Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: savage » 18 cze 2019, 16:49

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019

IQ Team - TSŻ Mościce SA 40 - 0

AC Speedway Team - Seta Team 50 - 44

9. Kacper Woryna - 14
10. Timo Lahti - 10
11. Wadim Tarasienko - 10
12. Paweł Miesiąc - 4
13. Jarosław Hampel - 4
14. Bartosz Gruchalski - 3
15. Rafał Karczmarz - 0

1. Jason Doyle - 7
2. Janusz Kołodziej - 5
3. Kjastas Puodżuks - 9
4. Sam Masters - 9
5. Mirosław Jabłoński - 7
6. Robert Chmiel - 3
7. Mateusz Cierniak - 4

Szoku Crew - Zagłębie Yoda Team 69 - 48

9. Grzegorz Walasek - 11
10. Troy Batchelor - 12
11. Wiktor Kułakow - 15
12. Rohan Tungate - 10
13. Bartosz Zmarzlik - 7
14. Dominik Kubera - 5
15. Wiktor Lampart - 4

1. Mateusz Szczepaniak - 7
2. Oliver Berntzon - 11
3. Kai Huckenbeck - 7
4. Artur Czaja - 9
5. Przemysław Pawlicki - 6
6. Maksym Drabik - 7
7. Mateusz Bartkowiak - 1

Tarnowskie Sady - BZ Speedway 45 - 38

9. Oskar Fajfer - 3
10. Peter Ljung - 12
11. Nicolai Klindt - 10
12. Patryk Dudek - 4
13. Niels Kristian Iversen - 5
14. Bartosz Smektała - 1
15. Marcin Kościelski - 5

1. Jakub Jamróg - 6
2. Daniel Kaczmarek - 11
3. Nicki Pedersen - 6
4. Artiom Łaguta - 6
5. Jewgienij Kostygow - 6
6. Piotr Pióro - 2
7. Jakub Miśkowiak - 1

9 kolejka Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1310
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: Młynar » 18 cze 2019, 20:12

Seta Team

1. Jason Doyle - Toruń (e-liga)
2. Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
3. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
4. Sam Masters - Ostrów
5. Mirosław Jabłoński - Gniezno
6. Robert Chmiel - Rybnik
7. Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: Yoda » 18 cze 2019, 21:44

Zagłębie Yoda Team

9. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
10. Oliver Berntzon - Gniezno
11. Kai Huckenbeck - Łódź
12. Artur Czaja - Tarnów
13. Przemysław Pawlicki - Grudziądz (e-liga)
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)

FaN9
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: FaN9 » 18 cze 2019, 22:39

IQ Team

9. Rafał Okoniewski - Łódź
10. Adrian Cyfer - Gdańsk
11. Juriva Pavlic - Gniezno
12. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
13- Nick Morris - Rybnik
14. Kamil Nowacki - Ostrów
15. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1425
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: balu » 19 cze 2019, 9:42

BZ Speedway

1. Jakub Jamróg - Wrocław (e-liga)
2. Daniel Kaczmarek - Tarnów
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
4. Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
5. Jewgienij Kostygow - Daugavpils
6. Piotr Pióro - Łódź
7. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: AC » 19 cze 2019, 13:16

AC Speedway Team

9. Kacper Woryna - Rybnik
10. Timo Lahti - Daugavpils
11. Wadim Tarasienko - Daugavpils
12. Paweł Miesiąc - Lublin (e-liga)
13. Jarosław Hampel - Leszno (e-liga)
14. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
15. Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1366
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: Szotek » 19 cze 2019, 14:02

Szoku Crew:

9. Grzegorz Walasek - Ostrów
10. Troy Batchelor - Rybnik
11. Wiktor Kułakow - Tarnów
12. Rohan Tungate - Łódź
13. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
14. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
15. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

leszeek17
Posty: 992
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: leszeek17 » 21 cze 2019, 17:15

Tarnowskie Sady
9. Oskar Fajfer - Gniezno
10. Peter Ljung - Tarnów
11. Nicolai Klindt - Ostrów
12. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
13. Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
14. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
15. Marcin Kościelski - Ostrów

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: Yoda » 21 cze 2019, 22:36

Przepraszam, ale teraz zauważyłem że mam złe nr startowe. Myślę że nie będzie wo :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

11 kolejka 1 ŻLF - 21.06.2019

Post autor: savage » 25 cze 2019, 16:25

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany