Unia Tarnów 2020

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
peter_griffin

Unia Tarnów 2020

Post autor: peter_griffin » 15 lis 2019, 21:54

ziggy pisze:
15 lis 2019, 21:36
Reszta pojechała ponad stan.Nawet
I tu jest ten problem, że kolejny raz będziemy liczyć na pojechanie "ponad stan". Z taką kasą od GA powinien zostać zbudowany skład na walkę o PO. Dlaczego? Bo w razie gdy drużyna pojedzie gorzej od oczekiwań, to wylądujesz na bezpiecznej pozycji 5-6. Przy obecnym składzie wystarczy, że Ljung pojedzie na średnią 2,1, reszta na poziomie z tego sezonu (lub niewiele lepszym) i lecimy z hukiem do 2 ligi.

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 15 lis 2019, 22:10

peter_griffin pisze:
15 lis 2019, 21:54
ziggy pisze:
15 lis 2019, 21:36
Reszta pojechała ponad stan.Nawet
I tu jest ten problem, że kolejny raz będziemy liczyć na pojechanie "ponad stan". Z taką kasą od GA powinien zostać zbudowany skład na walkę o PO. Dlaczego? Bo w razie gdy drużyna pojedzie gorzej od oczekiwań, to wylądujesz na bezpiecznej pozycji 5-6. Przy obecnym składzie wystarczy, że Ljung pojedzie na średnią 2,1, reszta na poziomie z tego sezonu (lub niewiele lepszym) i lecimy z hukiem do 2 ligi.
Czy ja lub Ty mamy wpływ na to co się z tą kasą dzieje?Nie panikuj są co najmniej dwie drużyny słabsze od nas.A ile znaczą młodzieżowcy to chyba wiesz.Widzisz lepszych w tej lidze?Czy przy tej kasie powinniśmy mieć wiecznie długi?
Kadra Orła Łódź na sezon 2019:

Tobiasz Musielak
Rafał Okoniewski
Daniel Jeleniewski
Marcin Jędrzejewski
Hans Andersen
Rohan Tungate
Maksim Bogdanow
Rory Schlein
Ben Ernst
Piotr Pióro
Eryk Borczuch

I gdzie oni a gdzie my.Sama kasa nie jeździ.

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 16 lis 2019, 10:01

Wrócę na chwile do Łodzi.Mają piękny stadion(podobnie jak Toruń),wypłacalnego sponsora i aż przykro patrzeć na pustki na tym stadionie.A przecież Łódź ma 7 razy tyle mieszkańców.Tak niestety kończy się gdy przez lata walczysz o nic.I tego się jedynie boję,marazmu.Prezes kupi sobie nowsze auto,rada nadzorcza zadowolona i dopóki GA da kasę to po co się wysilać?Hemoroidów można się nabawić.Paradoksalnie pan Skrzydlewski doszedł do wniosku że to nie interes funeralny i lepiej będzie jak zajmie się tym ktoś inny,chociaż dalej będzie wspierał to co lubi.

j-rules

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules » 16 lis 2019, 18:51

ziggy, twoj post to jest dopiero proba manipulacji...
Czy ja zarzucilem cos Mroczce? Uwazam go, owszem, za amatora bo przeciez to jak on prowadzi swoja kariere to jest dramat - kilkanascie zawodow w roku - cyrkowcy maja wiecej wystepow. Ale akurat to jest wliczone jesli chodzi o niego. Nigdzie mu nic nie zarzucalem, procz tego, ze jako lider sie nie sprawdzil - rowniez przez kontuzje.
Twoja proba manipulacji jest chamska. W zadnym miejscu mojego posta nie zarzucilem mu nic a nic wobec jego kontuzji, zworiclem jedynie uwage na fakt, ze liderem nie byl.
I nie, obu rak nigdy nie zlamalem i oby tak zostalo.
Co do Cierniaka - ja uwazam akurat, ze ma mega talent i ze bedzie z niego zuzlowiec pelna geba. Osobiscie ostroznie podchodze do tematu mlodych zuzlowcow bo to jest karuzela, loteria, niewiadoma. Rowniez nigdzie nic mu nie zarzucilem po za stwierdzeniem faktu - wielu na tym forum pisalo jeszcze w 2018 roku, tuz po spadku, ze bedziemy miec najmocniejsza pare juniorow a bylismy od tego bardzo daleko.

A co do Wiktora to sobie mozesz poszukac moich postow. Bylem zaskoczony, ze u nas zostal po sezonie na lawce, wiedzac, ze to potencjal na lidera w 1 lidze. I sie bardzo cieszylem, ze zostal.

To tyle manipulancie.

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 16 lis 2019, 20:25

j-rules pisze:
16 lis 2019, 18:51
ziggy, twoj post to jest dopiero proba manipulacji...
Czy ja zarzucilem cos Mroczce? Uwazam go, owszem, za amatora bo przeciez to jak on prowadzi swoja kariere to jest dramat - kilkanascie zawodow w roku - cyrkowcy maja wiecej wystepow. Ale akurat to jest wliczone jesli chodzi o niego. Nigdzie mu nic nie zarzucalem, procz tego, ze jako lider sie nie sprawdzil - rowniez przez kontuzje.
Twoja proba manipulacji jest chamska. W zadnym miejscu mojego posta nie zarzucilem mu nic a nic wobec jego kontuzji, zworiclem jedynie uwage na fakt, ze liderem nie byl.
I nie, obu rak nigdy nie zlamalem i oby tak zostalo.
Co do Cierniaka - ja uwazam akurat, ze ma mega talent i ze bedzie z niego zuzlowiec pelna geba. Osobiscie ostroznie podchodze do tematu mlodych zuzlowcow bo to jest karuzela, loteria, niewiadoma. Rowniez nigdzie nic mu nie zarzucilem po za stwierdzeniem faktu - wielu na tym forum pisalo jeszcze w 2018 roku, tuz po spadku, ze bedziemy miec najmocniejsza pare juniorow a bylismy od tego bardzo daleko.

A co do Wiktora to sobie mozesz poszukac moich postow. Bylem zaskoczony, ze u nas zostal po sezonie na lawce, wiedzac, ze to potencjal na lidera w 1 lidze. I sie bardzo cieszylem, ze zostal.

To tyle manipulancie.
"Zdecydowanie sie nie zgadzam. Z tych wymienionych warunkow nie spelnilo sie zbyt wiele.
- Czaja nie punktowal na poziomie 5-8 (mial moze ze trzy dobre mecze)
- Cierniak zaliczal dzwony i ogolnie wiele nie zwojowal (na pewno nie byl najlepszym juniorem ligi jak zakladano, nawet w top3 go ciezko umiescic)
- Kaczmarek trafil w ten kazus, srednia 1,5 a przeciez jezdzil lige nizej niz za juniora.. Na dodatek nie zaliczyl zadnego kroku w przod, czyt nikogo nie wyprzedzil na dystansie przez caly sezon
- Mroczka liderem byl? No ie byl, bo najpierw kontuzja a potem piach.
A MIMO to... mozna bylo te lige wygrac a juz zdecydowanie mozna bylo pojechac w FINALE.
Po za tym przed sezonem kilku z nas tutaj pisalo, ze sklad spokojnie na awans. Takze tego... Z ta wiara to jednak bym sie nie rozpedzal. Raczej to byly rzetelne oceny. Ekipa z 2019 byla bardzo mocna! Gdyby Unia miala atut toru, to na spokojnie wygralaby lige!"
To Twoje słowa?A moje:"W czym tamta drużyna była mocniejsza? Jedyne z czym się zgadzam to Czaja który zawiódł.Reszta pojechała ponad stan.Nawet Mroczka który mnie wkurwia z powodu jego podejścia do obowiązków tym razem powinien być usprawiedliwiony. Złamałeś kiedyś rękę? A on złamał dwie i pojechał.Mateusz miał 16 lat,pierwszy sezon,i już został powołany do reprezentacji a dopiero w październiku skończył 17 lat.To wszyscy się mylą?Być może Kaczmarek nie zachwycił ale tez nie zawiódł tym bardziej jadąc często w nominowanych.Byłeś pewny że Viktor będzie robił komplety?Bo jakoś o tym się nawet nie zająkniesz."I każdy może sobie wyrobić swoje zdanie.A przypomnę że polemizowałeś z savage.

"

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage » 18 lis 2019, 8:02

Zeszłoroczny skład na papierze był słaby, tegoroczny skład na papierze jest słaby. W zeszłym sezonie o tej samej porze roku pisałem, że wierzę w TOP4, a i finałem nie będę zaskoczony ponieważ obstawiałem, że Czaja odrodzi się na Z3, Mroczka będzie mocnym punktem, Kulakov pojedzie na poziomie 8-10 punktów, a Cierniak będzie najlepszym juniorem ligi...

Dzisiaj wierzę, że Cierniak będzie najlepszym juniorem ligi, a Ljung nadal będzie TOP5, natomiast pozostali to wielka niewiadoma, która może sprawić niemałą niespodziankę, ale tutaj już moja wiara topnieje.

Gdybym miał stawiać, to powiedziałbym, że skończymy na 5/6 miejscu.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 18 lis 2019, 21:41

Awatar użytkownika
greexaal

Unia Tarnów 2020

Post autor: greexaal » 20 lis 2019, 15:40

Ktoś coś wie na temat tego, kto będzie pokazywał Nice PLZ w przyszłym sezonie?
Polsat z Eleven zakończył się kontrakt. Będzie w ogóle w TV?
..::SPEEDWAY::..

Kibic UT

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT » 20 lis 2019, 16:31

greexaal pisze:
20 lis 2019, 15:40
Eleven ma pokazywać mecze Sobotnie a Polsat sport mecze Niedzielne jak tym sezonie ale na oficjalnie info trzeba jeszcze poczekać.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 20 lis 2019, 17:01

Kibic UT pisze:
20 lis 2019, 16:31
greexaal pisze:
20 lis 2019, 15:40
Eleven ma pokazywać mecze Sobotnie a Polsat sport mecze Niedzielne jak tym sezonie ale na oficjalnie info trzeba jeszcze poczekać.
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... gi/10x5f9d

belmarek

Unia Tarnów 2020

Post autor: belmarek » 27 lis 2019, 13:59

w jaki sposob ejsc na aktuala strone forum

belmarek

Unia Tarnów 2020

Post autor: belmarek » 28 lis 2019, 12:45

ja chce czytac dalszy ciag forum i nie wiem jak to zrobc prosze powiedziec jak

dziubb

Unia Tarnów 2020

Post autor: dziubb » 28 lis 2019, 15:48

belmarek pisze:
28 lis 2019, 12:45
ja chce czytac dalszy ciag forum i nie wiem jak to zrobc prosze powiedziec jak
Najpierw ktoś musi napisać.

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 28 lis 2019, 15:59

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... i-biegowej Jak to w końcu będzie teraz wyglądało ,jaki skład jaskółek :/ :?:

Kibic UT

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT » 28 lis 2019, 17:11

fan ut pisze:
28 lis 2019, 15:59
https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... i-biegowej Jak to w końcu będzie teraz wyglądało ,jaki skład jaskółek :/ :?:
Na swoich śmieciach tak to będzie wygladało.

9.Nilsson
10.Gruchalski
11.Mroczka
12.Kaczmarek
13.Ljung
14.Cierniak
15.Konieczny

Bieg po biegu:
1.Nilsson,Mroczka
2.Cierniak,Konieczny
3.Ljung,Kaczmarek
4.Gruchalski,Cierniak
5.Mroczka,Kaczmarek
6.Ljung,Konieczny
7.Nilsson,Gruchalski
8.Ljung,Cierniak
9.Nilsson,Gruchalski
10.Mroczka,Kaczmarek
11.Nilsson,Kaczmarek
12.Mroczka,Konieczny
13.Gruchalski,Ljung

Awatar użytkownika
konri

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri » 29 lis 2019, 9:35

Ewentualnie pod 16 Kaczmarek albo Gruchalski, którzy od 1 biegu jadą za Kozę to daje większe pole manewru taktycznego, wszystko będzie też zależało od formy.

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 29 lis 2019, 9:44

Kibic UT pisze:
28 lis 2019, 17:11
fan ut pisze:
28 lis 2019, 15:59
Na swoich śmieciach tak to będzie wygladało.

9.Nilsson
10.Gruchalski
11.Mroczka
12.Kaczmarek
13.Ljung
14.Cierniak
15.Konieczny

Bieg po biegu:
1.Nilsson,Mroczka
2.Cierniak,Konieczny
3.Ljung,Kaczmarek
4.Gruchalski,Cierniak
5.Mroczka,Kaczmarek
6.Ljung,Konieczny
7.Nilsson,Gruchalski
8.Ljung,Cierniak
9.Nilsson,Gruchalski
10.Mroczka,Kaczmarek
11.Nilsson,Kaczmarek
12.Mroczka,Konieczny
13.Gruchalski,Ljung
Wydaje mi się ,że mieli coś zmienić mianowicie lider zespołu tak jak u nas Ljung chyba nie będzie jeździł z juniorem tylko będzie się spotykał w biegach z innymi liderami podobnie jak w ekstralidze chyba,że się mylę :?:

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 29 lis 2019, 10:09

Myślę że w klubie nie pracują sami debile i na wiosnę zadecydują kto jest w jakiej formie i jakim sprzętem dysponuje.Miej proporcjum mocium panie.Menadżerów ci u nas dostatek jak widzę.

Kibic UT

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT » 29 lis 2019, 19:49

fan ut pisze:
29 lis 2019, 9:44
Wydaje mi się ,że mieli coś zmienić mianowicie lider zespołu tak jak u nas Ljung chyba nie będzie jeździł z juniorem tylko będzie się spotykał w biegach z innymi liderami podobnie jak w ekstralidze chyba,że się mylę
Tu masz jak to będzie wygladać na wyjedźcie.

1.Nilsson
2.Gruchalski
3.Mroczka
4.Kaczmarek
5.Ljung
6.Cierniak
7.Konieczny

1.Nilsson,Mroczka
2.Cierniak,Konieczny
3.Ljung,Gruchalski
4.Kaczmarek,Cierniak
5.Kaczmarek,Mroczka
6.Nilsson,Gruchalski
7.Ljung,Konieczny
8.Kaczmarek,Mroczka
9.Nilsson,Gruchalski
10.Ljung,Cierniak
11.Nilsson,Kaczmarek
12.Gruchalski,Konieczny
13.Ljung,Mroczka

Robin Hood

Unia Tarnów 2020

Post autor: Robin Hood » 03 gru 2019, 11:10

A za rok wyp… Liunga z najlepszą średnią bo za dużo trzeba było płacić.
Taka to jest nagroda za jazdę w Unii.
Tak zrobili Z Vaculikiem, Madsenem, Lagut a i innymi
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

fan ut

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut » 05 gru 2019, 12:56

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85778 ... nowali-ale Zobaczymy jak tam Sady znowu będzie na koniec sezonu liczył powinny być same oszczędności przy takim składzie ;)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów » 05 gru 2019, 21:21

fan ut pisze:
05 gru 2019, 12:56
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85778 ... nowali-ale Zobaczymy jak tam Sady znowu będzie na koniec sezonu liczył powinny być same oszczędności przy takim składzie
Jak nasza honorowa sytuacja ma się do ZŁODZIEI z nowej spółki Świącika.Upadek moralny żużla już dawno nastąpił.
Żyjemy w czasach gdzie złodziej jest nagradzany a uczciwy kopany po dupie.Gardzę klubami które zakładają nowe spółki i uciekają od płacenia.
Pozdrawiam

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » 05 gru 2019, 22:24

Greg-Tarnów pisze:
05 gru 2019, 21:21
fan ut pisze:
05 gru 2019, 12:56
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85778 ... nowali-ale Zobaczymy jak tam Sady znowu będzie na koniec sezonu liczył powinny być same oszczędności przy takim składzie
Jak nasza honorowa sytuacja ma się do ZŁODZIEI z nowej spółki Świącika.Upadek moralny żużla już dawno nastąpił.
Żyjemy w czasach gdzie złodziej jest nagradzany a uczciwy kopany po dupie.Gardzę klubami które zakładają nowe spółki i uciekają od płacenia.
Pozdrawiam
Grzesiu a czym się różni sytuacja Motoru od Włókniarza?Tu i tam przyszedł prezes któremu się chce. Czepiasz się tylko Świącika. Ja wiem że kiedy prezes doprowadził do bankructwa Motoru w 1995.r to spłacili długi sprzedając do GKM Dadosa i Staszka czyli jedną z najlepszych par młodzieżowych do której jedynie pozostały im prawa.Ale załóżmy że ja doprowadziłem do bankructwa sklep który prowadziłem.Ty przejąłeś lokal i doprowadziłeś go do rozkwitu. I okazuje się że musisz spłacić moje długi bo ja(niewypłacalny) zamiast siedzieć bimbam sobie z wierzycieli a Ty tylko dlatego ze Ci się wiedzie i jest skąd wyegzekwować musisz je spłacić.Podoba Ci się taki scenariusz?Bo ja bym się brechtał do rozpuku pijąc Twoje zdrowie.To z honorem wolisz polec żeby się odrodzić po 20 latach?Tylko co to z honorem ma wspólnego?Myślę że bardziej z głupotą. "Niestety pogłębiające się kłopoty finansowe niekorzystnie wpłynęły na sekcję żużlową. Poskutkowało to, iż drużyna z Tarnowa w 2000 roku spadła na samo dno – do drugiej ligi. Na szczęście, było wiele osób, których te problemy nie przeraziły. Pomogli wierni kibice, nie poddali się zawodnicy, finansowo wspomogli lokalni sponsorzy. Zaowocowało to awansem do I ligi w sezonie 2001Rok awansu tarnowian do bezpośredniego zaplecza ekstraligi zakończył się pod dobrą gwiazdą. W grudniu odbyło się pierwsze zgromadzenie nowo powstałego Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego. Na pomysł jego założenia wpadło właściwie czterech ludzi: Piotr Grzyb, Ryszard Skorupa, Bogusław Kasiński – wówczas kierownik sekcji oraz Mirosław Szafraniec, człowiek od czarnej roboty, czyli zdobywania pieniędzy w najtrudniejszym okresie. Ponieważ sytuacja Zakładowego Klubu Sportowego Unia, przy którym działała sekcja żużlowa była bardzo trudna powstał pomysł, aby zaczęła ona działać bez długów."No i w przeciwieństwie do klubu biedy chyba przez te 20 lat nie zaznali bo udziałów się nie pozbyli.

Pytek

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pytek » wczoraj, 1:47

Sytuacja Czewy jest szczegolna, poniewaz po powstaniu nowego, wolnego od dlugow tworu natychmiast dostali sie do Elipy. Akurat w tamtym sezonie nie bylo 2 ligi, a dodatkowo nikt nie byl zainteresowany awansem. Zegarmistrz z Torunia i jego swita nie przewidzial przed sezonem sytuacji, ze bankrut moze od razu wskoczyc na najwyzszy poziom. Frajer Zdunek splacal dlugi latami, a medaliki bawia sie w Elipe i przyszywaja gwiazdki za DMP na kewlary. Powinni zamiast nazwy klubu miec wyszyte sumy, jakich nie wyplacili zawodnikom i innym podmiotom ich poprzednicy.

ziggy

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy » wczoraj, 8:47

Pytek pisze:
wczoraj, 1:47
Sytuacja Czewy jest szczegolna, poniewaz po powstaniu nowego, wolnego od dlugow tworu natychmiast dostali sie do Elipy. Akurat w tamtym sezonie nie bylo 2 ligi, a dodatkowo nikt nie byl zainteresowany awansem. Zegarmistrz z Torunia i jego swita nie przewidzial przed sezonem sytuacji, ze bankrut moze od razu wskoczyc na najwyzszy poziom. Frajer Zdunek splacal dlugi latami, a medaliki bawia sie w Elipe i przyszywaja gwiazdki za DMP na kewlary. Powinni zamiast nazwy klubu miec wyszyte sumy, jakich nie wyplacili zawodnikom i innym podmiotom ich poprzednicy.
Wszystko to co napisałeś to prawda.Tylko czy winą dobrego prezesa(menadżera)jest to że potrafi wykorzystać zgodne z istniejącymi regulaminami mądre czy głupie przepisy?Śmieszą mnie również padające tu argumenty że Stal Gorzów ma długi i dlatego niby moralnie jesteśmy od nich lepsi.Tylko że ich prezes nie zawahał się wziąć kredytu dla ratowania klubu i teraz te długi spłaca a my bez żadnych kredytów nie możemy spłacić swoich.ROW tez miał długi a odkąd przyszedł Mrozek jakoś o nich nie słychać.To którego prezesa byś wolał?No chyba że uważasz że my jesteśmy zwycięzcami moralnymi,choć jak wykazałem też tak jakby nie do końca.Udawajmy nadal męczennika za ideały moralne narodów tylko gdzie nas to zaprowadzi?

ODPOWIEDZ