III kolejka I ŻLF - 26-28.06/25-27.07

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 345
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

III kolejka I ŻLF - 26-28.06/25-27.07

Post autor: Parias »

I liga:
25 lipiec 2020 (sobota)/26 lipiec 2020 (niedziela)
Tarnów – Bydgoszcz
Toruń – Łódź
Ostrów Wlkp. – Daugavpils
Gdańsk – Gniezno

Ekstraliga
26 czerwca 2020 (piątek)
Leszno - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz
28 czerwca 2020 (niedziela)
Rybnik - Gorzów
Częstochowa - Wrocław


Dziura Tarnów 40 - 0 AC Speedway Team

9. Peter Ljung - Tarnów
10. Artur Mroczka - Tarnów
11. Tobiasz Musielak - Toruń
12. Peter Kildemand - Gdańsk
13. Sam Masters - Ostrów
14. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra (e-liga)
16. Ben Ernst - Łódź

Seta Team - SSJ Półfinałowi urlopowicze

1.Adrian Gała- Gniezno
2.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
3. Jack Holder - Toruń
4. Oliver Berntzon - Gniezno
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (Ekstraliga) - 8
6. Gleb Czugunow - Wrocław (Ekstraliga) - 5
7.Sebastian Szostak - Ostrów
8. ---


9.Chris Holder - Toruń
10. Jurica Pavlic - Gniezno
11. Kacper Gomólski - Gdańsk
12. Daniel Kaczmarek - Tarnów
13. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga) - 6
14. Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga) - 1
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Oleg Michaiłow - Daugavpils


SSJ Znudzeni Sukcesami - pauza
BZ Racing - SSJ Szoku Crew

1. Wiktor Kułakow - Toruń
2. Dimitri Berge - Bydgoszcz
3. Rohan Tungate - Łódź
4. Grzegorz Walasek - Ostrów
5. Adrian Miedziński - Toruń
6. Wiktor Lampart - Lublin (Ekstraliga) - 2
7. Dominik Kubera - Leszno (Ekstraliga) - 5
8. Andreas Lyager - Bydgoszcz

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Mikkel Bech - Gdańsk
11. Nicolai Klindt - Ostrów
12. Mirosław Jabłoński - Łódź
13. Andriej Kudriaszow - Daugavpils
14. Alan Szczotka - Gdańsk
15. Piotr Pióro - Łódź

Zapraszam do wystawiania składów.

k0k0ss
Posty: 372
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Re: III kolejka I ŻLF

Post autor: k0k0ss »

SSJ Półfinałowi urlopowicze

1.Adrian Gała- Gniezno
2.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
3. Jack Holder - Toruń
4. Oliver Berntzon - Gniezno
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (Ekstraliga)
6. Gleb Czugunow - Wrocław (Ekstraliga)
7.Sebastian Szostak - Ostrów
8. ---

balu
Posty: 1471
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: III kolejka I ŻLF

Post autor: balu »

BZ Racing

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Mikkel Bech - Gdańsk
11. Nicolai Klindt - Ostrów
12. Mirosław Jabłoński - Łódź
13. Andriej Kudriaszow - Daugavpils
14. Alan Szczotka - Gdańsk
15. Piotr Pióro - Łódź

leszeek17
Posty: 1064
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: III kolejka I ŻLF

Post autor: leszeek17 »

Dziura Tarnów

9. Peter Ljung - Tarnów
10. Artur Mroczka - Tarnów
11. Tobiasz Musielak - Toruń
12. Peter Kildemand - Gdańsk
13. Sam Masters - Ostrów
14. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra (e-liga)
16. Ben Ernst - Łódź

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1392
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Re: III kolejka I ŻLF - 26-28.06.2020

Post autor: Szotek »

SSJ Szoku Crew

1. Wiktor Kułakow - Toruń
2. Dimitri Berge - Bydgoszcz
3. Rohan Tungate - Łódź
4. Grzegorz Walasek - Ostrów
5. Adrian Miedziński - Toruń
6. Wiktor Lampart - Lublin (Ekstraliga)
7. Dominik Kubera - Leszno (Ekstraliga)
8. Andreas Lyager - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
AC
Posty: 947
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Re: III kolejka I ŻLF - 26-28.06/25-27.07

Post autor: AC »

AC Speedway Team (AC)

1. Timo Lahti - Gniezno
2. Jacob Thorsell - Gdańsk
3. Michał Gruchalski - Tarnów
4. Kim Nilsson - Tarnów
5. Karol Baran - Daugavpils
6. Karol Żupiński - Gdańsk
7. Marcel Studziński - Gniezno
8.
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

ODPOWIEDZ