Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019 & 13.09.2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019 & 13.09.2019

Post autor: savage » 02 wrz 2019, 13:48

Pierwszy mecz finałowy:

Tarnowskie Sady - Zagłębie Yoda Team 58 - 47

9. Troy Batchelor – 12
10. Siergiej Łogaczow –10
11. Nicolai Klindt - 12
12. Grzegorz Walasek – 11
13. Piotr Pawlicki – 5
14. Marcin Kościelski – 1
15. Bartosz Smektała – 2

1. Kacper Woryna - 11
2. Tomasz Gapiński - 11
3. Sam Masters - 8
4. Mateusz Szczepaniak - 3
5. Aleksander Loktaev - 4
6. Maksym Drabik - 7
7. Dominik Kubera - 3

Zagłębie Yoda Team - Tarnowskie Sady

+ pierwszy mecz finału i o 3 miejsce Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2958
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019

Post autor: Yoda » 05 wrz 2019, 22:16

Zagłębie Yoda Team

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Tomasz Gapiński - Ostrów
3. Sam Masters - Ostrów
4. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
5. Aleksander Loktaev - Ostrów
6. Maksym Drabik - Wrocław
7. Dominik Kubera - Leszno

leszeek17
Posty: 1034
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019

Post autor: leszeek17 » 06 wrz 2019, 12:57

Tarnowskie Sady

9. Troy Batchelor – Rybnik
10. Siergiej Łogaczow – Rybnik
11. Nicolai Klindt - Ostrów
12. Grzegorz Walasek – Ostrów
13. Piotr Pawlicki – Leszno
14. Marcin Kościelski – Ostrów
15. Bartosz Smektała – Leszno

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019

Post autor: savage » 09 wrz 2019, 8:52

Wyniki podsumowane

Składy na mecz nr 2 podajemy w tym samym temacie.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1034
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019 & 13.09.2019

Post autor: leszeek17 » 09 wrz 2019, 12:46

Tarnowskie Sady

1. Troy Batchelor – Rybnik
2. Siergiej Łogaczow – Rybnik
3. Grzegorz Walasek – Ostrów
4. Tai Woffinden – Wrocław
5. Piotr Pawlicki – Leszno
6. Robert Chmiel – Rybnik
7. Bartosz Smektała – Leszno

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2958
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019 & 13.09.2019

Post autor: Yoda » 10 wrz 2019, 9:51

Zagłębie Yoda Team

9. Daniel Bewley - Rybnik
10. Kacper Woryna - Rybnik
11. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
12. Sam Masters - Ostrów wlkp
13. Tomasz Gapiński - Ostrów wlkp
14. Przemysław Giera - Rybnik
15. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2958
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Wielki finał ŻLF I - 08.09.2019 & 13.09.2019

Post autor: Yoda » 12 wrz 2019, 14:23

Za 14. Przemysław Giera - Rybnik - 14. Dominik Kubera - Leszno

ODPOWIEDZ