Draft I ŻLF

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

Zasady niezmienne, na początek każdy przedłuża kontrakty z dwoma wybranymi zawodnikami ze swojej drużyny z zeszłego sezonu (Skarb Kibica 2019)

SSJ Półfinałowi Urlopowicze oraz SSJ Znudzeni Sukcesami jako beniaminkowie przedłużają kontrakty w tej kolejności, jako ostatni. Mogą wybrać dwóch zawodników ze swojej drużyny z zeszłego sezonu lub 1 zawodnik z drużyny spadkowicza + 1 zawodnik ze swojej drużyny.

Kolejność draftu:

1. leszeek17 - Dziura Tarnów
2. AC - AC Speedway Team
3. Młynar - Seta Team
4. Szotek - SSJ Szoku Crew
5. FaN9 - IQ Team
6. k00k0s - SSJ Półfinałowi urlopowicze
7. Parias - SSJ Znudzeni Sukcesami
8. balu - BZ Racing

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

I ŻLF

Dziura Tarnów (leszeek17)

Peter Ljung - Tarnów
Tobiasz Musielak - Toruń
Artur Mroczka - Tarnów
Peter Kildemand - Gdańsk
Sam Masters - Ostrów
Ben Ernst - Łódź
Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
Kacper Woryna - Rybnik (e-liga)
Piotr Pawlicki - Leszno (e-liga)
Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)

juniorzy:
Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)
Norbert Krakowiak - Zielona Góra (e-liga)
Mateusz Błażykowski - Bydgoszcz

AC Speedway Team (AC)

Timo Lahti - Gniezno
Jacob Thorsell - Gdańsk
Michał Gruchalski - Tarnów
Kim Nilsson - Tarnów
Karol Baran - Daugavpils
Marcin Nowak - Łódź
Adrian Cyfer - Ostrów Wlkp.
Artiom Trofimow - Daugavpils
Davis Kurmis - Daugavpils
Bartosz Smektała - Leszno (ekstraliga)

juniorzy:
Karol Żupiński - Gdańsk
Mateusz Gzyl - Tarnów
Marcel Studziński - Gniezno
Eryk Borczuch - Łódź

Seta Team (Młynar)

Kacper Gomólski - Gdańsk
Chris Holder - Toruń
Daniel Kaczmarek - Tarnów
Linus Sundstroem - Daugavpils
Jurica Pavlic - Gniezno
Kjastas Puodżuks - Daugavpils
Oleg Michaiłow - Daugavpils
Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
Szymon Woźniak - Gorzów (e-liga)
Robert Lambert - Rybnik (e-liga)

juniorzy:
Mateusz Cierniak - Tarnów
Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga)
Przemysław Liszka - Wrocław (e-liga)
Marcin Turowski - Grudziądz (e-liga)

SSJ Szoku Crew (Szotek)

Grzegorz Walasek - Ostrów
Wiktor Kułakow - Toruń
Adrian Miedziński - Toruń
Rohan Tungate - Łódź
Andreas Lyager - Bydgoszcz
Dimitri Berge - Bydgoszcz
Ernest Koza - Tarnów
Maciej Janowski - Wrocław (Ekstraliga)
Fredrik Lindgren - Częstochowa (Ekstraliga)
Krzysztof Kasprzak - Gorzów (Ekstraliga)

juniorzy:
Dominik Kubera - Leszno (Ekstraliga)
Wiktor Lampart - Lublin (Ekstraliga)
Przemysław Konieczny - Tarnów
Kamil Marciniec - Toruń

IQ Team (FaN9)

Rafał Okoniewski - Ostrów
Aleksandr Łoktajew - Łódź

SSJ Półfinałowi urlopowicze (k00k0s)

Adrian Gała- Gniezno
Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
Jack Holder - Toruń
Oliver Berntzon - Gniezno
Rasmus Jensen - Gdańsk
Kai Huckenbeck - Bydgoszcz
Martin Vaculik - Zielona Góra (Ekstraliga)
Gleb Czugunow - Wrocław (Ekstraliga)
Bartosz Zmarzlik - Gorzów (Ekstraliga)

Wakat 1

juniorzy:
Jakub Miśkowiak - Częstochowa (Ekstraliga)
Sebastian Szostak - Ostrów
Kacper Grzelak - Ostrów
Filip Nizgorski - Toruń


SSJ Znudzeni Sukcesami (Parias)

Krystian Pieszczek - Gdańsk
Daniel Jeleniewski - Łódź
Norbert Kościuch - Łódź
David Bellego - Bydgoszcz
Frederik Jakobsen - Gniezno
Josh Grajczonek - Bydgoszcz
Artiom Łaguta - Grudziądz (Ekstraliga)
Emil Sajfutdinow - Leszno (Ekstraliga)
Grigorij Łaguta - Lublin (Ekstraliga)
Wakat 2

juniorzy:
Damian Stalkowski - Gniezno
Tomasz Orwat - Bydgoszcz
Piotr Gryszpiński - Gdańsk
Rafał Karczmarz - Gorzów (Ekstraliga)

BZ Racing (balu)

Tomasz Gapiński - Ostrów
Mikkel Bech - Gdańsk
Oskar Fajfer - Gniezno
Nicolai Klindt - Ostrów
Mirosław Jabłoński - Łódź
Andriej Kudriaszow - Daugavpils
Pontus Aspgren - Daugavpils
Janusz Kołodziej - Leszno (Ekstraliga)
Jason Doyle - Częstochowa (Ekstraliga)
Kenneth Bjerre - Grudziądz (Ekstraliga)

juniorzy:
Alan Szczotka - Gdańsk
Piotr Pióro - Łódź
Dawid Rempała - Tarnów
Szymon Szlauderbach - Leszno (Ekstraliga)

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

LISTA TRANSFEROWA


I liga

Toruń

Petr Chlupac
Ryan Douglas
Paweł Hlib
Matias Nielsen

juniorzy:

Cyprian Bieliński
Jakub Janik
Kamil Marciniec
Igor Kopeć-Sobczyński
Filip Nizgorski
Aleks Rydlewski
Justin Stolp

Ostrów

Adrian Cyfer
Mark Karion
Sam Masters

juniorzy:

Kacper Grzelak
Jakub Krawczyk
Jakub Poczta
Sebastian Szostak

Gniezno

Nick Agertoft
Kevin Fajfer
Patryk Fajfer
Philip Hellstroem-Baengs
Jurica Pavlic

juniorzy:

Adrian Cieślewicz
Mikołaj Czapla
Kacper Grzelak
Damian Stalkowski
Marcel Studziński
Szymon Szwacher

Tarnów

Michał Gruchalski
Daniel Kaczmarek
Ernest Koza
Artur Mroczka
Kim Nilsson

juniorzy:

Mateusz Gzyl
Przemysław Konieczny
Dawid Rempała

Gdańsk

Robert Chmiel
Rasmus Jensen
Aleksandr Kajbuszew
Peter Kildemand
Marcel Szymko
Bradley Wilson-Dean

juniorzy:

Piotr Gryszpiński
Alan Szczotka
Amadeusz Szulist
Maciej Uszaruk
Karol Żupiński

Daugavpils

Pontus Aspgren
Karol Baran
Arsłan Fajzulin
Jewgienij Kostygow
Marko Lewiszyn
Kjastas Puodżuks
Linus Sundstroem

juniorzy:

Ricards Ansviesulis
Elvis Avgucevics
Francis Gusts
Daniił Kołodinski
Davis Kurmis
Kristers Lumanis
Ernest Matjuszonoks
Oleg Michaiłow
Aleksiej Pilac
Rudolfs Sprogis
Maris Strelcovs
Artiom Trofimow

Łódź

Hans Andersen
Władimir Borodulin
Ben Ernst
Marcin Nowak
Tim Soerensen
Rohan Tungate

juniorzy:

Eryk Borczuch
Aleksander Grygolec
Piotr Pióro

Bydgoszcz

Dimitri Berge
Valentin Grobauer
Kai Huckenbeck
Matic Ivacic
Andreas Lyager
Brayden McGuinness

juniorzy:

Mateusz Błażykowski
Nikodem Bartoch
Mateusz Jagła
Tomasz Orwat

Ekstraliga:

Leszno:

Jarosław Hampel
Brady Kurtz
Jaimon Lidsey
Bartosz Smektała
Janusz Kołodziej
Piotr Pawlicki
Emil Sajfutdinow

juniorzy:

Dominik Kubera
Tymoteusz Picz
Kacper Pludra
Krzysztof Sadurski
Szymon Szlauderbach
Hubert Ścibak

Wrocław:

Daniel Bewley
Gleb Czugunow
Maksym Drabik
Max Fricke
Maciej Janowski
Tai Woffinden

juniorzy:

Wiktoria Garbowska
Przemysław Liszka
Mateusz Panicz
Patryk Wojdyło

Częstochowa:

Luke Becker
Rune Holta
Paweł Przedpełski
Leon Madsen
Fredrik Lindgren
Jason Doyle

juniorzy:

Adrian Bialk
Patryk Kowalik
Bartłomiej Kowalski
Kamil Król
Jakub Martyniak
Jakub Miśkowiak
Mateusz Świdnicki
Adrian Woźniak

Zielona Góra:

Patryk Dudek
Michael Jepsen Jensen
Jonas Jeppesen
Jan Kvech
Antonio Lindbaeck
Sebastian Niedźwiedź
Piotr Protasiewicz
Martin Vaculik

juniorzy:

Damian Boduch
Sebastian Helwig
Norbert Krakowiak
Damian Pawliczak
Mateusz Tonder
Nile Tufft

Grudziądz:

Kenneth Bjerre
Krzysztof Buczkowski
Roman Lachbaum
Nicki Pedersen
Artiom Łaguta
Przemysław Pawlicki

juniorzy:

Damian Lotarski
Fabian Lotarski
Kacper Łobodziński
Marcin Turowski
Denis Zieliński

Lublin:

Oskar Bober
Jakub Jamróg
Maciej Kuromonow
Dawid Lampart
Grigorij Łaguta
Paweł Miesiąc
Matej Zagar
Grzegorz Zengota
Mikkel Michelsen

juniorzy:

Jakub Banucha
Wiktor Firmuga
Kacper Gosik
Wiktor Lampart
Radosław Pyrchla
Jakub Szpytma
Maksymilian Śledź
Wiktor Trofimow

Gorzów

Marcus Birkemose
Filip Hjelmland
Erik Riss
Anders Thomsen
Szymon Woźniak
Niels Kristian Iversen
Krzysztof Kasprzak

juniorzy:

Mateusz Bartkowiak
Rafał Karczmarz
Kamil Nowacki
Kamil Pytlewski
Wiktor Jasiński

Rybnik:

Troy Batchelor
Greg Hancock
Robert Lambert
Andrzej Lebiediew
Siergiej Łogaczow
Vaclav Milik
Mateusz Szczepaniak
Michał Szczepaniak
Kacper Woryna

juniorzy:

Kacper Duda
Przemysław Giera
Kacper Kłosok
Mateusz Tudzież
Dominik Tyman
Błażej Wypior

balu
Posty: 1467
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Draft I ŻLF

Post autor: balu »

BZ Racing

Tomasz Gapiński - Ostrów
Mikkel Bech - Gdańsk

leszeek17
Posty: 1058
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Draft I ŻLF

Post autor: leszeek17 »

Dziura Tarnów
Peter Ljung - Tarnów
Tobiasz Musielak - Toruń

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1375
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Draft I ŻLF

Post autor: Młynar »

Seta Team

Kacper Gomólski - Gdańsk
Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

FaN9
Posty: 515
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Draft I ŻLF

Post autor: FaN9 »

IQ Team

Rafał Okoniewski - Ostrów
Aleksandr Łoktajew - Łódź
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
AC
Posty: 940
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft I ŻLF

Post autor: AC »

AC Speedway Team

Timo Lahti - Gniezno
Jacob Thorsell - Gdańsk

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1386
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Draft I ŻLF

Post autor: Szotek »

SSJ Szoku Crew :

Grzegorz Walasek - Ostrów
Wiktor Kułakow - Toruń

k0k0ss
Posty: 366
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Draft I ŻLF

Post autor: k0k0ss »

SSJ Półfinałowi urlopowicze

Adrian Gała- Gniezno
Kamil Brzozowski - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

SSJ Znudzeni Sukcesami

Krystian Pieszczek - Gdańsk
Daniel Jeleniewski - Łódź

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

Lista zawodników do draftu została zaktualizowana, proszę o sprawdzenie czy nikogo nie brakuje przed startem draftu tj. 1.02.20 GODZ 00:01

Przypominam o punktach z regulaminu:
W Ekstra ŻLF oraz I ŻLF każdy Prezes wystawia 8 zawodników: 5 seniorów+2 juniorów+1 rezerwowy (do 23 roku życia, w przypadku ŻLF 1 może być to jedynie zawodnik zagraniczny
oraz
Składy zespołów będą się składać z 14 zawodników. W składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum 4 juniorów.


REGULAMIN

Przypominam również o tym, ze każdy prezes ma 24 godziny na wybór, jeśli nie zdąży jego runda przepada i dobiera zawodników na końcu.

Wybieramy w kolejności 1-2-3-4-5-6-7-8-8-7-6-5-4-3-2-1-1-2...

W ramach swojej rundy prezes może skorzystać jednokrotnie z wyboru wakatu.

leszeek17
Posty: 1058
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Draft I ŻLF

Post autor: leszeek17 »

Adrian Miedziński - Toruń

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

leszeek17 pisze:
02 lut 2020, 0:40
Adrian Miedziński - Toruń
Niestety minęło 24h od rozpoczęcia Twojej tury, więc wyboru zmuszony jestem nie uznać i teraz wybiera AC.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

AC też traci swoją turę. Kolej na Seta Team (Młynar).

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1375
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Draft I ŻLF

Post autor: Młynar »

Chris Holder - Toruń

yO!

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1386
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

Draft I ŻLF

Post autor: Szotek »

Adrian Miedziński - Toruń

Awatar użytkownika
AC
Posty: 940
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft I ŻLF

Post autor: AC »

Dzięki wielkie, że ktoś w ogóle dał znać że draft startuje... :mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

AC pisze:
04 lut 2020, 10:37
Dzięki wielkie, że ktoś w ogóle dał znać że draft startuje...
Informacja, kiedy w każdej lidze startuje draft była na forum od 21 stycznia. W tym temacie też się pojawiła na dwa dni przed startem.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 940
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft I ŻLF

Post autor: AC »

Chyba nie dwa dni przed draftem... tylko raptem 28h !!! Skandal... w dobie FB, tel. kom. i innych tak działać :evil:
A gdzie się pojawiła 21 stycznia? Na pewno nie w temacie DRAFT - 1 ŻLF !!! Skandal! Bojkot! 8-)
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

k0k0ss
Posty: 366
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Draft I ŻLF

Post autor: k0k0ss »

Jack Holder - Toruń

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

k0k0ss pisze:
04 lut 2020, 20:03
Jack Holder - Toruń
Minęło 24h na wybór dla IQ Team. Akceptuję wybór k0k0ssa.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

Norbert Kościuch - Łódź

balu
Posty: 1467
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Draft I ŻLF

Post autor: balu »

Oskar Fajfer - Gniezno
Nicolai Klindt - Ostrów

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 335
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft I ŻLF

Post autor: Parias »

David Bellego - Bydgoszcz

ODPOWIEDZ