II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1326
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: Pichu » 01 wrz 2019, 22:48

Półfinały:
Wisła Koszyce - Speedway United
PrzemczaN Racing - Savage People

Mecze:

8 września 2019 (niedziela):
Leszno - Częstochowa
Wrocław - Zielona Góra

8 września 2019 (niedziela):
Ostrów Wlkp. - Rybnik

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: savage » 01 wrz 2019, 23:35

Savage People

1. Tai Woffinden - Wrocław
2. Tomasz Gapiński - Ostrów
3. Fredrik Lindgren - Częstochowa
4. Vaclav Milik - Wrocław
5. Piotr Pawlicki - Lesznp
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7. Michał Gruchalski - Częstochowa
8. Gleb Czugunow - Wrocław
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2910
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: kaka » 02 wrz 2019, 18:42

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Maciej Janowski - Wrocław
3. Sam Masters - Ostrów
4. Grzegorz Walasek - Ostrów
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Przemysław Liszka - Wrocław
8. Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5085
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: PrzemczaN » 05 wrz 2019, 13:29

PrzemczaN Racing:

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
11. Emil Sajfutdinow - Leszno
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Aleksander Loktajew - Ostrów
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Kamil Nowacki - Ostrów
16. Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1304
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: Ghoulski » 05 wrz 2019, 13:52

9. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
10. Nicolai Klindtr - Ostrów
11. Patryk Dudek - Zielona Góra
12. Jarosław Hampel - Leszno
13. Matej Zagar - Częstochowa
14. Robert Chmiel - Rybnik
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1304
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: Ghoulski » 05 wrz 2019, 13:53

Wisła:
9. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
10. Nicolai Klindt - Ostrów
11. Patryk Dudek - Zielona Góra
12. Jarosław Hampel - Leszno
13. Matej Zagar - Częstochowa
14. Robert Chmiel - Rybnik
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1326
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

II półfinał EkstraŻLF - 8 września

Post autor: Pichu » 08 wrz 2019, 21:59

Wisła Koszyce - Speedway United 54:61 (97:121)

9. Piotr Protasiewicz - 6
10. Nicolai Klindtr - 6
11. Patryk Dudek - 6
12. Jarosław Hampel - 10
13. Matej Zagar - 6
14. Robert Chmiel - 2
15. Maksym Drabik - 13
16. Brady Kurtz - 3

1. Leon Madsen - 15
2. Maciej Janowski - 11
3. Sam Masters - 4
4. Grzegorz Walasek - 6
5. Martin Vaculik - 14
6. Bartosz Smektała - 4
7. Przemysław Liszka - 4
8. Max Fricke - 7

PrzemczaN Racing - Savage People 51:51 ( 103:96)

9. Janusz Kołodziej - 11
10. Michael Jepsen Jensen - 6
11. Emil Sajfutdinow - 13
12. Jakub Jamróg - 1
13. Aleksander Loktajew - 2
14. Dominik Kubera - 6
15. Kamil Nowacki - 2
16. Kacper Woryna - 6

1. Tai Woffinden - 15
2. Tomasz Gapiński - 6
3. Fredrik Lindgren - 11
4. Vaclav Milik - 4
5. Piotr Pawlicki - 9
6. Jakub Miśkowiak - 0
7. Michał Gruchalski - 2
8. Gleb Czugunow - 8

Do wielkiego finału EkstraŻLF przechodzą drużyny Speedway United i PrzemczaN Racing. Gratulujemy !

Zablokowany