Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1272
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: Pichu » 08 maja 2019, 8:06

V runda:
Wisła Koszyce Małe - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Savage People
Bfy - PrzemczaN Racing
Dream Team - Speedway United


Mecze:
10 maja 2019 (piątek):
Wrocław - Gorzów Wlkp.
Zielona Góra - Lublin
12 maja 2019 (niedziela):
Grudziądz - Toruń
Częstochowa - Leszno

VI runda:
11 maja 2019 (sobota):
Rybnik – Gdańsk
12 maja 2019 (niedziela):
Gniezno – Tarnów
Łódź – Daugavpils
Ostrów Wlkp. – pauzuje

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2341
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: konri » 08 maja 2019, 8:17

Taureńscy Czempioni:
1. Emil Sajfutdinov - Leszno
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra
4. Adrian Miedziński - Częstochowa
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7, Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 LIGA)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5346
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: savage » 08 maja 2019, 9:21

Savage People

1. Piotr Pawlicki - Leszno
2. Rafał Okoniewski - Łódź (PLŻ)
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Paweł Przedpełski - Częstochowa
5. Niels Kristian Iversen - Toruń
6. Michał Gruchalski - Częstochowa
7. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1272
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: Pichu » 08 maja 2019, 16:52

9.Tai Woffinden - Wrocław
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11.Rune Holta - Toruń
12.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
13.Peter Kildemand - Gorzów Wlkp
14.Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp
15.Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
16.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: Ghoulski » 09 maja 2019, 17:47

Wisła:

9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2542
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: bartek_1990 » 09 maja 2019, 19:12

Bfy:
9. Jason Doyle (Toruń) - ZZ (Pawlicki, Zagar, Woźniak, Milik)
10. Szymon Woźniak - Gorzów
11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
12. Matej Zagar - Częstochowa
13. Vaclaw Milik - Wrocław
14. Patryk Rolnicki - Grudziądz
15. Karol Żupiński - Gdańsk 1 liga
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5062
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: PrzemczaN » 09 maja 2019, 19:19

PrzemczaN Racing:

1. Janusz Kołodziej - Leszno
2. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
3. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
4. Chris Holder - Toruń
5. Peter Ljung - Tarnów
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Robert Chmiel - Rybnik
8. Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1272
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: Pichu » 10 maja 2019, 12:29

9.Tai Woffinden - Wrocław
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11.Rune Holta - Toruń
12.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
13.Mikkel Bech - Gdansk (PLŻ)
14.Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp
15.Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
16.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2338
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: Zbiru » 10 maja 2019, 15:51

Dream Team

9. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
10. Oskar Fajfer - Gniezno
11. Jarosław Hampel - Leszno
12. Andreas Jonsson - Lublin
13. Patryk Dudek - Zielona Góra
14. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
15. Bartosz Smektała - Leszno
16. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2890
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: kaka » 10 maja 2019, 17:42

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów (PLŻ)
8. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2890
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: kaka » 17 maja 2019, 17:42

Speedway United

3. Maciej Janowski - Wrocław :arrow: Mirosław Jabłoński - Gniezno

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1272
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

V runda EkstraŻLF 10-12 maja 2019

Post autor: Pichu » 18 maja 2019, 11:41

Wyniki:

Wisła Koszyce Małe - Taureńscy Czempioni 54-39

9. Mikkel Michelsen - 9
10. Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - 11
12. Paweł Miesiąc - 9
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - 3
15. Maksym Drabik - 12
16. Brady Kurtz - 5

1. Emil Sajfutdinov - 12
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - 14
4. Adrian Miedziński - 2
5. Fredrik Lindgren - 7
6. Jakub Miśkowiak - 4
7, Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 LIGA)

Akademia Speedwaya - Savage People 40 - 20

9.Tai Woffinden - 12
10.Krzysztof Kasprzak - 5
11.Rune Holta - Toruń
12.Tobiasz Musielak - 7
13.Mikkel Bech - 5
14.Rafał Karczmarz - 2
15.Piotr Pióro - 2
16.Max Fricke - 2

1. Piotr Pawlicki - 13
2. Rafał Okoniewski - 5
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Paweł Przedpełski - 0
5. Niels Kristian Iversen - Toruń
6. Michał Gruchalski - 2
7. Mateusz Bartkowiak - 0
8. Jack Holder - Toruń

Bfy - PrzemczaN Racing 28 - 52

9. Jason Doyle (Toruń) - ZZ (Pawlicki, Zagar, Woźniak, Milik)
10. Szymon Woźniak - 10
11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
12. Matej Zagar - 6
13. Vaclaw Milik - 6
14. Patryk Rolnicki - Grudziądz
15. Karol Żupiński - 1
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga

1. Janusz Kołodziej - 12
2. Bartosz Zmarzlik - 14
3. Michael Jepsen Jensen - 13
4. Chris Holder - Toruń
5. Peter Ljung - Tarnów
6. Wiktor Lampart - 5
7. Robert Chmiel - 3
8. Kacper Woryna - 6

Dream Team - Speedway United 35- 53

9. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
10. Oskar Fajfer - Gniezno
11. Jarosław Hampel - 7
12. Andreas Jonsson - 2
13. Patryk Dudek - 5
14. Norbert Krakowiak - 3
15. Bartosz Smektała - 9
16. Gleb Czugunow - 4

1. Leon Madsen - 12
2. Anders Thomsen - 11
3. Mirosław Jabłoński - Gniezno
4. Jakub Jamróg - 4
5. Martin Vaculik - 14
6. Dominik Kubera - 6
7. Mateusz Cierniak - Tarnów (PLŻ)
8. Robert Lambert - 6

ODPOWIEDZ