14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: savage » 29 lip 2019, 13:42

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019

Zagłębie Yoda Team - Seta Team
Tarnowskie Sady - AC Speedway Team
Szoku Crew - IQ Team
BZ Speedway – TSŻ Mościce

12 kolejka Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1433
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: balu » 29 lip 2019, 18:31

BZ Speedway

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Daniel Kaczmarek - Tarnów
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
12. Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
13. Mikkel Bech - Gdańsk
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: AC » 29 lip 2019, 19:08

AC Speedway Team

1. Jarosław Hampel - Leszno (e-liga)
2. Artur Mroczka - Tarnów
3. Jacob Thorsell - Gdańsk
4. Kim Nilsson - Gdańsk
5. Timo Lahti - Daugavpils
6. Michał Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
7. Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: leszeek17 » 31 lip 2019, 13:29

Tarnowskie Sady
9. Oskar Fajfer - Gniezno
10. Tobiasz Musielak - Łódź
11. Peter Ljung - Tarnów
12. Nicolai Klindt - Ostrów
13. Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1326
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: Młynar » 31 lip 2019, 19:56

Seta Team

1. Mirosław Jabłoński - Gniezno
2. Kacper Gomólski - Gdańsk
3. Jason Doyle - Toruń (e-liga)
4. Sam Masters - Ostrów
5. Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
6. Kamil Wieczorek - Grudziądz
7. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń (e-liga)

yO!

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: AC » 31 lip 2019, 21:01

za nr 4. Kim Nilsson - Gdańsk wystartuje Wadim Tarasienko - Daugavpils

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2937
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: Yoda » 01 sie 2019, 9:18

Zagłębie Yoda Team

9. Krystian Pieszczek - Gdańsk
10. Oleg Michaiłow - Daugavpils
11. Artur Czaja - Tarnów
12. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
13. Hans Andersen - Łódź
14. Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)
15. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)

leszeek17
Posty: 1017
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: leszeek17 » 02 sie 2019, 11:08

Może teraz się uda!

Tarnowskie Sady
9. Oskar Fajfer - Gniezno
10. Tobiasz Musielak - Łódź
11. Peter Ljung - Tarnów - Z/Z
12. Nicolai Klindt - Ostrów
13. Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Za Ljunga w ramach Z/Z:
Oskar Fajfer - Gniezno
Tobiasz Musielak - Łódź
Nicolai Klindt - Ostrów
Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1368
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: Szotek » 02 sie 2019, 14:34

Szoku Crew:

9. Grzegorz Walasek - Ostrów
10. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra (e-liga)
11. Wiktor Kułakow - Tarnów
12. Rohan Tungate - Łódź
13. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
14. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
15. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5452
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: savage » 02 sie 2019, 14:48

leszeek17 pisze:
02 sie 2019, 11:08
Może teraz się uda!

Tarnowskie Sady
9. Oskar Fajfer - Gniezno
10. Tobiasz Musielak - Łódź
11. Peter Ljung - Tarnów - Z/Z
12. Nicolai Klindt - Ostrów
13. Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Za Ljunga w ramach Z/Z:
Oskar Fajfer - Gniezno
Tobiasz Musielak - Łódź
Nicolai Klindt - Ostrów
Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
Teraz się uda ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

FaN9
Posty: 513
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: FaN9 » 02 sie 2019, 17:38

IQ Team

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Adrian Cyfer - Gdańsk
3. Juriva Pavlic - Gniezno
4. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
5. Artiom Trofimow - Daugavpils
6. Kamil Nowacki - Ostrów
7. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: AC » 03 sie 2019, 16:44

Leeeszek17 wylądował :mrgreen:
powodzenia i pewnie zawalczymy w play-off.
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1326
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: Młynar » 10 sie 2019, 18:03

Zagłębie Yoda Team - Seta Team 47:36

9. Krystian Pieszczek - 12
10. Oleg Michaiłow - 9
11. Artur Czaja - 10
12. Leon Madsen - 6
13. Hans Andersen - 1
14. Mateusz Bartkowiak - 0
15. Maksym Drabik - 4

1. Mirosław Jabłoński - 8
2. Kacper Gomólski - 7
3. Jason Doyle - 7
4. Sam Masters - 8
5. Janusz Kołodziej - 5
6. Kamil Wieczorek - NS
7. Igor Kopeć-Sobczyński - 1

Tarnowskie Sady - AC Speedway Team 69:38

Tarnowskie Sady
9. Oskar Fajfer - 15
10. Tobiasz Musielak - 13
11. Peter Ljung - Tarnów - Z/Z - 8
12. Nicolai Klindt - 14
13. Niels Kristian Iversen - 4
14. Marcin Kościelski - 7
15. Bartosz Smektała - 3

Za Ljunga w ramach Z/Z: Oskar Fajfer - Gniezno, Tobiasz Musielak - Łódź, Nicolai Klindt - Ostrów, Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)

1. Jarosław Hampel - 2
2. Artur Mroczka - 5
3. Jacob Thorsell - 11
4. Wadim Tarasienko - 2
5. Timo Lahti - 11
6. Michał Gruchalski - 1
7. Rafał Karczmarz - 6

Szoku Crew - IQ Team 48:23

9. Grzegorz Walasek - 10
10. Piotr Protasiewicz - 3
11. Wiktor Kułakow - 11
12. Rohan Tungate - 8
13. Bartosz Zmarzlik - 5
14. Dominik Kubera - 3
15. Wiktor Lampart - 3

1. Rafał Okoniewski - 1
2. Adrian Cyfer - 5
3. Juriva Pavlic - 8
4. Aleksandr Łoktajew - 6
5. Artiom Trofimow - NS
6. Kamil Nowacki - 0
7. Kevin Fajfer - 3

BZ Speedway – TSŻ Mościce 40:0

yO!

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1326
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: Młynar » 10 sie 2019, 18:08

Podliczyłem kolejkę i mam nadzieje że bez błędów. Bonusy itp i tak będą doliczone jutro. Trzeba wliczyć pozostałe mecze z XIV kolejki w ekstralidze i będzie dopiero wtedy wszystko wiadomo. Ale Panowie jakiś zarys już macie jak tabela może wyglądać.

W razie zastrzeżeń proszę pisać do poniedziałku do godz 12 w tym wątku.

yO!

Awatar użytkownika
AC
Posty: 918
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: AC » 11 sie 2019, 3:47

Na pewno ZZ leszkowi zle podliczona...
suma srednich biegowych ma byc...
U mnie:
Karczmarz 6 pkt.
Gruchalski 1 pkt.
Hampel 2 pkt.
Tarasienko 2 pkt.
Mroczka 5 pkt.
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1326
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

14 kolejka ŻLF I - 02.08.2019

Post autor: Młynar » 11 sie 2019, 21:14

I tak w palnik masz to co się rzucasz ;) :D

yO!

ODPOWIEDZ