum: II ŻLF
Temat: I kolejka - 11.07.2020
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1474

Re: I kolejka - 11.07.2020

TKM Wataha
1 Patryk Rolnicki - Rzeszów
2 Jaimon Lidsey - Rawicz
3 Eduard Krcmar - Krosno
4 Adrian Miedzinski - Torun 1 LŻ
5 Rene Bach - Opole
6 Igor Kopec SObczynski Torun 1 LŻ
7 Krzysztof Sadurski - Rawicz
autor: Crumper
21 lut 2020, 9:21
Forum: II ŻLF
Temat: Draft II ŻLF
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 6510

Draft II ŻLF

Mateusz Jagla - Bydgoszcz 1 lz

i to chyba koniec draftu o ile wiem.

ps. Porsing wybrany drugi raz.... panowie pilnowac się :D
autor: Crumper
17 lut 2020, 9:14
Forum: II ŻLF
Temat: Draft II ŻLF
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 6510

Draft II ŻLF

Kacper Gomólski - Gdansk 1lż
Jakub Osyczka - Opole
autor: Crumper
13 lut 2020, 13:43
Forum: II ŻLF
Temat: Draft II ŻLF
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 6510

Draft II ŻLF

Josh Pickering - Krosno
Karol Baran - Daugavpils - 1 LZ
autor: Crumper
10 lut 2020, 8:02
Forum: II ŻLF
Temat: Draft II ŻLF
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 6510

Draft II ŻLF

Krzysztof Sadurski - Rawicz
Adrian Miedzinski - Torun 1 lz