1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: savage » 14 sie 2019, 11:52

Pierwsze mecze półfinałów

Seta Team - Zagłębie Yoda Team 45 - 51

9. Mirosław Jabłoński - 7
10. Sam Masters - 13
11. Tomasz Gapiński - 5
12. Adrian Gała - 10
13. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
14. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
15. Mateusz Cierniak - 5

1. Oliver Brentzon - 11
2. Juriva Pavlic - 11
3. Daniel Kaczmarek - 9
4. Mateusz Szczepaniak - 4
5. Wiktor Kułakov - 14
6. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
7. Damian Stalkowski - 2

AC Speedway - Tarnowskie Sady 49 - 41

9. Kacper Woryna - 15
10. Artur Mroczka - 7
11. Artur Czaja - 0
12. Grzegorz Walasek - 7
13. Daniel Bewley - 8
14. Marcin Kościelski - 4
15. Kevin Fajfer - 3

1. Troy Batchelor – 11
2. Nicolai Klindt – 8
3. Oskar Fajfer – 8
4. Peter Ljung – 9
5. Maciej Janowski – Wrocław
6. Robert Chmiel – 5
7. Dominik Kubera – Leszno

+ 14 kolejka Ekstraligi (23.08.2019)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: AC » 16 sie 2019, 9:31

AC Speedway

9. Kacper Woryna - Rybnik
10. Artur Mroczka - Tarnów
11. Artur Czaja - Tarnów
12. Grzegorz Walasek - Ostrów
13. Daniel Bewley - Rybnik
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Kevin Fajfer - Gniezno

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: leszeek17 » 16 sie 2019, 13:11

Tarnowskie Sady
1. Troy Batchelor – Rybnik
2. Nicolai Klindt – Ostrów
3. Oskar Fajfer – Gniezno
4. Peter Ljung – Tarnów
5. Maciej Janowski – Wrocław
6. Robert Chmiel – Rybnik
7. Dominik Kubera – Leszno

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: Yoda » 16 sie 2019, 13:38

Zagłębie Yoda Team

1. Oliver Brentzon - Gniezno
2. Juriva Pavlic - Gniezno
3. Daniel Kaczmarek - Tarnów
4. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
5. Wiktor Kułakov - Tarnów
6. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
7. Damian Stalkowski - Gniezno

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1326
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: Młynar » 16 sie 2019, 20:45

Seta Team

9. Mirosław Jabłoński - Gniezno
10. Sam Masters - Ostrów
11. Tomasz Gapiński - Ostrów
12. Adrian Gała - Gniezno
13. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
14. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
15. Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: AC » 19 sie 2019, 7:36

Mała awaria z liczydłem ;) - Tarnowskie Sady mają 41 pkt. (a nie jak podliczono 37) :)

Pozdro! :mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

1 Półfinał ŻLF 1 - 17.08.2019

Post autor: leszeek17 » 19 sie 2019, 11:34

Wzorowa obywatelska postawa!

ODPOWIEDZ