Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Parias
Posty: 165
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: Parias » 30 kwie 2019, 8:03

5 kolejka: niedziela, 5 maj 2019

SNTK Team - Gumisie Tarnów

1.Bjarne Pedersen - Opole
2.Hubert Łęgowik - Opole
3.Tomas H. Jonasson - Piła
4.Stanisław Burza - Kraków
5.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga) - 8
6.Marek Lutowicz - Poznań
7.Przemysław Liszka - Opole

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno
11. Damian Dróżdż - Poznań
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) - 5
13. Artur Czaja - Tarnów (I liga)
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
15. Eryk Borczuch - Łódź (I liga)

Napaleni na karkówkę - WESTarnow

1. Michał Szczepaniak - Opole
2. Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) - 7
3. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
4. Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga)
5. Eduard Krcmar - Poznań
6. Marcel Studziński - Bydgoszcz
7. Karol Żupiński - Gdańsk (I liga) - 5

9. David Bellego - Poznań
10. Lars Skupień - Krosno
11. Andreas Lyager - Piła
12. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
13. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
14. Jarosław Krzywosz - Opole
15. Kacper Pludra - Rawicz

Sons of Speedway - Gryfoni Dębica

1. Kevin Woelbert - Opole
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (1liga) - 5
3. Patryk Dolny - Piła
4. Valentin Grobauer - Bydgoszcz
5. Peter Ljung - Tarnów (1liga)
6. Kamil Nowacki - Ostrów (1 liga) - 1
7. Patryk Zieliński - Krosno

9 niklas porsing - krosno
10 dominik kossakowski - kraków
11 rene bach - bydgoszcz
12 miroslaw jablonski -gniezno 1lz
13 ernest koza - tarnow 1lz
14 mateusz cierniak - tarnow 1lz
15 mateusz jagla - bydgoszcz

pauzuje: Diamenty Nawrockiego

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 311
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: k0k0ss » 30 kwie 2019, 9:22

WESTarnów

1. Michał Szczepaniak - Opole
2. Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
3. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
4. Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga)
5. Eduard Krcmar - Poznań
6. Marcel Studziński - Bydgoszcz
7. Karol Żupiński - Gdańsk (I liga)

Rafi
Posty: 906
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: Rafi » 01 maja 2019, 19:49

Gumisie Tarnów;
1.Bjarne Pedersen - Opole
2.Hubert Łęgowik - Opole
3.Tomas H. Jonasson - Piła
4.Stanisław Burza - Kraków
5.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)
6.Marek Lutowicz - Poznań
7.Przemysław Liszka - Opole

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 802
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: Crumper » 02 maja 2019, 10:49

sons of speedway

9 niklas porsing - krosno
10 dominik kossakowski - kraków
11 rene bach - bydgoszcz
12 miroslaw jablonski -gniezno 1lz
13 ernest koza - tarnow 1lz
14 mateusz cierniak - tarnow 1lz
15 mateusz jagla - bydgoszcz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 311
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: k0k0ss » 02 maja 2019, 17:12

WESTarnow
Zmiana R.Okoniewski ———-> Patrick Hansen - krosno

Joker
Posty: 117
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: Joker » 03 maja 2019, 10:38

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno
11. Damian Dróżdż - Poznań
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga)
13. Artur Czaja - Tarnów (I liga)
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
15. Eryk Borczuch - Łódź (I liga)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1506
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: ams92 » 03 maja 2019, 12:10

Gryfoni Dębica:
1. Kevin Woelbert - Opole
2. Tomasz Gapiński - Ostrów (1liga)
3. Patryk Dolny - Piła
4. Wojciech Lisiecki - Kraków
5. Peter Ljung - Tarnów (1liga)
6. Kamil Nowacki - Ostrów (1 liga)
7. Patryk Zieliński - Krosno
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: the_naturat » 04 maja 2019, 9:57

Napaleni na karkówkę

9. David Bellego - Poznań
10. Lars Skupień - Krosno
11. Oskar Polis - Opole
12. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
13. Tobiasz Musielak - Łódź (I)
14. Jarosław Krzywosz - Opole
15. Kacper Pludra - Rawicz

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1506
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: ams92 » 16 maja 2019, 15:52

Chciałbym dokonać zmiany.
W miejsce Wojciecha Lisieckiego ----->> Valentin Grobauer (Polonia Bydgoszcz)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: the_naturat » 16 maja 2019, 16:55

Napaleni na karkówkę
poproszę i zmianę: w miejsce Oskar Polis - Opole ------> Andreas Lyager - Piła

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 311
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

5 kolejka II ŻLF - 5 maja 2019

Post autor: k0k0ss » 16 maja 2019, 20:30

WESTarnów
Proszę o zmianę: Patrick Hansen - krosno ----> Rafał Okoniewski - Łódź

ODPOWIEDZ