Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: savage » 06 maja 2019, 9:50

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019

AC Speedway Team - IQ Team 37 - 20

9. Kacper Woryna - 11
10. Jarosław Hampel - 4
11. Wadim Tarasienko - 9
12. Jacob Thorsell - 2
13. Paweł Miesiąc - 5
14. Patryk Rolnicki - NS
15. Bartosz Gruchalski - 1

9. Rafał Okoniewski - 10
10. Adrian Cyfer - 0
11. Martin Vaculik - 7
12. Aleksandr Łoktajew - NS
13. Artiom Trofimow - 1
14. Kamil Nowacki - NS
15. Wiktor Trofimow - 2

TSŻ Mościce SA - Tarnowskie Sady 0 - 40

Seta Team - Speedway Szoku Crew 50 - 48

9. Kacper Gomólski - 12
10. Janusz Kołodziej - 6
11. Jason Doyle - 8
12. Kjastas Puodżuks - 5
13. Antonio Lindbaeck - 4
14. Robert Chmiel - 6
15. Mateusz Cierniak - 4

1. Grzegorz Walasek - NS
2. Troy Batchelor - 8
3. Wiktor Kułakow - 13
4. Rohan Tungate - 14
5. Bartosz Zmarzlik - 7
6. Dominik Kubera - 3
7. Wiktor Lampart - 3

BZ Speedway – Zagłębie Yoda Team 39 - 40

9. Tomasz Gapiński - NS
10. Daniel Kaczmarek - 6
11. Tai Woffinden - 6
12. Artiom Łaguta - 7
13. Mikkel Bech - 9
14. Piotr Pióro - 4
15. Jakub Miśkowiak - 2

1. Mateusz Szczepaniak - 11
2. Krystian Pieszczek - 8
3. Artur Czaj - 4
4. Leon Madsen - 6
5. Oliver Berntzon - 5
6. Dawid Rempała - 0
7. Maksym Drabik - 6

5 kolejka Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: AC » 06 maja 2019, 13:25

AC Speedway Team

9. Kacper Woryna - Rybnik
10. Timo Lahti - Daugavpils
11. Wadim Tarasienko - Daugavpils
12. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz (e-liga)
13. Paweł Miesiąc - Lublin (e-liga)
14. Patryk Rolnicki - Grudziądz (e-liga)
15. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Yoda » 06 maja 2019, 17:28

Zagłębie Yoda Team

1. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
2. Krystian Pieszczek - Gdańsk
3. Hans Andersen - Łódź
4. Kai Huckenbeck - Łódź
5. Oliver Berntzon - Gniezno
6. Dawid Rempała - Tarnów
7. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: AC » 07 maja 2019, 0:26

Czy mozliwa jest u mnie zmiana za Buczkowskiego - Jacob Thorsell powracajacy do skladu? Czy wykonany transfer obowiazuje do konca sezonu? :shock:
Czy do momentu kiedy zostanie wypowiedziany :roll:
Bo juz sie pogubilem, zielono mi :mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1425
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: balu » 07 maja 2019, 8:50

BZ Speedway

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Daniel Kaczmarek - Tarnów
11. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
12. Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
13. Mikkel Bech - Gdańsk
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: savage » 07 maja 2019, 9:08

AC pisze:
07 maja 2019, 0:26
Czy mozliwa jest u mnie zmiana za Buczkowskiego - Jacob Thorsell powracajacy do skladu? Czy wykonany transfer obowiazuje do konca sezonu? :shock:
Czy do momentu kiedy zostanie wypowiedziany :roll:
Bo juz sie pogubilem, zielono mi :mrgreen:
Moment powrotu zawodnika na tor oznacza koniec zastępstwa. Tak więc Buczkowski nie jest Twoim zawodnikiem od momentu powrotu Thorsella.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: AC » 08 maja 2019, 7:51

zatem zmiana pod nr 12 za: Krzysztof Buczkowski - Grudziądz (e-liga) - Jacob Thorssell - Gdańsk
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1366
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Szotek » 10 maja 2019, 15:49

Szoku Crew:

1. Grzegorz Walasek - Ostrów
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Wiktor Kułakow - Tarnów
4. Rohan Tungate - Łódź
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
6. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
7. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

leszeek17
Posty: 992
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: leszeek17 » 10 maja 2019, 16:21

Tarnowskie Sady
1. Tobiasz Musielak - Łódź
2. Oskar Fajfer - Gniezno
3. Peter Ljung - Tarnów
4. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa (e-liga)
6. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
7. Dawid Wawrzyniak - Łódź

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: AC » 10 maja 2019, 17:28

No i kolejna kontuzja w druzynie...
Pod nr 10 za Timo Lahti - ZZ - Woryna, Tarasienko, Miesiac, Thorssell.
Pozdrowki!
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Yoda » 10 maja 2019, 18:55

Za 3. Hansa Andersena -> 3. Artur Czaja Tarnów
Za 4. Kai Huckenback -> 4. Przemysław Pawlicki Grudziądz

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: AC » 10 maja 2019, 20:51

Ojc moj blad z ta ZZ, bo Woryna jest najlepszym zawodnikiem.
Zatem pod nr 10 za Timo Lahti - pojedzie JAROSŁAW HAMPEL (LESZNO) - eliga
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: savage » 13 maja 2019, 9:32

Wyniki podsumowane :)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 890
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: AC » 13 maja 2019, 14:10

IQ Team:
12. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
14. Kamil Nowacki - Ostrów
Obydwaj zawodnicy po "zero" punktów - NS (Ostrów w tej kolejne pauzował)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Yoda » 16 maja 2019, 21:56

Za 4. Przemysław Pawlicki - Grudziądz (e-liga) - 4. Leon Madsen - Częstochowa

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Yoda » 20 maja 2019, 10:16

Tu chyba też można policzyć :-)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Yoda » 20 maja 2019, 10:46

I chyba Madsen u mnie nie podliczony :-)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2916
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: Yoda » 22 maja 2019, 15:25

26:31
Taki wynik u nas :-)

leszeek17
Posty: 992
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: leszeek17 » 26 maja 2019, 13:46

Tarnowskie Sady
9. Nicolai Klindt - Ostrów
10. Tobiasz Musielak - Łódź
11. Oskar Fajfer - Gniezno
12. Emil Sajfutdinov - Leszno (e-liga)
13. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

leszeek17
Posty: 992
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: leszeek17 » 26 maja 2019, 13:46

Ups, nie ta kolejka, sorki - proszę usunąć:)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

6 kolejka I ŻLF - 10.05.2019

Post autor: savage » 02 lip 2019, 9:20

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany