Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Parias
Posty: 191
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: Parias » 11 cze 2019, 19:34

Proszę o podawanie składu razem z nazwą drużyny

10 kolejka: niedziela, 16 czerwiec 2019

Gryfoni Dębica - Sons of Speedway

1 Rene Bach - Bydgoszcz - 12
2.Josh Grajczonek - Bydgoszcz - 5
3 Niklas Porsing - krosno - 7
4 Mirosław Jabłonski - Gniezno 1 lz - 0
5 Ernest Koza - Tarnow -1lz - 0
6 Robert Chmiel - Rybnik 1 lz - 3
7 Mateusz Jagla - Bydgoszcz - 0

9. Władimir Borodulin (Poznań) - 10
10. Edward Mazur (Krosno) - 8
11. Kevin Woelbert (Opole)
12. Daniel Jeleniewski (Łódź) nplż - 5
13. Peter Ljung (Tarnów) nplż - 8
14. Kamil Nowacki (Ostrów) nplż - 2
15. Patryk Zieliński (Krosno) - 2

Gumisie Tarnów - SNTK Team


1. Marcin Nowak - PSŻ Poznań - 12
2. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 12
3. Artur Czaja - Tarnów (I liga) - 2
4. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) - 6
5. Wadim Tarasienko - Daugavpils (I liga) - 3
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 7
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 0


9.Bjarne Pedersen - Opole
10.Hubert Łęgowik - Opole
11.Karol Baran - Piła - 1
12.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga) - 3
13.Tomas H. Jonasson - Piła - 7
14.Marek Lutowicz - Poznań - 0
15.Przemysław Liszka - Opole

WESTarnow - Napaleni na karkówkę

1. Lars Skupień - Krosno - 3
2. David Bellego - Poznań - 13
3. Andreas Lyager -Piła - 16
4. Sebastian Niedźwiedź - Kraków
5. Tobiasz Musielak - Łódź (I) - 2
6. Kacper Pludra - rawicz - 0
7. Jarosław Krzywosz - Opole

9.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 12
10.Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz - 8
11.Michal Szczepaniak - Opole
12.Patrick Hansen - Krosno - 8
13.Eduard Krcmar - Poznań - 14
14.Marcel Studzinski - Bydgoszcz - 0
15.Marcin Kościelski - Ostrów (I liga) - 2

pauzuje: Diamenty Nawrockiego

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 321
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: k0k0ss » 12 cze 2019, 11:52

WESTarnow
9.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
10.Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
11.Michal Szczepaniak - Opole
12.Jordan Stewart - Kraków
13.Eduard Krcmar - Poznań
14.Marcel Studzinski - Bydgoszcz
15.Marcin Kościelski - Ostrów (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 807
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: Crumper » 13 cze 2019, 13:33

sons of speedway

1 Rene Bach - Bydgoszcz
2Josh Grajczonek - Bydgoszcz
3 Niklas Porsing - krosno
4 Mirosław Jabłonski - Gniezno 1 lz
5 Ernest Koza - Tarnow -1lz
6 Robert Chmiel - Rybnik 1 lz
7 Mateusz Jagla - Bydgoszcz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 321
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: k0k0ss » 13 cze 2019, 13:52

WESTarnow
Zmiana Jordan Stewart - Kraków ——> Patrick Hansen - Krosno

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1518
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: ams92 » 14 cze 2019, 9:38

Gryfoni Dębica:

9. Władimir Borodulin (Poznań)
10. Edward Mazur (Krosno)
11. Kevin Woelbert (Opole)
12. Daniel Jeleniewski (Łódź) nplż
13. Peter Ljung (Tarnów) nplż
14. Kamil Nowacki (Ostrów) nplż
15. Patryk Zieliński (Krosno)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Rafi
Posty: 922
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: Rafi » 14 cze 2019, 14:18

Gumisie Tarnów;
9.Bjarne Pedersen - Opole
10.Stanisław Burza - Kraków
11.Karol Baran - Piła
12.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)
13.Tomas H. Jonasson - Piła
14.Marek Lutowicz - Poznań
15.Przemysław Liszka - Opole

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 357
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: the_naturat » 14 cze 2019, 16:13

1. Lars Skupień - Krosno
2. David Bellego - Poznań
3. Andreas Lyager -Piła
4. Sebastian Niedźwiedź - Kraków
5. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
6. Kacper Pludra - rawicz
7. Jarosław Krzywosz - Opole

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 357
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: the_naturat » 14 cze 2019, 16:14

the_naturat pisze:
14 cze 2019, 16:13
1. Lars Skupień - Krosno
2. David Bellego - Poznań
3. Andreas Lyager -Piła
4. Sebastian Niedźwiedź - Kraków
5. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
6. Kacper Pludra - rawicz
7. Jarosław Krzywosz - Opole
Napaleni na karkówkę

Rafi
Posty: 922
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

10 kolejka II ŻLF - 16.06.2019

Post autor: Rafi » 16 cze 2019, 17:28

H. ŁĘGOWIK (OPOLE) ZA S. BURZA (KRAKÓW)

ODPOWIEDZ