XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1343
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Pichu » 29 lip 2019, 15:23

XII runda: 2 – 4 sierpnia 2019:

Savage People - Dream Team
Bfy - Akademia Speedwaya
PrzemczaN Racing - Wisła Koszyce Małe
Taureńscy Czempioni - Speedway United

Ekstraliga:

2 sierpnia 2019 (piątek):
Lublin - Częstochowa
Grudziądz - Zielona Góra
4 sierpnia 2019 (niedziela):
Toruń - Wrocław
Gorzów Wlkp. - Leszno

I liga:
XIV runda:
3 sierpnia 2019 (sobota):
Gdańsk – Gniezno
4 sierpnia 2019 (niedziela):
Ostrów Wlkp. – Łódź
Daugavpils – Tarnów
Rybnik – pauzuje

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5087
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: PrzemczaN » 29 lip 2019, 15:36

PrzemczaN Racing:

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
12. Chris Holder - Toruń
13. Peter Ljung - Tarnów
14. Wiktor Lampart - Lublin
15. Marcin Turowski - Grudziądz
16. Damian Stalkowski - Gniezno
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2408
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: konri » 29 lip 2019, 17:04

Taureńscy Czempioni:
9. Emil Sajfutdinov - Leszno
10. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra
12. Grzegorz Walasek - Ostrów
13. Fredrik Lindgren - Częstochowa
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2912
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: kaka » 29 lip 2019, 17:26

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Kamil Nowacki - Ostrów

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: bartek_1990 » 30 lip 2019, 4:56

Bfy:
9. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
10. Matej Zagar - Częstochowa
11. Szymon Woźniak - Gorzów
12. Jason Doyle - Toruń
13. Nikolai Klindt - Ostrów
14. Kevin Fajfer - Gniezno
15. Karol żupiński - Gdańsk
16. Patryk Rolnicki - Grudziądz
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5578
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: savage » 30 lip 2019, 10:38

Savage People

9. Piotr Pawlicki - Leszno
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk (PLŻ)
11. Kenneth Bjerre - Grudziądz
12. Paweł Przedpełski - Częstochowa
13. Niels Kristian Iversen - Toruń
14. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
15. Michał Gruchalski - Częstochowa
16. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: bartek_1990 » 30 lip 2019, 20:49

Poproszę o zamianę numerów startowych Rolnickiego i Zupińskiego czyli Patryk wskakuje do podstawowego skladu
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1311
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Ghoulski » 31 lip 2019, 12:27

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Andrzej Lebiediev - Daugavpils (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2349
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Zbiru » 01 sie 2019, 5:08

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Andreas Jonsson - Lublin
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: bartek_1990 » 01 sie 2019, 7:56

Bfy:
9. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
10. Matej Zagar - Częstochowa
11. Szymon Woźniak - Gorzów
12. Jason Doyle - Toruń
13. Nikolai Klindt - Ostrów
14. Karol Żupiński - Gdańsk
15. Patryk Rolnicki - Grudziądz
16. Fredrik Jakobsen - Gorzów
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1343
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Pichu » 02 sie 2019, 17:59

Akademia:
1. Tai Woffinden - Wrocław
2.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3. Rune Holta - Toruń
4.Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)
5.Peter Kildemand - Gorzow
6.Rafał Karczmarz - Gorzów
7.Piotr Pióro - Łódź (PLZ)
8.Max Fricke - Wroclaw

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1343
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Pichu » 02 sie 2019, 17:59

Akademia:
1. Tai Woffinden - Wrocław
2.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3. Rune Holta - Toruń
4.Tobiasz Musielak - Łodź
5.Peter Kildemand - Gorzow
6.Rafał Karczmarz - Gorzów
7.Piotr Pióro - Łódź (PLZ)
8.Max Fricke - Wroclaw

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5087
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: PrzemczaN » 03 sie 2019, 9:02

Za Petera Ljunga ----> Artur Czaja
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2912
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: kaka » 04 sie 2019, 9:34

Speedway United

2. Anders Thomsen - Gorzów :arrow: Artur Mroczka - Tarnów

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1343
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Pichu » 04 sie 2019, 23:32

Savage People* - Dream Team 44 - 40 ( 92 - 86)

9. Piotr Pawlicki - 8
10. Krystian Pieszczek - 6
11. Kenneth Bjerre - 10
12. Paweł Przedpełski - 7
13. Niels Kristian Iversen - 7
14. Mateusz Bartkowiak - 0
15. Michał Gruchalski - 1
16. Jack Holder - 5

1. Grigorij Łaguta - 11
2. Andreas Jonsson - 4
3. Jarosław Hampel - 4
4. Antonio Lindbaeck - 5
5. Patryk Dudek - 9
6. Bartosz Smektała - 5
7. Norbert Krakowiak - 1
8. Gleb Czugunow - 5

Bfy - Akademia Speedwaya* 58 - 59 (113-114)

9. Przemysław Pawlicki - 2
10. Matej Zagar - 12
11. Szymon Woźniak - 11
12. Jason Doyle - 14
13. Nikolai Klindt - 7
14. Karol Żupiński - 3
15. Patryk Rolnicki - 3
16. Fredrik Jakobsen - 3

1. Tai Woffinden - 13
2.Krzysztof Kasprzak - 14
3. Rune Holta - 8
4.Tobiasz Musielak - 7
5.Peter Kildemand - 3
6.Rafał Karczmarz - 11
7.Piotr Pióro - 2
8.Max Fricke - 4


PrzemczaN Racing - Wisła Koszyce Małe* 51 - 63 ( 99 - 129)


9. Janusz Kołodziej - 9
10. Bartosz Zmarzlik - 9
11. Michael Jepsen Jensen - 8
12. Chris Holder - 8
13. Artur Czaja - 5
14. Wiktor Lampart - 6
15. Marcin Turowski - 1
16. Damian Stalkowski - 1

1. Mikkel Michelsen - 13
2. Andrzej Lebiediev - 6
3. Piotr Protasiewicz - 7
4. Paweł Miesiąc - 7
5. Artiom Łaguta - 14
6. Wiktor Trofimov -5
7. Maksym Drabik - 9
8. Brady Kurtz - 8

Taureńscy Czempioni* - Speedway United 52 - 55 (118 - 106)

9. Emil Sajfutdinov - 10
10. Krzysztof Buczkowski - 12
11. Nicki Pedersen - 9
12. Grzegorz Walasek - 5
13. Fredrik Lindgren - 10
14. Jakub Miśkowiak - 0
15. Przemysław Liszka - 1
16. Daniel Kaczmarek - 4

1. Leon Madsen - 12
2. Artur Mroczka - 3
3. Maciej Janowski - 10
4. Jakub Jamróg - 10
5. Martin Vaculik - 12
6. Dominik Kubera - 6
7. Mateusz Cierniak - 2
8. Kamil Nowacki - 0

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1343
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Pichu » 04 sie 2019, 23:55

Wyniki i tabela za kolejki 11 i 12 podliczone.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: bartek_1990 » 05 sie 2019, 7:17

Proszę o poprawne policzenie wyniku zespołu bfy, który ujechał 59 punktów. Tabelę od razu z rozpędu też polecam poprawić 😀
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1343
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: Pichu » 05 sie 2019, 8:07

Myślę, że jednak wszystko się zgadza :)

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XII runda EkstraŻLF 2-4 sierpnia

Post autor: bartek_1990 » 05 sie 2019, 9:03

Tak, przepraszam za zamieszanie
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Zablokowany