Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5346
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: savage » 18 kwie 2019, 10:39

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019

TSŻ Mościce SA - IQ Team 22 - 14

9. Adrian Gała – Gniezno
10. Joel Kling – NS
11. Andrzej Lebiediew – 12
12. Maciej Janowski – Wrocław – EŻ
13. Krzysztof Kasprzak – 5
14. Maksymilian Bogdanowicz – Toruń - EŻ
15. Damian Stalkowski – Gniezno

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Marcin Jędrzejewski - Łódź
3. Juriva Pavlic - Gniezno
4. Aleksandr Łoktajew - 6
5. Artiom Trofimow - 5
6. Kamil Nowacki - 3
7. Kevin Fajfer - Gniezno

Seta Team - AC Speedway Team 17 - 48

9. Kacper Gomólski - NS
10. Kjastas Puodżuks - 1
11. Jason Doyle - Toruń (e-liga)
12. Siergiej Łogaczow - NS
13. Mirosław Jabłoński - Gniezno
14. Robert Chmiel - 10
15. Mateusz Cierniak - 1

1. Kacper Woryna - 10
2. Timo Lahti - 11
3. Wadim Tarasienko - 10
4. Paweł Miesiąc - 6
5. Krzysztof Buczkowski - 7
6. Bartosz Gruchalski - 3
7. Patryk Rolnicki - 1

Zagłębie Yoda Team - Speedway Szoku Crew 28 - 37

9. Leon Madsen - 7
10. Mateusz Szczepaniak - 10
11. Piotr Pawlicki - 6
12. Hans Andersen - Łódź
13. Oliver Berntzon - Gniezno
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Dawid Rempała - NS

1. Grzegorz Walasek - 14
2. Troy Batchelor - 7
3. Wiktor Kułakow - 6
4. Rohan Tungate - Łódź
5. Bartosz Zmarzlik - 5
6. Dominik Kubera - 2
7. Wiktor Lampart - 3

BZ Speedway – Tarnowskie Sady 23 - 36

9. Tomasz Gapiński - 14
10. Daniel Kaczmarek - 3
11. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
12. Nicki Pedersen - 4
13. Jewgienij Kostygow - 1
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - 2

1. Patryk Dudek - 5
2. Emil Sajfutdinov - 7
3. Tobiasz Musielak - Łódź
4. Nicolai Klindt - 13
5. Peter Ljung - 7
6. Marcin Kościelski - 1
7. Bartosz Smektała - 3

3 kolejka Ekstraligi
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: Yoda » 22 kwie 2019, 20:22

Zagłębie Yoda Team

9. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
10. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz (e-liga)
12. Hans Andersen - Łódź
13. Oliver Berntzon - Gniezno
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Dawid Rempała - Tarnów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1413
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: balu » 23 kwie 2019, 10:37

BZ Speedway

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Daniel Kaczmarek - Tarnów
11. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
12. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
13. Renat Gafurow - Ostrów
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

FaN9
Posty: 505
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: FaN9 » 23 kwie 2019, 18:03

IQ Team

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Marcin Jędrzejewski - Łódź
3. Juriva Pavlic - Gniezno
4. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
5. Artiom Trofimow - Daugavpils
6. Kamil Nowacki - Ostrów
7. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: Yoda » 24 kwie 2019, 15:42

zmiana
Za 11. Przemysław Pawlicki - Grudziądz (e-liga) - 11. Piotr Pawlicki - Leszno (e-liga)

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1413
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: balu » 25 kwie 2019, 13:33

BZ Speedway

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Daniel Kaczmarek - Tarnów
11. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
12. Nicki Pedersen - Zielona Góra (e-liga)
13. Jewgienij Kostygow - Daugavpils
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

leszeek17
Posty: 979
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: leszeek17 » 25 kwie 2019, 16:47

Tarnowskie Sady
1. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
2. Emil Sajfutdinov - Leszno (e-liga)
3. Tobiasz Musielak - Łódź
4. Nicolai Klindt - Ostrów
5. Peter Ljung - Tarnów
6. Marcin Kościelski - Ostrów
7. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 876
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: AC » 26 kwie 2019, 12:16

AC Speedway Team

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Timo Lahti - Daugavpils
3. Wadim Tarasienko - Daugavpils
4. Paweł Miesiąc - Lublin (e-liga)
5. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz (e-liga)
6. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
7. Patryk Rolnicki - Grudziądz (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1360
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: Szotek » 26 kwie 2019, 17:15

Szoku Crew:

1. Grzegorz Walasek - Ostrów
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Wiktor Kułakow - Tarnów
4. Rohan Tungate - Łódź
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
6. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
7. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5346
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: savage » 29 kwie 2019, 9:45

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: Yoda » 16 maja 2019, 17:53

Za 12. Hans Andersen. -> 12. Kai Huckenback - Łódź

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

4 kolejka I ŻLF - 26.04.2019

Post autor: Yoda » 17 maja 2019, 21:23

Za 12. Hans Andersen - Łódź -> 12. Kai Huckenback - Łódź

ODPOWIEDZ