II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 270
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: Parias » 21 sie 2019, 15:50

II Półfinał - niedziela, 25.08.2019

WESTarnów 67* - 32 Napaleni na karkówkę (118 - 75)

1. Lars Skupien - Krosno - 0
2. David Bellego - Poznań - 14
3. Władimir Borodulin - Poznań - 7
4. Oskar Polis - Opole - 7
5. Adrian Gała - Gniezno (I) - 2
6. Michał Curzytek - Poznań - 1
7. Kevin Fajfer - Gniezno (I) - 1

9. Kamil brzozowski - Bydgoszcz - 11
10. Marcin jedrzejewski - Bydgoszcz - 7
11. Marcin Nowak - Poznań - 11
12. Eduard krcmar - Poznań - 14
13. Mads Hansen - Opole - 9
14. Patryk Rolnicki - Krosno - 2
15. Mateusz świdnicki - Krosno - 8

Sons Of Speedway
53 - *45 Diamenty Nawrockiego (100 - 101)

1. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 9
2. Robert Miśkowiak - Poznań - 4
3. Andriej Karpow - Krosno - 11
4. Bjarne Pedersen - Opole - 12
5. Grzegorz Walasek - Ostrów (1 liga) - 4
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 5
7. Damian Lotarski - Opole - 0

9 Kacper Woryna - Rybnik 1 lz - 7
10 Josh Grajczonek - Bydgoszcz - 12
11 Rene Bach - Bydgoszcz - 12
12 Hubert łęgowik - Opole - 4
13 Troy Batchelor - Rybnik 1 lz - 5
14 Patryk Wojdyło - Opole - 6
15 Mateusz Cierniak - Tarnów - 1 lz - 2

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: Crumper » 22 sie 2019, 8:33

Sons of Speedway

9 Kacper Woryna - Rybnik 1 lz
10 Josh Grajczonek - Bydgoszcz
11 Rene Bach - Bydgoszcz
12 Hubert łęgowik - Opole
13 Troy Batchelor - Rybnik 1 lz
14 Patryk Wojdyło - Opole
15 Mateusz Cierniak - Tarnów - 1 lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: k0k0ss » 22 sie 2019, 15:27

WESTarnow
9. Kamil brzozowski - Bydgoszcz
10. Marcin jedrzejewski - Bydgoszcz
11. Marcin Nowak - Poznań
12. Eduard krcmar - Poznań
13. Mads Hansen - Opole
14. Patryk Rolnicki - Krosno
15. Marek Lutowicz - Poznań

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 270
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: Parias » 23 sie 2019, 17:13

Diamenty Nawrockiego

1. Dimitri Berge - Bydgoszcz
2. Robert Miśkowiak - Poznań
3. Andriej Karpow - Krosno
4. Bjarne Pedersen - Opole
5. Grzegorz Walasek - Ostrów (1 liga)
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
7. Mateusz Tonder - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 270
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: Parias » 25 sie 2019, 11:36

Mateusz Tonder ----> Damian Lotarski - Opole

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 396
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: the_naturat » 25 sie 2019, 11:40

Napaleni na karkówkę

1. Lars Skupien - Krosno
2. David Bellego - Poznań
3. Władimir Borodulin - Poznań
4. Oskar Polis - Opole
5. Adrian Gała - Gniezno (I)
6. Michał Curzytek - Poznań
7. Kevin Fajfer - Gniezno (I)

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: k0k0ss » 25 sie 2019, 14:05

Marek Lutowicz Poznań ——> Mateusz świdnicki Krosno

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 270
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

II Półfinał - II liga - 25.08.2019

Post autor: Parias » 25 sie 2019, 20:25

Wyniki półfinałów podsumowane, proszę o sprawdzenie

Zablokowany