Draft II ŻLF

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5706
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage »

Zasady wszyscy znamy, zaczynamy od pozostawienia 2 zawodników ze swojego starego składu - Skarb Kibica 2019. Prezes, który dołączy do nas nie zostawia nikogo, ale w pierwszych dwóch rundach draftu bierze 2 zawodników zamiast 1. W praktyce wygląda to tak, że kończąc 1 rundę i zaczynając 2 rundę jednocześnie wybierze 4 zawodników. Kolejne wybory będzie miał pojedyncze.

Zapraszam do przedłużania kontraktów!

Kolejność draftu:

1. Crumper - TKM Wataha Tarnów
2. the_naturat - Napaleni na karkówkę
3. Rafi - Gumisie Tarnów
4. ams92 - Gryfoni Dębica
5. Joker - SNTK
6. FC Słabi - Kolobon
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5706
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage »

II ŻLF

TKM Wataha Tarnów (Crumper)

Patryk Rolnicki - Rzeszów
Karol Baran - Daugavpils
Adrian Miedziński - Toruń (PLŻ)
Kacper Gomólski - Gdańsk (PLŻ)
Max Dilger - Rawicz
Jaimon Lindsey - Rawicz
Rene Bach - Opole
Eduard Krcmar - Krosno
Mads Hansen - Opole
Josh Pickering - Krosnow

Krzysztof Sadurski - Rawicz
Jakub Osyczka - Opole
Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń (PLŻ)
Mateusz Jagła - Bydgoszcz

Napaleni na karkówkę (the_naturat)

Oskar Polis - Opole
Marcin Jędrzejewski - Krosno
Edward Mazur - Rzeszów
Arkadiusz Pawlak - Rawicz
Norbert Kościuch - Łódź (PLŻ)
Tobias Busch - Wittstock
Nick Skorja - Krosno
Timo Lahti - Gniezno (PLŻ)
Oliver Berntzon - Gniezno (PLŻ)

Kacper Pludra - Rawicz
Hubert Banaś - Rzeszów
Jarosław Krzywosz - Opole
Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
WAKAT#2

Gumisie Tarnów (Rafi)

Zbigniew Suchecki - Poznań
Stanisław Burza - Opole
B.Pedersen - Opole
H.Łęgowik - Opole
Krystian Pieszczek - Gdańsk (PLŻ)
Wadim Tarasienko - Krosno
Renat Gafurow - Wittstock
Kenneth Hansen - Rzeszów
Keynan Rew - Rawicz

Kacper Przybylski - Krosno
Mateusz Cierniak - Tarnów (PLŻ)
Przemysław Konieczny - Tarnów (PLŻ)
Alan Szczotka - Gdańsk (PLŻ)
WAKAT#1

Gryfoni Dębica (ams92)

Artur Czaja - Opole
Marcin Kościelski - Wittstock
Dawid Stachyra - Rzeszów
Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
Kevin Woelbert - Poznań
Ilija Czałow - Rzeszów
Denis Gizatullin - Opole
Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)
Hans Andersen - Łódź (PLŻ)
Władimir Borodulin - Łódź (PLŻ)

Damian Stalkowski - Gniezno
Damian Pawliczak - Opole
Piotr Gryszpiński - Gdańsk (PLŻ)
Dawid Rempała - Tarnów (PLŻ)

SNTK (Joker)

Robert Miśkowiak - Poznań
Damian Dróżdż - Krosno
Marcin Rempała - Rzeszów
Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
Andriej Karpow - Krosno
Tero Aarnio - Opole
Nicklas Porsing - Poznań
Marcus Birkemose - Poznań
Jack Holder - Toruń (PLŻ)
Wiktor Kułakow - Toruń (PLŻ)

Patryk Zieliński - Rzeszów
Sebastian Szostak - Ostrów
Karol Żupiński - Gdańsk (PLŻ)
Tomasz Orwat - Bydgoszcz (PLŻ)


fc Słabi (Kolobon)

Marcel Kajzer - Poznań
Damian Baliński - Rawicz
Kamil Wieczorek - Krosno
Lars Skupień - Poznań
Paweł Hlib - Toruń (PLŻ)
Grzegorz Walasek - Ostrów (PLŻ)
Nick Morris - Poznań
Adam Ellis - Rzeszów
Patrick Hansen - Rzeszów
Nicolai Klindt - Ostrów

Szymon Szlauderbach - Rawicz
Mateusz Tonder - Opole
Tymoteusz Picz - Rawicz
Filip Nizgorski - Toruń (PLŻ)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5706
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage »

Lista transferowa

II PLŻ

Poznań

Jason Joergensen

Juniorzy:

Opole

Jonas Seifert-Salk

Juniorzy:

Marcel Krzykowski
Łukasz Szczęsny

Krosno

Witalij Kotlar
Jewgienij Sajdullin
David Pacalaj
Mathias Thoernblom

Juniorzy:

Rawicz

Matthew Gilmore
Paweł Nagibin

Juniorzy:

Hubert Ścibak

Wittstock

Robert Baumann
Iwan Bolszakow
Geert Bruinsma
Emil Breum
Zdenek Holub
Romano Hummel
Danny Maassen
Steven Mauer
Wiaczesław Monachow
Dominik Moeser
Marius Nielsen
Marcin Sekula
Ondrej Smetana
Sandro Wassermann
Mirko Wolter
Lukas Baumann
Ben Ernst (gość)
Lukas Fienhage
Celine Liebmann
Lukas Wegner

Rzeszów

Adam Ellis

Juniorzy:

Mateusz Majcher
Konrad Miłkoś
Jakub Sroka

I PLŻ

Toruń

Petr Chlupac
Ryan Douglas
Chris Holder
Tobiasz Musielak
Matias Nielsen

Juniorzy:

Cyprian Bieliński
Jakub Janik
Kamil Marciniec
Aleks Rydlewski
Justin Stolp

Ostrów

Adrian Cyfer
Mark Karion
Sam Masters
Rafał Okoniewski

Juniorzy:

Kacper Grzelak
Jakub Krawczyk
Jakub Poczta

Gniezno

Nick Agertoft
Kevin Fajfer
Oskar Fajfer
Patryk Fajfer
Philip Hellstroem-Baengs
Frederik Jakobsen
Jurica Pavlic

Juniorzy:

Adrian Cieślewicz
Mikołaj Czapla
Kacper Grzelak
Marcel Studziński
Szymon Szwacher

Tarnów

Michał Gruchalski
Daniel Kaczmarek
Ernest Koza
Artur Mroczka
Kim Nilsson

Juniorzy:

Mateusz Gzyl

Gdańsk

Mikkel Bech
Robert Chmiel
Rasmus Jensen
Aleksandr Kajbuszew
Peter Kildemand
Marcel Szymko
Jacob Thorssell
Bradley Wilson-Dean

Juniorzy:

Amadeusz Szulist
Maciej Uszaruk


Daugavpils

Pontus Aspgren
Arsłan Fajzulin
Jewgienij Kostygow
Andriej Kudriaszow
Marko Lewiszyn
Kjastas Puodżuks
Linus Sundstroem

Juniorzy:

Ricards Ansviesulis
Elvis Avgucevics
Francis Gusts
Daniił Kołodinski
Davis Kurmis
Kristers Lumanis
Ernest Matjuszonoks
Oleg Michaiłow
Aleksiej Pilac
Rudolfs Sprogis
Maris Strelcovs
Artiom Trofimow

Łódź

Ben Ernst
Mirosław Jabłoński
Daniel Jeleniewski
Aleksandr Łoktajew
Marcin Nowak
Tim Soerensen
Rohan Tungate

Juniorzy:

Eryk Borczuch
Aleksander Grygolec

Bydgoszcz

David Bellego
Dimitri Berge
Kamil Brzozowski
Josh Grajczonek
Valentin Grobauer
Kai Huckenbeck
Matic Ivacic
Andreas Lyager
Brayden McGuinness

Juniorzy:

Mateusz Błażykowski
Nikodem Bartoch
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 848
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft II ŻLF

Post autor: Crumper »

Wataha Tarnów pozostawia:

Jaimon Lindsey - Rawicz
Rene Bach - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 459
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft II ŻLF

Post autor: the_naturat »

Napalonymi na karkówkę pozostają:

Oskar Polis - Opole
Kacper Pludra - Rawicz (j)

Rafi
Posty: 980
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi »

B.Pedersen Opole
H.Łęgowik Opole

Rafi
Posty: 980
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi »

Gumisie Tarnów zostają;

B.Pedersen Opole
H.Łegowik Opole

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1589
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

Draft II ŻLF

Post autor: ams92 »

Z Gryfonami zostają:
- Kevin Woelbert (Poznań)
- Peter Ljung - 1 liga (Tarnów)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Joker
Posty: 159
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

Draft II ŻLF

Post autor: Joker »

Z SNTK na przyszły sezon oozostaja:

Andrej Karpov oraz Damian Dròżdż

Rafi
Posty: 980
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi »

Witam,, dlaczego drużyna z Rzeszowa nie jest brana pod uwagę???

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5706
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage »

Rafi pisze:
26 sty 2020, 9:09
Witam,, dlaczego drużyna z Rzeszowa nie jest brana pod uwagę???
Już poprawione.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5706
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage »

Draft rusza 01.02.2020 o godzinie 0:01- wtedy to rozpoczyna się "tykanie zegara" 24 godzin dla Prezesa Crumpera. Przypominam, że wybieramy systemem:

1-2-3-4-5-6-6-5-4-3-2-1-1-2-3-4-5-6- i tak dalej.

W I oraz II rundzie draftu, nowy Prezes - Kolobon wybiera wyjątkowo po 2 zawodników do swojego składu z uwagi na fakt, że debiutuje w lidze i nie posiadał zawodników do pozostawienia po poprzednim sezonie.

Przypominam, że zgodnie z Regulaminem po upływie 24 godzin następuje AUTOMATYCZNA utrata kolejki. Zaległe wybory będzie można zrealizować po skończonym drafcie.

Lista transferowa będzie na 1 stronie edytowana na bieżąco.

Życzę samych dobrych wyborów ;)

[
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 848
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft II ŻLF

Post autor: Crumper »

Patryk Rolnicki - Rzeszów ..
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 459
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft II ŻLF

Post autor: the_naturat »

Marcin Jędrzejewski - Krosno

Rafi
Posty: 980
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi »

Zbigniew Suchecki-Poznań

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1589
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

Draft II ŻLF

Post autor: ams92 »

Artur Czaja - Opole
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Joker
Posty: 159
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

Draft II ŻLF

Post autor: Joker »

Robert Miśkowiak - Poznań

Kolobon
Posty: 9
Rejestracja: 14 sty 2020, 15:36

Draft II ŻLF

Post autor: Kolobon »

Szlauderbach
Balinski

Joker
Posty: 159
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

Draft II ŻLF

Post autor: Joker »

Tero Aarnio - Opole

Kolobon
Posty: 9
Rejestracja: 14 sty 2020, 15:36

Draft II ŻLF

Post autor: Kolobon »

Tonder
Nick Morris

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1589
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

Draft II ŻLF

Post autor: ams92 »

Tomasz Gapiński - Ostrów
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Rafi
Posty: 980
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi »

Renata Gafurow-Witsstok

Rafi
Posty: 980
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi »

Renat Gafurow- Wittstock

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 459
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft II ŻLF

Post autor: the_naturat »

Tobias Busch - Wittstock

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 848
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft II ŻLF

Post autor: Crumper »

Eduard Krcmar - Krosno
Mads Hansen - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

ODPOWIEDZ