I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 247
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: Parias » 14 sie 2019, 8:58

I Półfinał - niedziela, 18.08.2019

Napaleni na Karkówkę 43 - 51 WESTarnów

1.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 10
2.Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz - 13
3.Eduard Krcmar - Poznań - 2
4.Marcin Nowak - Poznań - 5
5.Wiktor Kulakov - Tarnów (1 liga) - 7
6.Patryk Rolnicki - Krosno - 13
7.Mateusz świdnicki -Krosno - 1

9. Edward Mazur - Krosno - 1
10. Oskar Polis - Opole - 7
11. David Bellego - Poznań - 8
12. Władimir Borodulin - Poznań - 10
13. Peter Ljung - Tarnów (I) - 5
14. Michał Curzytek - Poznan - 5
15. Kevin Fajfer - Gniezno (I) - 2

Diamenty Nawrockiego 56 - 47 Sons Of Speedway

1 Josh grajczonek - Bydgoszcz - 12
2 Rene bach - Bydgoszcz - 6
3 Hubert legowik - Opole - 12
4 Niklas porsing - Krosno - 2
5 Kacper Woryna - Rybnik 1 lz - 8
6 Mateusz cierniak - Tarnów 1 lz - 3
7 Patryk wojdylo - Opole - 4

9. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 12
10. Robert Miśkowiak - Poznań - 11
11. Andriej Karpow - Krosno - 10
12. Bjarne Pedersen - Opole - 11
13. Paweł Hlib - Krosno - 0
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 0
15. Mateusz Tonder - Bydgoszcz -7

k0k0ss
Posty: 336
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: k0k0ss » 14 sie 2019, 13:27

WESTarnów

1.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
2.Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
3.Eduard Krcmar - Poznań
4.Marcin Nowak - Poznań
5.Wiktor Kulakov - Tarnów (1 liga)
6.Patryk Rolnicki - Krosno
7.Marek Lutowicz - Poznań

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 247
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: Parias » 14 sie 2019, 16:29

Diamenty Nawrockiego

9. Dimitri Berge - Bydgoszcz
10. Robert Miśkowiak - Poznań
11. Andriej Karpow - Krosno
12. Bjarne Pedersen - Opole
13. Paweł Hlib - Krosno
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
15. Mateusz Tonder - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 825
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: Crumper » 15 sie 2019, 21:12

Sons of speedway

1 Josh grajczonek - Bydgoszcz
2 Rene bach - Bydgoszcz
3 Hubert legowik - Opole
4 Niklas porsing - Krosno
5 Kacper Woryna - Rybnik 1 lz
6 Mateusz cierniak - Tarnów 1 lz
7 Patryk wojdylo - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 386
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: the_naturat » 17 sie 2019, 6:51

Napaleni na karkówkę

9. Edward Mazur - Krosno
10. Oskar Polis - Opole
11. David Bellego - Poznań
12. Władimir Borodulin - Poznań
13. Peter Ljung - Tarnów (I)
14. Michał Curzytek - Poznan
15. Kevin Fajfer - Gniezno (I)

k0k0ss
Posty: 336
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: k0k0ss » 17 sie 2019, 12:31

Zmiana WESTarnow Marek lutowicz - Poznań ——> Mateusz świdnicki -Krosno

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 247
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

I Półfinał - II liga - 18.08.2019

Post autor: Parias » 18 sie 2019, 19:24

Wyniki podliczone, proszę o sprawdzenie.

ODPOWIEDZ