III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1388
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: Pichu »

Speedway United - Akademia Speedwaya
Savage People - Taureńscy Czempioni
bfy - Zagłębie Yoda Team
KŻ Wisła Koszyce Małe - PrzemczaN Racing

26 czerwca 2020 (piątek)
Leszno - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz
28 czerwca 2020 (niedziela)
Rybnik - Gorzów
Częstochowa - Wrocław

I liga:
25 lipiec 2020 (sobota)/26 lipiec 2020 (niedziela)
Tarnów – Bydgoszcz
Toruń – Łódź
Ostrów Wlkp. – Daugavpils
Gdańsk – Gniezno

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2444
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: konri »

TC:
1. Emil Sajfutdinow - Leszno
2. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
3. Fredrik Lindgren - Częstochowa
4. Kacper Woryna - Rybnik
5. Matej Zagar - Lublin
6. Gleb Czugunow - Wrocław
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Mateusz Świdnicki - Częstochowa

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5659
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: savage »

Savage People

9. Niels Kristian Iversen - Gorzów
10. Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)
11. Bartosz Smektała - Leszno
12. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
13. Piotr Pawlicki - Leszno
14. Rafał Karczmarz - Gorzów
15. Wiktor Lampart - Lublin
16. Karol Żupiński - Gdańsk (PLŻ)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5112
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: PrzemczaN »

PrzemczaN Racing:

1. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
2. Janusz Kołodziej - Leszno
3. Grigorij Laguta - Lublin
4. Rune Holta - Częstochowa
5. Anders Thomsen - Gorzów
6. Marcin Turowski - Grudziądz
7. Igor Kopeć - Sobczyński - Toruń (1 liga)
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 liga)
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2630
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: bartek_1990 »

Bfy
9. Jason Doyle - Częstochowa
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
11. Tobaisz Musielak - Toruń , 1 liga
12. Michael Jepsen Jensen - zielona Góra
13. Paweł Przedpelski - Częstochowa
14. Jakub Miskowiak - Częstochowa
15. Mateusz Tonder - zielona góra
16. Michał Gruchalski - Tarnów 1 Liga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2928
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: kaka »

Speedway United

9. Maciej Janowski - Wrocław
10. Jarosław Hampel - Lublin
11. Martin Vaculik - Zielona Góra
12. Antonio Lindbaeck - Zielona Góra
13. Leon Madsen - Częstochowa
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Szymon Szlauderbach - Leszno
16. Robert Lambert - Rybnik

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1388
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: Pichu »

Akademia:

1.Tai Woffinden - Wrocław
2.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3.Nicki Pedersen - Grudziądz
4.Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
5.Nicolai Klindt - Ostrów (PLŻ)
6.Damian Pawliczak - Zielona Góra
7.Przemysław Liszka - Wrocław
8.Daniel Bewley - Wrocław

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1337
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: Ghoulski »

KŻ Wisła KM:
9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk (1 liga)
11. Szymon Woźniak - Gorzów
12. Adrian Miedziński - Toruń (1 liga)
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Mateusz Cierniak - Tarnów (1 liga)
15. Kamil Nowacki - Rybnik
16. Jaimon Lidsey - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2994
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: Yoda »

Zagłębie Yoda Team

1. Jack Holder - Toruń (PLŻ)
2. Vaclav Milik - Rybnik
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Wiktor Trofimow - Lublin
7. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
8. Maksym Drabik - Wrocław

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1388
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: III runda EkstraŻLF 26-28 czerwca

Post autor: Pichu »

Speedway United - Akademia Speedwaya 70 - 30

9. Maciej Janowski - 11
10. Jarosław Hampel - 4
11. Martin Vaculik - 10
12. Antonio Lindbaeck - 6
13. Leon Madsen - 15
14. Dominik Kubera - 9
15. Szymon Szlauderbach - 0
16. Robert Lambert - 14

1.Tai Woffinden - 8
2.Krzysztof Kasprzak - 9
3.Nicki Pedersen - 11
4.Krzysztof Buczkowski - 2
5.Nicolai Klindt - Ostrów (PLŻ)
6.Damian Pawliczak - 0
7.Przemysław Liszka - 0
8.Daniel Bewley - 0

Savage People - Taureńscy Czempioni 34 - 62

9. Niels Kristian Iversen - 1
10. Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)
11. Bartosz Smektała - 7
12. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
13. Piotr Pawlicki - 12
14. Rafał Karczmarz - 6
15. Wiktor Lampart - 3
16. Karol Żupiński - Gdańsk (PLŻ)

1. Emil Sajfutdinow - 14
2. Mateusz Szczepaniak - 4
3. Fredrik Lindgren - 8
4. Kacper Woryna - 8
5. Matej Zagar - 12
6. Gleb Czugunow - 10
7. Norbert Krakowiak - 6
8. Mateusz Świdnicki - 3


bfy - Zagłębie Yoda Team 56 - 45

9. Jason Doyle - 11
10. Przemysław Pawlicki - 9
11. Tobaisz Musielak - Toruń , 1 liga
12. Michael Jepsen Jensen - 11
13. Paweł Przedpelski - 10
14. Jakub Miskowiak - 7
15. Mateusz Tonder - 3
16. Michał Gruchalski - Tarnów 1 Liga

1. Jack Holder - Toruń (PLŻ)
2. Vaclav Milik - 9
3. Kenneth Bjerre - 9
4. Piotr Protasiewicz - 5
5. Patryk Dudek - 12
6. Wiktor Trofimow - 2
7. Mateusz Bartkowiak - 0
8. Maksym Drabik - 8

KŻ Wisła Koszyce Małe - PrzemczaN Racing 41 - 48

9. Mikkel Michelsen - 11
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk (1 liga)
11. Szymon Woźniak - 3
12. Adrian Miedziński - Toruń (1 liga)
13. Artiom Łaguta - 10
14. Mateusz Cierniak - Tarnów (1 liga)
15. Kamil Nowacki - 3
16. Jaimon Lidsey - 9

1. Bartosz Zmarzlik - 15
2. Janusz Kołodziej - 7
3. Grigorij Laguta - 9
4. Rune Holta - 6
5. Anders Thomsen - 8
6. Marcin Turowski - 3
7. Igor Kopeć - Sobczyński - Toruń (1 liga)
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 liga)

ODPOWIEDZ