IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1388
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: Pichu »

Zagłębie Yoda Team - KŻ Wisła Koszyce Małe
Akademia Speedwaya - bfy
PrzemczaN Racing - Savage People
Taureńscy Czempioni - Speedway United

IV runda
3 lipca 2020 (piątek)

Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik
5 lipca 2020 (niedziela)
Wrocław - Zielona Góra
Grudziądz - Leszno

I liga:
1 sierpień 2020 (sobota)/2 sierpień 2020 (niedziela)
Łódź – Ostrów Wlkp.
Bydgoszcz – Gdańsk
Start Gniezno – Tarnów
Daugavpils – Toruń

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2630
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: bartek_1990 »

Bfy
9. Jason Doyle - Częstochowa
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
11. Max Fricke - Wrocław
12. Michael Jepsen Jensen - zielona Góra
13. Paweł Przedpelski - Częstochowa
14. Jakub Miskowiak - Częstochowa
15. Mateusz Tonder - zielona góra
16. Michał Gruchalski - Tarnów 1 Liga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2630
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: bartek_1990 »

Bfy
1. Jason Doyle - Częstochowa
2. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
3. Max Fricke - Wrocław
4. Michael Jepsen Jensen - zielona Góra
5. Paweł Przedpelski - Częstochowa
6. Jakub Miskowiak - Częstochowa
7. Mateusz Tonder - zielona góra
8. Michał Gruchalski - Tarnów 1iga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2444
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: konri »

9. Emil Sajfutdinow - Leszno
10. Norbert Kościuch - Łódź (1 liga)
11. Fredrik Lindgren - Częstochowa
12. Kacper Woryna - Rybnik
13. Matej Zagar - Lublin
14. Gleb Czugunow - Wrocław
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Mateusz Świdnicki - Częstochowa

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5659
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: savage »

1. Niels Kristian Iversen - Gorzów
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
3. Timo Lahti - Gniezno (PLŻ)
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Piotr Pawlicki - Leszno
6. Wiktror Lampart - Lublin
7. Rafał Karczmarz - Gorzów
8. Bartosz Smektała - Leszno
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2928
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: kaka »

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Martin Vaculik - Zielona Góra
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Chris Holder - Wrocław
5. Jarosław Hampel - Lublin
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Szymon Szlauderbach - Leszno
8. Robert Lambert - Rybnik

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5112
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: PrzemczaN »

PrzemczaN Racing:

9. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
10. Janusz Kołodziej - Leszno
11. Grigorij Laguta - Lublin
12. Rune Holta - Częstochowa
13. Anders Thomsen - Gorzów
14. Marcin Turowski - Grudziądz
15. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń (1 liga)
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 liga)
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1337
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: Ghoulski »

KŻ Wisła KM:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Jakub Jamróg- Lublin
3. Szymon Woźniak - Gorzów
4. Krystian Pieszczek - Gdańsk (1 liga)
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Mateusz Cierniak - Tarnów (1 liga)
7. Kamil Nowacki - Rybnik
8. Jaimon Lindsey - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5659
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: savage »

savage pisze:
29 cze 2020, 0:07
1. Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
3. Timo Lahti - Gniezno (PLŻ)
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Piotr Pawlicki - Leszno
6. Wiktror Lampart - Lublin
7. Rafał Karczmarz - Gorzów
8. Bartosz Smektała - Leszno
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2994
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: Yoda »

Zagłębie Yoda Team

9. Jack Holder - Toruń
10. Vaclav Milik - Rybnik
11. Kenneth Bjerre - Grudziądz
12. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Wiktor Trofimow - Lublin
15. Wiktor Jasiński - Gorzów / Mateusz Bartkowiak - Gorzów
16. Maksym Drabik - Wrocław

29 cze 2020 zgłosiłem transfer - nie uzyskałem odpowiedzi o zatwierdzeniu dot. juniora Stali Gorzów, jeżeli taka nastąpi do meczu to jedzie Jasiński, jeśli nie to Bartkowiak

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1388
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: Pichu »

Przeprawszam Yoda, zdazylem Ci zatwierdzic przed startem meczu.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2994
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: Yoda »

Dzięki - spoko :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1388
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: IV runda EkstraŻLF 3-5 lipca

Post autor: Pichu »

Zagłębie Yoda Team - KŻ Wisła Koszyce Małe 50 - 33

9. Jack Holder - Toruń
10. Vaclav Milik - 9
11. Kenneth Bjerre - 8
12. Piotr Protasiewicz - 10
13. Patryk Dudek - 9
14. Wiktor Trofimow - 4
15. Wiktor Jasiński - Gorzów
16. Maksym Drabik - 5

1. Mikkel Michelsen - 14
2. Jakub Jamróg- 8
3. Szymon Woźniak - Gorzów
4. Krystian Pieszczek - Gdańsk (1 liga)
5. Artiom Łaguta - 8
6. Mateusz Cierniak - Tarnów (1 liga)
7. Kamil Nowacki - 0
8. Jaimon Lindsey - 3


Akademia Speedwaya - bfy 33- 18

9.Tai Woffinden - 13
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11.Nicki Pedersen - 10
12.Krzysztof Buczkowski - 5
13.Nicolai Klindt - Ostrów (PLŻ)
14.Damian Pawliczak - 0
15.Przemysław Liszka - NS
16.Daniel Bewley - 0

1. Jason Doyle - Częstochowa
2. Przemysław Pawlicki - 10
3. Max Fricke - 1
4. Michael Jepsen Jensen - 7
5. Paweł Przedpelski - Częstochowa
6. Jakub Miskowiak - Częstochowa
7. Mateusz Tonder - 0
8. Michał Gruchalski - Tarnów 1iga

PrzemczaN Racing - Savage People 21 - 27

9. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
10. Janusz Kołodziej - 3
11. Grigorij Laguta - 12
12. Rune Holta - Częstochowa
13. Anders Thomsen - Gorzów
14. Marcin Turowski - 1
15. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń (1 liga)
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 liga)

1. Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
3. Timo Lahti - Gniezno (PLŻ)
4. Paweł Miesiąc - NS
5. Piotr Pawlicki - 13
6. Wiktror Lampart - 5
7. Rafał Karczmarz - Gorzów
8. Bartosz Smektała - 9

Taureńscy Czempioni - Speedway United 47 - 67

9. Emil Sajfutdinow - 11
10. Norbert Kościuch - Łódź (1 liga)
11. Fredrik Lindgren - Częstochowa
12. Kacper Woryna - 3
13. Matej Zagar - 14
14. Gleb Czugunow - 9
15. Norbert Krakowiak - 5
16. Mateusz Świdnicki - Częstochowa

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Martin Vaculik - 11
3. Maciej Janowski - 11
4. Chris Holder - 9
5. Jarosław Hampel - 9
6. Dominik Kubera - 8
7. Szymon Szlauderbach - 5
8. Robert Lambert - 14

ODPOWIEDZ