2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: savage » 19 sie 2019, 10:16

Zagłębie Yoda Team - Seta Team 52 - 40 (109 - 96)

9. Mateusz Szczepaniak - 7
10. Wiktor Kułakov - 10
11. Aleksandr Łoktajew - 5
12. Oliver Brentzon - 13
13. Daniel Kaczmarek - 3
14. Maksym Drabik - 4
15. Przemysław Giera - 5

1. Mirosław Jabłoński - 3
2. Sam Masters - 11
3. Tomasz Gapiński - 12
4. Adrian Gała - 3
5. Tai Woffinden - 6
6. Mateusz Cierniak - 4
7. Jakub MIśkowiak - 1

Tarnowskie Sady - AC Speedway 55 - 50 (102 - 99)

9. Troy Batchelor – 9
10. Nicolai Klindt – 9
11. Oskar Fajfer – 12
12. Peter Ljung – 12
13. Maciej Janowski - 4
14. Robert Chmiel – 3
15. Dominik Kubera – 3

1. Kacper Woryna - 13
2. Daniel Bewley - 9
3. Grzegorz Walasek - 8
4. Artur Mroczka - 4
5. Martin Vaculik - 6
6. Marcin Kościelski - 6
7. Kamil Nowacki - 4

+1 półfinał Ekstraligi (01.09.2019)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 920
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: AC » 19 sie 2019, 13:27

AC Speedway Team

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Daniel Bewley - Rybnik
3. Grzegorz Walasek - Ostrów
4. Artur Mroczka - Tarnów
5. Artur Czaja - Tarnów
6. Marcin Kościelski - Ostrów
7. Kamil Nowacki - Ostrów

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2958
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: Yoda » 21 sie 2019, 16:23

Zagłębie Yoda Team

9. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
10. Wiktor Kułakov - Tarnów
11. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
12. Oliver Brentzon - Gniezno
13. Daniel Kaczmarek - Tarnów
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Przemysław Liszka - Wrocław (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 920
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: AC » 22 sie 2019, 12:10

AC Speedway Team

Zmiana za Artur Czaja pojedzie pod nr 5. Martin Vaculik - Zielona Góra (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1331
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: Młynar » 22 sie 2019, 22:34

Seta Team

1. Mirosław Jabłoński - Gniezno
2. Sam Masters - Ostrów
3. Tomasz Gapiński - Ostrów
4. Adrian Gała - Gniezno
5. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
6. Mateusz Cierniak - Tarnów
7. Jakub MIśkowiak - Częstochowa (e-liga)

yO!

leszeek17
Posty: 1034
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: leszeek17 » 23 sie 2019, 23:34

Tarnowskie Sady

9. Troy Batchelor – Rybnik
10. Nicolai Klindt – Ostrów
11. Oskar Fajfer – Gniezno
12. Peter Ljung – Tarnów
13. Siergiej Łogaczow – Rybnik
14. Robert Chmiel – Rybnik
15. Dominik Kubera – Leszno

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2958
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: Yoda » 25 sie 2019, 13:15

Za 15 Liszke -> 15 Przemysław Giera - Rybnik

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: savage » 25 sie 2019, 21:44

Wyniki podliczone
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1034
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: leszeek17 » 25 sie 2019, 22:42

Jest tylko jeden malutki problem - troszeczkę spieszyłem się wczoraj ze składem i właśnie zauważyłem, że... wystawiłem jednego Polaka, zmieniając Janowskiego na Łogaczowa :o Także przyznaję się bez bicia, jak już się bawimy, to bawmy się uczciwie! ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: savage » 25 sie 2019, 22:53

leszeek17 pisze:
25 sie 2019, 22:42
Jest tylko jeden malutki problem - troszeczkę spieszyłem się wczoraj ze składem i właśnie zauważyłem, że... wystawiłem jednego Polaka, zmieniając Janowskiego na Łogaczowa :o Także przyznaję się bez bicia, jak już się bawimy, to bawmy się uczciwie! ;)
Zgodnie z Regulaminem:
3.3. W przypadku wystawienia nieregulaminowego składu (bądź jego niezgłoszenia, patrz punkt 3.5) wynik rozliczany jest z ostatniego znanego poprawnego zestawienia bez możliwości dokonywania w nim zmian.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: savage » 01 wrz 2019, 21:17

Wynik podliczony. AC i Yoda zapraszam pilnie do draftu finałowego.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1034
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: leszeek17 » 01 wrz 2019, 22:04

Nie wiem jak to savage podliczyłeś, ale proponuję zrobić to ponownie, i to w przypadku obu drużyn ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5510
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: savage » 01 wrz 2019, 22:21

leszeek17 pisze:
01 wrz 2019, 22:04
Nie wiem jak to savage podliczyłeś, ale proponuję zrobić to ponownie, i to w przypadku obu drużyn ;)
Poproszę jaśniej. Jak widzisz błąd, to pisz gdzie.

Ok mam, dawaj do draftu finałowego
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1331
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: Młynar » 01 wrz 2019, 23:16

Yoda gratulacje.

Szkoda że Gała i Jabłoński pojechali pizdę. Życzę awansu 🙂

yO!

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2958
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

2 Półfinał I ŻLF - 24.08.2019

Post autor: Yoda » 01 wrz 2019, 23:31

Dzięki :-)

Zablokowany