Tabela i terminarz EkstraŻLF

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Tabela i terminarz EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

tabela

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tabela i terminarz EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Runda Zasadnicza:

I runda (12-14 czerwca)

PrzemczaN Racing - Akademia Speedwaya
KŻ Wisła Koszyce Małe - Taureńscy Czempioni
Zagłębie Yoda Team - Speedway United
bfy - Savage People

II runda (19-21 czerwca)

Speedway United - PrzemczaN Racing
Taureńscy Czempioni - bfy
Savage People - KŻ Wisła Koszyce Małe
Akademia Speedwaya - Zagłębie Yoda Team

III runda (26-28 czerwca)

Speedway United - Akademia Speedwaya
Savage People - Taureńscy Czempioni
bfy - Zagłębie Yoda Team
KŻ Wisła Koszyce Małe - PrzemczaN Racing

IV runda (3-5 lipca)

Zagłębie Yoda Team - KŻ Wisła Koszyce Małe
Akademia Speedwaya - bfy
PrzemczaN Racing - Savage People
Taureńscy Czempioni - Speedway United

V runda (10-12 lipca)

PrzemczaN Racing - Taureńscy Czempioni
bfy - Speedway United
Savage People - Zagłębie Yoda Team
KŻ Wisła Koszyce Małe - Akademia Speedwaya

VI runda (17-19 lipca)

bfy - KŻ Wisła Koszyce Małe
Akademia Speedwaya - Taureńscy Czempioni
Speedway United - Savage People
Zagłębie Yoda Team - PrzemczaN Racing

VII runda (24-26 lipca)

PrzemczaN Racing - bfy
Savage People - Akademia Speedwaya
Taureńscy Czempioni - Zagłębie Yoda Team
KŻ Wisła Koszyce Małe - Speedway United

VIII runda (31 lipca - 2 sierpnia)

Speedway United - Zagłębie Yoda Team
Savage People - bfy
Taureńscy Czempioni - KŻ Wisła Koszyce Małe
Akademia Speedwaya - PrzemczaN Racing

IX runda (7-9 sierpnia)

bfy - Taureńscy Czempioni
KŻ Wisła Koszyce Małe - Savage People
PrzemczaN Racing - Speedway United
Zagłębie Yoda Team - Akademia Speedwaya

X runda (14-16 sierpnia)

Zagłębie Yoda Team - bfy
Akademia Speedwaya - Speedway United
PrzemczaN Racing - KŻ Wisła Koszyce Małe
Taureńscy Czempioni - Savage People

XI runda (21-23 sierpnia)

Speedway United - Taureńscy Czempioni
KŻ Wisła Koszyce Małe - Zagłębie Yoda Team
Savage People - PrzemczaN Racing
bfy - Akademia Speedwaya

XII runda (28-30 sierpnia)

Speedway United - bfy
Akademia Speedwaya - KŻ Wisła Koszyce Małe
Zagłębie Yoda Team - Savage People
Taureńscy Czempioni - PrzemczaN Racing

XIII runda (4-6 września)

Taureńscy Czempioni - Akademia Speedwaya
Częstochowa - bfy
PrzemczaN Racing - Zagłębie Yoda Team
Zielona Góra - Speedway United

XIV runda (11-13 września)

Zagłębie Yoda Team - Taureńscy Czempioni
bfy - PrzemczaN Racing
Speedway United - Częstochowa
Akademia Speedwaya - Zielona Góra

Runda Finałowa:

Półfinały:
20 września 2020 (niedziela)
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

Półfinały (rewanże):
27 września 2020 (niedziela)
I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

Mecz o złoty medal:
4 października 2020 (niedziela)

Mecz o brązowy medal:
4 października 2020 (niedziela)


Mecz o złoty medal (rewanż):
11 października 2020 (niedziela)

Mecz o brązowy medal (rewanż):

11 października 2020 (niedziela)

ODPOWIEDZ