I kolejka - 11.07.2020

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5659
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I kolejka - 11.07.2020

Post autor: savage »

Z uwagi na fakt, że 11.07. startuje 1 liga żużlowa, do terminu rozpoczęcia pierwszego meczu w tejże, awizujemy składy na I kolejkę II ŻLF

1 kolejka - 11.07.2020

FC Słabi - TKM Wataha Tarnów
SNTK - Napaleni na karkówkę
Gryfoni Dębica - Gumisie Tarnów
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 839
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: Crumper »

TKM Wataha
1 Patryk Rolnicki - Rzeszów
2 Jaimon Lidsey - Rawicz
3 Eduard Krcmar - Krosno
4 Adrian Miedzinski - Torun 1 LŻ
5 Rene Bach - Opole
6 Igor Kopec SObczynski Torun 1 LŻ
7 Krzysztof Sadurski - Rawicz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 423
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: the_naturat »

Napaleni na karkówkę

1. Norbert Kościuch - Łódź (PLŻ)
2. Marcin Jędrzejewski - Krosno
3. Oskar Polis - Opole
4. Edward Mazur - Rzeszów
5. Tobias Busch - Wittstock
6. Piotr Pióro - (j) Łódź (PLŻ)
7. Kacper Pludra - (j) Rawicz

Rafi
Posty: 964
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: Rafi »

Gumisie Tarnów;
1.Z.Suchecki Ostrów
2.R.Gafurow Wittstok
3.H.Łęgowik Opole
4.W.Tarasienko Krosno
5.K.Rew Rawicz
6A.Szczotka Gdańsk
7.M.Cierniak Tarnów

Rafi
Posty: 964
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: Rafi »

Gumisie Tarnów;
1.Z.Suchecki Ostrów
2.R.Gafurow Wittstok
3.H.Łęgowik Opole
4.W.Tarasienko Krosno
5.K.Rew Rawicz
6A.Szczotka Gdańsk PLŻ
7.M.Cierniak Tarnów PLŻ

Joker
Posty: 145
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: Joker »

9. Andriej Karpow - Krosno
10. Robert Miśkowiak - Poznań
11. Damian Dróżdż - Krosno
12. Jack Holder - Toruń (PLŻ)
13. Wiktor Kułakow - Toruń (PLŻ)
14. Sebastian Szostak - Ostrów (PLŻ)
15. Patryk Zieliński - Rzeszów

Rafi
Posty: 964
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: Rafi »

Gumisie Tarnów;
Z.Suchecki Poznań

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1572
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: ams92 »

Gryfoni Dębica:

9. Tomasz Gapiński - Ostrów 1plż
10. Kevin Woelbert - Poznań
11. Artur Czaja - Opole
12. Ilja Czałow - Rzeszów
13. Peter Ljung - Tarnów 1plż
14. Damian Stalkowski - Gniezno 1plż
15. Damian Pawliczak - Opole
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Kolobon
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2020, 15:36

Re: I kolejka - 11.07.2020

Post autor: Kolobon »

Fc słabi
1.Nick Morris - Poznań
2.Marcel Kajzer - Poznań
3.Lars Skupień - Poznań
4.Damian Baliński - Rawicz
5.Nicolai Klindt - Ostrów
6.Tymoteusz Picz - Rawicz
7.Szymon Szlauderbach - Rawicz

ODPOWIEDZ