Draft Finałowy - I ŻLF

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 12 sie 2019, 14:28

Panowie,

Kolejność w tabeli już znana, a więc zostawiamy zawodników na fazę Play-Offs.

Każdy Prezes zostawia trzech zawodników z obecnego składu.

W tym roku kalendarze Ekstraligi i 1 ligi nie za dobrze się zazębiają, więc pojedziemy następującym systemem:

1 półfinał + XIV kolejka Ekstraligi (17.08 + 23.08)
2 półfinał + 1 półfinał Ekstraligi (24.08 + 01.09)
1 finał + 2 półfinał Ekstraligi (07.09 + 08.09)
2 finał + 1 finał Ekstraligi (14.09 + 15.09)

Można zostawiać zawodników tylko spośród drużyn, które pojadą w fazie PO, czyli:

1 Liga Żużlowa:

Rybnik,
Ostrów,
Gniezno,
Tarnów

Ekstraliga:

Leszno,
Wrocław,
Zielona Góra,
Częstochowa.

Proszę o sprawne działanie - chyba, że umawiamy się na draft na jakimś czacie?

Wybieramy po (maksymalnie) 12 zawodników (w tym 3 juniorów), ale można wybrać mniejszą ilość.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 12 sie 2019, 14:31

Zagłębie Yoda Team

Daniel Kaczmarek - Tarnów
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
Wiktor Kułakov - Tarnów
Juriva Pavlic - Gniezno
Oliver Brentzon - Gniezno
Aleksandr Łoktajew - Ostrów
Linus Sundstroem - Rybnik
Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)

Damian Stalkowski - Gniezno
Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
Przemysław Liszka - Wrocław (e-liga)

Tarnowskie Sady

Oskar Fajfer - Gniezno
Maciej Janowski - Wrocław (e-liga)
Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
Piotr Pawlicki - Leszno (e-liga)
Peter Ljung - Tarnów
Nicolai Klindt - Ostrów
Troy Batchelor - Rybnik
Siergiej Łogaczow - Rybnik

Robert Chmiel - Rybnik
Dominik Kubera - Leszno

AC Speedway

Kacper Woryna - Rybnik
Artur Mroczka - Tarnów
Artur Czaja - Tarnów
Grzegorz Walasek - Ostrów
Andriej Kudriaszow - Gniezno
Daniel Bewley - Rybnik
Martin Vaculik - Zielona Góra (e-liga)

Marcin Kościelski - Ostrów
Kevin Fajfer - Gniezno
Kamil Nowacki - Ostrów
Michał Gruchalski - Częstochowa

Seta Team

Mirosław Jabłoński - Gniezno
Sam Masters - Ostrów
Tomasz Gapiński - Ostrów
Adrian Gała - Gniezno
Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
Emil Sajfutdinov - Leszno (e-liga)
Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
Matej Zagar - Częstochowa (e-liga)

Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
Mateusz Cierniak - Tarnów
Jakub MIśkowiak - Częstochowa (e-liga)
Mateusz Tudzież - Rybnik
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2972
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Yoda » 12 sie 2019, 14:34

Oliver Brentzon - Gniezno
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Maksym Drabik - Wrocław

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 12 sie 2019, 17:41

Panowie - termin zostawiania zawodników do jutra do 19:00. Musi być żwawo.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1360
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Młynar » 12 sie 2019, 22:07

Mirosław Jabłoński - Gniezno
Sam Masters - Ostrów
Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

leszeek17
Posty: 1048
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: leszeek17 » 13 sie 2019, 0:02

Oskar Fajfer - Gniezno
Peter Ljung - Tarnów
Nicolai Klindt - Ostrów

Awatar użytkownika
AC
Posty: 920
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: AC » 13 sie 2019, 19:17

AC Speedway Team

Kacper Woryna - Rybnik
Artur Mroczka - Tarnów
Andriej Kudriaszow - Gniezno

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2972
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Yoda » 13 sie 2019, 19:59

I co dalej? :-)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1360
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Młynar » 13 sie 2019, 20:28

Yoda bądź czujny :P Damy radę do soboty :)

yO!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 14 sie 2019, 9:09

Yoda,

A co ma być dalej? Lecimy z draftem zgodnie z kolejnością w tabeli. Przecież gramy w to wszyscy już od lat ;)

Jeśli się zdążycie sprężyć do czwartku po południu i mieć po tych minimum 7 zawodników to na luzie. Jeśli nie, trzeba będzie uzupełnić draft na czacie. Jeśli nie będzie żadnego "hamulcowego" - powinno się udać.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2972
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Yoda » 14 sie 2019, 9:34

Czy jest lista draftowa.? O to mi chodzi

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 14 sie 2019, 9:47

Yoda pisze:
14 sie 2019, 9:34
Czy jest lista draftowa.? O to mi chodzi
Yoda, wybieramy dowolnego zawodnika ze składów drużyn, które jadą w PO w obu ligach:

Rybnik
Ostrów
Gniezno
Tarnów

Leszno
Wrocław
Zielona Góra
Częstochowa

Jeśli do wybrania 5 zawodników potrzebujesz listy draftowej, to zaraz przekopiuje Ci ją z SF. Myślę jednak, że tylko opóźniamy proces, bo spokojnie mógłbyś już pierwszego zawodnika wybrać ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 14 sie 2019, 10:16

Rybnik

Linus Sundstroem
Nick Morris

Mateusz Tudzież
Przemysław Giera

Ostrów

Renat Gafurow

Gniezno


Tarnów

Ernest Koza

Przemysław Konieczny
Dawid Rempała

Leszno

Jarosław Hampel
Brady Kurtz
Jaimon Lidsey

Wrocław

Max Fricke
Jakub Jamróg
Gleb Czugunow
Vaclav Milik

Patryk Wojdyło

Zielona Góra

Nicki Pedersen
Michael Jepsen Jensen
Piotr Protasiewicz

Norbert Krakowiak
Mateusz Tonder
Damian Pawliczak

Częstochowa

Fredrik Lindgren
Matej Zagar
Adrian Miedziński
Paweł Przedpełski
Damian Dróżdż

Jakub Miśkowiak
Michał Gruchalski
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 920
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: AC » 14 sie 2019, 10:20

Coś tu widzę, że jakaś ostra jazda bez trzymanki się szykuje w tym roku ;-)
Draft z głowy na pełnym gazie, ledwo się idzie w łuku złożyć tak szeroka ciągnie...
Z rozpędu, żeby nikt Edzia Mazura nie wziął do drużyny bo to druga liga. ;-)
Panie prezes Savage - dawać składy i ruszamy... coby Leeeszek17 też miał czarno na białym rozpisane. ;-)
Pozdrówki i niech Zagłębie rury ;-) Yoda Team rozpoczyna zabawę.
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 14 sie 2019, 10:24

AC pisze:
14 sie 2019, 10:20
Coś tu widzę, że jakaś ostra jazda bez trzymanki się szykuje w tym roku ;-)
Draft z głowy na pełnym gazie, ledwo się idzie w łuku złożyć tak szeroka ciągnie...
Z rozpędu, żeby nikt Edzia Mazura nie wziął do drużyny bo to druga liga. ;-)
Panie prezes Savage - dawać składy i ruszamy... coby Leeeszek17 też miał czarno na białym rozpisane. ;-)
Pozdrówki i niech Zagłębie rury ;-) Yoda Team rozpoczyna zabawę.
Lista jest. Wziąłem z zawodników, którzy jechali w tym sezonie. Trzeba wziąć 8-10 zawodników i jedziemy. Nie ma co przedłużać. Czas leci.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2972
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Yoda » 14 sie 2019, 11:36

Wiktor Kulakow - Tarnów

leszeek17
Posty: 1048
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: leszeek17 » 14 sie 2019, 13:57

Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: savage » 14 sie 2019, 14:00

leszeek17 pisze:
14 sie 2019, 13:57
Kacper Woryna - Rybnik
leszeeek17,

Kacper Woryna jest w składzie AC'a. Nie ma go też już na liście draftowej.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1048
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: leszeek17 » 14 sie 2019, 14:01

Pomyłka oczywiście, przepraszam.

Troy Batchelor - Rybnik

Awatar użytkownika
AC
Posty: 920
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: AC » 14 sie 2019, 14:25

Grzegorz Walasek - Ostrów :-)

ps. no właśnie, cały nasz Leeeeszek17 ;-) hehe
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1360
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Młynar » 14 sie 2019, 14:45

Tomasz Gapiński - Ostrów

yO!

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1360
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Młynar » 14 sie 2019, 14:57

Adrian Gała - Gniezno

yO!

Awatar użytkownika
AC
Posty: 920
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: AC » 14 sie 2019, 15:21

Artur Czaja - Tarnów
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

leszeek17
Posty: 1048
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: leszeek17 » 14 sie 2019, 15:29

Robert Chmiel - Rybnik

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2972
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Draft Finałowy - I ŻLF

Post autor: Yoda » 14 sie 2019, 15:43

Daniel Kaczmarek - Tarnów
Jurica Pavlic - Gniezno

ODPOWIEDZ