Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1304
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Post autor: Pichu » 06 lip 2019, 10:40

Wisła Koszyce Małe - Bfy
Speedway United - Savage People
Dream Team - PrzemczaN Racing
Akademia Speedwaya - Taureńscy Czempioni


Ekstraliga:
26 lipca 2019 (piątek):
Częstochowa - Toruń
Leszno - Lublin
28 lipca 2019 (niedziela):
Wrocław - Grudziądz
Zielona Góra - Gorzów Wlkp.

13 kolejka I ligi:

27 lipca 2019 (sobota):

Tarnów – Gdańsk
28 lipca 2019 (niedziela):
Gniezno – Ostrów Wlkp.
Łódź – Rybnik
Daugavpils – pauzuje

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Post autor: savage » 08 lip 2019, 11:52

Savage People

1. Kenneth Bjerre - Grudziądz
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (PLŻ)
3. Paweł Przedpełski - Częstochowa
4. Niels Kristian Iversen - Toruń
5. Piotr Pawlicki - Leszno
6. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
7. Michał Gruchalski - Częstochowa
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2359
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Post autor: konri » 08 lip 2019, 17:31

Taureńscy Czempioni:
1. Emil Sajfutdinov - Leszno
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra
4. Adrian Miedziński - Częstochowa
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7. Przemysław Liszka - Wrocław
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2897
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Post autor: kaka » 08 lip 2019, 18:53

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2566
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Post autor: bartek_1990 » 13 lip 2019, 17:51

Bfy:
9. Matej Zagar - Częstochowa
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
11. Szymon Woźniak - Gorzów
12. Jason Doyle - Toruń
13. Vaclav Milik - Wrocław
14. Karol Żupiński - Gdańsk
15. Kevin Fajfer - Gniezno
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2566
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XI runda EkstraŻLF 26-28 lipca

Post autor: bartek_1990 » 13 lip 2019, 17:52

bartek_1990 pisze:
13 lip 2019, 17:51
Bfy:
9. Matej Zagar - Częstochowa
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
11. Szymon Woźniak - Gorzów
12. Jason Doyle - Toruń
13. Vaclav Milik - Wrocław
14. Karol Żupiński - Gdańsk
15. Kevin Fajfer - Gniezno
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno
Oczywiście pomyliłem numerację jade wyjazd więc wszystko od 1-8

1. Matej Zagar - Częstochowa
2. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
3. Szymon Woźniak - Gorzów
4. Jason Doyle - Toruń
5. Vaclav Milik - Wrocław
6. Karol Żupiński - Gdańsk
7. Kevin Fajfer - Gniezno
8. Fredrik Jakobsen - Gniezno
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

ODPOWIEDZ