Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: savage » 24 cze 2019, 15:42

12 runda: sobota, 28 czerwca 2019

Zagłębie Yoda Team - IQ Team 40 - 17

9. Mateusz Szczepaniak - 11
10. Oliver Berntzon - NS
11. Artur Czaja - NS
12. Leon Madsen - 6
13. Krystian Pieszczek - 14
14. Maksym Drabik - 4
15. Dawid Rempała - 0

1. Adrian Cyfer - NS
2. Juriva Pavlic - 5
3. Aleksandr Łoktajew - 7
4. Nick Morris - 0
5. Rafał Okoniewski - NS
6. Kamil Nowacki - 2
7. Kevin Fajfer - 3

TSŻ Mościce SA - AC Speedway Team 0 - 40

Tarnowskie Sady - Szoku Crew 61 - 60

9. Patryk Dudek - 6
10. Oskar Fajfer - 9
11. Nicolai Klindt - 6
12. Peter Ljung - 16
13. Emil Sajfutdinov - 6
14. Marcin Kościelski - 6
15. Bartosz Smektała - 7

1. Grzegorz Walasek - 9
2. Troy Batchelor - 14
3. Wiktor Kułakow - 16
4. Gleb Czugunow - 4
5. Bartosz Zmarzlik - 9
6. Dominik Kubera - 3
7. Wiktor Lampart - 5

BZ Speedway – Seta Team 36 - 51

9. Jakub Jamróg - 5
10. Daniel Kaczmarek - 1
11. Nicki Pedersen - 5
12. Artiom Łaguta - 7
13. Mikkel Bech - 11
14. Piotr Pióro - NS
15. Jakub Miśkowiak - 2

1. Jason Doyle - 8
2. Janusz Kołodziej - 5
3. Kacper Gomólski - 11
4. Sam Masters - 9
5. Mirosław Jabłoński - 7
6. Robert Chmiel - 7
7. Mateusz Cierniak - 4


X kolejka Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: Yoda » 24 cze 2019, 22:07

Zagłębie Yoda Team

9. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
10. Oliver Berntzon - Gniezno
11. Artur Czaja - Tarnów
12. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
13. Krystian Pieszczek - Gdańsk
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Dawid Rempała - Tarnów

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: AC » 25 cze 2019, 10:31

AC Speedway Team

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Jacob Thorssell - Gdańsk
3. Timo Lahti - Daugavpils
4. Kim Nilsson - Gdańsk
5. Jarosław Hampel - Leszno (e-liga)
6. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
7. Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1366
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: Szotek » 25 cze 2019, 14:14

Jak tutaj jedziemy? Wedlug ktorej kolejki I ligi?

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: Yoda » 25 cze 2019, 17:58

12 kolejka 1 ligi i 10 e-ligi
wyżej pisze w tytule

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1425
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: balu » 26 cze 2019, 8:24

BZ Speedway

9. Jakub Jamróg - Wrocław (e-liga)
10. Daniel Kaczmarek - Tarnów
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
12. Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
13. Mikkel Bech - Gdańsk
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

FaN9
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: FaN9 » 26 cze 2019, 18:55

IQ Team

1. Adrian Cyfer - Gdańsk
2. Juriva Pavlic - Gniezno
3. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
4. Nick Morris - Rybnik
5. Rafał Okoniewski - Łódź
6. Kamil Nowacki - Ostrów
7. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1310
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: Młynar » 27 cze 2019, 11:31

Seta Team

1. Jason Doyle - Toruń (e-liga)
2. Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
3. Kacper Gomólski - Gdańsk
4. Sam Masters - Ostrów
5. Mirosław Jabłoński - Gniezno
6. Robert Chmiel - Rybnik
7. Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

leszeek17
Posty: 992
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: leszeek17 » 27 cze 2019, 20:22

Tarnowskie Sady
9. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
10. Oskar Fajfer - Gniezno
11. Nicolai Klindt - Ostrów
12. Peter Ljung - Tarnów
13. Emil Sajfutdinov - Leszno (e-liga)
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1366
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: Szotek » 28 cze 2019, 12:24

Szoku Crew:

1. Grzegorz Walasek - Ostrów
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Wiktor Kułakow - Tarnów
4. Gleb Czugunow - Wrocław (e-liga)
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
6. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
7. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

P.S.
Prezesie Yoda dzięki za odpowiedź! ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: savage » 01 lip 2019, 16:51

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

12 kolejka I ŻLF - 28 czerwca 2019

Post autor: savage » 08 lip 2019, 9:32

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany