Draft EkstraŻLF

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Zasady wszyscy znamy, zaczynamy od pozostawienia 2 zawodników ze swojego starego składu - Skarb Kibica 2019. Mistrz ŻLF pozostawia w swoim składzie trzech zawodników. W tym przynajmniej jednego juniora. Prezes Yoda pozostawi zawodników jako ostatni - jednego niewybranego przez innych Prezesów zawodnika ze swojego dotychczasowego składu, a jednego z puli zawodników Prezesa Zbira, który odszedł na zasłużoną ŻLFową emeryturę.

Zapraszam do przedłużania kontraktów!

Kolejność draftu:

1. kaka - Speedway United
2. PrzemczaN - PrzemczaN Racing
3. Ghoulski - KŻ Wisła Koszyce Małe
4. savage - Savage People
5. konri - Taureńscy Czempioni
6. Pichu - Akademia Speedwaya
7. Yoda - Zagłębie Yoda Team
8. bartek_1990 - bfy

Składy:

Speedway United

Leon Madsen - Częstochowa
Maciej Janowski - Wrocław
Dominik Kubera - Leszno (j)
Martin Vaculik - Zielona Góra
Jarosław Hampel - Leszno
Antonio Lindbaeck - Zielona Góra
Szymon Szlauderbach - Leszno (j)
Robert Lambert - Rybnik
Chris Holder - Toruń
Michał Curzytek - Wrocław (j)
Jacob Thorssell - Gdańsk
Mateusz Tudzież - Rybnik(j)
Mikkel Bech - Gdańsk
Adrian Gała - Gniezno
Damian Lotarski - Grudziądz(j)

PrzemczaN Racing

Bartosz Zmarzlik - Gorzów
Janusz Kołodziej Leszno
Grigorij Laguta - Lublin
Anders Thomsen - Gorzów
Rune Holta -Częstochowa
Marcin Turowski - Grudziądz (j)
Siergiej Łogaczow - Rybnik
Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń(j)
Wiktor Kułakow - Toruń
Daniel Kaczmarek - Tarnów
Tomasz Orwat - Bydgoszcz(j)
Oliver Berntzon - Gniezno
Kacper Pludra - Leszno(j)

KŻ Wisła Koszyce Małe

Artiom Łaguta - Grudziądz
Mikkel Michelsen - Lublin
Szymon Woźniak - Gorzów
Andrzej Lebiediew - Rybnik
Jakub Jamróg - Lublin
Mateusz Cierniak - Tarnów (1 liga) (j)
Adrian Miedziński - Toruń (1 liga)
Kamil Nowacki - Gorzów(j)
Krystian Pieszczek - Gdańsk
Andreas Lyager - Bydgoszcz
Alan Szczotka - Gdańsk(j)
Kamil Marciniec - Toruń (j)
David Bellego - Bydgoszcz
Jaimon Lidsey - Leszno

Savage People

Piotr Pawlicki - Leszno
Niels Kristian Iversen - Gorzów
Bartosz Smektała - Leszno
Wiktor Lampart - Lublin(j)
Paweł Miesiąc - Lublin
Troy Batchelor - Rybnik
Karol Żupiński - Gdańsk - (1 liga) (j)
Peter Ljung - Tarnów
Tomasz Gapiński - Ostrów
Timo Lahti - Gniezno
Roman Lachbaum - Grudziądz
Piotr Pióro - Łódź (j)
Rafał Karczmarz - Gorzów(j)
Erik Riss - Gorzów

Taureńscy Czempioni

Emil Sajfutdinow - Leszno
Fredrik Lindgren - Częstochowa
Kacper Woryna - Rybnik
Matej Zagar - Lublin
Gleb Czugunow - Wrocław
Norbert Krakowiak - Zielona Góra (j)
Norbert Kościuch - Łódź
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Damian Stalkowski - Gniezno (J)
Mateusz Świdnicki - Częstochowa(j)
Artur Mroczka - Tarnów
Fredrik Jakobsen - Gniezno
Aleksander Grygolec - Łódź(j)
Andriej Kudriaszow - Daugavpils

Akademia Speedwaya

Tai Woffinden - Wrocław
Krzysztof Kasprzak - Gorzów
Nicki Pedersen - Grudziądz
Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
Daniel Bewley - Wrocław
Przemysław Liszka - Wrocław(j)
Bartłomiej Kowalski - Częstochowa(j)
Damian Pawliczak - Zielona Góra (j)
Daniel Jeleniewski - Łódź
Nicolai Klindt - Ostrów
Grzegorz Walasek - Ostrów
Peter Kildemand - Gdańsk
Maksymilian Śledź - Lublin(j)
Kamil Brzozowski - Bydgoszcz

Zagłębie Yoda Team

Patryk Dudek - Zielona Góra
Mateusz Bartkowiak - Gorzów(j)
Kenneth Bjerre - Grudziądz
Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
Wiktor Trofimow - Lublin (j)
Vaclav Milik - Rybnik
Brady Kurtz - Leszno
Maksym Drabik - Wrocław
Kacper Gomólski - Gdańsk
Jack Holder - Toruń
Patryk Wojdyło - Wrocław(j)
Przemysław Konieczny - Tarnów(j)
Mirosław Jabłoński - Łódź
Dawid Lampart - Lublin

bfy

Jason Doyle - Częstochowa
Przemysław Pawlicki - Grudziądz
Max Fricke - Wrocław
michael jepsen Jensen - Zielona góra
Jakub Miśkowiak - Częstochowa (j)
Paweł Przedpełski - Czestochowa
Greg Hancock - Rybnik
Tobiasz Musielak - Toruń
Mateusz Tonder - zielona góra (j)
Michał Gruchalski - Tarnów
Przemysław Giera - Rybnik (j)
Denis Zieliński - Grudziądz(j)
Grzegorz Zengota - Lublin
Rohan Tungate - Łódź

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2436
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Draft EkstraŻLF

Post autor: konri »

Emil Sajfutdinow - Leszno
Fredrik Lindgren - Częstochowa

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Tai Woffinden - Wrocław
Krzysztof Kasprzak - Gorzów

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1327
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Ghoulski »

Artiom Łaguta - Grudziądz
Mikkel Michelsen - Lublin
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft EkstraŻLF

Post autor: savage »

Piotr Pawlicki - Leszno
Niels Kristian Iversen - Gorzów
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2622
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: bartek_1990 »

bfy:

Jason Doyle - Częstochowa
Przemysław Pawlicki - Grudziądz
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: PrzemczaN »

PrzemczaN Racing:

Bartosz Zmarzlik
Janusz Kołodziej
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Draft EkstraŻLF

Post autor: kaka »

Speedway United

Leon Madsen - Częstochowa
Maciej Janowski - Wrocław
Dominik Kubera - Leszno

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Prezesie Yoda, czyń honory :)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft EkstraŻLF

Post autor: Yoda »

Zagłębie Yoda Team

Patryk Dudek - Zielona Góra
Mateusz Bartkowiak - Gorzów

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

LISTA TRANSFEROWA


Ekstraliga:

Leszno:



Juniorzy:


Tymoteusz Picz
Krzysztof Sadurski
Hubert Ścibak

Wrocław:



Juniorzy:

Wiktoria Garbowska
Mateusz Panicz
Bartosz Curzytek

Częstochowa:

Luke Becker


Juniorzy:

Adrian Bialk
Patryk Kowalik
Kamil Król
Jakub Martyniak
Adrian Woźniak

Zielona Góra:



Jonas Jeppesen
Jan Kvech
Sebastian Niedźwiedź


Juniorzy:

Damian Boduch
Sebastian Helwig
Nile Tufft

Grudziądz:



Juniorzy:

Fabian Lotarski
Kacper Łobodziński

Lublin:

Oskar Bober
Maciej Kuromonow
Juniorzy:

Jakub Banucha
Wiktor Firmuga
Kacper Gosik
Radosław Pyrchla
Jakub Szpytma


Gorzów

Marcus Birkemose
Filip Hjelmland



Juniorzy:



Kamil Pytlewski
Wiktor Jasiński

Rybnik:



Michał Szczepaniak


Juniorzy:

Kacper Duda
Kacper Kłosok
Dominik Tyman
Błażej Wypior

I PLŻ

Toruń

Petr Chlupac
Ryan Douglas
Paweł Hlib
Matias Nielsen

Juniorzy:

Cyprian Bieliński
Jakub Janik
Filip Nizgorski
Aleks Rydlewski
Justin Stolp

Ostrów

Adrian Cyfer
Mark Karion
Sam Masters
Rafał Okoniewski


Juniorzy:

Kacper Grzelak
Jakub Krawczyk
Jakub Poczta
Sebastian Szostak

Gniezno

Nick Agertoft
Kevin Fajfer
Oskar Fajfer
Patryk Fajfer
Philip Hellstroem-Baengs
Jurica Pavlic

Juniorzy:

Adrian Cieślewicz
Mikołaj Czapla
Kacper Grzelak
Marcel Studziński
Szymon Szwacher

Tarnów

Ernest Koza
Kim Nilsson


Juniorzy:


Mateusz Gzyl
Dawid Rempała

Gdańsk


Robert Chmiel
Rasmus Jensen
Aleksandr Kajbuszew
Marcel Szymko
Bradley Wilson-Dean

Juniorzy:

Piotr Gryszpiński
Amadeusz Szulist
Maciej Uszaruk


Daugavpils

Pontus Aspgren
Karol Baran
Arsłan Fajzulin
Jewgienij Kostygow
Marko Lewiszyn
Kjastas Puodżuks
Linus Sundstroem

Juniorzy:

Ricards Ansviesulis
Elvis Avgucevics
Francis Gusts
Daniił Kołodinski
Davis Kurmis
Kristers Lumanis
Ernest Matjuszonoks
Oleg Michaiłow
Aleksiej Pilac
Rudolfs Sprogis
Maris Strelcovs
Artiom Trofimow

Łódź

Hans Andersen
Władimir Borodulin
Ben Ernst
Aleksandr Łoktajew
Marcin Nowak
Tim Soerensen

Juniorzy:

Eryk Borczuch

Bydgoszcz

Dimitri Berge
Josh Grajczonek
Valentin Grobauer
Kai Huckenbeck
Matic Ivacic
Brayden McGuinness

Juniorzy:

Mateusz Błażykowski
Nikodem Bartoch
Mateusz Jagła

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Polecam zapoznać się z listą transferową, sprawdzić czy kogoś nie brakuje, czy usunąłem dobrze wybranych przez was zawodników do pozostania ;) Pod numerem 8 można używać zawodników z roczników 1997 i młodszych. Jeśli ktoś ma wątpliwość, czy danego zawodnika można wystawić pod numerem 8 odsyłam do https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85171 ... aliga-2020

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

START DRAFTU W SOBOTĘ 1.02.20 GODZ 00:01

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Draft EkstraŻLF

Post autor: kaka »

Martin Vaculik - Zielona Góra

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: PrzemczaN »

Grigorij Laguta - Lublin
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1327
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Ghoulski »

Szymon Woźniak - Gorzów
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft EkstraŻLF

Post autor: savage »

Bartosz Smektała - Leszno
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2436
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Draft EkstraŻLF

Post autor: konri »

Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Nicki Pedersen - Grudziądz

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft EkstraŻLF

Post autor: Yoda »

Kenneth Bjerre - Grudziądz

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2622
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: bartek_1990 »

Max Fricke - Wrocław
michael jepsen Jensen - Zielona góra
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft EkstraŻLF

Post autor: Yoda »

Piotr Protasiewicz - Zielona Góra

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1371
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft EkstraŻLF

Post autor: Pichu »

Krzysztof Buczkowski - Grudziądz

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2436
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Draft EkstraŻLF

Post autor: konri »

Matej Zagar - Lublin

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft EkstraŻLF

Post autor: savage »

Wiktor Lampart - Lublin
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ODPOWIEDZ