I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1326
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Post autor: Pichu » 08 wrz 2019, 22:11

Przy dobrej zabawie szybko czas leci ;)

MECZ O ZŁOTO EKSTRA ŻLF ( i dobre whisky)

Speedway United - PrzemczaN Racing

Mecz o brąz:

Savage People - Wisła Koszyce


Mecze:
13 września 2019 (piątek):
Wrocław - Leszno

15 września 2019 (niedziela):
Częstochowa - Zielona Góra

15 września 2019 (niedziela):
Rybnik - Ostrów Wlkp.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Post autor: savage » 09 wrz 2019, 8:55

Savage People

9. Piotr Pawlicki - Leszno
10. Vaclaw Milik - Wrocław
11. Paweł Przedpełski - Częstochowa
12. Fredrik Lindgren - Częstochowa
13. Tai Woffinden - Wrocław
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
15. Michał Gruchalski - Częstochowa
16. Gleb Czugunow - Wrocław
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Post autor: kaka » 09 wrz 2019, 17:40

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Adrian Miedziński - Częstochowa
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1304
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Post autor: Ghoulski » 09 wrz 2019, 18:29

Wisła:
1. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Patryk Dudek - Zielona Góra
4. Jarosław Hampel - Leszno
5. Matej Zagar - Częstochowa
6. Robert Chmiel - Rybnik
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5085
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

I Finał i mecz o III miejsce EkstraŻLF 2019

Post autor: PrzemczaN » 12 wrz 2019, 9:13

PrzemczaN Racing:

1. Janusz Kołodziej - Leszno
2. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
3. Emil Sajfutdinow - Leszno
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Daniel Bewley - Rybnik
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Damian Pawliczak - Zielona Góra
8. Kacper Woryna - Rybnik

ODPOWIEDZ