IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 345
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: Parias »

I Liga
sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020[/b]
Łódź - Ostrów
Bydgoszcz - Gdańsk
Gniezno - Tarnów
Daugavpils - Toruń

Ekstraliga
3 lipca 2020 (piątek)
Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik
5 lipca 2020 (niedziela)
Wrocław - Zielona Góra
Grudziądz - Leszno


AC Speedway Team - Seta Team

1.Chris Holder - Toruń
2. Jurica Pavlic - Gniezno
3. Kacper Gomólski - Gdańsk
4. Daniel Kaczmarek - Tarnów
5. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga) - 5
6. Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga) - 2
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Rybnik (e-liga) - 7


9. Timo Lahti - Gniezno
10. Jacob Thorsell - Gdańsk
11. Michał Gruchalski - Tarnów
12. Kim Nilsson - Tarnów
13. Karol Baran - Daugavpils
14. Karol Żupiński - Gdańsk
15. Marcel Studziński - Gniezno
16.

SSJ Szoku Crew - SSJ Znudzeni Sukcesami

1. Krystian Pieszczek - Gdańsk
2. Daniel Jeleniewski - Łódź
3. Norbert Kościuch - Łódź
4. David Bellego - Bydgoszcz
5. Josh Grajczonek - Bydgoszcz
6. Damian Stalkowski - Gniezno
7. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
8. Frederik Jakobsen - Gniezno

9. Wiktor Kułakow - Toruń
10. Dimitri Berge - Bydgoszcz
11. Rohan Tungate - Łódź
12. Grzegorz Walasek - Ostrów
13. Adrian Miedziński - Toruń
14. Wiktor Lampart - Lublin (Ekstraliga) - 3
15. Dominik Kubera - Leszno (Ekstraliga) - 4
16. Andreas Lyager - Bydgoszcz

SSJ Półfinałowi urlopowicze - Dziura Tarnów

1. Peter Ljung - Tarnów
2. Tobiasz Musielak - Toruń
3. Artur Mroczka - Tarnów
4. Peter Kildemand - Gdańsk
5. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga) - 7
6. Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)
7. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
8. Ben Ernst - Łódź

9.Adrian Gała- Gniezno
10.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
11. Jack Holder - Toruń
12. Oliver Berntzon - Gniezno
13. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (Ekstraliga)
14. Gleb Czugunow - Wrocław (Ekstraliga) -5
15.Sebastian Szostak - Ostrów

BZ Racing - pauzuje

k0k0ss
Posty: 372
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: k0k0ss »

Półfinałowi urlopowicze

9.Adrian Gała- Gniezno
10.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
11. Jack Holder - Toruń
12. Oliver Berntzon - Gniezno
13. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (Ekstraliga)
14. Gleb Czugunow - Wrocław (Ekstraliga)
15.Sebastian Szostak - Ostrów

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1392
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: Szotek »

SSJ Szoku Crew

9. Wiktor Kułakow - Toruń
10. Dimitri Berge - Bydgoszcz
11. Rohan Tungate - Łódź
12. Grzegorz Walasek - Ostrów
13. Adrian Miedziński - Toruń
14. Wiktor Lampart - Lublin (Ekstraliga)
15. Dominik Kubera - Leszno (Ekstraliga)
16. Andreas Lyager - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 345
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: Parias »

SSJ Znudzeni Sukcesami

1. Krystian Pieszczek - Gdańsk
2. Daniel Jeleniewski - Łódź
3. Norbert Kościuch - Łódź
4. David Bellego - Bydgoszcz
5. Josh Grajczonek - Bydgoszcz
6. Damian Stalkowski - Gniezno
7. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
8. Frederik Jakobsen - Gniezno

Awatar użytkownika
AC
Posty: 947
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: AC »

AC Speedway Team (AC)

1. Timo Lahti - Gniezno
2. Jacob Thorsell - Gdańsk
3. Michał Gruchalski - Tarnów
4. Kim Nilsson - Tarnów
5. Karol Baran - Daugavpils
6. Karol Żupiński - Gdańsk
7. Marcel Studziński - Gniezno
8.
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

leszeek17
Posty: 1064
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: leszeek17 »

Dziura Tarnów

1. Peter Ljung - Tarnów
2. Tobiasz Musielak - Toruń
3. Artur Mroczka - Tarnów
4. Peter Kildemand - Gdańsk
5. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
6. Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)
7. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
8. Ben Ernst - Łódź

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1378
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: Młynar »

Seta Team

1.Chris Holder - Toruń
2. Jurica Pavlic - Gniezno
3. Kacper Gomólski - Gdańsk
4. Daniel Kaczmarek - Tarnów
5. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
6. Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga)
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Rybnik (e-liga)

yO!

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 345
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Re: IV kolejka I ŻLF - 3-5.07/1-2.08

Post autor: Parias »

AC pisze:
03 lip 2020, 11:20
AC Speedway Team (AC)

1. Timo Lahti - Gniezno
2. Jacob Thorsell - Gdańsk
3. Michał Gruchalski - Tarnów
4. Kim Nilsson - Tarnów
5. Karol Baran - Daugavpils
6. Karol Żupiński - Gdańsk
7. Marcel Studziński - Gniezno
8.
Wrzucaj składy z poprawną numeracją.

ODPOWIEDZ