XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1333
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Pichu » 24 cze 2019, 10:14

Speedway United - PrzemczaN Racing
Dream Team - Bfy
Savage People - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Wisła Koszyce Małe


XIII runda Ekstraligi :
9 sierpnia 2019 (piątek):
Leszno - Toruń
Częstochowa - Grudziądz
11 sierpnia 2019 (niedziela):
Lublin - Gorzów Wlkp.
Zielona Góra - Wrocław

XII runda I ligi:
30 czerwca 2019 (niedziela):
Gdańsk – Daugavpils
7 lipca 2019 (niedziela):
Ostrów Wlkp. – Tarnów
Rybnik – Gniezno
Łódź – pauzuje

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2911
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: kaka » 24 cze 2019, 11:07

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5520
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: savage » 24 cze 2019, 12:09

Savage People

9. Kenneth Bjerre - Grudziądz
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk
11. Niels Kristian Iversen - Toruń
12. Paweł Przedpełski - Częstochowa
13. Piotr Pawlicki - Leszno
14. Michał Gruchalski - Częstochowa
15. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
16. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2393
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: konri » 24 cze 2019, 12:18

Taureńscy Czempioni:
9. Emil Sajfutdinov - Leszno
10. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra
12. Grzegorz Walasek - Ostrów
13. Fredrik Lindgren - Częstochowa
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1304
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Ghoulski » 24 cze 2019, 16:49

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Andrzej Lebiediev - Daugavpils (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2349
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Zbiru » 25 cze 2019, 20:47

Dream Team

1. Grigorij Łaguta - Lublin
2. Andreas Jonsson - Lublin
3. Jarosław Hampel - Leszno
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
5. Patryk Dudek - Zielona Góra
6. Bartosz Smektała - Leszno
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
8. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1304
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Ghoulski » 27 cze 2019, 10:23

Wisła Koszyce:
1. Mikkel Michelsen - Lublin
2. Wiktor Kułakow - Tarnów (PLŻ)
3. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
4. Paweł Miesiąc - Lublin
5. Artiom Łaguta - Grudziądz
6. Wiktor Trofimov - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2591
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: bartek_1990 » 27 cze 2019, 19:39

Bfy:
9. Szymon Woźniak - Gorzów
10. Jason Doyle - Toruń
11. PRzemysław Pawlicki - Grudziądz
12. Matej Zagar - Częstochowa
13. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
14. Karol Żupiński - Gdańsk
15. Kevin Fajfer - Gniezno
16. Patryk Rolnicki - Grudziądz
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1333
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Pichu » 28 cze 2019, 12:05

1.Tai Woffinden - Wrocław
2. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3.Peter KIldemand - Gorzów
4.Norbert Kosciuch - Toruń
5.Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)
6.Rafał Karczmarz - Gorzów
7. Damian Pawliczak - Zielona Góra
8.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5085
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: PrzemczaN » 07 lip 2019, 9:04

PrzemczaN Racing:

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
12. Chris Holder - Toruń
13. Peter Ljung - Tarnów
14. Wiktor Lampart - Lublin
15. Robert Chmiel - Rybnik
16. Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1333
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Pichu » 03 sie 2019, 11:06

Panowie, zaszła pomyłka. Złe pary dodałem tworząc tego posta. (Pary ŻLF, nie meczów według których jedziemy). Dodałem pary z kolejki XII. Oczywiście każdemu z Was poprawię numery przy podliczaniu kolejki za tydzień. Przepraszam za błąd.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2591
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: bartek_1990 » 07 sie 2019, 13:04

Za Rolnickiego - Fredrik Jakobsen - Gorzów
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1333
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Pichu » 09 sie 2019, 16:58

9.Tai Woffinden - Wrocław
10. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11.Peter KIldemand - Gorzów
12. Rune Holta - Torun
13.Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)
14.Rafał Karczmarz - Gorzów
15. Mateusz Tonder - Zielona Gora
16.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1333
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Pichu » 09 sie 2019, 23:12

Speedway United - PrzemczaN Racing* 58-69 ( 117 - 136)]

9. Leon Madsen - 12
10. Anders Thomsen - NS
11. Maciej Janowski - 12
12. Jakub Jamróg - 5
13. Martin Vaculik - 15
14. Dominik Kubera - 7
15. Mateusz Cierniak - 2
16. Robert Lambert - NS

1. Janusz Kołodziej - 15
2. Bartosz Zmarzlik - 14
3. Michael Jepsen Jensen - 9
4. Chris Holder - 4
5. Peter Ljung - 8
6. Wiktor Lampart - 12
7. Robert Chmiel - 4
8. Kacper Woryna - 7

Dream Team* - Bfy 68 - 46 (110- 109)

9. Grigorij Łaguta - 13
10. Andreas Jonsson - 5
11. Jarosław Hampel - 10
12. Antonio Lindbaeck - 10
13. Patryk Dudek - 14
14. Bartosz Smektała - 8
15. Norbert Krakowiak - 3
16. Gleb Czugunow - 5

1. Szymon Woźniak - 11
2. Jason Doyle - 6
3. PRzemysław Pawlicki - 7
4. Matej Zagar - 13
5. Mateusz Szczepaniak - 6
6. Karol Żupiński - 1
7. Kevin Fajfer - 2
8. Frederik Jakobsen - 1

Savage People - Taureńscy Czempioni* 47 - 47 (95 - 109)

9. Kenneth Bjerre - 9
10. Krystian Pieszczek - 7
11. Niels Kristian Iversen - 0
12. Paweł Przedpełski - 4
13. Piotr Pawlicki - 12
14. Michał Gruchalski - 6
15. Mateusz Bartkowiak - NS
16. Jack Holder - 4

1. Emil Sajfutdinov - 12
2. Krzysztof Buczkowski - 2
3. Nicki Pedersen - 4
4. Grzegorz Walasek - 5
5. Fredrik Lindgren - 14
6. Jakub Miśkowiak - 2
7. Przemysław Liszka - 8
8. Daniel Kaczmarek - 1


Akademia Speedwaya - Wisła Koszyce Małe* 54 - 53 ( 93 - 109)

9.Tai Woffinden - 10
10. Krzysztof Kasprzak - 14
11.Peter KIldemand - 2
12. Rune Holta - 9
13.Mikkel Bech - 6
14.Rafał Karczmarz - 1
15. Mateusz Tonder - 1
16.Max Fricke - 8

1. Mikkel Michelsen - 10
2. Andrzej Lebiediev - 8
3. Piotr Protasiewicz - 4
4. Paweł Miesiąc - 9
5. Artiom Łaguta - 10
6. Wiktor Trofimov - 7
7. Maksym Drabik - 3
8. Brady Kurtz - 6

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1333
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

XIII runda EkstraŻLF 30.06 - 11.08

Post autor: Pichu » 11 sie 2019, 23:30

Tabela po XIII rundzie podliczona. Mamy zgryz z tymi Play offami ze względu na 1 ligę, będziemy informować na bieżąco.

Zablokowany