Draft II ŻLF

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5613
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage » 16 sty 2020, 15:03

Zasady wszyscy znamy, zaczynamy od pozostawienia 2 zawodników ze swojego starego składu - Skarb Kibica 2019. Prezes, który dołączy do nas nie zostawia nikogo, ale w pierwszych dwóch rundach draftu bierze 2 zawodników zamiast 1. W praktyce wygląda to tak, że kończąc 1 rundę i zaczynając 2 rundę jednocześnie wybierze 4 zawodników. Kolejne wybory będzie miał pojedyncze.

Zapraszam do przedłużania kontraktów!

Kolejność draftu:

1. Crumper - TKM Wataha Tarnów
2. the_naturat - Napaleni na karkówkę
3. Rafi - Gumisie Tarnów
4. ams92 - Gryfoni Dębica
5. Joker - SNTK
6. FC Słabi - Kolobon
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5613
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage » 16 sty 2020, 15:04

II ŻLF

TKM Wataha Tarnów (Crumper)

Jaimon Lindsey - Rawicz
Rene Bach - Opole

Napaleni na karkówkę (the_naturat)

Oskar Polis - Opole

Kacper Pludra - Rawicz

Gumisie Tarnów (Rafi)

B.Pedersen Opole
H.Łęgowik Opole

Gryfoni Dębica (ams92)

Kevin Woelbert - Poznań
Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)

SNTK (Joker)

fc Słabi (Kolobon)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5613
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft II ŻLF

Post autor: savage » 16 sty 2020, 15:05

Lista transferowa

II PLŻ

Poznań

Marcus Birkemose
Jason Joergensen
Marcel Kajzer
Robert Miśkowiak
Nick Morris
Nicklas Porsing
Lars Skupień
Zbigniew Suchecki

Juniorzy:

Opole

Tero Aarnio
Artur Czaja
Denis Gizatullin
Mads Hansen
Jonas Seifert-Salk

Juniorzy:

Marcel Krzykowski
Jarosław Krzywosz
Jakub Osyczka
Damian Pawliczak (gość)
Łukasz Szczęsny
Mateusz Tonder (gość)

Krosno

Damian Dróżdż
Marcin Jędrzejewski
Andriej Karpow
Witalij Kotlar
Eduard Krcmar
Jewgienij Sajdullin
Nick Skorja
David Pacalaj
Josh Pickering
Wadim Tarasienko
Mathias Thoernblom
Kamil Wieczorek

Juniorzy:

Kacper Przybylski

Rawicz

Damian Baliński
Max Dilger
Matthew Gilmore
Paweł Nagibin
Arkadiusz Pawlak
Keynan Rew

Juniorzy:

Tymoteusz Picz
Krzysztof Sadurski
Szymon Szlauderbach
Hubert Ścibak

Wittstock

Robert Baumann
Iwan Bolszakow
Geert Bruinsma
Emil Breum
Tobias Busch
Renat Gafurow
Zdenek Holub
Romano Hummel
Marcin Kościelski
Danny Maassen
Steven Mauer
Wiaczesław Monachow
Dominik Moeser
Marius Nielsen
Marcin Sekula
Ondrej Smetana
Sandro Wassermann
Mirko Wolter

Juniorzy:

Lukas Baumann
Ben Ernst (gość)
Lukas Fienhage
Celine Liebmann
Lukas Wegner

I PLŻ

Toruń

Petr Chlupac
Ryan Douglas
Paweł Hlib
Chris Holder
Jack Holder
Wiktor Kułakow
Adrian Miedziński
Tobiasz Musielak
Matias Nielsen

Juniorzy:

Cyprian Bieliński
Jakub Janik
Kamil Marciniec
Igor Kopeć-Sobczyński
Filip Nizgorski
Aleks Rydlewski
Justin Stolp

Ostrów

Adrian Cyfer
Tomasz Gapiński
Mark Karion
Nicolai Klindt
Sam Masters
Rafał Okoniewski
Grzegorz Walasek

Juniorzy:

Kacper Grzelak
Jakub Krawczyk
Jakub Poczta
Sebastian Szostak

Gniezno

Nick Agertoft
Oliver Berntzon
Kevin Fajfer
Oskar Fajfer
Patryk Fajfer
Adrian Gała
Philip Hellstroem-Baengs
Frederik Jakobsen
Timo Lahti
Jurica Pavlic

Juniorzy:

Adrian Cieślewicz
Mikołaj Czapla
Kacper Grzelak
Damian Stalkowski
Marcel Studziński
Szymon Szwacher

Tarnów

Michał Gruchalski
Daniel Kaczmarek
Ernest Koza
Artur Mroczka
Kim Nilsson

Juniorzy:

Mateusz Cierniak
Mateusz Gzyl
Przemysław Konieczny
Dawid Rempała

Gdańsk

Mikkel Bech
Robert Chmiel
Kacper Gomólski
Rasmus Jensen
Aleksandr Kajbuszew
Peter Kildemand
Krystian Pieszczek
Marcel Szymko
Jacob Thorssell
Bradley Wilson-Dean

Juniorzy:

Piotr Gryszpiński
Alan Szczotka
Amadeusz Szulist
Maciej Uszaruk
Karol Żupiński

Daugavpils

Pontus Aspgren
Karol Baran
Arsłan Fajzulin
Jewgienij Kostygow
Andriej Kudriaszow
Marko Lewiszyn
Kjastas Puodżuks
Linus Sundstroem

Juniorzy:

Ricards Ansviesulis
Elvis Avgucevics
Francis Gusts
Daniił Kołodinski
Davis Kurmis
Kristers Lumanis
Ernest Matjuszonoks
Oleg Michaiłow
Aleksiej Pilac
Rudolfs Sprogis
Maris Strelcovs
Artiom Trofimow

Łódź

Hans Andersen
Władimir Borodulin
Ben Ernst
Mirosław Jabłoński
Daniel Jeleniewski
Norbert Kościuch
Aleksandr Łoktajew
Marcin Nowak
Tim Soerensen
Rohan Tungate

Juniorzy:

Eryk Borczuch
Aleksander Grygolec
Piotr Pióro

Bydgoszcz

David Bellego
Dimitri Berge
Kamil Brzozowski
Josh Grajczonek
Valentin Grobauer
Kai Huckenbeck
Matic Ivacic
Andreas Lyager
Brayden McGuinness

Juniorzy:

Mateusz Błażykowski
Nikodem Bartoch
Mateusz Jagła
Tomasz Orwat
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 830
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft II ŻLF

Post autor: Crumper » 17 sty 2020, 8:28

Wataha Tarnów pozostawia:

Jaimon Lindsey - Rawicz
Rene Bach - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft II ŻLF

Post autor: the_naturat » 19 sty 2020, 13:18

Napalonymi na karkówkę pozostają:

Oskar Polis - Opole
Kacper Pludra - Rawicz (j)

Rafi
Posty: 942
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi » 20 sty 2020, 21:06

B.Pedersen Opole
H.Łęgowik Opole

Rafi
Posty: 942
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Draft II ŻLF

Post autor: Rafi » 20 sty 2020, 21:07

Gumisie Tarnów zostają;

B.Pedersen Opole
H.Łegowik Opole

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1538
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

Draft II ŻLF

Post autor: ams92 » 21 sty 2020, 15:46

Z Gryfonami zostają:
- Kevin Woelbert (Poznań)
- Peter Ljung - 1 liga (Tarnów)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

ODPOWIEDZ