Draft Finałowy - II liga

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 05 sie 2019, 11:55

Wrzucam listę zawodników dostępnych w drafcie, dajcie znać gdyby kogoś brakowało.
Dzisiaj podsumuję tabelę i jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń, ruszymy z draftem.

II LIGA

Bydgoszcz:

Valentin Grobauer
Ricky Wells
Matic Ivacic
Damian Adamczak
Aureliusz Bieliński
Mikołaj Curyło
Ondrej Smetana

juniorzy:
Mateusz Jagła


Poznań

Jason Joergensen
Damian Dróżdż

juniorzy:
Bartosz Curzytek
Adrian Woźniak


Opole

Denis Gizatullin
Ilja Czałow
Richard Lawson
Christian Thaysen
Charles Wright

juniorzy:

Adrian Bialk
Mateusz Adamczewski
Mateusz Dul
Jarosław Krzywosz
Przemysław Liszka



Krosno

Lasse Bjerre
Jonas Davidsson
Mariusz Fierlej
Kenneth Hansen
Witalij Kotlar
Roland Kovacs
Maciej Kuciapa
Norbert Magosi
Gino Manzares
Stanisław Melnyczuk
Glenn Moi
Marcin Rempała
Jewgienij Sajdullin
Nick Skorja
David Pacalaj
Josh Pickering

juniorzy:

Mateusz Majcher
Mateusz Rząsa
Patryk Zieliński

I LIGA

Rybnik

Daniel Bewley
Jye Etheridge
Siergiej Łogaczow
Nick Morris
Zbigniew Suchecki
Linus Sundstroem

juniorzy:

Kacper Duda
Przemysław Giera
Kacper Kłosok
Mateusz Tudzież
Dominik Tyman

Ostrów

Renat Gafurow
Mark Karion
Nicolai Klindt
Aleksandr Łoktajew
Sam Masters

juniorzy:

Kacper Grzelak
Marcin Kościelski
Kamil Nowacki
Sebastian Szostak

Gniezno

Oliver Berntzon
Frederik Jakobsen
Andriej Kudriaszow
Kim Nilsson
Jurica Pavlic

juniorzy:

Mateusz Błażykowski
Weronika Burlaga
Michał Lewandowski
Szymon Szwacher


Tarnów

Artur Czaja
Daniel Kaczmarek
Ernest Koza

juniorzy:

Mateusz Gzyl
Przemysław Konieczny
Dawid Rempała

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 06 sie 2019, 20:40

Draft finałowy będzie przebiegał na takich samych zasadach jak przedsezonowy oraz w następującej kolejności:

1. k0k00s
2. Crumper
3. Parias
4. the_naturat

Budujemy zespoły składające się z maksymalnie 12 zawodników (w tym 3 juniorów).
Proszę na początek o wybranie po 3 zawodników, którzy zostają w waszym zespole na finały. Po tym wyborze, będziemy mogli startować.

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Draft Finałowy - II liga

Post autor: k0k0ss » 06 sie 2019, 22:02

WESTarnow
Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
Eduard Krcmar - Poznań

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 07 sie 2019, 8:43

Składy drużyn:

WESTarnów

Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
Eduard Krcmar - Poznań
Marcin Nowak - Poznań
Mads Hansen - Opole
Mirosław Jabłoński - Gniezno (1 liga)
Wiktor Kulakov - Tarnów (1 liga)
Tomasz Gapiński - Ostrów (1 liga)

juniorzy:
Patryk Rolnicki - Krosno
Mateusz Świdnicki - Krosno
Marek Lutowicz - Poznań
Robert Chmiel - Rybnik (I liga)

Sons of Speedway

Josh Grajczonek - Bydgoszcz
Rene Bach - Bydgoszcz
Hubert Łęgowik - Opole
Michał Szczepaniak - Opole
Nicklas Porsing - Krosno
Oskar Ajtner-Gollob - Bydgoszcz
Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
Kacper Woryna - Rybnik (1 liga)
Artur Mroczka - Tarnów (1 liga)

juniorzy:

Patryk Wojdyło - Opole
Mateusz Cierniak - Tarnów (1 liga)
Damian Stalkowski - Gniezno (1 liga)

Diamenty Nawrockiego

Dimitri Berge - Bydgoszcz
Robert Miśkowiak - Poznań
Andriej Karpow - Krosno
Bjarne Pedersen - Opole
Paweł Hlib - Krosno
Patrick Hansen - Krosno
Marcel Kajzer - Poznań
Mateusz Szczepaniak - Rybnik (1 liga)
Grzegorz Walasek - Ostrów (1 liga)

juniorzy:
Tomasz Orwat - Bydgoszcz
Mateusz Tonder - Bydgoszcz
Damian Lotarski - Opole

Napaleni na Karkówkę

David Bellego - Poznań
Oskar Polis - Opole
Lars Skupień - Krosno
Kevin Woelbert - Opole
Edward Mazur - Krosno'
Władimir Borodulin - Poznań
Oskar Fajfer - Gniezno (I liga)
Adrian Gała - Gniezno (I liga)
Peter Ljung - Tarnów (I liga)

juniorzy:
Michał Curzytek - Poznań
Marcel Studziński - Bydgoszcz
Kevin Fajfer - Gniezno (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Crumper » 07 sie 2019, 9:33

Sons of speedway

Josh Grajczonek - Bydgoszcz
Rene Bach - Bydgoszcz
Mateusz Cierniak - tarnów - 1lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 07 sie 2019, 9:46

Diamenty Nawrockiego

Dimitri Berge - Bydgoszcz
Robert Miśkowiak - Poznań
Grzegorz Walasek - Ostrów (1liga)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft Finałowy - II liga

Post autor: the_naturat » 07 sie 2019, 18:37

Napaleni na karkówkę

David Bellego - Poznań
Oskar Polis - Opole
Lars Skupien - Krosno

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 07 sie 2019, 19:25

Ok, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć draft.
Zaczyna Kokos :)

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Draft Finałowy - II liga

Post autor: k0k0ss » 07 sie 2019, 21:10

Marcin Nowak - Poznań

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Crumper » 07 sie 2019, 21:49

Hubert legowik - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 07 sie 2019, 21:51

Andriej Karpow - Krosno

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft Finałowy - II liga

Post autor: the_naturat » 08 sie 2019, 6:35

Kevin Woelbert - Opole
Edward Mazur - Krosno

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 08 sie 2019, 8:35

Bjarne Pedersen - Opole

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Crumper » 08 sie 2019, 10:16

Michał Szczepaniak - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Draft Finałowy - II liga

Post autor: k0k0ss » 08 sie 2019, 13:48

Patryk Rolnicki - Krosno
Mateusz Świdnicki - Krosno

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Crumper » 08 sie 2019, 19:38

Patryk wojdylo - Opole
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 08 sie 2019, 21:02

Tomasz Orwat - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft Finałowy - II liga

Post autor: the_naturat » 09 sie 2019, 6:41

Władimir Borodulin - Poznań
Michał Curzytek - Poznań

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 09 sie 2019, 17:37

Mateusz Tonder - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Crumper » 09 sie 2019, 20:06

Niklas porsing-krosno
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

Draft Finałowy - II liga

Post autor: k0k0ss » 09 sie 2019, 20:27

Wiktor Kułakov - Tarnów
Marek Lutowicz - Poznań

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Crumper » 10 sie 2019, 19:08

Kacper Woryna - Rybnik
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 11 sie 2019, 13:24

Paweł Hlib - Krosno

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Draft Finałowy - II liga

Post autor: the_naturat » 12 sie 2019, 6:34

Adrian Gała - Gniezno
Peter Ljung - Tarnów

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

Draft Finałowy - II liga

Post autor: Parias » 12 sie 2019, 9:00

Damian Lotarski - Opole

Zablokowany